bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
QB: Stafford (1/9), Flacco (16/280) - sajnos fel kellett hagynom azzal a taktikával, hogy olcsó QB-ből próbálom megoldani.. a TOP4-ből akartam húzni (enyhe regresszióval számolok ugyanis Newton esetén), így örültem Staffordnak. Flacco biztosítéknak tökéletes, nem egy csapatban még kezdő is lehetne.. elégedett vagyok a poszttal.

RB: S. Jackson (2/28), BJGE (3/45), Goodson (18/316), Pead (25/441) - rá tudtam duplázni a futóposztra, mert LB-t nem akartam húzni idé n korán, és a WR poszt baromi mély volt szvsz, a két elit TE pedig kiment (a DE poszttal kapcsolatos póker bejött.) Egyik sem egy túl szexi név, de jó kis workhorse, én sok redzone TD-t várok Green-Ellistől is.. Pead egyértelm handcuff, és baromi későn ráadásul, Goodson pedig McFadden sérülése esetén, amire appellálok 😊

WR: Harvin (5/81), Britt (9/153), Lance Moore (15/261), Amendola (21/369) - Harvin és Amendola nagy steal szerintem, rengeteg targetje lesz mindkettőnek, Moore-t kb. a helyén vittem.. Britt valószínűleg reach. Én imádom a játékát és csak egy meccs az eltiltás, az a nagy kérdés, utána mit nyújt... boom/bust pick. Összességében elégnek kell lennie, ha Britt totálisan beég, akkor kell erősíteni picit.

TE: Keller (24/434) - tökutolsónak vittem kezdő TE-t.. vagy 6-8 körrel bárki más után, itt már steal 😊 A két nagyot szívesen vittem volna, valamelyiket a harmadik körben, de sajna nem csúsztak le.. után még a 6-8. kör táján filóztam, de aztán hagytam inkább.

Összességében az offense sztem jó lesz, erősebb annál, mint amit általában szoktam Div 1-ben draftolni.

DT: G. McCoy (17/297), Marks (20/352) - ez elég ocsmány, erről valahogy lemaradtam most, picit aggódom.. de Rubin, és talán még 2-3 ember volt, aki egy korai picket megért volna, ők hamar elmentek, utána elég tömör a mezőny. Magasan a leggyengébb posztom.. de elég kevés pontot bukhatok rajta, remélem.

DE: JPP (4/64), Mark Anderson (15/244), M. Bennett (22/388) - JPP egy stud, azt várom tőle, hogy Allen-en kívül mindenki 40-50 ponttal verjen. Lehet hogy picit korai volt, de én szeretek stud DE-ket húzni (Allent szoktam mindig ugye), idén azt várom hogy JPP még nála is jobb legyen.. visszafele egyébként 5. körben vittem volna Jared Allent is. Anderson jó lesz a bazierős Bills falban, egy igazi sackmester (én még Bears-korszaka óta kedvelem), és sok single coverage-ot kap majd.. Bennett meg kezd, meglátjuk. Kicsivel átlag feletti, ha Pierre-Paul hozza a formát.

LB: Butler (6/100), Perry Riley (10/172), Sheppard (12/208), Angerer (13/225) - nevekre nem annyira durva.. és szerintem az első háromból kettő fog beválni, Riley/Sheppard közül az egyik nem lesz az igazi. Ezért hoztam el Angerert (és röhögtem a két behúzott helyettesén), szerintem 4 hetet kihagy, de a bye week után visszajön, és lesz egy TOP 10 LB-m onnantól 😛 Nem nagy nevek, de meglepően jók lesznek.

CB: Tillman (7/117), PP (8/136), Janoris Jenkins(23/405) - a tavalyi első és második legtöbb pontot hozó CB 😊 itt gondolkodtam TE-n/LB-n is, majdnem ki is futottam az időből.. aztán úgy voltam vele, első 10 körben biztosat kell húzni, kockáztatni később is ráért. Azért is ez lett a döntés, mert mindig ezzel a poszttal dühödök a legtöbbet, hát most remélhetőleg nem kell. 😕 kis visszaesés benne van, főleg utóbbinál lehet ilyesmiről szó, de szerintem PP is TOP 5 marad a returnerszámai miatt és több pickje/tackleje is lehet. Jenkins kezd, rookie és returner.. no meg főleg backupnak jött.

S: Darian Stewart (11/189), William Moore (19/333), Rahim Moore (29/513) - a másik eléggé lutris pozi.. a két Moore meg elvileg kezdő egyelőre; de arra fel vagyok készülve, hogy ide esetleg kell majd keresni embert.


A védelem érdekes, két-három stud van benne, de vannak kérdőjelek is.. mindenesetre elég bizakodó vagyok.Nem lett olyan jó, mint általában, de elég kiegyensúlyozott, és ezzel PO-ba kell menni.

Kicker - Hanson, P - Colquitt és BAL HC, a 26-28. kör között. Teljesen jók, a BAL HC meg is lepett, hogy még kint volt.. az még stealnek is mondható akár.

Nem volt rossz, egészen elégedett vagyok vele most.. Britt, DT, LB2/LB3 és S2 lesz érdekes, amikre figyelni kell.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hogy van a kiesés?Ork
elvileg helyosztók utáni utolsó 4.kristof
szóval akkor már nincs szétbontva alapszakasz utolsó 2-re és +2 a playoff után?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
QB: Brady, cseréje még nincs, mire észbe kaptam, már le volt harcolva a terep
RB: Fred Jackson, Daniel Thomas, Blount, Vereen
WR: Wallace, Nate Washington, Garcon, Henderson
TE: Jared Cook

Viszonylag oké, bár a hátsó három futó nem kezdő, de összejöhet úgy, hogy sok labdát kapjanak

A védelem... a falat leszámítva annyira nem frankó
DT: Kelly, Wilkerson
DE: Mario Williams, Wake, Coples, Hicks
LB: Mayo, Ray Lewis, Anderson, Aldon Smith
CB: Kyle Arrington, Patrick Robinson, Talib
S: Landry, Reed, Major Wright

Különösen az LB-kel nem vagyok elégedett, nem rosszak, de jobbat akartam.
A kiesés elkerüléséhez talán elég lesz, a többi meg eldől a futókon 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Rata csapata kifejezetten jónak tűnikSzesze
Annyira nem rossz szerintem se, bár van néhányk risky player a kezdőmben + lehetne kicsit mélyebb egy-két pozíció a DE-k és CB-k kárára ( mindkét poszton bye week ütközést idéztem elő félrészegen a kezdőmben és a draft végén - már teljesen részegen/kapkodva -húztam még 2-2 embert ide mert azt hittem hogy kell 😀 )
De nem baj, majd waiveren próbálok korrigálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hogy van a kiesés?Ork
elvileg helyosztók utáni utolsó 4.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Valahogy mindig úgy alakult eddig, hogy nem volt nálam elit QB, hát most a nr1 pick tulajdonosaként kénytelen voltam Rodgerst húzni, olyan soká jöttem megint 😊

Azért három starter futót is sikerült beszerkeszteni a csapatba, a WR corp so-so, de nem tragédia, Olsen rendben van, szóval az O az erősebbek közé tartozik a ligában, az tuti.

A D hüm-hüm, nem kiemelkedő, de átlagosnál nem is rosszabb, a safety és az lb corpban vannak azért pontfosó tacklegyárak.

A rúgók jobbfajták, HC-t meg majd úgyis csak a szar csapatok ellen használok 😛

QB: Rodgers, Ponder
RB: McGahee, R Bush, D Martin
WR: Miles Austin, Blackmon, Kendall Wright, Michael Floyd
TE: Olsen
DT: Bunckley, Hood
DE: Quinn, Idonije, Edwards
LB: Kuechly, Daryl Smith, Woodyard, Lenon, McIntosh
CB: Jennings, Routt, Cromartie
S: Mikell, Dawan Landry, Ryan Clark
K: Gostkowski
P: Fields
HC: Panthers

Perception is reality.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rata csapata kifejezetten jónak tűnik
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
enyém:

QB: Romo (Bradford) - jó, közepes
RB: McFadden, Bradshaw, DeAngelo Williams (Felix Jones) - elit
WR: Andre Johnson, Meachem (Rice, Cobb) - váratlanul jó, eredetileg ezt a posztot terveztem beáldozni, de aztán első körben borult minden 😊
TE: Gonzalez - remélem még odateszi magát az öreg, ide jobbat szerettem volna, de még elmegy

Összességében az offense sztem nagyon erős.

DT: Dareus, Klug - nem lett elég erős sajnos, én a többséggel ellentétben nem szoktam lesajnálni ezt a posztot, de most nem jött össze jobb
DE: Babin, Clayborn (Will Smith) - ez is csak közepes lett, pedig erre hatványozottan igaz amit a DTre írtam. Azért ez nem rossz.
LB: Dansby, Urlacher, Erin Henderson (Hali, DJ Williams) - ha Urlacher bírja akkor simán elég lesz
CB: Grimes, Amukamara - Amu helyére kell vki az első fordulóban, utána sztem jó lesz - ez a poszt szokás szerint beáldozásra került nálam
S: George Wilson, Tyvon Branch (Taylor Mays) - hát ez brutálisan jó, nem hiszem h lesz ennél jobb S párosa valakinek is a ligában, ha nem sérülnek le

A védelem nem lett olyan jó, mint terveztem, de azért elégedett vagyok vele, főleg h az offense ilyen jó lett.

Cél az alapszakasz győzelem megvédése természetesen 😉
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hogy van a kiesés?
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hmm... szoknom kell. Vélemény?

Qb: Brees, Sanchez
Rb: Murray, Helu, Rashad Jennings
Wr: Dez Bryant, Reggie Wayne, Randy Moss, Brandon Stokley, Santana Moss
TE: Martellus Bennett
DT: Antoni Garay, Spencer Johnson,
DE: Chandler Jones, Osi Umenyiora, Stephen Bowen
LB: London Fletcher, NaVorro Bowman, Stephen Tulloch, Takeo Spikes
CB: DeAngelo Hall, Mike Adams, Cary Williams
S: Roman Harper, Reggie Nelson, Tavon Wilson
K: Robbie Gould
P: Steve Weatherford
HC Texans
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
QB: Big Ben, Gabbert
RB: Chris Johnson, Beannie Wells, Ben Tate, Rainey (returner)
WR: AJ Green, Colston, Burleson
TE: Pettigrew
DT: Rocky Bernard, Mebane, Pouha
DE: Mincey, Avril, Keisel
LB: Nick Barnett, Brandon Spikes, Foote, Leroy Hill
CB: Gay, Greer, Keenen Lewis
S: Polamalu, Pollard, Bigby
K: Bironas
P: Moorman
HC: 49ers

Az LB-sor pocsék, a többivel nincs bajom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ratas Rhinos:

QB: Philip Rivers, Tim Tebow
RB: Arian Foster, Michael Turner, Toby Gerhart
WR: Jeremy Maclin, Denarius Moore, Laurent Robinson
TE: Brent Celek
DT: Domata Peko, Kevin Williams
DE: Kamerion Wimbley, Chris Clemmons, Tyson Jackson, Josh McDonald
LB: Chad Greenway, Sean Weatherspoon, Jon Beason, A.J. Hawk
CB: Ronde Barber, Chris Houston, Josh Wilson, Nate Clements
S: Jairus Byrd, Earl Thomas, Reshad Jones
K: Justin Tucker
P: Tim Masthay
HC: Eagles

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A draftsorrendet csak én nem találom a ligafelületen?

Azt kiokoskodtam, hogy kilencedik leszek.. de jó lenne azért látni :SIgor
Nekem is eltartott egy darabig amíg megtaláltam. Azért megnyugtat, h nem csak én vagyok béna 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
 games.espn.go.com/ffl/tools/draftorder?leagueId=30919

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A draftsorrendet csak én nem találom a ligafelületen?

Azt kiokoskodtam, hogy kilencedik leszek.. de jó lenne azért látni :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A Rhinosnak példátlanul nagy és rettegett szurkolótábora van, ha be is férnek a stadionodba ( kétlem) tuti lebontják 😀
Nem csak a másnaposságtól lesz Hangover-feelingje a Boyznak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm, elég gyenge a sorsolásom.. idegenbe megyek Soldihoz, Fucuhoz, Tyrhez, Rajnához és Dannához is (ez mondjuk kb. 4-1 lesz, talán Fucu ellen kikapok 😛)

Az 5 nyomoronc hazai meccsemre pedig jönnek a Hulladékok, a Gerillák, a Traktorok, a Lúzerek és az Orrszarvúk... ki a fene akarni ilyen nevű csapatok meccsére kijönni? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a draftsorrend mi lesz?Szesze
Te az első fordulóra figyelj! 😉zinedine5
Nem irigyellek a sorsolás miatt, de legalább gyorsan túl leszel az elkerülhetetlen zacskón.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
a draftsorrend mi lesz?Szesze
Te az első fordulóra figyelj! 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
a draftsorrend mi lesz?Szesze
Ami most be van állítva, a tavalyi eredmény fordítottja.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a draftsorrend mi lesz?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Bent is vagyok, köszi!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Szívesen belépnék de nem kaptam még meghívót 😊(rataccess@gmail.com, írtam már egy hete ugyanitt de azóta nem jött semmi az ESPN-től)Rataxes
Elküldtem még egyszer, bár az e-mail elsőre is ugyanez volt.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szívesen belépnék de nem kaptam még meghívót 😊(rataccess@gmail.com, írtam már egy hete ugyanitt de azóta nem jött semmi az ESPN-től)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Rata, légyszi lépj be, ne legyünk már hiányosan. És akkor be van állítva a 9.