bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
43 pont kéne Cutlertől, Marshalltól és Idonijétől. Benne van.

több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Nekem ez a forduló lesz sajnos szinte biztosan L...nagyon nagy mák kéne...QB nélkül fogok felállniGöbi
ott van Kaepernick FA, 3 pontra mindig jó 😀Höri
be is húztam 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Ha kell valakinek jövő hétre QB Bradford szívesen továbbköltözik párnapos ittlétét követően. Főként valami RB érdekelne cserébe!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem ez a forduló lesz sajnos szinte biztosan L...nagyon nagy mák kéne...QB nélkül fogok felállniGöbi
ott van Kaepernick FA, 3 pontra mindig jó 😀

több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Nekem ez a forduló lesz sajnos szinte biztosan L...nagyon nagy mák kéne...QB nélkül fogok felállni

több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Idén sajnos a szerencse nincs mellettem, az első hat draft pickemből már ketten IR, Jennings már sajnos a harmadik meccsét hagyta ki, Jackson és Lloyd pedig sérüléssel küszködnek. Morris szerencsére jó kis steal volt a 27. körben, de bajok lesznek a bent maradással.
több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Na végre visszatértem a győzelem útjára, bár a támadóim még továbbra sem villognak...Göbi
Grat, nagyon sima meccs volt, szerintem ha a támadók pontjait nem számítottuk volna bele, akkor is nyertél volna! 😊
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem kevesen nyertek ezen a héten olyan csapat ellen, amelyben Rodgers ott volt. Nekem sikerült. 😊
Soldados
Jó politikus lennél 😊

Maradjunk annyiban, hogy aki a héten meccset nyert a ligában, azok közül most mindenki verte volna Levit 😉atapapa
Ezt már sokan mondták. 😊

Egy dolgot ugye sok szemszögből lehet nézni. Az is igaz, amit Te mondtál, de az is, amit én. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Earl Thomas urat starter és nem bye weekes qb-ra cserélném... Gondolom van itt olyan akinek már nincs szüksége backupra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Gratula a Danna's Patriotsnak! (azért titkon reménykedem hogy összekaparnak még nekem 3 rohadt pontot a revíziónál 😊 )Rataxes
Még én is óvatosan örülök, de hátha nem... (Bocsi 😀 )

Az mi h vezetem a div1-et?!?! Ilyen se volt még sztem... 😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Végül 211-211 lett..
mondjuk azt nem nagyon értem, h miért kapott Scrifes 10 pontot amikor egy puntja volt In10, kettő In20.. az nem 9 pont csak?
Mondjuk azt sem értem, h nálam Meachem miért kapott 5 pontot 3 helyett...
(most nézem, h Meachemnek volt egy tackle-je 😛, ez se nagyon tiszta (gondolom ő ütött le valakit INT return közben, de azért is jár pont?), de Scrifes-ot még ilyen szinten se értem)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Sztem kevesen nyertek ezen a héten olyan csapat ellen, amelyben Rodgers ott volt. Nekem sikerült. 😊
Soldados
Jó politikus lennél 😊

Maradjunk annyiban, hogy aki a héten meccset nyert a ligában, azok közül most mindenki verte volna Levit 😉

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem kevesen nyertek ezen a héten olyan csapat ellen, amelyben Rodgers ott volt. Nekem sikerült. 😊

4-2


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha beírják a puntokért kapott plusszokat akkor természetesen 1 kibaszott ponttal fogok kikapni.. Vicc ez az év tényleg.Szesze
Azért azt még várjuk meg, az ESPN kellően kiszámíthatatlan
(én pl végignéztem az injuryket vasárnap 18:00kor, és Tolernél nem volt semmi indikáció, hogy esetleg ne játszana, aztán mikor kinyitottam az adatlapját akkor pénteki dátummal be volt írva hogy doubtful...)TyR
Sajnos ez most eléggé egyértelmű, +4 pontot fog kapni és az pont elég 😕
Tolernél pedig jelezte, h nem fog játszani egyébként, nem is értettem, h miért hagytad bent.
Elsősorban nem is az bosszant, h egy ponttal kikapok, hanem h minden héten szívok a CB-k miatt, mindig azt hagyom ki akit nem kéne akit meg berakok helyette az betlizik.. második vereségem már pusztán emiatt.
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha beírják a puntokért kapott plusszokat akkor természetesen 1 kibaszott ponttal fogok kikapni.. Vicc ez az év tényleg.Szesze
Azért azt még várjuk meg, az ESPN kellően kiszámíthatatlan
(én pl végignéztem az injuryket vasárnap 18:00kor, és Tolernél nem volt semmi indikáció, hogy esetleg ne játszana, aztán mikor kinyitottam az adatlapját akkor pénteki dátummal be volt írva hogy doubtful...)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Gratula a Danna's Patriotsnak! (azért titkon reménykedem hogy összekaparnak még nekem 3 rohadt pontot a revíziónál 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha beírják a puntokért kapott plusszokat akkor természetesen 1 kibaszott ponttal fogok kikapni.. Vicc ez az év tényleg.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szaba, én meccset akartam, végre jól nyomják az embereim és ezt kapom szembe? 😛

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
1-5, már melegítenek a fiúk az igazi tétmeccsekre.Höri
Hát ez még annak is nagyon kevés volt. 😉

Végre Nelson hozta (bőven) azt amit vártam volna tőle.
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na végre visszatértem a győzelem útjára, bár a támadóim még továbbra sem villognak...

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki, meglesz a 4-2. 😊Soldados
Belenéztem Rodgers-be, de ennek még így is meg kell lennie. Maradt 59 pont fórom és nekem még van egy-egy DT, DE és S, az ellennél pedig 2 LB és McGahee


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez tényleg vicc amit a CB-kkel művelek.. komolyan kibaszok egyet és akkor nem tudok amiatt kikapni mert épp azt hagyom ki aki megnyerné a meccset. Kiakasztó!
Az LB sorom meg úgy szar ahogy van..
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1-5, már melegítenek a fiúk az igazi tétmeccsekre.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki, meglesz a 4-2. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Legtöbb szerzett pont ezen a héten. yippiiii 😊