Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
A székely legény román lányt vesz feleségül, s ha már így esett, a nászéjszaka előtt tanácsokat kap az apjától:
- Fiam, amikor a menyasszonnyal az ajtó elé érsz, kapd ölbe, hogy lássa, a székely az erős. Bemész a szobába, becsmérlően dobd az ágyra, hogy lássa, a székely az büszke. Levetkőzöl, hogy lássa, a székely az szép is! Aztán a többit magad is tudod...

Másnap a papa kérdi:
- Na, mit csináltál az este?
- Ölbe kaptam az ajtó előtt, hogy lássa, a székely az erős.Becsmérlően ledobtam az ágyra, hogy lássa, a székely büszke, levetkőztem, hogy lássa, a székely az szép is.
- És aztán?
- Aztán ott helyben kielégítettem magam.
- Micsodaaa!? Megbolondultál? Miért?
- Hogy lássa meg: a székely az független és autonóm!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na ezen beszakadtam 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
BREAKING NEWS: Ben Roethlisbeger's son will not be receiving presents tomorrow morning as they were just intercepted as he was placing them under the tree.

Szegény gyerek... szegény mi...

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
...dani2594
Frappáns visszavágások nagymestere lesz az.
Jakehomer
Nyilván van több változata ennek is, mint mindennek. A trükkös nekem még jobban is tetszik, meg szerintem jobban illik a viccbe. De döntse el mindenki maga.

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
...dani2594
Frappáns visszavágások nagymestere lesz az.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
nemtom mér lettek ezek ekkora divatok, sztem tiszta szar... mármint a jc6-os hülyeség 😒fetomy
+1, én még egy ilyennél se jutottam tovább a 3. sornál.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
nemtom mér lettek ezek ekkora divatok, sztem tiszta szar... mármint a jc6-os hülyeség 😒
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"JC6
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
Jobb, ha az ember nem baszakszik vele 😛

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"JC6
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
- ANYA ! ANYA ! ÉG A KARÁCSONYFA !
- Kisfiam az nem ég, hanem világít.
- ANYA ! ANYA ! VILÁGÍT A FÜGGÖNY !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy kis grumpy cat! 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
JC6
😀

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
dani2594
Nem rossz, csak rá lehet jönni, hogy ez lesz a vége. 😀
Olyan, mint a ...
- nyuszika mond azt hogy 49!
- 49.
- A kurva anyádat. 😀 Bébé
Nyilván aki sok ilyesmi faviccet ismer, az tudja már a legelején, hogy mire számíthat, de én még sokadszorra is tudok úgy röhögni rajta, mint amikor először találkoztam vele 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
dani2594
Nem rossz, csak rá lehet jönni, hogy ez lesz a vége. 😀
Olyan, mint a ...
- nyuszika mond azt hogy 49!
- 49.
- A kurva anyádat. 😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ahogy nézem, így karácsony alkalmából retro napot tartunk,
beszállok:  d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6069532_700b_v2.jpg

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Nagy örömmel megy haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád rosszul van, vele kell maradnom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
De Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere nincs otthon.
Pistike elmegy egyedül a cirkuszba. Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög Pistikén, ő pedig sírva rohan haza.

És ahogy rugdossa a port és a kavicsot, egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Rohan haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád korházban van, vele kell maradnom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
De Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere nincs otthon.
Pistike elmegy egyedül a cirkuszba. Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög Pistikén, ő pedig sírva rohan haza.

És ahogy rugdossa a port és a kavicsot, egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Rohan haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád meghalt, gyászolom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
És Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere OTTHON VAN!

Megy Pistike a cirkuszba Ede bácsival, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterével.
Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög, Pistike sír, de ekkor feláll Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere, majd megszólal:
- Tudod mit, bohóc? A kurva anyádat!

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
-Laci, hogy nyílik a pénztárgép?
-Nyomd meg a C-t.
-Lacccccci, hogy nyílik a pénztárgép?
😀

több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Amadeus91
Sosem gondoltam, hogy egyszer alul fogod múlni az eddigi teljesítményed, de hát én sem vagyok tévedhetetlen..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó