Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Kampó, nekem végem van!!!!!😛 😀 xD
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
catattack 3 520
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Vidám Vasárnap 😀
 vk.com/video-60655186_167541130?hash=bc186a8922b63f17Dub

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
- Kártyát elfogadnak?
- Természetesen
- Akkor adjon vissza egy ászból és királyból!

A rabbi, a református lelkész és a katolikus pap pókerezik, amikor rajtakapja őket egy rendőr. A rendőr megkérdi a katolikus papot: 'Murphy atya, ön szerencsejátékot játszott?'
Az égre emelve tekintetét, a pap ezt suttogja: 'Uram, bocsáss meg azért, amit tenni készülök.', majd a rendőrhöz fordul: 'Nem, őrmester, nem játszottam szerencsejátékot.'
A rendőr ezt követően a református lelkésztől is megkérdi: 'Johnson lelkész, ön szerencsejátékot játszott?'
A lelkész szintén elmond egy égi imát, majd így válaszol: 'Nem, őrmester, nem játszottam szerencsejátékot.'
A rabbihoz fordulva ismét elhangzik a rendőr kérdése: 'Goldstein rabbi, ön szerencsejátékot játszott?'
A rabbi vállrándítva felel: 'Egyedül?'

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
lázadó söpredék
 www.break.com/video/darth-vader-shooting-skiers-at-sochi-2576459

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ha már mindenki Bálint napi lázban ég:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A bróker egyik este későn ér haza.
A felesége ráförmed:
- Hol a pokolban voltál?
- Tetováltatni - válaszolja.
- Tetováltatni?? - Szörnyülködik az asszony.
- Milyen tetoválást csináltattál?
- Egy tízezrest tetováltattam a cerkámra.- feleli büszkén.
- Hogy a pokolba jutott ez az eszedbe? Mi a fenének tetováltat egy
bróker egy tízrongyost a farkára?
- Hát először is szeretem látni,ahogyan nő a kontóm.
Másodszor,szívesen eljátszogatom a pénzemmel.
Harmadszor,szeretem a markomban tartani a
vagyonomat.
Végül pedig vásárlás helyett itthon maradhatsz, és
annyiszor verhetszel tíz rongyot, ahányszor csak
akarsz!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha valaki még nem találta ki mit ad élete szerelmének.
JayB
2 méter előnyt... XDCollapo
És nézem hogyan fut. A távcsövön keresztül.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha valaki még nem találta ki mit ad élete szerelmének.
JayB
2 méter előnyt... XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Február 14 a patológián.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ha valaki még nem találta ki mit ad élete szerelmének.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"Egy észak-karolinai elit magániskolában az igazgató és az asszisztense az Ice Ice Baby alapjára rappelve közölte a diákokkal, hogy a nagy hó miatt tanítási szünet lesz."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Gitáros haverom mesélte, aki foglalkozik oktatással is:
Egyik tanítványa megjelent egy csúcskategóriás "fűrésszel" az első órán.
Miután átbeszélték az átbeszélni valókat, mondta a srácnak, hogy akkor első lépésként hangolják be a hangszert.
A tanítvány közölte, hogy erre semmi szükség, mert ő már otthon ezt megtette, pontosan úgy állnak a kulcsok, mint Kerry Kingnek /gy.k.:Slayer gitáros/a poszteren a szobája falán!laccoo74
sőt még a pöttyök is pont ugyanott vannak rajta, nem? 😊slowmotion
LOL, emlékszem mikor én gitártanárhoz mentem, mikor már tudtam játszani rajta, hogy nem árt egy kis szolfézs, plusz tanulás még, azzal kezdtük, hogy tapsoltunk 3 órán keresztül xDpetey
Ez most poén, de én játszottam már együtt olyan "zenésszel", aki otthon maga tanulgatott harmonikázni. Na a tempótartás nem létezett, ritmusból sem mondom hogy sokat ismert volna. Szóval nem sok zene volt abban a zörgésben 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Gitáros haverom mesélte, aki foglalkozik oktatással is:
Egyik tanítványa megjelent egy csúcskategóriás "fűrésszel" az első órán.
Miután átbeszélték az átbeszélni valókat, mondta a srácnak, hogy akkor első lépésként hangolják be a hangszert.
A tanítvány közölte, hogy erre semmi szükség, mert ő már otthon ezt megtette, pontosan úgy állnak a kulcsok, mint Kerry Kingnek /gy.k.:Slayer gitáros/a poszteren a szobája falán!laccoo74
sőt még a pöttyök is pont ugyanott vannak rajta, nem? 😊slowmotion
LOL, emlékszem mikor én gitártanárhoz mentem, mikor már tudtam játszani rajta, hogy nem árt egy kis szolfézs, plusz tanulás még, azzal kezdtük, hogy tapsoltunk 3 órán keresztül xD

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Gitáros haverom mesélte, aki foglalkozik oktatással is:
Egyik tanítványa megjelent egy csúcskategóriás "fűrésszel" az első órán.
Miután átbeszélték az átbeszélni valókat, mondta a srácnak, hogy akkor első lépésként hangolják be a hangszert.
A tanítvány közölte, hogy erre semmi szükség, mert ő már otthon ezt megtette, pontosan úgy állnak a kulcsok, mint Kerry Kingnek /gy.k.:Slayer gitáros/a poszteren a szobája falán!laccoo74
sőt még a pöttyök is pont ugyanott vannak rajta, nem? 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Gitáros haverom mesélte, aki foglalkozik oktatással is:
Egyik tanítványa megjelent egy csúcskategóriás "fűrésszel" az első órán.
Miután átbeszélték az átbeszélni valókat, mondta a srácnak, hogy akkor első lépésként hangolják be a hangszert.
A tanítvány közölte, hogy erre semmi szükség, mert ő már otthon ezt megtette, pontosan úgy állnak a kulcsok, mint Kerry Kingnek /gy.k.:Slayer gitáros/a poszteren a szobája falán!
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Az vagyok. Nagyon nem csípem őket.JC6
Ne aggódj, isten csípi őket.

Sobri Jóska
szedd le ezeket pls, tényleg nem ide valók.. most nem a buzi meleg miatt, hanem a vicc topic mivolta miatt írom, rakd máshovakarmigran
Én csak írom, ami jön.
Nem igazán igyekszem "topicazonos" lenni.
Ha majd valami nagyon mellémegy, van itt admin, aki intézkedik.
Annak külön örülök, hogy ilyen szolgalelkű szabálykövető vagy.Sobri Jóska
Te akkor biztosan szívesen nézed a nézeteiddel ütköző hozzászólást a Viccek topikban.. OK, minden ember különbözik, de szerintem egy ilyen dolog akkor sem ebbe a topikba való.. Ennyi erővel egy olyan képet is ki lehetett volna tenni, hogy Jesus loves MSZP / Fidesz... éppen annyira sért ideológiát, mint a Te képed. Nem ide való és kész

Ja.. és szerintem nem az admin felőléssége, hogy ezeket szűrje.. attitűd kérdése..

És igen.. értem, hogy egy székely vicc is lehet sértő bárkire nézve..
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár