Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nálam a két legjobb Bödőcs és Kőhalmi. De én speciel nem tudok abban dönteni, hogy kettejük közül melyik előadásmódja jön be jobban.

Utánuk jó még Hadházi, Beliczai a régebbi Kiss Ádám, meg Aranyosi.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csodálkozom h aranyosit nem említi senki, én mindig vinnyogok rajta.

hadházit is bírom, csak ő igazából vicceket mesél, nem stand upol. bár kétségtelen h jól meséli.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nálam is Kőhalmi az abszolút favorit. Szerintem nagyon igényesen, kultúráltan tudja előadni a produkcióját. Külön tetszik a visszafogottsága és ahogy játszik az arcával. Nálam magasan ő a legjobb. Utána Bödőcs és nagy szakadék.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nagyon bírom Bödőcsöt, de nálam Kőhalmi az abszolút favorit 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
bödőcs...
pontosan ez az amiért a kedvencem, és amiért Fábrynak is a kedvence volt, és nem is véletlenül lépett ki a dumaszínházból. eaglesmcnabb
Ennek azért nem szakmai okai voltak, sokkal inkább az, hogy a Litkai féle üzleti gépezetbe nem akart beleállni, nem tartotta korrektnek a metódust (ami szerintem teljesen érthető, viszont így fellépésszervezésileg "magára maradt"), amin lehet vitázni, hogy mennyiben a brand része, és egy jól felépített termék egy-egy Showder Klubos stand up-os, és azért, hogy ezzé váljon ki mit vállal be.
Én személy szerint megértem, hasonló helyzetben szerintem én is így döntök, még ha kevesebb is a bevétel, jobb a szájíz alapon.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hadházit én is nagyon szeretem, de hát ő kőprofi. Bödőcs és Hadházi az én ízlésemnek leginkább megfelelő. Hadházi konferálása is elég profi tud lenni.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hadházi egy céges rendezvényen volt nálunk, zseniális volt ahogy kezelte azt a helyzetet amit néhány seggrészeg szerepelni vágyó emberke okozott.
Egyébként nekem Bödöcs, Kőhalmi és Hadházi (sorrend nélkül) a kedvencek.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Stand up-ban nálam (és még gondolom sokaknál) Hofi az etalon.
Ahogy halad előre a sztoriban összevissza leágazva, a leágazásból is leágazva, de mindig szépen lezárva a hurkokat - zseniális.
Nekem egyedül Kőhalmi hozta vissza ezt a feelinget, ezt a fajta összetett ívét egy előadásának, ahol így egyben van a felépítmény. Ráadásul számonra a stílusa, beszédmódja, az egész kinézete telitalálat, harmonizál Hofi a "kisember megmondja" attitűdjével.
Szorosan őt Bödőcs követi, majd a bronzérem Hadházié, akinek egyedül a saját magán előre röhögő, túlmanírozó előadásmódja ami nem tetszik, maguk a műsorok szintén átgondoltak, pöpecül összerakottak.Sobri Jóska
ez rossz érv, mivel bödőcsöt konkréten teljesen szétvágják. már egy rádiókabarés előadása is sokkal jobb, az élő meg nem is kérdéses.
kőhalmi is fantasztikus, szó se róla, csak nekem bödőcs a no.1

de ez tényleg ízlés 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
bödőcs messze a legintelligensebb, így ha valakinek leesik a poénjai 50%-a az nyilván nem tarja őt annyira viccesnek. kíváncsi lennék, hogy az "állatkertben jártunk barátnőmmel, tetszettek neki a pingvinek meg zebrák, ám nekem a legjobban a tehenek, a tehénszar az én madeleine kekszem" poént mennyien értik. gondolom nem túl sokan, pedig tele van ilyennel bödőcs egy előadása és ettől zseniális szerintem, ő nem csak egy storyt épít fel aminek a végén katarzis, hanem kb storyzgat és valahogy eljut egy végkifejlethez..brk
pontosan ez az amiért a kedvencem, és amiért Fábrynak is a kedvence volt, és nem is véletlenül lépett ki a dumaszínházból.
Bevallom Volt olyan poén amit nem értettem, ilyenkor utána néztem és egyből megvilágosodtam.
Nem utolsósorban úgy képes akár 1 óráig dumálni hogy nem ismétli magát, viszont a színvonal fikarcnyit sem romlik, na ez az amivel másnál még nem találkoztam. Szvsz Kőhalmi hasonlít rá még valamelyest, de nálam egyértelműen gyengébb mint Bödőcs. Beliczait szeretem még, néha nagyon eltalálja a paródiáit. Hadházi is jó, csak nem tetszik hogy röhög a saját poénján.
Kissádám meg egyre gyengébb, az okokat már fentebb említettétek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Stand up-ban nálam (és még gondolom sokaknál) Hofi az etalon.
Ahogy halad előre a sztoriban összevissza leágazva, a leágazásból is leágazva, de mindig szépen lezárva a hurkokat - zseniális.
Nekem egyedül Kőhalmi hozta vissza ezt a feelinget, ezt a fajta összetett ívét egy előadásának, ahol így egyben van a felépítmény. Ráadásul számonra a stílusa, beszédmódja, az egész kinézete telitalálat, harmonizál Hofi a "kisember megmondja" attitűdjével.
Szorosan őt Bödőcs követi, majd a bronzérem Hadházié, akinek egyedül a saját magán előre röhögő, túlmanírozó előadásmódja ami nem tetszik, maguk a műsorok szintén átgondoltak, pöpecül összerakottak.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bazdmeg ez fetomy 😀eaglesmcnabb
Csak soványabb! 😀catattack
Meg nem annyira SZEXI!!😀

Stand up téma: Szokás szerint ízlés kérdése. A nagy nevek közül Nagy Dávid és Trabarna akiken nem igazán tudok nevetni, bár előbbi eleinte még egész vicces volt. Nála és Kapnál érzem sokszor, hogy elvitte kicsit őket a név, és nem igazán fordítanak akkora gondot a műsorukra, így sok az erőltetett, bazdmegközpontú poén.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bödőcs messze a legintelligensebb, így ha valakinek leesik a poénjai 50%-a az nyilván nem tarja őt annyira viccesnek. kíváncsi lennék, hogy az "állatkertben jártunk barátnőmmel, tetszettek neki a pingvinek meg zebrák, ám nekem a legjobban a tehenek, a tehénszar az én madeleine kekszem" poént mennyien értik. gondolom nem túl sokan, pedig tele van ilyennel bödőcs egy előadása és ettől zseniális szerintem, ő nem csak egy storyt épít fel aminek a végén katarzis, hanem kb storyzgat és valahogy eljut egy végkifejlethez.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
KAP sztem sose volt vicces, kisádám is egyre inkább kínos, mint vicces.

én az aranyosi-kőhalmi-bődőcs trió között nem sok különbséget látok. egyik ebben jobb, a másik abban. de sírós végig mind3. vszleg bödőcs a legjobb előadó mindközül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén flame war lesz belőle 😛

Maiak közül nálam magasan Bödőcs a legjobb. KAP szem szokott rossz lenni meg Kiss Ádám. Néha vannak jó pillanatai Hadházinak meg Kőhalminak is, de akit egy szinten lehetne emlegetni mondjuk Markos-Nádassal az max Bödőcs...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Feldobom:

 www.youtube.com/watch?v=y5L-7YdWVvU&feature=related

😀Vrijbloed
Egy szinttel az egész hazai stand-up piac felett. Negyedóra elég volt a napi jókedvhez 😊Dzsokijuing
Egy szinttel az egész hazai stand-up piac felett, és kicsivel Kőhalmi alatt.Sobri Jóska
Szerinted. Megint csak: ízlések...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Feldobom:

 www.youtube.com/watch?v=y5L-7YdWVvU&feature=related

😀Vrijbloed
Egy szinttel az egész hazai stand-up piac felett. Negyedóra elég volt a napi jókedvhez 😊Dzsokijuing
Egy szinttel az egész hazai stand-up piac felett, és kicsivel Kőhalmi alatt.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
- Régi vágyam volt, hogy népi-táncolhassak, de előbb-utóbb rá kellett jönnöm, hogy ahogyan én táncolok, olyan nép nincs....Collapo
Marad a jóöreg go- go pogo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
- Régi vágyam volt, hogy népi-táncolhassak, de előbb-utóbb rá kellett jönnöm, hogy ahogyan én táncolok, olyan nép nincs....Collapo
Akkor táncolj úgy ahogy én fütyülök.. 😀 😛apeszos
Ha tudsz olyan rosszul fütyülni, mint én táncolni 😛 😀Collapo
Összehozzuk. Pár sör után már meglesz a ritmus.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
- Régi vágyam volt, hogy népi-táncolhassak, de előbb-utóbb rá kellett jönnöm, hogy ahogyan én táncolok, olyan nép nincs....Collapo
Akkor táncolj úgy ahogy én fütyülök.. 😀 😛apeszos
Ha tudsz olyan rosszul fütyülni, mint én táncolni 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
- Régi vágyam volt, hogy népi-táncolhassak, de előbb-utóbb rá kellett jönnöm, hogy ahogyan én táncolok, olyan nép nincs....Collapo
Akkor táncolj úgy ahogy én fütyülök.. 😀 😛
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
- Régi vágyam volt, hogy népi-táncolhassak, de előbb-utóbb rá kellett jönnöm, hogy ahogyan én táncolok, olyan nép nincs....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 076 — Saturday Night Lights
Feldobom:

 www.youtube.com/watch?v=y5L-7YdWVvU&feature=related

😀Vrijbloed
Egy szinttel az egész hazai stand-up piac felett. Negyedóra elég volt a napi jókedvhez 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

Kész ez az ember. 😀