NFL Hungarian Bovli Bowl liga
11 feliratkozó
több mint 4 éve
ESPN liga linkje:Csapatok és GM-ek:
<1> Bishop Fist 👊 --------------------------- @Toto21 (commish) 🥇
<2> Transylvania RedFox 🦊 ------------- @FLZOLI 🥉
<3> Atomic Falcons 🐦 --------------------- @Vieri
<4> Heisman Gunners 🔫 ----------------- @Heisman nádor 🥇
<5> Szigethalom Saints 👼 ---------------- @kingpeti83 🥈
<6> Citromale Gang 👨👨👧👧 ------------------- @zacknorb 🥈
<7> Seahawks 🦜 ----------------------------- ????
<8> Team Stonewall 🏔️ -------------------- @peach
<9> Ozi's Otherworldly Team 🌐 -------- @ozibozi 🥈
<10> Team Redskins 🏹 -------------------- @tibcso14 🥇
<11> Chic-Ago Chic 🐔 ---------------------- @csi77 🥈
<12> Lokott Szentek 🙏 -------------------- @Kájzerszóze 🥇
<13> No Punt Intended 🙋 ---------------- @trolltan 🥉
<14> BeerMetal Warriors 🗡️ ------------- @warr_b
<15> Denver Donkeys 🐎 ----------------- @Vonster 🥇
<16> The Untouchaballs 🧶 -------------- Vonster öccse 🥉
Eddigi győztesek:
2026
🥇 Team Redskins @tibcso14
🥈 Citromale Gang @zacknorb
🥉 No Punt Intended @trolltan
2025
🥇 Denver Donkeys @Vonster
🥈 Chic-Ago Chic @csi77
🥉 The Untouchaballs Vonster öccse
2024
🥇 Lokott Szentek @Kájzerszóze
🥈 Seahawks
🥉 Transylvania RedFox 🦊@FLZOLI
2023
🥇 BishopFist @Toto21
🥈 Team Tebow
🥉 oziboziGiantS @ozibozi
2022
🥇 Heisman Gunners @Heisman nádor
🥈 Kecskeméti Pukkandur
🥉 Szigethalom Kingpeti's Army @kingpeti83
2021
🥇 Szd DBKing
🥈 Peach Bird
🥉 Hungary Seahawks
Szerkesztette: FLZOLI
8 hónapja
ha gondolod én cserélek veled Goff-ot, Purdy-re. 😀Kösz, de ő szerintem nem sokáig lesz kezdő... 😀És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀Ha gondolod, RW lehet eladó
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
zacknorb
warr_b
8 hónapja
Kösz, de ő szerintem nem sokáig lesz kezdő... 😀És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀Ha gondolod, RW lehet eladó
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀Ha gondolod, RW lehet eladó
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
Poloska vagyok.
8 hónapja
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀 Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
Majd azért monitorozzuk, hogy van e inaktív csapat, mert egyből rájuk lehetne tenni az AI vezérlést. Amit egyébként ha hozzányúl a csapatahoz egyből levesz a rendszer
8 hónapja
és máris drámai fordulatok vannak: BeerMetal Warriors átszámítás után 0,25 ponttal kikapott...Nabazz. Túl szép volt 😀
Így a tavalyi bajnok gyözni tudott az elsö fordulóban.
Toto21

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
és máris drámai fordulatok vannak: BeerMetal Warriors átszámítás után 0,25 ponttal kikapott...Így a tavalyi bajnok gyözni tudott az elsö fordulóban.
8 hónapja
Elit WR kerestetik, akinél szunnyad valaki írjon 🙂
8 hónapja
kájzerrel játszottál. és nálam x-re írja.lett egy döntetlen is 😀nálunk? 😀
peach
mert warr_b 1 ponttal behúzta, ha jól látom.
Toto21
szerk. semmi, másnapos vagyok. elnéztem. 😀
Szerkesztette: peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
lett egy döntetlen is 😀nálunk? 😀
peach
mert warr_b 1 ponttal behúzta, ha jól látom.
8 hónapja
lett egy döntetlen is 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Kösz, tényleg egy hajszálon múlt!Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert...Nem akartam elhinni 😃 de amúgy az egész a Miami hibája, ha a Colts csak egyet puntol, akkor nem nullát hoz a punterem 😂
Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).
warr_b
Gratula amúgy!
Vonster

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert...Nem akartam elhinni 😃 de amúgy az egész a Miami hibája, ha a Colts csak egyet puntol, akkor nem nullát hoz a punterem 😂
Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).
warr_b
Gratula amúgy!
9 hónapja
Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert... Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
a Power Ranking fel is vitt 2 helyet a végéről ✌️
9 hónapja
Jövőre már lesz AI bot is a GM-ek között szerintem. Majd állítgathatjuk az agesszivitás szintjét 🙃Bár ahogy látom Auto controll már most is van, ami csinál mindent a cserén kívül
support.espn.com/hc/en-us/articles/8181547483924-How-to-activate-Auto-Control-AI-Team-Management-LM-Leagues-only
Szerkesztette: FLZOLI
9 hónapja
Röviden összefoglalót előzetes:#álszerénység
A tavalyi sima alapszakasz után valszeg lesz 3 győzelmem 😀
Remélem POba sikerül beslisszolni
Heisman nádor
Poloska vagyok.
9 hónapja
Röviden összefoglalót előzetes:A tavalyi sima alapszakasz után valszeg lesz 3 győzelmem 😀
Remélem POba sikerül beslisszolni
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Na akkor leírom én is a dolgokat:QB: Stroud (14), Lawrence (22) sosem szeretek magasan qb-t húzni, így most sem tettem, de elégedett vagyok a poszttal, matchuptól függően lehet rotálni is fogom őket.
RB: Chase Brown (2), TreVeyon Henderson (5), Tank Bigsby (20). Kicsit kockáztattam ezekkel a nevekkel. Brown jó lesz, őt biztos pontnak tartom, Henderson viszont lutri, de szerintem ő a szezon második felében már lead back lehet így sok pontot várok tőle. Bigsby meg jó csere.
WR: Justin Jefferson (1), DK Metcalf (4), Marvin Mims (10). JJ meglepett, hogy lecsúszott hozzám, no brainer pick volt, DK-n kívül a Steelersben sok más opció nincsen, szóval szerintem ő termelni fog, Mims meg ha ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, akkor nagyon jó lehet.
TE: Bowers (3), Jonnu Smith (23)
Tavaly Bowers volt az egyik oka, hogy nyertem, kvázi WR számokat hoz, neki nagyon örültem. Jonnu azért biztos csere lehet, ha jön a bogár.
LB: Patrick Queen (7), Nick Bolton (9), Matt Milano (12). Itt volt pár pánik pick, szóval nem vagyok teljesen elégedett, nem kiemelkedő szoba, de korrekt számokat fognak hozni.
DE: Andrew van Ginkel (8), Jared Verse (11), Rashan Gary (26). Ez a hármas viszont tetszik. Van Ginkel tavaly nagy playmaker volt, remélem folytatja, Verse droy volt, Gary dolga pedig meg lett könnyebbítve.
DT: Sexy Dexy (17), Nnamdi Madubuik (19). Dexyt nagyon szeretem, bármikor benne van a nagy meccs, utóbbi (le nem írom a nevét) korrekt csere lehet, de nem világmegváltó egység.
CB: Cooper DeJean (15), Tyrique Stevenson (16), Jaycee Horn (21). DeJeant nagyon kedvelem, abszolút playmaker, a másik kettő is korrekt kezdő, rendben lesznek.
S: Tony Adams (13), Jevon Holland (18), Taylor Rapp (25). Ezt a posztot kicsit elhanyagoltam, de annyira talán nem rossz a helyzet.
D/ST: Steelers (6). Mindig karcol a Steelers D, remélem nem most hagyják abba
HC: Chargers (27). Húztam ami maradt
K, P: Cam Little (24), Rigoberto Sanchez (28) szintén ami maradt, bár Little remélem nyomja majd a hosszú FG-kat.
B értékelést kaptam, 10. helyre vár az ESPN, megnéztem, tavaly kottára ugyanez volt, annak győzelem lett a vége, szóval bármi lehet.
Nyilván én is PO-ba várom a csapatot 😀
Szerkesztette: Vonster
9 hónapja
Mindenki szerint a csapata minimum playoff, de inkább top5, ergo Ozi agyonver mindenkit az autodrafttal 😀az a mindenki az öt ember. eddig ennyien böfögtek ide valamit a draftjukkal kapcsolatban 😉
zacknorb
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
