bowl.hu college liga

5 feliratkozó

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Gratula Löfli-nek a bajnoki címhez, megérdemelt volt! Örülök, hogy jó kis liga lett végül, a draftnál nagyon elbizonytalanodtam, hogy volt-e értelme. Nekem is szépen csillog a bronzérem végül.😊
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
győzelem! és milyen sima győzelem 😀 bár 100 pontot a padon hagyott az ellenfelem, így nem volt nehéz 😀 köszönöm a szervezést, köszönöm Dobbinsnak a remek évet, és köszönöm az autodraftnak is 😀
Löfli
Gratulálok! 🙂 Remélem jövőre is lesz liga! 🙂

" class="embed">
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
győzelem! és milyen sima győzelem 😀 bár 100 pontot a padon hagyott az ellenfelem, így nem volt nehéz 😀 köszönöm a szervezést, köszönöm Dobbinsnak a remek évet, és köszönöm az autodraftnak is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Összejött az álomdöntő, az első két helyezett vívja majd! Mike VII-Sweenez Toddlers derbi lesz, én pedig barátom Plankton ellen vívom a csalódott csapatok csatáját! 😊
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
irány a döntő! mondjuk kellett hozzá a Utah TE nagy napja, meg az ellenfélnél a Miami leolvadása 😀
Löfli
Igen, ez a kettő kellett hozzá, mindkettő szégyen mák volt.😊
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
irány a döntő! mondjuk kellett hozzá a Utah TE nagy napja, meg az ellenfélnél a Miami leolvadása 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hétvégére állítson mindenki csapatot, alsóházban is meccsel mindenki újra.
zavi27
Köszi, hogy szóltál! Akkor szétnézek miújság.

" class="embed">
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hétvégére állítson mindenki csapatot, alsóházban is meccsel mindenki újra.
zavi27
kösz, hogy szóltál, így még jobban fáj, hogy Tua out 😊 csere QB-mnak meg a szombati az utolsó meccse az alapszakaszban, mindkét d# bye-on, nagy menetelés várható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Hétvégére állítson mindenki csapatot, alsóházban is meccsel mindenki újra.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Én akkora fantasy antitalentum vagyok, hogy olyan nincs másik 😊 nfl-t nem is játszottam soha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én szép leolvadást csináltam az utolsó pár héten, remélem playoffban jobban fog menni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Véget ért az alapszakasz, a szégyenteljes draft után (hárman voltunk összesen) jó kis liga jött össze, egyedül Levante UD nem vette komolyan a játékot sajnos. Hárman is az élen végeztünk holtversenyben, csak a több szerzett pont döntött. Mike VII elképesztő 1607 ponttal nyerte meg a reguláris szakaszt. Kiemelném még Planktont, aki én invitáltam meg, próbálja ki a college világot, és a végén zsinórban 5 győzelmet szerezve még be a playoffba is bejutott. JJ kisebb csalódást okozott ilyen szakmai felkészültséggel az egyetemi sport világában.😊 Hétvégétől rájátszás, hajrá!😊
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
eddig egész jól megy ezzel az autodraftolt csapattal, de most kb az összes kezdőm bye weeken lesz, mínusz Ehlinger 😀
Löfli
Az jo, ellenem jatszol akkor most.😀
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
eddig egész jól megy ezzel az autodraftolt csapattal, de most kb az összes kezdőm bye weeken lesz, mínusz Ehlinger 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Na örömmel tapasztalom, hogy mukodik rendben a liga, jatszik normalisan mindenki, a draft utan nem gondoltam volna. Meg annak is orulok hogy igy allok 3-1-el.😊
zavi27
Azért ez csalóka, de úgy látod a bye weekeseit is cseréli mindenki?

Waiverről mintha túl könnyű lenne embert felszedni, bár nekem oly mindegy, fantasy-ban nincs nálam rosszabb játékos (és a wazzu wb-je sincs nálam) 😊
r.baggio
Csak azt neztem, hogy igazolgatnak joparan, meg senki nem log ki, jo parharcok vannaj. De annyira nem melyedtem bele, hogy egyesevel atnezzem ezt. Waiver azert lehet talan konnyebb, vagy talan igy kellemes, mert csak 10-en vagyunk, nem is baj szerintem.😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Na örömmel tapasztalom, hogy mukodik rendben a liga, jatszik normalisan mindenki, a draft utan nem gondoltam volna. Meg annak is orulok hogy igy allok 3-1-el.😊
zavi27
Azért ez csalóka, de úgy látod a bye weekeseit is cseréli mindenki?

Waiverről mintha túl könnyű lenne embert felszedni, bár nekem oly mindegy, fantasy-ban nincs nálam rosszabb játékos (és a wazzu wb-je sincs nálam) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Na örömmel tapasztalom, hogy mukodik rendben a liga, jatszik normalisan mindenki, a draft utan nem gondoltam volna. Meg annak is orulok hogy igy allok 3-1-el.😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Eddig hibátlan a mérleg, remélem ez így is marad még egy darabig 😀

" class="embed">
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Engem egy utolso meccses QB csoda segitett meg, pedig mar temettem a gyozelmet.😊
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na lement életem első fantasy college meccse és hála Istennek sikerült nyerni. Borzalmas irányító és TE teljesítmény, viszont a WR és RB duóm nagyon odatette magát, meg az MSU D is. Ez elég volt ahhoz, hogy hozzam az 1 forduló mérkőzését.

Bízom a jó folytatásban 🙂

" class="embed">
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
köszi, hogy rajtam kívül összesen három ember jelent meg...jövőre biztos nem szervezem meg!
zavi27
Én jeleztem, hogy milyen okból nem tudok jelen lenni, viszont az egész szezont normálisan végig fogom tolni.
Gergőke
Igen, tudom, az teljesen erteto es rendben volt.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
köszi, hogy rajtam kívül összesen három ember jelent meg...jövőre biztos nem szervezem meg!
zavi27
Én jeleztem, hogy milyen okból nem tudok jelen lenni, viszont az egész szezont normálisan végig fogom tolni.

" class="embed">
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 298 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
sajnálom hogy nem voltam jelen, de ez a péntek este teljesen lehetetlen volt nekem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
köszi, hogy rajtam kívül összesen három ember jelent meg...jövőre biztos nem szervezem meg!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
10 perc múlva draft!😊