bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛Danna
Köszi, szerencsém volt, nálad Breesen kívül nem villogott senki.

Eddig azt hittem, hogy nagyon szar a csapatom, de megnéztem és a 6. legtöbb pontom van, viszont ellenem csinálják a második legtöbbet, jellemző 😊Jakehomer
Ezen a hétvégen nem kell izgulnom. Rice bye miatt egyébként sem sokban bízhattam, de annál is gyorsabban eldölt a meccs.
Gyakorlatilag, Danna után én is gratulálhatok.zinedine5
korai még a sírásSzesze
azért nézd meg a pontokat.zinedine5
megnéztem, azér mondom
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛Danna
Köszi, szerencsém volt, nálad Breesen kívül nem villogott senki.

Eddig azt hittem, hogy nagyon szar a csapatom, de megnéztem és a 6. legtöbb pontom van, viszont ellenem csinálják a második legtöbbet, jellemző 😊Jakehomer
Ezen a hétvégen nem kell izgulnom. Rice bye miatt egyébként sem sokban bízhattam, de annál is gyorsabban eldölt a meccs.
Gyakorlatilag, Danna után én is gratulálhatok.zinedine5
korai még a sírásSzesze
azért nézd meg a pontokat.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛Danna
Köszi, szerencsém volt, nálad Breesen kívül nem villogott senki.

Eddig azt hittem, hogy nagyon szar a csapatom, de megnéztem és a 6. legtöbb pontom van, viszont ellenem csinálják a második legtöbbet, jellemző 😊Jakehomer
Ezen a hétvégen nem kell izgulnom. Rice bye miatt egyébként sem sokban bízhattam, de annál is gyorsabban eldölt a meccs.
Gyakorlatilag, Danna után én is gratulálhatok.zinedine5
korai még a sírás
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛Danna
Köszi, szerencsém volt, nálad Breesen kívül nem villogott senki.

Eddig azt hittem, hogy nagyon szar a csapatom, de megnéztem és a 6. legtöbb pontom van, viszont ellenem csinálják a második legtöbbet, jellemző 😊Jakehomer
Ezen a hétvégen nem kell izgulnom. Rice bye miatt egyébként sem sokban bízhattam, de annál is gyorsabban eldölt a meccs.
Gyakorlatilag, Danna után én is gratulálhatok.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
jobb lenne ha utolsó lennék, akkor legalább a waiverem sikerülne 1x..Szesze
nem adom könnyenHöri
hát nem, de nagy küzdő vagyok, meglesz az előbb-utóbb
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jobb lenne ha utolsó lennék, akkor legalább a waiverem sikerülne 1x..Szesze
nem adom könnyen

több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nekem borítékolható volt a vereség, de remélem a kövi fordulóban odacsapok 😊

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
jobb lenne ha utolsó lennék, akkor legalább a waiverem sikerülne 1x..
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ejj, de szros lesz a liga.Igor
szaros?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Bradford eladósorba került!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a hét még elég nagy szerencsével meglett, a következő tuti bukó, megsérült MJD és Woodson is. Az első 6 draft körömből, már négyen harcképtelenek, közülük kettő IR. Három Packers játékost draftoltam, mindhárom hosszú távú sérülést szenvedett eléggé negatív kabala vagyok a csapat számára. Az IR-emen már nincs hely+jövő héten Dalton is bye-os. Csoda lenne ha az alsóházi rájátszásból bent maradnék.DODO92
Grat, bár elég szánalmasat meccseltünk.. ejj, de szros lesz a liga.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛Danna
Köszi, szerencsém volt, nálad Breesen kívül nem villogott senki.

Eddig azt hittem, hogy nagyon szar a csapatom, de megnéztem és a 6. legtöbb pontom van, viszont ellenem csinálják a második legtöbbet, jellemző 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Levi!

Annyira megakartam pedig ezt nyerni... 😕 😛
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊Soldados
Hát igen, ehhez azért kellett a remek LB választásom is. zinedine5
Hát sajnos 21-re nőtt a külnbség, így neccesebb. 😕Soldados
Grat! A Bears Defense nem adott esélyt a győzelemre, de ez a kisebbik baj, a nagyobb, hogy Burlesonnak eltört a lába... 😕Soldados
Köszi, mák is kellett ehhez.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊Soldados
Hát igen, ehhez azért kellett a remek LB választásom is. zinedine5
Hát sajnos 21-re nőtt a külnbség, így neccesebb. 😕Soldados
Grat! A Bears Defense nem adott esélyt a győzelemre, de ez a kisebbik baj, a nagyobb, hogy Burlesonnak eltört a lába... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ez a hét még elég nagy szerencsével meglett, a következő tuti bukó, megsérült MJD és Woodson is. Az első 6 draft körömből, már négyen harcképtelenek, közülük kettő IR. Három Packers játékost draftoltam, mindhárom hosszú távú sérülést szenvedett eléggé negatív kabala vagyok a csapat számára. Az IR-emen már nincs hely+jövő héten Dalton is bye-os. Csoda lenne ha az alsóházi rájátszásból bent maradnék.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
43 pont kéne Cutlertől, Marshalltól és Idonijétől. Benne van.Höri
már 51 😀 az elmúlt 2 meccsen Jay és Marshall is egyaránt 20-20 fölött hozott, halvány a remény, de él.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Gratula a Danna's Patriotsnak! (azért titkon reménykedem hogy összekaparnak még nekem 3 rohadt pontot a revíziónál 😊 )Rataxes
Még én is óvatosan örülök, de hátha nem... (Bocsi 😀 )

Az mi h vezetem a div1-et?!?! Ilyen se volt még sztem... 😀Danna
Most nézem hogy végül nyertem három ponttal, mondjuk az a durva hogy még múlt hét csütörtökön is Te vezettél... Sorry 😊 Így viszont a ligaelsőség is az enyém még pár napig 😊
Gyanús hogy Szabától kikapok most, 23 pont előnyöm van, nála viszont még 3-mal több player köztük több pontgyárossal. Mondjuk erre a hétre már szezon elején beterveztem az L-t a sok bye weekes miatt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊Soldados
Hát igen, ehhez azért kellett a remek LB választásom is. zinedine5
Hát sajnos 21-re nőtt a külnbség, így neccesebb. 😕Soldados
Hát így egy hangyafasznyival több esélyem van, de ha jön a két támadótól egy TD, akkor tuti vége.
A 0 pontos LB-men nem tudom túltenni magam.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊Soldados
Hát igen, ehhez azért kellett a remek LB választásom is. zinedine5
Hát sajnos 21-re nőtt a külnbség, így neccesebb. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
43 pont kéne Cutlertől, Marshalltól és Idonijétől. Benne van.Höri
42 pont kéne Tillmantúl, Hansontól és Podleshtől... öööö.
Álmodozni lehet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊Soldados
Hát igen, ehhez azért kellett a remek LB választásom is.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
6 out-ossal és 3 bye-ossal igen szép, hogy a Burleson, Pettigrew, Avril hármastól 15,5 pont kell a győzelemhez. Asszem erre mondják, hogy ilyen körülmények között ez egy igazi "HUGE WIN" lenne. CJ2K épp időben táltosodott meg. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Ugyanmár, ez már rég eldőlt, gratulálok, bár túl nagy teljesítményt nem igényelt a leverésem most se. Eddig is szar voltam, de 8 bye-ossal pláne esélytelen vagyok bárki ellen. Nem gondoltam volna, de sajnos ebből könnyen lehet, h kiesés lesz 😕
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szesze csapata eléggé gyengén hoz, így bőven van esélyem nyerni, Megatronnak úgy 50 pont előnye lesz a KVB-Urlacher-Newman trió ellen, meglepetés lenne, ha kikapnék.