NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azt hittem csak képzelődtem, de pár nappal később csak kiderült. Nem is értem miért kellett egyáltalán bárkinek is énekelni. Simán csak megy a zene a háttérben, ők meg bevonulnak aztán viszlát.
 index.hu/fomo/2021/12/13/x-faktor-gaspar-laci-megemlekezes-omega-baki-gyongyhaju-lany/
Matthew99
Amekkora arca van Gáspár Lacinak a műsorban évek óta, nem is jó a hangja 😀😀😀
Heisman
Viszont kimondottan jófejek voltak az omegások, azt üzenték a Lacinak, hogy nyugi, mindenki hibázik, legalább nevettek egy jóízűt, úgyis rájuk fért.
bergerdani
Miert nem igy van?
Mindenki szokott bakizni, de mit lehet tenni?sirjon?pont rosszkor rossz helyen.
Nekem is volt ilyen.a probak alatt semmi.elso elozenes fellepes kb 6 .sora es beleakadtam.mentem tovabb.
YoungZeeZee
Akkor azt mondd el, hogy miért kellett bárkinek is énekelnie? Olyan szép megemlékezést lehetett volna csinálni, bárki szereplési vágyának kielégítése nélkül...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
Azt hittem csak képzelődtem, de pár nappal később csak kiderült. Nem is értem miért kellett egyáltalán bárkinek is énekelni. Simán csak megy a zene a háttérben, ők meg bevonulnak aztán viszlát.
 index.hu/fomo/2021/12/13/x-faktor-gaspar-laci-megemlekezes-omega-baki-gyongyhaju-lany/
Matthew99
Amekkora arca van Gáspár Lacinak a műsorban évek óta, nem is jó a hangja 😀😀😀
Heisman
Viszont kimondottan jófejek voltak az omegások, azt üzenték a Lacinak, hogy nyugi, mindenki hibázik, legalább nevettek egy jóízűt, úgyis rájuk fért.
bergerdani
Miert nem igy van?
Mindenki szokott bakizni, de mit lehet tenni?sirjon?pont rosszkor rossz helyen.
Nekem is volt ilyen.a probak alatt semmi.elso elozenes fellepes kb 6 .sora es beleakadtam.mentem tovabb.
több mint 2 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azt hittem csak képzelődtem, de pár nappal később csak kiderült. Nem is értem miért kellett egyáltalán bárkinek is énekelni. Simán csak megy a zene a háttérben, ők meg bevonulnak aztán viszlát.
 index.hu/fomo/2021/12/13/x-faktor-gaspar-laci-megemlekezes-omega-baki-gyongyhaju-lany/
Matthew99
Amekkora arca van Gáspár Lacinak a műsorban évek óta, nem is jó a hangja 😀😀😀
Heisman
Viszont kimondottan jófejek voltak az omegások, azt üzenték a Lacinak, hogy nyugi, mindenki hibázik, legalább nevettek egy jóízűt, úgyis rájuk fért.

Mindig jövőre
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azt hittem csak képzelődtem, de pár nappal később csak kiderült. Nem is értem miért kellett egyáltalán bárkinek is énekelni. Simán csak megy a zene a háttérben, ők meg bevonulnak aztán viszlát.
 index.hu/fomo/2021/12/13/x-faktor-gaspar-laci-megemlekezes-omega-baki-gyongyhaju-lany/
Matthew99
Amekkora arca van Gáspár Lacinak a műsorban évek óta, nem is jó a hangja 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azt hittem csak képzelődtem, de pár nappal később csak kiderült. Nem is értem miért kellett egyáltalán bárkinek is énekelni. Simán csak megy a zene a háttérben, ők meg bevonulnak aztán viszlát.
 index.hu/fomo/2021/12/13/x-faktor-gaspar-laci-megemlekezes-omega-baki-gyongyhaju-lany/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=VFwAQtgd-fc

asszem Sobri linkelte az első részt
Negritis
Én nagy Retroshock fan vagyok, de iktriad is csípi, a Jax-drukkerség kifinomítja az ember ízlését.
Rossz videót meg szerintem még sose láttam Kennytől, ez is kurva jó.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician


asszem Sobri linkelte az első részt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
 index.hu/gazdasag/2021/11/30/4ig-a-diginek/
NB2
ez mondjuk a magyar rész gondolom
ettől még kurvára nem örülök, ismerve a "szaktudást" ami a 4ig-nél van
Negritis
Félig OFF: Egyszer voltam egy 5 napos SAP oktatáson két 4ig-s sráccal. Te jó ég! Csak bízni tudok benne, hogy soha nem lépnek be SAP-ba… 😀

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
 index.hu/gazdasag/2021/11/30/4ig-a-diginek/
NB2
ez mondjuk a magyar rész gondolom
ettől még kurvára nem örülök, ismerve a "szaktudást" ami a 4ig-nél van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/gazdasag/2021/11/30/4ig-a-diginek/
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
a dzsungeles musorrql mi lett a tv2on?nem irtatatok rola..nem is tudom mi a cime

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egész jópofa volt ez a Ninja warrior (leszámítva a félkegyelmű Tilláék üvöltözését), pár adást néztem fél szemmel meló mellett. Elég brutál amiket ezek a srácok meg tudnak csinálni sokszor...
Itt legalább nem nagyon tudnak belenyúlni a készítők (mint pl egy Survivorban vagy bármelyik pontozós, szavazós műsorban), vagy végigmegy a versenyző a pályán, vagy nem 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
engem is zavar.
kettovel alattad irtam is errol 😕
YoungZeeZee
Jogos. Elkövettem a legnagyobb hibát. Jó az értékelése az appnak.
Matthew99
egy foss.
iagaz nekem van egy tvs mobilom, de a videok el sem indulnak.
jonnek live nba meccsek is az appra, de hogysan?!
YoungZeeZee
én simán nézem rajta
ipad minin
Negritis
Csereljunk😀
Kiprobalom majd a napi telomon.
A tevezos mobilom egy j5 2015bol vagy 16bol.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
engem is zavar.
kettovel alattad irtam is errol 😕
YoungZeeZee
Jogos. Elkövettem a legnagyobb hibát. Jó az értékelése az appnak.
Matthew99
egy foss.
iagaz nekem van egy tvs mobilom, de a videok el sem indulnak.
jonnek live nba meccsek is az appra, de hogysan?!
YoungZeeZee
én simán nézem rajta
ipad minin

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
engem is zavar.
kettovel alattad irtam is errol 😕
YoungZeeZee
Jogos. Elkövettem a legnagyobb hibát. Jó az értékelése az appnak.
Matthew99
egy foss.
iagaz nekem van egy tvs mobilom, de a videok el sem indulnak.
jonnek live nba meccsek is az appra, de hogysan?!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
engem is zavar.
kettovel alattad irtam is errol 😕
YoungZeeZee
Jogos. Elkövettem a legnagyobb hibát. Jó az értékelése az appnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
engem is zavar.
kettovel alattad irtam is errol 😕
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?
Matthew99
amc micro telón?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A Trash Talkot már nem lehet sehol visszanézni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
AMC MIKRO vagy mi a tokom.
eddig a ytube csatornakon neztem meg az alley hoops-ot es a trashtalkot, de ezeket atpakoltak most az AMC mikro appra ami azert fasza, mert mobilra vagy korlatozva.
a youtube meg ok, full screen aztan elvezheto laptopon is.
mondjuk mobilon sokat tvzek ami inkabb radiozas ha ugy vesszuk, de ez, hogy egy kibaszott appra van korlatozva es meg nem is mukodott...vicc

ja es elo bl meccsek is mennek ott eredeti hanggal.

mobile first 😀
YoungZeeZee
 www.alleyoop.hu/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
AMC MIKRO vagy mi a tokom.
eddig a ytube csatornakon neztem meg az alley hoops-ot es a trashtalkot, de ezeket atpakoltak most az AMC mikro appra ami azert fasza, mert mobilra vagy korlatozva.
a youtube meg ok, full screen aztan elvezheto laptopon is.
mondjuk mobilon sokat tvzek ami inkabb radiozas ha ugy vesszuk, de ez, hogy egy kibaszott appra van korlatozva es meg nem is mukodott...vicc

ja es elo bl meccsek is mennek ott eredeti hanggal.

mobile first 😀
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Baukó Éva: 2021. augusztus.31

Na elkezdődött a Survivor. Ejnye milyen érdekes már megint mit látunk ......... Kiesik egy civil fiú az első nap, és a helyére egy celeblány kerül érthetetlen módon. Hogyhogy nem ez a celeblány , az a Love Islands-es Zsófi , akivel a Survivor mostani főszerkesztője , Nyári egyszer már, megnyerette a Love Islands című műsort, pedig abban a műsorbaN sem volt ez a lány annyira nagy karakter. Love Islands győztes Zsófi a “civilek “között Nyári Gábor beépített embere ?? A hazajött játékosok nagy részével beszéltem és egytől egyig azt állították, hogy Nyári a saját játékosát-Zsófit-végig próbálta előnybe hozni, annyira feltűnően, hogy minden játékosnak ez már szemet szúrt. A forrásaim szerint nagy mahinálások lehettek, mert csak sikerült a fináléig eljuttatni a csajt. Vélhetően vele akarta megnyeretni a játékot , de nem sikerült a kis kegyenc lányt a győzelemig rugdosni, mert a végén a civilek közül a forrásaim szerint az a Pintér Dániel nyerte meg a Survivort, aki állítólag majd a holtak szigetéről tér vissza a fináléba.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 932
amugy anno a cest la vie egyuttesre emlekeztek?
4-en voltak 2-3 lany mar meghalt sajna. az egyik egy kisebb baleset utan hazakuldtek hogy ok minden es utana meghalt.
YoungZeeZee
Őt személyesen is ismertem, Anikónak hívták, a Korai Örömből Vécsei Tibi barátnője volt sokáig, és valóban, koccantak, beléjük ment egy autó, senkinek semmi komoly baja, bementek a korházba, majd haza, de egy belső vérzést elnéztek, és pár nap múlva meghalt 27 évesen. Sajnáltam igencsak, nagyon aranyos, kedves lány volt.

Találtam cikket is:
 www.delmagyar.hu/szentes-es-kornyeke/tul-hamar-jott-a-halal-256276/
Sobri Jóska
Sőt, azt mondják, hogy a másik lány a csapatból, aki az autót vezette, azért lett pár éve öngyilkos, mert magát okolta a lány haláláért, és egy ponton túl sok lett neki.
slowmotion
ez igy meg durvabb.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Netflix meg árat emel jövő hónaptól...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
szóval az NFL jó fej, mert 25 százalékkal leárazza a GamePass-t... miután lement a szezon negyede.
kösz NFL, jó fej vagy! 😊