bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Grat Danna a győzelemhez! Nagyon sima volt, az offensem Tamme kivételével teljes mértékben csődöt mondott, a defenseből is talán csak öten hozták az elvárhatót. Remélem a következő meccsre feljavul a csapat.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Szép volt zizou..Szesze
Ezt elmentem.
Már megérte feljutni. 😀
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
csinál valaki összesítést ?

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szép volt zizou..
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nagy egy jó kis W-vel kezdem a szezont, ráadásul úgy, hogy többen is betliztek a csapatomból 😊Göbi
BenJarvus 35 pont, Butler 40, és meg is vagyunk. 😀

Grat Göbi, ritka balfakk kezdés.. sajnos nem voltam egész nap gépközelben, ezért bennragadt néhány nullás emberem... de mivel igazából odaát is, ez nem mentség. 220-at hozni nullás RB/LB kombóval az szép teljesítmény, esélyem nem volt.

A WR-eknek és Moore-nak köszönöm a játékot, a többi nyomoronc nézzen jó mélyen magába.Igor
Azért nem volt annyira 0 az LB-sor, Freeman 22, Johnson 17 pont, igaz Harrison 0-árt bennmaradt!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat Fucu, egyértelmű volt nagyon.
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Katasztrófa. Grat Ork!Soldados
Köszi elég nagy szerencsém volt, hogy a te játékosaid majdnem mind melléfogtak a héten.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy egy jó kis W-vel kezdem a szezont, ráadásul úgy, hogy többen is betliztek a csapatomból 😊Göbi
BenJarvus 35 pont, Butler 40, és meg is vagyunk. 😀

Grat Göbi, ritka balfakk kezdés.. sajnos nem voltam egész nap gépközelben, ezért bennragadt néhány nullás emberem... de mivel igazából odaát is, ez nem mentség. 220-at hozni nullás RB/LB kombóval az szép teljesítmény, esélyem nem volt.

A WR-eknek és Moore-nak köszönöm a játékot, a többi nyomoronc nézzen jó mélyen magába.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eddig elég fail a RB-duóm. Mindegy, úgyis lehet jó playereket kukázni. 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Most nézem a jelenlegi ellenfelemmel Atmo Shentonnal 2 éve még mindketten a div3-ban vitézkedtünk 😀 Igazi rookie összecsapás. 4 ponttal megy egyelőre az ellen, de nálam még hátravan Rivers, Peko, Clements és Tucker is, míg az ATMo Shentonból már csak Atkins lép pályára... Ennek már igazán meg kéne lennie 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nagy egy jó kis W-vel kezdem a szezont, ráadásul úgy, hogy többen is betliztek a csapatomból 😊

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Katasztrófa. Grat Ork!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cromartie pick sixe padon maradt, amúgy sok meglepetést (legalábbis pozitívat) nem okozott a csapat.

Így is kinéz a W, de Jani meg Timmons még bekavarhat.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
163-162 ide

Redman, Dumervil, M.Ingram,McClain vs Wallace, Kelly, Ray Lewis, Ed Reed, Steelers HC

kéne egy denveri W és jókedvvel várnám a hétfői döntést

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
igor, te olyan dörzsölt vagy! 😮Höri
A furmányos szót jobban szeretem.. végül is, ezt is el tudom fogadni. :I

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igor, te olyan dörzsölt vagy! 😮

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És még a rookie hibát is elkövette mindenki.. 😊 köszönöm az esélyt Bishopra, akármilyen kicsit is rá az esély hogy visszajön és ő lesz akire a Packers ellövi az esélyt, és még jó is lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én csak annyit mondok, hogy nekem idén bennmaradási csatákat kell majd vívni.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Saints HC mellé nincs odaírva, hogy SSPD? 😀

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
QB RGIII, Tannenhill - a poszt elitjét föladtam, a többiből a rézbőrű jelölt volt
RB Rice, Ridley, Brown, J.Rodgers - 1 elit, 1 kezdő, 2 csere (Matthews sérülékeny, Turner öregszik)
WR A.Brown, J.Nelson, Tate - 3 kezdő, két ST playa
TE Graham - elit
DT Rubin, Ngata - őket akartam, elit
DE C.Campbell, G.Hardy, D.Edwards - Calais pontgyár, plusz két kezdő (nem erősek, de ez van)
LB Ryans, T.Howard, DJ Smith, Dent, Brinkley - 5 kezdő, ebből Ryanstől sokat várok, a többit (WLB, ILB, 2 MLB) majd meglátjuk
CB L.Webb, E. Wright, J.Lacey - PP kiment nemsokkal elöttem ezért Webb az ST miatt, plusz két kezdő
S M.Griffin, A.Rolle, G, Sensabaugh, kezdők semmi különös
K M.Prater - mindegy volt
P D. Colquitt - úgyszint
HC Saints - top 3-as HC
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
QB Michael Vick, Matt Cassel - elitcsapat
RB Adrian Peterson, Brandon Jacobs, Rashard Mendenhall, Bernard Scott - AP-től sokat várok, remélem teljesen felépül
WR DeSean Jackson, Demaryius Thomas, Santonio Holmes, Davone Bess - ha Holmes kap majd labdát, akkor gyilkos trió lehet
TE Jermichael Finley - jó lesz
DT Shaun Cody, Kyle Love - próbáltam kezdőt húzni
DE Derrick Morgan, Carlos Dunlap - ugyanez
LB Derrick Johnson, Jerrell Freeman, James Harrison, Dont'a Hightower, Justin Durant - Johnson elit, Freeman kezdő lesz a Coltsban, de nagy csodát nem várok ettől az egységtől
CB Jason McCourty, Cortland Finnegan, Morris Claiborne - bombaerős cb-sor
S Eric Berry, Mark Barron, Amari Spievey - bombaerős safety-sor
K Mike Nugent
P Matt Turk
HC Packers Coach

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
QB: Eli, Cutler - meccsápfüggő kit rakok be, rosszabb helyre 1 ilyen QB se jut. 😛 reméljük Jay túléli az idényt.

RB: Lynch, Redman, McCluster - Dexter itt a nagy steal, mert nem fut főként. Redman elég csücskös, de a 2. RB-m mindig szar szokott lenni, a különbség a korábbi évekhez, hogy az első is, de most Lynch csak nem hagy szarban. 1. körös elvégre.

WR: Marshall, Bowe, Steve Johnson, Streater - Utcai simán lehet 1-4. számú Wr-ig akármi, wildcardnak jó, büdös nagy upside-dal. Marshall főleg Cutlerrel szexi pick, Bowe mindig jó, Stevie meg nem kap minuszt a túlzott gólörömért. Mondjuk a big play faktort jobban érzem TJG-ben, de hátha nem esik vissza.

TE: Vernon Davis, Rudolph - 1 jó, 1 fiatal. Sanszos, hogy év közben ki kell rakni az egyiket a padozások miatt.

DT: Alualu, Sedrick Ellis - mindegy. Tavaly is őket draftoltam.

DE: Dumervil, Melvin Ingram, McClellin - Abba bízok, hogy tolják majd linebackerben az újoncok. Doom közepesen hatékony.

LB: Mason Foster, Boley, McClain, KJ Wright - Utálok linebackert draftolni, nem is szoktam korán. Elvileg mindben benne van a monster meccs, ennél többet nem lehet kisilabilázlni.

CB: Browner, Vontae Davis, Ike Taylor - Vontae köllött leginkább, örülök, hogy megmaradt. Taylornak annyira nem, kiment előtte 7 CB akit szívesen vittem volna, de hátha hozza a denveri formáját. Browner meg nagy ergo besegít a futás ellen.

S: Zbikowski, Sherrod Martin, Godfrey - 2 párduc közül az egyik jó lesz, a másik helyére meg waivelek egy olyat aki szintén jó. Zibiben is bízok, hogy a formálódó* Colts front7 mögött szétbasz mindenkit.

+ Succop, Conley, Lions coach - Jets punter nagyon alap, legtöbb 3andOutra számítok tőlük 😀 HC a Rams ellen nyit, utána majd waivelek minden héten olyat aki szerintem nyer. Survivol felfogás ezúttal is.

*szar

több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Elég felemás lett, a QB és a DL elég vékony, a TE kérdéses, de a WR, a secondary és az LB poszt szerintem jól sikerült. Jones-Drewnak örülök, hogy lecsúszott hozzám, remélem a holdout sokáig nem fog meglátszódni a játékán.

QB: Dalton, Weeden
RB: MJD, Benson, A. Morris
WR: Jennings, Lloyd, Young, Little, LaFell
TE: Tamme
DT: Jenkins, Joseph
DE: Tuck, Vanden Bosch, Shaughnessy
LB: D'Qwell Jackson, Cushing, Burnett, Hawthorne
CB: Woodson, Winfield, Rogers
S: Chung, Bell, Meriweather
K: Hartley
P: Lechler
HC: Falcons

Nyugodtan lehet érdeklődni, hogyha valaki szeretne tradelni.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
hogy van a kiesés?Ork
elvileg helyosztók utáni utolsó 4.kristof
szóval akkor már nincs szétbontva alapszakasz utolsó 2-re és +2 a playoff után?Ork
Sztem marad a tavalyi, azaz alapszakasz utolsó kettője kiesik egyből és a 16-os playoff két utolsója.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem tudom melyik ligát szoktam nézni, de kb egyetlen értékeléssel sem értek egyet 😂