bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ez szopó, 0 pontos punter és DT, 1 pontos LB, 2 pontos LB... ezen el is ment a meccs. Grat Soldi!
Több mint 30 pont kéne (biztos vannak még Soldinál plusz pontok is), akármennyire nagy király Zsepepe és Peanut, ez már nem lesz meg szerintem sajna.Igor
Köszi!

Számomra még édesebb a siker, hogy Steelers bye weeken verlek meg, azaz ilyen Gabbertökkel Big Ben helyett. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Átszàmolás előtt még vezettem....szèp hogy a punterek közötti különbsèg miatt szopok!Göbi
egyelőre. mondjuk elég gyenguszak vagyunk mindketten. LB sorok, viccek, nálam a két safety 6 pont. Botrányos.
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Átszàmolás előtt még vezettem....szèp hogy a punterek közötti különbsèg miatt szopok!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Úgy nézem kicsit elsiettük a gratulációt/köszönetnyilvánítást 😊 Bőven nyílt még a meccs...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
A srácok épp annyit adnak ki magukból amennyit szükséges 😛 Kösz!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Rata kapott egy Wt, pedig ő is szar volt, de nálam az egész offense kuka 😀 Gore és Fitz tűrhető de ennyi. Benchelést is elcsesztem, de neme zen múlott, grat.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
0-4, de közel a playoff

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hát ez szopó, 0 pontos punter és DT, 1 pontos LB, 2 pontos LB... ezen el is ment a meccs. Grat Soldi!
Több mint 30 pont kéne (biztos vannak még Soldinál plusz pontok is), akármennyire nagy király Zsepepe és Peanut, ez már nem lesz meg szerintem sajna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fucu, gratu.

Egy hét alatt ledobott egy százast a csapatom 😀

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Hodges elvileg két puntot is In20ra úgott, nem vágom miért nem írták be espn-en a pontokat érte..Szesze
Ezt illene tudni annak aki Div 1-es 😛 az inside 10/20 pontokat mindig egy-két nap késéssel kapja meg a punter.Igor
Azt tudom, h nem azonnal adják, de eddig mintha ennyi idő után már beírták volna. Mondjuk az is igaz, h eddig nem hiszem, h volt olyan meccsnap amikor csak a punterem lépett pályára, így annyira nem figyeltem meg 😊 Azért kibírom holnapig valahogy.
Hm, még jó h körülnéztem az LBk között, fura h Rolando McClain senkinek nem kellett még a padra sem eddig. 202 snapet volt fent és amúgy is jól játszik idén. Eddig elég kevés volt a tackle-je, de remélem majd mostantól beindul 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hodges elvileg két puntot is In20ra úgott, nem vágom miért nem írták be espn-en a pontokat érte..Szesze
Ezt illene tudni annak aki Div 1-es 😛 az inside 10/20 pontokat mindig egy-két nap késéssel kapja meg a punter.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Hodges elvileg két puntot is In20ra úgott, nem vágom miért nem írták be espn-en a pontokat érte..
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
jólvan, azért csak megnyertem 😊 remélem most már elindulok felfelé
és végül nincs már 100%os három forduló után ami azért durva.. ezért volt jó, h mindenki ráért draftolni, így nagyon szoros lesz végigSzesze
Grat a győzelemhez, ha Romo is a megszokottat hozza, akkor még simább lett volna, de így is 20 pont lett közte.DODO92
Köszi, szerencsére a McFadden/Brown duó helyrehozta Romo bénázását. A 234 pont nem rossz, de azért még mindig nem vagyok elégedett a csapattal. Wake-kel remélem a DE problemem megoldódik (bár sajna ő meg elvisz egy LB helyet az 5ből..), de a DT és a CB poszt továbbra is lukas (bár bízom benne, h a Samuel-Clements páros legalább egy közepes szinten elkaristol most már), de ami nagyobb baj, h az amúgy is vékony jégen táncoló LB sorból kiesett Henderson és tartok tőle, h nélküle meccsek fognak elmenni a gyenge LB teljesítmény miatt 😕
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
jólvan, azért csak megnyertem 😊 remélem most már elindulok felfelé
és végül nincs már 100%os három forduló után ami azért durva.. ezért volt jó, h mindenki ráért draftolni, így nagyon szoros lesz végigSzesze
Grat a győzelemhez, ha Romo is a megszokottat hozza, akkor még simább lett volna, de így is 20 pont lett közte.
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mivel pont nem esnék ki így indítványozom, hogy a mostani héttel kezdődjön a playoff remélhetőleg van rá még 7 szavazat 😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
jólvan, azért csak megnyertem 😊 remélem most már elindulok felfelé
és végül nincs már 100%os három forduló után ami azért durva.. ezért volt jó, h mindenki ráért draftolni, így nagyon szoros lesz végig
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Jó érzés egy ponttal kikapni 😊 Így jár az, aki nem meri betenni a kedvenc csapat HC-át.Jakehomer
na akkor én nyerni fogok legközelebbHöri
nem, pedig nálam ott volt Pagano, Igor viszont kivette Harbót hogy ne legyen olyan csúnya a zakó. Igazi úr.Höri
Még meglehet, bár necces.. 80 pont, mocsok Sólymoktól bárki kitelik.. ott szoktak 30+ meccset csinálni LB-k, meg sokat sackelgetni a falban.
Paraszthajszálas 6 pont swing lett volna HC bácsi, de nem voltam elég macsó hozzá.

Viszont nagyjából visi marad az egyetlen veretlen csapat, szép!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egy WR-t adnék egy DE-ért! Ha valaki esetleg jól áll DE-ből, szóljon.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Köszönhetően Romo bénázásának nálunk még bármi lehet..
41 pont+Branch, ott Benson, Jennings, Woodson.
0-3ról minimál esélyem lenne a POra, úgyh muszáj lenne nyerniSzesze
Nagyon csúnyán elbencheltem magam, nem mertem bent hagyni Lloydot, mert azt írták nem biztos, hogy játszik este, sajnos inkább a biztonsági döntés mellett döntöttem, helyette Young és Little közül Little-t tettem be 2nd WR-nek. Lloyd 12 pontot, Young 15-t, Little pedig 1 pontot hozott. :/ A Hawthorne-Burnett kérdésben is buktam 15 pontot, bár nagyon bíztam Hawthorneban, de eddig hatalmas csalódás. Ha ezt a két cserét megcsinálom, akkor még szerintem lenne esélyem, de szerintem így a három Packers játékos sajnos már nem tudja behozni a hátrányt.DODO92
Nemtom lehet én vagyok túl pesszimista, de én inkább úgy fogalmaznék, h ha ezt a két cserét megcsinálod akkor tutira nyersz, így inkább nekem áll, de még simán benne lehet a fordítás sajna. Mivel 0-2vel állok nekem ez must win, úgyh fosok is 😊
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Köszönhetően Romo bénázásának nálunk még bármi lehet..
41 pont+Branch, ott Benson, Jennings, Woodson.
0-3ról minimál esélyem lenne a POra, úgyh muszáj lenne nyerniSzesze
Nagyon csúnyán elbencheltem magam, nem mertem bent hagyni Lloydot, mert azt írták nem biztos, hogy játszik este, sajnos inkább a biztonsági döntés mellett döntöttem, helyette Young és Little közül Little-t tettem be 2nd WR-nek. Lloyd 12 pontot, Young 15-t, Little pedig 1 pontot hozott. :/ A Hawthorne-Burnett kérdésben is buktam 15 pontot, bár nagyon bíztam Hawthorneban, de eddig hatalmas csalódás. Ha ezt a két cserét megcsinálom, akkor még szerintem lenne esélyem, de szerintem így a három Packers játékos sajnos már nem tudja behozni a hátrányt.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Köszi, most nagyjából mindenki hozta amit tud, 2-3 poszt még túl is szárnyalta az elvárásokat.
Nálad azért nem volt annyira rossz a helyzet, még a ma esti két sajtfejű átlagával 230 körül is lehetsz, de nekem tényleg kijött a lépés.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Grat Ata. Ezen a hétvégén esélytelen voltam.
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
A csapatom egy rakás szar volt.

Mégis nyerek, mert volt 3 emberem, aki játszott: Ben (42), AJ Green (32) és Bigby (31). A többiek többnyire okádékok voltak, de 3 ilyen teljesítménnyel belefért. Vagy legalábbis nagyon remélem, hogy 32 pontot nem tud ledolgozni a Finley, a BAL punter és a Packers HC Pollarddal szemben. 😊

Ráadásul rangadó volt Göbi ellen. 😊Soldados
Gratulálok! Vicces hogy az esti meccsek előtt majdnem 60 ponttal mentem, de a támadósorom ezen a héten értékelhetetlen volt, szemben a te 3 extráddal. Egy átlagos támadó eredménnyel megint simán nyertem volna! Azért grat karmester!!!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
F-ck the bench, 300+ lehetett volna a hét. 😕
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Köszönhetően Romo bénázásának nálunk még bármi lehet..
41 pont+Branch, ott Benson, Jennings, Woodson.
0-3ról minimál esélyem lenne a POra, úgyh muszáj lenne nyerni