Eagles liga 2.

5 feliratkozó

több mint 10 éve
popeyee Philadelphia Eagles 51
robby3 - Robby's Eagles
popeyee - magicjacks
eaglesfan1993 - Szekszard Bones
Peterson(Petya) - P-Zone Warriors
Bazsi - Roshambo
MackóSajt - BearHead
reps - Da Bears
4dam - Colonel Jessup
EaRl - Budapest Bauers
Pocok89 - Esbjerg Eagles
LnB - Tokod Ducks
Beagel - Young Guns
Double B - Thrift Shop Army
27 napja
tefali760 Los Angeles Chargers BYU Cougars 1
A WeissBet oldalon való részvétel jelentősen javította a magyarországi játékélményemet. A platform széles játékválasztéka széles közönséget szólít meg, így könnyen találok az ízlésemnek megfelelőt. A magyarországi játékosok közösségével való interakció lehetősége gazdagabbá teszi az élményt. Ez az oldal a szabadidős tevékenységeim kulcsfontosságú részévé vált, végtelen szórakozást és a lehetséges nyeremények izgalmát nyújtva.
több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Bár nem az elején csatlakoztam be, de azt hiszem sikerült egy ütős kis hajrát hozni, és végül még egy po meccs is belefért. Köszi mindenkinek 😊))
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Köszön én is mindenkinek a részvételt, jövőre ugyanitt 😊
több mint 10 éve
Pocok89 8
Köszi a szezont minden aktív résztvevőnek, szerintem jó volt 😊
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Akárhogy is nézem, én DeMeco Ryans-t látom ellenértékként, aki eddig 216 pontot szerzett, szemben Davis 114 pontjávalEaRl
dde ezt nem így kell nézni hanem hogy viszonylatban hányadikak , hisz egyértelmű hogy egy Lb több pontot hoz.Petikievak01
Szerinted akkor ez egy korrekt trade lett volna? Ha többen is így gondolják felőlem szavazásra bocsáthatjukEaRl
Davis - Demeco ? Davis picit jobb , de demeco mellé egy közepes player azt oké

több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Akárhogy is nézem, én DeMeco Ryans-t látom ellenértékként, aki eddig 216 pontot szerzett, szemben Davis 114 pontjávalEaRl
dde ezt nem így kell nézni hanem hogy viszonylatban hányadikak , hisz egyértelmű hogy egy Lb több pontot hoz.Petikievak01
Szerinted akkor ez egy korrekt trade lett volna? Ha többen is így gondolják felőlem szavazásra bocsáthatjuk
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Akárhogy is nézem, én DeMeco Ryans-t látom ellenértékként, aki eddig 216 pontot szerzett, szemben Davis 114 pontjávalEaRl
dde ezt nem így kell nézni hanem hogy viszonylatban hányadikak , hisz egyértelmű hogy egy Lb több pontot hoz.

több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Akárhogy is nézem, én DeMeco Ryans-t látom ellenértékként, aki eddig 216 pontot szerzett, szemben Davis 114 pontjával
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Most már elég legyen te autista..ennél a tradenél mi a bajod? Vernon Davis (top3 TE) Brandon Marshallért (top3 WR). Nem kell itt játszani az igazságosztót, el kell fogadni hogy te is kiszopsz mint én és nincs po de attól még tradelni lehet. Az meg hogy nincsen olyan ember akit ismersz személyesen (mert autista vagy) és ő is benne van a ligában a te bajod. Szóval kérlek szépen ne töröld ezt is arra hivatkozva, hogy nincs meg a megfelelő ellenérték...popeyee
Tegyétek már meg, hogy nem sértegetitek egymást, feleslegesen egy szar játék miatt.
több mint 10 éve
popeyee Philadelphia Eagles 51
Most már elég legyen te autista..ennél a tradenél mi a bajod? Vernon Davis (top3 TE) Brandon Marshallért (top3 WR). Nem kell itt játszani az igazságosztót, el kell fogadni hogy te is kiszopsz mint én és nincs po de attól még tradelni lehet. Az meg hogy nincsen olyan ember akit ismersz személyesen (mert autista vagy) és ő is benne van a ligában a te bajod. Szóval kérlek szépen ne töröld ezt is arra hivatkozva, hogy nincs meg a megfelelő ellenérték...

o_o
több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
asdwasd.észre se vettem hogy marshall top3..amúgy meg..lófaszt se érek már velepopeyee
Akkor hagyd az egészet a picsába, de legalább a többiek játékát ne cseszd el...


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
popeyee Philadelphia Eagles 51
asdwasd.észre se vettem hogy marshall top3..amúgy meg..lófaszt se érek már vele

o_o
több mint 10 éve
Pocok89 8
na nehogy már ne kaphassam meg Brent Grimest csak mert neked nem tetszikpopeyee
Szerintem megkaphatod, ha normális ellenérték lesz a túloldalt...
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
na nehogy már ne kaphassam meg Brent Grimest csak mert neked nem tetszikpopeyee
Top 3 wr-t adni egy olyan db-ért akihez hasonlót waiveren, vagy akár FA-ként is szerezhetsz? Nem hagyhatom, hogy hülyére vegyenek
több mint 10 éve
popeyee Philadelphia Eagles 51
na nehogy már ne kaphassam meg Brent Grimest csak mert neked nem tetszik

o_o
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Az ilyen tradeket mindig vétózni fogom, próbálkozz amíg kedved tartja
több mint 10 éve
Pocok89 8
Vétóztam mindkét trade-et... 1 tulaja lenne ligán belül 2 csapatnak?EaRl
ha úgy lenne, már rég máshogy nézne ki a két csapat statisztikájapopeyee
Ne vicceljünk már könyörgöm, azért ezt te is érzed, hogy köze nincs a fair playhez remélem!

Nem lehet beállítani, hogy bárki vétózhasson?
több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Vétóztam mindkét trade-et... 1 tulaja lenne ligán belül 2 csapatnak?EaRl
ha úgy lenne, már rég máshogy nézne ki a két csapat statisztikájapopeyee
Az se érdekel ha az öcséd van a másik csapattal, értsd már meg, hogy nem adhatod át neki a jó playereid a semmiért. Remélem megint megy a vétó mert ha átmegy akármelyik lehúzós trade is a kettőtök közt akkor én kiléptem.


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
popeyee Philadelphia Eagles 51
Vétóztam mindkét trade-et... 1 tulaja lenne ligán belül 2 csapatnak?EaRl
ha úgy lenne, már rég máshogy nézne ki a két csapat statisztikája

o_o
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Vétóztam mindkét trade-et... 1 tulaja lenne ligán belül 2 csapatnak?
több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Az mi, hogy a magicjacks átakarja küldeni minden értelmes játékosát (Peyton, Gronk, Demeco, Marshall, Barwin, Bowman) szarér, hugyér a Da Bears-be? Így kurvára sok értelme van a játéknak...


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Richardson meg Spiller is eladó, ha kell vkinek egy "top" RB 😀


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Eladó még a Rice-Moreno-Lacy trióból is egy, a szokásos posztokért cserébe
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Úgylátszik, hiába szerez Haden és Johnson 30 fölött, ha 80 pontot hagyok a padon 😥 Grat Bambi Teamnek
több mint 10 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
A Burnett-Davis duóból is eladő egy, WR vagy DL csere érdekelne