NFL Hungarian Bovli Bowl liga

11 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 704 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ESPN liga linkje:
https://g.espncdn.com/lm-static/ffl/images/share_refresh.png
Fantasy Football League Office - ESPN
Play ESPN Fantasy Football


Csapatok és GM-ek:

<1> Bishop Fist 👊 --------------------------- @Toto21 (commish) 🥇
<2> Transylvania RedFox 🦊 ------------- @FLZOLI 🥉
<3> Atomic Falcons 🐦 --------------------- @Vieri
<4> Heisman Gunners 🔫 ----------------- @Heisman nádor 🥇
<5> Szigethalom Saints 👼 ---------------- @kingpeti83 🥈
<6> Citromale Gang 👨‍👨‍👧‍👧 ------------------- @zacknorb 🥈
<7> Seahawks 🦜 ----------------------------- ????
<8> Team Stonewall 🏔️ -------------------- @peach
<9> Ozi's Otherworldly Team 🌐 -------- @ozibozi 🥈
<10> Team Redskins 🏹 -------------------- @tibcso14 🥇
<11> Chic-Ago Chic 🐔 ---------------------- @csi77 🥈
<12> Lokott Szentek 🙏 -------------------- @Kájzerszóze 🥇
<13> No Punt Intended 🙋 ---------------- @trolltan 🥉
<14> BeerMetal Warriors 🗡️ ------------- @warr_b
<15> Denver Donkeys 🐎 ----------------- @Vonster 🥇
<16> The Untouchaballs 🧶 -------------- Vonster öccse 🥉


Eddigi győztesek:

2026
🥇 Team Redskins @tibcso14
🥈 Citromale Gang @zacknorb
🥉 No Punt Intended @trolltan

2025
🥇 Denver Donkeys @Vonster
🥈 Chic-Ago Chic @csi77
🥉 The Untouchaballs Vonster öccse

2024
🥇 Lokott Szentek @Kájzerszóze
🥈 Seahawks
🥉 Transylvania RedFox 🦊@FLZOLI

2023
🥇 BishopFist @Toto21
🥈 Team Tebow
🥉 oziboziGiantS @ozibozi

2022
🥇 Heisman Gunners @Heisman nádor
🥈 Kecskeméti Pukkandur
🥉 Szigethalom Kingpeti's Army @kingpeti83

2021
🥇 Szd DBKing
🥈 Peach Bird
🥉 Hungary Seahawks

Szerkesztette: FLZOLI
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 454
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
Ha gondolod, RW lehet eladó
zacknorb
Kösz, de ő szerintem nem sokáig lesz kezdő... 😀
warr_b
ha gondolod én cserélek veled Goff-ot, Purdy-re. 😀
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
Ha gondolod, RW lehet eladó
zacknorb
Kösz, de ő szerintem nem sokáig lesz kezdő... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 330 — Kinek mit intézett a kormánya
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...
warr_b
Ha gondolod, RW lehet eladó

Poloska vagyok.
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És ráadásul még Purdy is offos úgy néz ki 😀
Flacco volt a legjobb, akit be tudtam rántani FA-ról...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 704 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Majd azért monitorozzuk, hogy van e inaktív csapat, mert egyből rájuk lehetne tenni az AI vezérlést. Amit egyébként ha hozzányúl a csapatahoz egyből levesz a rendszer

8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
és máris drámai fordulatok vannak: BeerMetal Warriors átszámítás után 0,25 ponttal kikapott...

Így a tavalyi bajnok gyözni tudott az elsö fordulóban.
Toto21
Nabazz. Túl szép volt 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 454
és máris drámai fordulatok vannak: BeerMetal Warriors átszámítás után 0,25 ponttal kikapott...

Így a tavalyi bajnok gyözni tudott az elsö fordulóban.
8 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 704 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elit WR kerestetik, akinél szunnyad valaki írjon 🙂

8 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
lett egy döntetlen is 😀
peach
nálunk? 😀

mert warr_b 1 ponttal behúzta, ha jól látom.
Toto21
kájzerrel játszottál. és nálam x-re írja.

szerk. semmi, másnapos vagyok. elnéztem. 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 454
lett egy döntetlen is 😀
peach
nálunk? 😀

mert warr_b 1 ponttal behúzta, ha jól látom.
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
lett egy döntetlen is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert...

Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).
warr_b
Nem akartam elhinni 😃 de amúgy az egész a Miami hibája, ha a Colts csak egyet puntol, akkor nem nullát hoz a punterem 😂

Gratula amúgy!
Vonster
Kösz, tényleg egy hajszálon múlt!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Vonster Denver Broncos 1 209
Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert...

Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).
warr_b
Nem akartam elhinni 😃 de amúgy az egész a Miami hibája, ha a Colts csak egyet puntol, akkor nem nullát hoz a punterem 😂

Gratula amúgy!
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ijj, 0,75 ponttal sikerült legyűrni a nyitányon a címvédő Vonstert...

Voltak szép teljesítmények (Hall, Ceedee, Keenan Allen, Warren, Dax Hill, Bynum, meg Boswell 60 yardos FG-ja is sokat ért), meg pár bealvás is (Bateman, Spillane, Joseph, Lions HC).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 652
a Power Ranking fel is vitt 2 helyet a végéről ✌️
9 hónapja
Vieri Atlanta Falcons 389
@Vieri gratulálok a gyözelemhez. Nagyon jó csapatod van. 😊
Toto21
Köszi! Pedig nagyon jó meccs volt, de most nekem jött össze. Azért te sem panaszkodhatsz a te csapatod is nagyon jó!!! Kár hogy majdnem a két legtöbb pontot szerzett csapat játszott egymás ellen 😁
9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 704 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy tűnik idén nem NER-szerű repülőrajttal indulok, ez mindenképp pozitív 🙃
Remélem a túloldalon Nix ezzel letudta az idei leghitványabb meccsét..

Szerkesztette: FLZOLI

9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 454
@Vieri gratulálok a gyözelemhez. Nagyon jó csapatod van. 😊
9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 704 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jövőre már lesz AI bot is a GM-ek között szerintem. Majd állítgathatjuk az agesszivitás szintjét 🙃

Bár ahogy látom Auto controll már most is van, ami csinál mindent a cserén kívül

 support.espn.com/hc/en-us/articles/8181547483924-How-to-activate-Auto-Control-AI-Team-Management-LM-Leagues-only

Szerkesztette: FLZOLI

9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 330 — Kinek mit intézett a kormánya
Röviden összefoglalót előzetes:
A tavalyi sima alapszakasz után valszeg lesz 3 győzelmem 😀
Remélem POba sikerül beslisszolni
Heisman nádor
#álszerénység

Poloska vagyok.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 912 — "Montoya por favor!"
Röviden összefoglalót előzetes:
A tavalyi sima alapszakasz után valszeg lesz 3 győzelmem 😀
Remélem POba sikerül beslisszolni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Vonster Denver Broncos 1 209
Na akkor leírom én is a dolgokat:

QB: Stroud (14), Lawrence (22) sosem szeretek magasan qb-t húzni, így most sem tettem, de elégedett vagyok a poszttal, matchuptól függően lehet rotálni is fogom őket.

RB: Chase Brown (2), TreVeyon Henderson (5), Tank Bigsby (20). Kicsit kockáztattam ezekkel a nevekkel. Brown jó lesz, őt biztos pontnak tartom, Henderson viszont lutri, de szerintem ő a szezon második felében már lead back lehet így sok pontot várok tőle. Bigsby meg jó csere.

WR: Justin Jefferson (1), DK Metcalf (4), Marvin Mims (10). JJ meglepett, hogy lecsúszott hozzám, no brainer pick volt, DK-n kívül a Steelersben sok más opció nincsen, szóval szerintem ő termelni fog, Mims meg ha ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, akkor nagyon jó lehet.

TE: Bowers (3), Jonnu Smith (23)
Tavaly Bowers volt az egyik oka, hogy nyertem, kvázi WR számokat hoz, neki nagyon örültem. Jonnu azért biztos csere lehet, ha jön a bogár.

LB: Patrick Queen (7), Nick Bolton (9), Matt Milano (12). Itt volt pár pánik pick, szóval nem vagyok teljesen elégedett, nem kiemelkedő szoba, de korrekt számokat fognak hozni.

DE: Andrew van Ginkel (8), Jared Verse (11), Rashan Gary (26). Ez a hármas viszont tetszik. Van Ginkel tavaly nagy playmaker volt, remélem folytatja, Verse droy volt, Gary dolga pedig meg lett könnyebbítve.

DT: Sexy Dexy (17), Nnamdi Madubuik (19). Dexyt nagyon szeretem, bármikor benne van a nagy meccs, utóbbi (le nem írom a nevét) korrekt csere lehet, de nem világmegváltó egység.

CB: Cooper DeJean (15), Tyrique Stevenson (16), Jaycee Horn (21). DeJeant nagyon kedvelem, abszolút playmaker, a másik kettő is korrekt kezdő, rendben lesznek.

S: Tony Adams (13), Jevon Holland (18), Taylor Rapp (25). Ezt a posztot kicsit elhanyagoltam, de annyira talán nem rossz a helyzet.

D/ST: Steelers (6). Mindig karcol a Steelers D, remélem nem most hagyják abba

HC: Chargers (27). Húztam ami maradt

K, P: Cam Little (24), Rigoberto Sanchez (28) szintén ami maradt, bár Little remélem nyomja majd a hosszú FG-kat.

B értékelést kaptam, 10. helyre vár az ESPN, megnéztem, tavaly kottára ugyanez volt, annak győzelem lett a vége, szóval bármi lehet.

Nyilván én is PO-ba várom a csapatot 😀

Szerkesztette: Vonster
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Mindenki szerint a csapata minimum playoff, de inkább top5, ergo Ozi agyonver mindenkit az autodrafttal 😀
zacknorb
az a mindenki az öt ember. eddig ennyien böfögtek ide valamit a draftjukkal kapcsolatban 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 652
Mindenki szerint a csapata minimum playoff, de inkább top5, ergo Ozi agyonver mindenkit az autodrafttal 😀
zacknorb
az itteni pontozás kiegyensúlyozott mivolta miatt nem is mentem egyből a Dunának😂✌️

Szerkesztette: ozibozi
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 330 — Kinek mit intézett a kormánya
Mindenki szerint a csapata minimum playoff, de inkább top5, ergo Ozi agyonver mindenkit az autodrafttal 😀

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.