Viccek

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
kép bal oldalán a háttal álló nő farát.szaba
Szerintem inkább a nigát 😛

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 2 671 — Badminton is Goodminton

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
kép bal oldalán a háttal álló nő farát.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 216 — Steelers fan
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpgDelete
én ezen röhögtem óriásit 😀

Farky
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nagyon nagy! 😀 😀 😀 😂 😂 😂 😂 😂Vrijbloed
Ezezn mit kell láni?
😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezen behaltam:

Farky
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nagyon nagy! 😀 😀 😀 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 7 893 — ॐ & ℧
Ezen behaltam:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpg

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 2 246 — Gràcies Pep!
A 8 leggyakrabban alkalmazott közlekesédi szabály:

1. Akinek hosszabb a középső ujja, nagyobb kocsija, vagy rövidebb a haja, annak van elsőbbsége.
2. Nyúlszőrkalapban a legnagyobb megengedett sebesség 30 km/h.
3. Terepjáróval mindenen meg lehet állni, amin átmegy az első kerék.
4. Az irányváltási szándékot úgy kell jelezni, hogy felnézünk a telefonról SMS írás közben.
5. A teljes hangerő háromnegyedénél feljebb csak akkor lehet felcsavarni a magnót, ha legalább két ablak le van húzva.
6. Az autóbusz öböl arra szolgál, hogy amíg az autók haladnak, addig tudjon hol állni a busz.
7. A szabályos közlekedés és a korrupció majdnem szinonimák.
8. Az udvariasság a gyengék mentsvára. Előzésnél abban bízunk, hogy aki szembe jön, gyávább, és előbb rántja el a kormányt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 16 308 — Aki NER az nyer!

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 54 490 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Ez mekkora: http://www.bangcartoon.com/2010/horse_apples.htm
több mint 8 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 5 746
Nők:
Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdi hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.
Férfiak:
Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdi hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.A felesége felhívta 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.
több mint 8 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys 4 293 — Saturday Night Lights
Egy ausztrál turizmussal foglalkozó honlapra érkezett kérdések
– és a végképp megfáradt szerkesztők által adott válaszok.

Kérdés: Ausztráliában van karácsony? (francia)
Válasz: Csak karácsonykor.

Kérdés: Szokott fújni a szél Ausztráliában? Még sosem láttam a tévében, hogy esett volna ott az eső, hogy tudnak akkor növekedni a növények? (amerikai)
Válasz: Minden növényt teljesen kifejlett állapotban importálunk, aztán csak ülünk és nézzük, ahogy elpusztulnak.

Kérdés: Láthatok majd kengurukat az utcán? (amerikai)
Válasz: Attól függ, hogy mennyit iszol.

Kérdés: Perth-ből Sydney-be szeretnék elgyalogolni - követhetem a vasúti síneket? (svéd)
Válasz: Persze, csak háromezer mérföld, sok vizet vigyél magaddal.

Kérdés: Vannak pénzautomaták Ausztráliában? Tudnának küldeni nekem listát róluk Brisbane-ben, Cairns-ben, Townsville-ben és Hervey Bay-ben? (angol)
Válasz: Miben halt meg a legutolsó rabszolgája?

Kérdés: Tudnának információt adni az ausztráliai vízilóversenyekről? (amerikai)
Válasz: Af-ri-ka az a nagy háromszög alakú kontinens Európától délre. Auszt-rá-lia az a nagy sziget a Csendes-óceán közepén, amelyiken nem ... á, nem érdekes. Hogyne, a vízilóverseny minden kedden este a Kings Cross-nál van. Megjelenés meztelenül.

Kérdés: Ausztráliában merre van észak? (amerikai)
Válasz: Fordulj dél felé, aztán fordulj 180 fokot. Szólj nekünk, ha megérkeztél, és akkor majd elküldjük neked a többi irányt is.

Kérdés: Hozhatok evőeszközöket Ausztráliába? (angol)
Válasz: Miért akarnál? Használd az ujjaidat, ahogy mi.

Kérdés: Járhatok magas sarkúban Ausztráliában? (angol)
Válasz: Ön egy angol politikus, ugye?

Kérdés: Vannak Sydney-ben szupermarketek, és egész évben kapható tej? (német)
Válasz: Nem, mi vegetáriánus vadász-gyűjtögetők békés civilizációja vagyunk. A tej illegális.

Kérdés: Kérem, küldjenek nekem egy listát az összes olyan orvosról Ausztáliában, akinél kaphatok csörgőkígyó elleni szérumot... (amerikai)
Válasz: A csörgőkígyók Amerikában élnek, ott, ahol Ön él. Az összes ausztrál kígyó tökéletesen ártalmatlan, biztonságos a kezelésük, és jó házikedvencek.

Kérdés: Lenne egy Kérdésem egy híres állattal kapcsolatban, amelyik Ausztráliában él, de elfelejtettem a nevét. Ez egyfajta medve, amelyik fákon él. (amerikai)
Válasz: Ezt esőmedvének hívják. Azért ez a nevük, mert a gumifákról esnek le, és megeszik az agyát mindenkinek, aki alattuk sétál el. Úgy tudod távol tartani őket magadtól, ha emberi vizelettel fújod be magad, mielőtt sétára indulsz odakint.

Kérdés: Kifejlesztettem egy új terméket, amely a fiatalság forrása. Meg tudná mondani, hogy hol tudom ezt eladni Ausztráliában? (amerikai)
Válasz: Bárhol, ahol komolyabb számban fordulnak élő amerikaiak.

Kérdés: Meg tudná mondani Tasmánia azon területeit, ahol a női populáció kisebb, mint a férfi populáció? (olasz)
Válasz: Igen, a buzibárok.

Kérdés: Tudok majd angolul beszélni a legtöbb helyen, ahova megyek? (amerikai)
Válasz: Igen, de előbb meg kell tanulnia.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester)
több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hofi:
Tanár az iskolában a diáákhoz:
- fiam,apád volt a szovjetunioban?
- igen,csak visszaverték.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
apeszos Washington Redskins Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
- Mi az abszolút szemétség?
- Egy struccot megijeszteni a betonúton.

- Ki az abszolút focidrukker?
- Aki azt hiszi, hogy De Gaulle-t David Beckham rúgta.

- Ki az abszolút szűz?
- Az az apáca, aki a kotongyárban dolgozva azt hiszi, hogy egereknek csinál hálózsákot.

Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!
apeszos
ezt majd akár mint trash talk is használhatod a 15dik héten 😊Cowboykarcsi
Nem hiszem, hogy akkor olyan vicces lesz... 😀
Mé' szivarozol? 😂
több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan

- Ki az abszolút szűz?
- Az az apáca, aki a kotongyárban dolgozva azt hiszi, hogy egereknek csinál hálózsákot.

Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
apeszos
ezt majd akár mint trash talk is használhatod a 15dik héten 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 8 614 — Haeana Aarai-tia
Uram!Az ön bűnössége mellet 2,megdönthetetlen érv is szól:
egy...magánál volt a gyilkos fegyver
kettő...csipkebokor vesszőthebeke
akkor most én is ,mint Kálámbó felügyelő felteszek magának egy furmányos kérdést:
Kovács! maga ölte meg a feleségét?!

több mint 8 éve
catattack 3 519
Egy fickó tavasszal úgy gondolta, .... hogy leejtette a hordágyat így a fickó két csontját is eltörte.kobalu91
Hosszú, de legalább nincs benne poén!
több mint 8 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
-Mi az abszolút lehetetlen?

-Kamatlábra zoknit húzni!

vagy

-Ha egy vasmacskának vascicái születnek.

vagy

-Jimmy koncert a BS-ben.

több mint 8 éve

- Ki az abszolút szűz?

több mint 8 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egy fickó tavasszal úgy gondolta, itt az ideje, hogy megkezdje a motoros idényt. Betolta a motorját a teraszról a nappaliba, ahol néhány ronggyal és benzinnel elkezdte tisztítani. Amikor befejezte ráült és úgy döntött, hogy egy kicsit megtúráztatja. Szerencsétlenségére a motor sebességben volt és elindult vele a teraszra az üvegajtón keresztül.
A felesége kirohant a konyhából a csörömpölésre és megtalálta őt összevágva a teraszon. Azonnal hívta a mentőket. Még ezen a délutánon hazaengedték az összevarrt férfit. Asszonya puha ágyba fektette, majd nekiállt a takarításnak. Szépen rendbe rakta a nappalit, majd a maradék benzint lezúdította a vécén. Nem sokkal ezután a férj felkelt, rágyújtott és kiment, hogy könnyítsen magán. Leült és bedobta a cigarettát a vécébe, amely azonnal felrobbant, mert a gondos feleség nem öblítette le a benzint. A robbanás kirepítette a férfit az ajtón. A feleség meghallotta a robbanást és férje rémült sikolyát. Berohant a fürdőbe és ismét megtalálta férjét, most letolt nadrággal és szétégett hátsóval. A gyakorlott asszony ismét hívta a mentőket. Ugyanaz a két mentős jött megint, s miután felfektették a férjet a hordágyra, az egyikük megkérte a feleséget, mesélje el, hogy most mi történt. Mikor meghallotta a történetet, olyan röhögőgörcs fogta el, hogy leejtette a hordágyat így a fickó két csontját is eltörte.
több mint 8 éve
A szexboltban:
- Uram! Megfelelő volt a feleségének a múltkor vásárolt vibrátor?
- Nem igazán. Már az első nap kirázta az összes fogtömését.

Egy nő és egy férfi találkozik a nudista strandon.
- Örvendek! - mondja a férfi.
- Látom - válaszol a nő.

Egy férfi bemegy a kocsmába, és rendel egy sört. Mikor a pincér kihozza, így szól hozzá:
- Ennek a pohárnak pinaszaga van.
A pincér elnézést kér, és hoz egy másikat. Sajnos azzal is ugyanaz a helyzet. Mikor már az ötödik sem felel meg a vendégnek, a pincér így szól:
- Uram, próbálta már a másik kezével fogni a poharat?
több mint 8 éve
kobalu91 945 — Scientist
újabb elborultság így reggel 😊
Lenéz a skinhead a hídról és látja, hogy egy ember a Dunából iszik.
- Barátom, ne igyál a vízből, mérgező!
- Nem érteni, én lenni arab diák.
- Mondom lassan idd fiam, mert nagyon hideg...
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezen kiégtem

Hogy hívják az átlátszó kutyát? Zacskó.

😂

több mint 8 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A repülőgép légörvénybe kerül, kigyullad az egyik motor. A repülőgép szép lassan elkezd veszteni a magasságából. Mivel az óceán felett repülnek, a legközelebbi leszállópálya több órára van, így a pilóta ezt mondja az utasoknak:
- Hölgyeim és uraim! Sajnos le fogunk zuhanni, amennyiben nem szabadulunk meg egy kis túlsúlytól. A stewardessek már kidobtak minden felesleges tárgyat, de ez is kevés volt, így az utasok közül is fel kell áldoznia magát néhányuknak. Van önkéntes jelentkező?
Néma csend.
- Akkor valamilyen tulajdonság alapján kell választanunk. Mivel szeretnénk elkerülni a rasszizmus látszatát is, ezért ABC sorrend szerint fogunk választani. Kérem, álljanak fel az afro-amerikaiak!
Nem áll fel senki.
- Akkor kérném a barna bőrűeket!
Ekkor egy kis színes bőrű fiú megkérdi az apját:
- Apa! Én eddig úgy tudtam, hogy mi afro-amerikaiak vagyunk. A bőrünk is barna, miért nem jelentkeztél?
- Kuss, kisfiam! - mondja az apja. - Mi itt most niggerek vagyunk!kobalu91
Ennek még van folytatása is, legalábbis nekem így mondták (mondjuk nem sok 😀)

... Mi itt most niggerek vagyunk! Megvárjuk, amíg a kínaiakhoz érnek.
Erre megszólal egy hang hátulról:
-Nem kínaii, sárga!