bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó érzés egy ponttal kikapni 😊 Így jár az, aki nem meri betenni a kedvenc csapat HC-át.Jakehomer
na akkor én nyerni fogok legközelebbHöri
nem, pedig nálam ott volt Pagano, Igor viszont kivette Harbót hogy ne legyen olyan csúnya a zakó. Igazi úr.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A csapatom egy rakás szar volt.

Mégis nyerek, mert volt 3 emberem, aki játszott: Ben (42), AJ Green (32) és Bigby (31). A többiek többnyire okádékok voltak, de 3 ilyen teljesítménnyel belefért. Vagy legalábbis nagyon remélem, hogy 32 pontot nem tud ledolgozni a Finley, a BAL punter és a Packers HC Pollarddal szemben. 😊

Ráadásul rangadó volt Göbi ellen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kerley pad, LeShoure pad. Thigpen játszik, Julio, Avery játszik. ...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk örültem volna, ha Charles nem egy meccs alatt hozza le összesen azt, amit 3-ra kellett volna osztani.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó érzés egy ponttal kikapni 😊 Így jár az, aki nem meri betenni a kedvenc csapat HC-át.Jakehomer
na akkor én nyerni fogok legközelebb

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jó érzés egy ponttal kikapni 😊 Így jár az, aki nem meri betenni a kedvenc csapat HC-át.

Perception is reality.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
nagy gratula a 272.5 ponthoz, bár sokkal kevesebb is elég lett volna, mivel a fiaim hamar feladták és elkezdtek tartalékolni a szezon többi részére /legalábbis remélem 😀Ork
Köszi, nem gondoltam volna, hogy ennyi lesz, főleg Tate és Campbell remek érzékű padoztatása után, de RGIII és főleg Griffin teljesítménye és Manning betlije miatt lett ekkora difi.
Szóval volt benne egy adag szerencse is (bár Sobri szerint ilyen nincs).
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
270 pontom lett volna ha nem a köcsög Cutler kezd. Utálom magam

több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nagy gratula a 272.5 ponthoz, bár sokkal kevesebb is elég lett volna, mivel a fiaim hamar feladták és elkezdtek tartalékolni a szezon többi részére /legalábbis remélem 😀
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratulálok Soldi, semmiképpen se érdemeltem győzelmet. Az első 5 helyen draftolt támadómból 3 sérült, de a D se muzsikált olyan jól, mint egy hete. atapapa
Nincs ez még meg. SNF előtt én is azt hittem, hogy simán behúzom, de a Burleson-Pettigrew-Avril-SF kemény 11 pontra volt jó, azaz ha Nicholas szar napot fog ki a kickered megtarthatja a kicsike előnyöd.Soldados
Az LB-d 35 pontot hozott egy hete és a legjobb LB mellette a Falcons keretében Q az estére (Spoon). Láthatatlanná kell válnia, ha el akarja neked veszteni a meccset 😊
atapapa
Na meglett. 😊 Csodás waive volt, rögtön game winning tacklehegyekkel hálálta meg a belé fektetett bizalmat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
valaki nem csinálja meg a két forduló összesítését??? 😊 jó lenne látni

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ezen a héten csak egy szopóálarcra futotta, grat. Visi! (mi sem mutatja jobban "szerencsémet" mint hogy a 4 ligámban 2 W mellett két szopóálarc awardot is sikerült begyűjtenem)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nagy megvan a második W, Igor után Hörit is legyőztem, remek kezdés, és még szerintem bőven van a csapatomban 😊

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ponder simán jobb volt a héten, mint Rodgers. Miért nem őt játszattam? 😀

7 pont előny az MNF előtt, nálam még McGahee, Woodyard és Edwards, Igornál a két Moore meg Colquitt. Kétesélyes.

Fields 17 pont punterként 😊 Érdekes módon tizedik punterként húztam őt a drafton, miközben min top 3 (de szerintem most ő a legjobb punter a ligában).

Perception is reality.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Grat Fucu, fantasy pályafutásom magasan leggyengébb teljesítményét nyújtottam a héten (az előző két évben 215 alatti hetem nem is volt az alapszakaszban), ami kissé érthetetlen számomra, mert nem érzem jelentősen gyengébbnek a csapatom, mint a korábbiakat. Remélem jövő héten magamhoz térek végre.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratulálok Soldi, semmiképpen se érdemeltem győzelmet. Az első 5 helyen draftolt támadómból 3 sérült, de a D se muzsikált olyan jól, mint egy hete. atapapa
Nincs ez még meg. SNF előtt én is azt hittem, hogy simán behúzom, de a Burleson-Pettigrew-Avril-SF kemény 11 pontra volt jó, azaz ha Nicholas szar napot fog ki a kickered megtarthatja a kicsike előnyöd.Soldados
Az LB-d 35 pontot hozott egy hete és a legjobb LB mellette a Falcons keretében Q az estére (Spoon). Láthatatlanná kell válnia, ha el akarja neked veszteni a meccset 😊

több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Donát, ha már így egymás ellen nyomjuk, egyik RB-det nagyon vinném. 😛szaba
Megnézem mit tehetek. 😊A végén még megnyered a meccset, ha Julio hozza az előző hetit, vagy azt megközelítőt. Rosario utolsó pillanatos behúzása nagyon összejött. 😊
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratulálok Soldi, semmiképpen se érdemeltem győzelmet. Az első 5 helyen draftolt támadómból 3 sérült, de a D se muzsikált olyan jól, mint egy hete. atapapa
Nincs ez még meg. SNF előtt én is azt hittem, hogy simán behúzom, de a Burleson-Pettigrew-Avril-SF kemény 11 pontra volt jó, azaz ha Nicholas szar napot fog ki a kickered megtarthatja a kicsike előnyöd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az valóban csúnya csere volt de még így is vezetsz fél ponttal, D. Thomas vs Dumervill dönt majd😊Göbi
hát ha így is nyerek, akkor hivatalosan is kurva jó a csapat.

Zibi padoztatásán is agyaltam, hiba volt kezdetni

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratulálok Soldi, semmiképpen se érdemeltem győzelmet. Az első 5 helyen draftolt támadómból 3 sérült, de a D se muzsikált olyan jól, mint egy hete.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Donát, ha már így egymás ellen nyomjuk, egyik RB-det nagyon vinném. 😛
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Az valóban csúnya csere volt de még így is vezetsz fél ponttal, D. Thomas vs Dumervill dönt majd😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
div2, jövök! Ez szégyen.szaba
ha szégyen akkor mehetsz egyből a div3-ba.

én meg az Eli-Cutler cserebere miatt szívok ki. 38 vs 4 pont, nice

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
div2, jövök! Ez szégyen.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Danna a győzelemhez! Nagyon sima volt, az offensem Tamme kivételével teljes mértékben csődöt mondott, a defenseből is talán csak öten hozták az elvárhatót. Remélem a következő meccsre feljavul a csapat.DODO92
Köszi! Akadtak nálam is betlik, de a héten a 2. legtöbb pontot szerezvén nem állna jól ha panaszkodnék. Úgyhogy csak így tovább srácok. 😊