Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79

EZT NEM HISZEM ELLLLLLLLLLL 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
szekérlaccoo74
A tény, hogy szekér nyomul vicces... de sajnos úgy saccolom, a lovat lábtörés miatt lehet, hogy lelőtték... az pedig már nem az...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Elég gengszter 😀
dcsicsak
Valamiért egyből ez jutott eszembe róla, lehet hogy ez valami archív még gyerekkorából?


több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Elég gengszter 😀
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Habsburg Ottó észreveszi az Európai Parlamentben, hogy az osztrák képviselők alig lézengenek. Megkérdez egy irodaszolgát:
- Mondja, barátom, merre vannak az osztrákok?
- Tiszteletreméltó uram, osztrák-magyar meccs van, azt nézik egy bárban.
- Ach, so, így már világos. És mondja, kivel játszunk?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
nem faszolnak 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
10. heti szuperlatívuszok 😀

több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
catattack 3 520
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634


Azonnal honosítani!laccoo74
Dehogy, a támadót!Aki ilyen kiélezett helyzetben ilyen higgadtan tud a hálóba bombázni, annak itt helye van.laccoo74
Garami Jozsibá a védőt vinné, micsoda elánnal küzd még edzésen is.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Azonnal honosítani!laccoo74
Dehogy, a támadót!Aki ilyen kiélezett helyzetben ilyen higgadtan tud a hálóba bombázni, annak itt helye van.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azonnal honosítani!laccoo74
A védőt, ugye? 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Azonnal honosítani!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
szerintem hatalmas:
"Ahogy valojaban veszekszunk:Amadeus91
Kevésbé vicces, ha ezt már veled is eljátszották. Majdnem szórol szóra.berger90
Nagyon egyszerű, egyszer hagyni kell, aztán leülni megbeszélni, hogy ilyen nincs egy kapcsolatban. Ha mégegyszer elkezdi, akkor meg ki kell dobni a vérbe.JasW
Csillagokat leígérte az égről, aztán egy hónap múlva elölről az egész. De ez a viccek topik, ne offoljunk 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
szerintem hatalmas:
"Ahogy valojaban veszekszunk:Amadeus91
Kevésbé vicces, ha ezt már veled is eljátszották. Majdnem szórol szóra.berger90
Nagyon egyszerű, egyszer hagyni kell, aztán leülni megbeszélni, hogy ilyen nincs egy kapcsolatban. Ha mégegyszer elkezdi, akkor meg ki kell dobni a vérbe.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
szerintem hatalmas:
"Ahogy valojaban veszekszunk:Amadeus91
Kevésbé vicces, ha ezt már veled is eljátszották. Majdnem szórol szóra.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 besírtam

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
szerintem hatalmas:
"Ahogy valojaban veszekszunk:
Magyarazd mar meg kerlek, hogy hogyan van rajta a kepen, ha nem volt ott!!! Mi az, hogy neked nem szamit? Nekem igen! En kinek szamitok? Aha, szoval nem tudtad. Ki csinalta a kepet? A baratnoje? Mi az, hogy nem emlekszel??? Mennyit ittal? Tehat ki tudja mire nem emlekszel meg?! Megbizom benned, de szerintem kamuzol. Micsoda? Nehogy mar meg neked alljon feljebb! Nem, nem vagyok feltekeny! Ez a lany nagyon csunya, nem is ertem! Lattad azt a ruhat rajta? Ocsmany. Mi az, hogy nem nezted a ruhajat? Hat mit neztel akkor? Ki hiszi el, hogy semmit??? Nem, egyaltalan nem hiszem el. Elegem van! Neked is? Rendben. Akkor vege? Mondjad, gyerunk! Neeeem, velem nem mondatod ki, hogy legyen vege, mert ez a csaj kell neked! Na mondjad! Jaj, ne jatszd most el, hogy te nem akarod. Jahogy en tancolok az idegeiden??? Es o hol tancolt? Na jo, legyen vege akkor! Ez az utolso, nem fogok jatszadozni! Nem, most ez komoly!!! Gyere el a cuccaidert vagy kidobalok mindent! Ne mondd, nekem, hogy nyugodjak meg!!! NYUGODT VAGYOK! Biztos vagy benne? Ugye nem hazudnal nekem? Oke, elhiszem. Oke, megismetlem: semmit nem jelent neked. En is szeretlek. Ah, semmmiiit, unatkozom, csak ulok a gep elott es... MI EZ A KEP MAR MEGINT, AMIN MEGJELOLTEK TEGED? Eldobom az agyam! A haverjaid is erre biztatnak? Utalom oket! Miert nem szolnak rad, hogy baratnod van? Mi az, hogy nem tortenik semmi a kepen? Meg jo, hogy nem! Ez nem a Harry Potter, ahol mozog a kep. Azt edesem videonak hivjak es akkor fogsz meghalni, ha az is van. Ja persze, ne akadjak ki. NE, ENGEM TE NE HIVJAL EL MOZIBA ILYENKOR, EPPEN STROKE-OM VAN! Te most komolyan rohogsz? Te min rohogsz???? Jo, tudod mit? Menjel! Menjel hozza meg a tobbihez! Mondd meg neki, hogy en uzenem, hogy nagyon 2006-os a ruhaja!!! Hat persze, hogy en sokkal jobb vagyok, nem kell elmondani ezerszer! Jolvan, vegyel levegot is mikozben hazudozol! Ki fogom venni Facebook-on, hogy kapcsolatban vagyunk, aztan azt csinalsz, amit akarsz! Biztos nem fogok ujra osszejonni veled, a volt osztalyfonokom is hulyenek nez mar, amikor postolgatunk. Teged nem erdekel, hogy kapcsolatban vagyunk-e Facebook-on??? MIOTA? Amiota nem akarod, hogy lassa a tobbi csaj? Ja persze, vegyem ki nyugodtan, az neked meg jobb. Engem te ne nyugtassal!!! (Ekozben keszul a smink es az uj profilkep.) Magyarazd meg!!! Aha, jo. Akkor most hazugsagok nelkul! Nem is erdekel mit beszelsz, pazarlod az idodet. LE NE MERD TENNI A TELEFONT! Siman latom a kepen, hogy egy meterre sincs toled, gondolom utana volt kozelebb is! Nem, nem gondolom rosszul! Ne csititgass engem, akkor borulok ki, amikor akarok! Nevetseges? Jolvan, orulok, ha jol szorakozol! Ja, hogy te csak megjegyzed, hogy nekem is vannak erdekes party fotoim. HAT TE NE JEGYEZZ MEG SEMMIT! Akkor szakits velem! Senki nem mondta, hogy kotelezo velem jarni! Nem erdekelsz, azt csinalsz, amit akarsz! Hogy tehetted ezt??? Eszre sem veszed, hogy letiltottalak Facebook-on? Ennyit szamitok neked! Menjel keress magadnak mast! Ugyis van mar mas! Remelem nem egy ilyen so last year-re fogsz lecserelni! Bal kezzel szebbet rajzolok. EN SE AKARLAK LECSERELNI, TE HULYE MAJOM! En is teged. Igen, megnyugodtam. Miert likeolta az uj keped??? Nem, nem megyek semmilyen moziba!!! Hagyjal beken! Ne mondd el szazszor, hogy senki mas nem erdekel! Tenyleg neeeem? A legszeeeebb? Jaaaaj, de szeretlek!"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nemorosz nemtárskereső detanulságos
 distractify.com/fun/fails/the-29-whitest-awkward-family-photos/sutianap
Süti! Ez nagyon komoly!catattack
Az alján mennyrá a nextupra az mégkomolyabb 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
catattack 3 520
nemorosz nemtárskereső detanulságos
 distractify.com/fun/fails/the-29-whitest-awkward-family-photos/sutianap
Süti! Ez nagyon komoly!