Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
ancsika 73 — vendég
Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!ancsika
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.e53m62
Szerintem biztosan meg lehet oldani a bejutást, ha nagyon akarod. Másnem nem a kapun - ahol őrség van - hanem a hátsó kerítésen... 😊

Egyébként arról van infód, hogy a Steelerst most kik alkotják? A régiek mind elmentek a Renegadesbe, vagy azért maradtak ott is? Egyik volt csapattársam lehet megy Nyiregyről megnézni, majd legfeljebb tőle megkérdem, hogy kivel találkozott.

Mit tippeltek a Tata-Rebels meccsre????
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
miért nem szerencsés szerinted ez a szemlélet?Ricsi56
Mert sportágidegen 😀 (nem lehet igazán színvonalasat összehozni belőle mert ez a sport ilyen, persze egy alapokra építő valami lesz belőle, mindig az aktuális csapatok színvonalát jóval alulmúló valami lesz)

Elfogadom ha kell a népnek, és ezzel a sportág előmenetelét szolgálja, legyen ha ettől kapnak szponzorokat a klubcsapatok és ettől jönnek gyerekek.

Én azt látom az NFL hatására van mozgolódás (belső szemeikkel magukat is annak képzelő gyerekek szívesen játszanak focisat).

De én nem ebben látom a fejlődést hanem abban hogy most már néhány éve 3 csapat is játszik nemzetközi mérkőzéseken, és végre ha valami minimális folyamatosság látszana a ligákban, valami kis mozgolódás is van az ifik terén egyre inkább a csapatok is eltolódnak ebbe az irányba.
A többiek meg jól érzik magukat 😀 csak a játék kedvéért
Persze álmodozni lehet azt nem vehetik el tőlünk 😀
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.Atari
ez kicsit durva voltmaximilien
😊 no, majd oktoberre teljesen kiderül 😊

Crushers #12
több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.Atari
ez kicsit durva volt

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ehhez a válogatott témához én is hozzászólnék. Tetszik amit Natloz írt, hogy mindenképpen kellene egy válogatottat csinálni, mert a népszerűsítéshez ez nagyon hozzájárulna. És sztem se kell hozzá külön edző, hanem a mostani edzőkből megbízni 3-4 edzőt, hogy csinálják meg.

A csapatokból való delegálás is jót tenne a csapatnak szerintem, mert elmondhatnák a csapatok a mikrokörnyezetükben, hogy tessék a válogatottban is van két játékosunk tessék jönni és megnézni. A helyi média is jobban harapna erre. Tehát a népszerűsítésben még így is segíthetne, nem csak úgy hogy a válogatott meccsre többen mennének ki.

Szóval érdemes lenne elkezdeni lerakni ennek alapjait, mert minden téren megérné!
több mint 14 éve
Natloz Arizona Cardinals 331
Igazából azért is dobtam be ide ezt az egészet, mert szerintem elgondolkodtató, hogy egy országban, ahol 2010-ben volt először akármilyen bajnokság is, és jelenleg sincs 10-12 csapatnál több az országban, mégis össze tudtak rakni egy Nemzeti Válogatottat, amivel kiálltak egy nemzetközi meccsre, nálunk meg semmi hasonló sincs, pedig elviekben előrébb tartanánk mint ők nem?
Megzakózták őket, mint a sz@rt? Igen... És? Szerintem még így is nagyobb volt az érdeklődés ez a meccs iránt, mint akármelyik magyar döntő iránt.

Amúgy szerintem túl van misztifikálva ez az egész, nem kell ide külön edzőt, meg külön stábot nagy pénzekért fenn tartani. Minek?
Szerintem nagyjából mindenki tisztában van vele, hogy ki az országban a 4-5 legjobb edző (vagy melyik csapatnál kell keresni őket), 2-3 legjobb csapat. Meg is van a szakmai, és emberanyag nagy része.
Ezen felül, ha minden csapat mondana 1-2 embert, akik az ő csapatjukban a legjobbak, egy 2-3 napos training camp keretein belül össze is lehetne rakni egy 50-55 fős csapatot, ahol tényleg a legjobbak vannak, aztán lehetne kopogtatni mindenfelé, hogy nézzétek van ilyenünk.
Épp azért, ami fel lett emlegetve, hogy Európában a Nemzeti Válogatottat tartják a legfontosabbnak. Ezt kellene/lehetne kihasználni, elvégre Európában lennénk nem?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az őszre tervezett I. Magyar Kupával és a Junior Kupával kapcsolatban is ment a csapatvezetőknek email, lessenek rá.


több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem elég megnézni mi folyik egy kajak-kenu VB-n amit itthon rendeznek. Nem férnek el az emberek a lelátón egy amúgy a hétköznapokban teljesen érdektelen sportágnál, csak azért mert magyaroknak lehet szurkolni. Ugyanezt látod szinte minden válogatott sporteseményen, akár van esély, akár nincs, míg az adott sportág normál bajnokijain (pl. hoki) sok esetben csak lézengés van. Szerintem célszerű igazodni ehhez a trendhez, ami amúgy nem magyar sajátosság, mindenki szeret a saját fiainak/lányainak drukkolni, könnyebb talán rávenni a médiát is, hogy foglalkozzon vele.


több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
ki mondta, hogy egyből Ausztriával meg Németországgal kéne játszani és szarráveretni magát egy csapatnak? (mellesleg a játékosok rengeteget tanulnának belőle, de ez már egy másik nézőpont)
nemzetközi kupák vs válogatott: ahogy Kori is írta azért, mert ott nem magyar címeres mez van az embereken, ami ebben az országban elég nagy súllyal latba eső dolog.
és nem értem, miért ne lenne szerencsés ez a szemlélet. (osztrákok ezek szerint nagyon elronthattak valamit, hogy ilyen hülyeségekre költenek)

több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
miért nem szerencsés szerinted ez a szemlélet?

Crushers #12
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha valamire, akkor a válogatottra talán lehet tarhálni állami pénzt, mivel mifelénk a címeres mez kifejezés hallatán hajlamosabb feltámadni a nemzeti érzület. Maga a sportág nem érdekelné a döntéshozókat és a nézőket se nagyon, de a válogatotton keresztül talán lehet esély mindkettő megszólítására, nem beszélve egy esetleges szponzorról. Veszíteni legalábbis nem nagyon tudunk vele, meglátjuk mit sikerül majd kihozni a dologból a jövőben.


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.
Mint anno a gurulósban, amikor pl. tán a Honvéd haknizott Dél-Amerikában mint magyar válogatott.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!ancsika
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.e53m62
😀 nem lepődtem meg 😊Ricsi56
De Szombathellyel alapszakaszban nem is játszunk. 06.02 az nekünk egy idegenben játszott Eagles meccs.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Mohi24 99
Crushers - Gringos
http://www.youtube.com/watch?v=RgHCWc1uWdg&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 14 éve
ancsika 73 — vendég
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
Biztosan meg fogják tudni oldani!!!

Én igazából a Mustangs-Rebels meccsre vagyok kíváncsi. Remélem jó kis meccs lesz! Ha minden jól megy, még ki is tudok látogatni rá. Ti mit tippeltek??

Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.e53m62
😀 nem lepődtem meg 😊

Crushers #12
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
Addig le is fogják szarni amíg fel nem nő profi szintre még pár ország melléjük.
Márpedig ahhoz nagyon sok nemzetközi meccs kell, és az se árt, ha a játékosok többféle játéksémát elsajátítanak.
Ha egy NCAA div2-es free agent válogatottal porrá tudod verni a világot, akkor minek küldj erősebbeket?

SZVSZ: Évente egy-két meghívásos tábor nem lenne rossz, persze önköltséges alapon, a szövetség meg szerezne egy-két tapasztaltabb külföldi edzőt, akik full objektíven összeraknának egy csapatot (az objektivitás alatt itt azt értem, hogy egyik játékost sem ismernék korábbról, de nyilván szubjektíven a saját rendszerükhöz scoutolnák őket) esetleg edzői továbbképzéseket tartanának.

M. Vikings
Always open!
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényeg

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛Döme
Na jó de balkezes vagyok, legközelebb azt kérem szétcsapni.Kori
Tudtam már mikor beírtam, hogy valami nem stimmel. Köszi, igyekszem majd. 😉
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊Pacman
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛Döme
Na jó de balkezes vagyok, legközelebb azt kérem szétcsapni.


több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊Pacman
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Értjük a viccet, ... csak nem szeretjük.
😛

"Itt?? ... Mindenki!"