Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
...dani2594
Frappáns visszavágások nagymestere lesz az.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
nemtom mér lettek ezek ekkora divatok, sztem tiszta szar... mármint a jc6-os hülyeség 😒fetomy
+1, én még egy ilyennél se jutottam tovább a 3. sornál.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
nemtom mér lettek ezek ekkora divatok, sztem tiszta szar... mármint a jc6-os hülyeség 😒
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"JC6
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀szaba
Jobb, ha az ember nem baszakszik vele 😛

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"JC6
Ennyi agyradírt nem lehet végigolvasni, már ne haragudj. 😛 Viszont a lentebbi Ede bácsis vicc az top 3, egyértelmű. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
- ANYA ! ANYA ! ÉG A KARÁCSONYFA !
- Kisfiam az nem ég, hanem világít.
- ANYA ! ANYA ! VILÁGÍT A FÜGGÖNY !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyiegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, mérnemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, ottszokottlenni, deottnincs, utálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, eltört, menjteszkóba, nemmegyek.
Holafűrész, szomszédnál, holaszomszéd, azanyjánál, aztlátogatja, nemkellfa, kellafa, utálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, hozzáltapaszt, vérzik, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemég, pótizzó, azsemég, kontaktosvagymi, teddleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, minekannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, francba, vanboldogszülinapot, ráíromjézuska.
Gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, elsóztad, csendet.
Kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesírjál, legókell, nemeztkértem, mondtamlegót, drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!"
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy kis grumpy cat! 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
JC6
😀

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
dani2594
Nem rossz, csak rá lehet jönni, hogy ez lesz a vége. 😀
Olyan, mint a ...
- nyuszika mond azt hogy 49!
- 49.
- A kurva anyádat. 😀 Bébé
Nyilván aki sok ilyesmi faviccet ismer, az tudja már a legelején, hogy mire számíthat, de én még sokadszorra is tudok úgy röhögni rajta, mint amikor először találkoztam vele 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
dani2594
Nem rossz, csak rá lehet jönni, hogy ez lesz a vége. 😀
Olyan, mint a ...
- nyuszika mond azt hogy 49!
- 49.
- A kurva anyádat. 😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ahogy nézem, így karácsony alkalmából retro napot tartunk,
beszállok:  d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6069532_700b_v2.jpg

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Kicsit hosszú, de én, és akiknek eddig meséltem, óriásit szakadtunk rajta:

Pistike megy hazafelé, rugdossa a port és a kavicsot, és egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Nagy örömmel megy haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád rosszul van, vele kell maradnom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
De Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere nincs otthon.
Pistike elmegy egyedül a cirkuszba. Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög Pistikén, ő pedig sírva rohan haza.

És ahogy rugdossa a port és a kavicsot, egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Rohan haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád korházban van, vele kell maradnom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
De Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere nincs otthon.
Pistike elmegy egyedül a cirkuszba. Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög Pistikén, ő pedig sírva rohan haza.

És ahogy rugdossa a port és a kavicsot, egyszer csak talál két cirkuszjegyet.
Rohan haza:
- Apa, apa, találtam két cirkuszjegyet, gyere velem cirkuszba!
- Nem lehet kisfiam, anyukád meghalt, gyászolom. Vidd el magaddal Ede bácsit, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterét.
Pistike elindul Ede bácsihoz, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesteréhez.
És Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere OTTHON VAN!

Megy Pistike a cirkuszba Ede bácsival, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymesterével.
Lemegy minden szám, jön a fő attrakció, a bohóc.
A bohóc kihívja Pistikét:
- Pistike, te vagy a szamár eleje?
- Nem!
- Pistike, te vagy a szamár hátulja?
- Nem!
- Akkor te vagy a szamár!
Mindenki röhög, Pistike sír, de ekkor feláll Ede bácsi, az óriás poénok és trükkös visszavágások nagymestere, majd megszólal:
- Tudod mit, bohóc? A kurva anyádat!

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
-Laci, hogy nyílik a pénztárgép?
-Nyomd meg a C-t.
-Lacccccci, hogy nyílik a pénztárgép?
😀

több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Amadeus91
Sosem gondoltam, hogy egyszer alul fogod múlni az eddigi teljesítményed, de hát én sem vagyok tévedhetetlen..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egy üzletember Japánba utazik, hogy új üzleteket találjon. Este, mivel unatkozik egyedül a hotelban, hív egy call-girl-t. A hölgy hamarosan megérkezik a szobájába, és rövidesen kellemes elfoglaltságba kezdenek. Kisvártatva rátérnek a komolyabb teendőkre is.
Amint nekiáll az üzletember, a japán hölgy elkezd hangosan kiabálni: "machigau ana, machigau ana". A fickó nem tud japánul és nincs kedve elővenni a szótárt sem, így nem tudja mit kiabál a japán hölgy. Mivel a hölgy már igen erősen kiabál, végül is megérti, hogy az elragadtatását akarja kifejezni ilyen módon. Hazatérése után nem sokkal fogadja japán kollégáját, hogy aláírják a szerződést. Pihenésképpen elviszi golfozni egy előkelő golf klubba. A játék során a japánnak sikerül első ütésre beletalálni a több, mint száz méterre levő lyukba. A fickó erre megpróbálja megcsillogtatni frissen tanult nyelvtudását: "machigau ana".
Erre megfordul a japán:
- Hogy érti, hogy rossz lyukba ment?
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
- Te ugye cigizel?
- Igen.
- Mióta?
- Több, mint 20 éve.
- Hány dobozzal szívsz el egy nap?
- Hárommal.
- Mennyibe kerül egy doboz?
- 700 ft.
- Vagyis napi 2100 forintot költesz cigire?
- Ezek szerint.
- Akkor az egy évben több, mint 700ezer forint, 20 év alatt az több, mint 15 millió.
- Ja.
- Azt tudod, hogyha nem cigiznél, és ezt a pénzt félretetted volna a bankba, akkor most a kamatokkal együtt simán vehetnél magadnak egy Ferrarit?
- Hm, erre még nem is gondoltam. Te cigizel?
- Nem, még egy szálat sem szívtam el soha.
- Akkor áruld el, hol a kurva anyádba van a Ferrarid?

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetgél egy szőke bombázó. A fickó nem bírja tovább és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legény búcsún a
csocsóasztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te barátnőid nedves zellerlevéllel verték a seggemet?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...