GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor
Boooo, így lerántani szegény Soldit... 😊
somoskovig
LOL, ezek után csöndbe maradnék..

gabo - részben egyetértek (pont azért tradeltem el mert NT, és nem rendszer fit), de azért az 1. évében robbantó NT/DT rookiek általában elég jó játékosokká válnak. De írtam Soldinak is, ha 4-3-ba kerül és hoz hasonló teljesítményt, tuti nem tradelem el..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 évig bagóért játszik és már rookieként nagyon jó volt. Belőle nagyon könnyen domináns playa lehet. Ebben a játékban a azok arookie szerződésű playák érik a legtöbbet, akik produktivak. A szememben többet ének, mint azok az elitjátékosok, akik elitfizetést keresnek. Ráadásul ezek jövő évi pickek, azaz idénre semmit nem gyengültem, ellenben nagyot erősödtem idénre és hosszútávra is. Én 1+3 alatt nem adnám el. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Itt: Allen <> 2018/2. kör + 2018/5. kör
IRL: Allen + 6. <> 4.kör
hát ez is csodás
braxa88
Erre majd térjünk vissza az első Pats szezonja után Allennek. Egyébként teljesen faszság IRL trade-eket hasonlítani, mi sokkal magasabb pickeket cserélünk általában, mint IRL.


somoskovig
ezzel egyetértek, de ha van egy IRL trade ugyanazzal a játékossal, akkor nem értem ezt a magas árat hogy lehet megadni. Allen nálam seholsem ér 2.kört, amikor egy Jack Doyle kiszorította őt.

(Patsben persze hatalmas király lesz 😕 )
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Itt: Allen <> 2018/2. kör + 2018/5. kör
IRL: Allen + 6. <> 4.kör
hát ez is csodás
braxa88
Erre majd térjünk vissza az első Pats szezonja után Allennek. Egyébként teljesen faszság IRL trade-eket hasonlítani, mi sokkal magasabb pickeket cserélünk általában, mint IRL. Gondolom Randy Moss itt is 4. körös pickért kellett volna, hogy gazdát cseréljen logikát szerint, mint IRL amennyiért ment a Raiders-ből a Pats-hez.

Egyébként gondolom DaQuan Jones se érne IRL 4. kör legeleji picket, meg Ishmael sem, itt mégis ezért az árért mozogtad tőled/hozzád.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Itt: Allen <> 2018/2. kör + 2018/5. kör
IRL: Allen + 6. <> 4.kör
hát ez is csodás
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Igor
Boooo, így lerántani szegény Soldit... 😊
somoskovig
Én nem mertem beírni, de nálam sem ér egy átlag kezdő NT 1+5-öt, még ha rookie szerződéssel is bír.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Igor
Boooo, így lerántani szegény Soldit... 😊

több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
William Hayes és Kelvin Benjamin eladóvá váltak Green Bayben!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
miért nem kezdődik ma a 3.kör? és akkor Soldados pókere sem lenne akadály.
braxa88
Nem akartam ma estére berakni (adott napon belül), mert picit hirtelen lett volna, főképp azért hátha valamelyik segítőnek mégse jó az az egység amit kiosztottam.. és így tud most még időben jelezni.

Én is inkább este 10-11 fele fogok valszeg eredményeket hirdetni amúgy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
miért nem kezdődik ma a 3.kör? és akkor Soldados pókere sem lenne akadály.
braxa88
Időben vagyunk, a draft előtt még így is futhat majd két hétig a nyílt licit, úgyhogy pár óra csúszás egyáltalán nem jelent problémát.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
miért nem kezdődik ma a 3.kör? és akkor Soldados pókere sem lenne akadály.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerdán pókerezem, szóval későn lesz eredményhirdetés nálam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hétfő estétől megy a 3. kör majd?
Beki
Azt írtam be remélem.. kiemeltem a dátumot is. Ütközik valamivel?
Igor
Úúú bakker bocs, rányomtam pont akkor az összes topic olvasottnak jelölésére és nem vettem észre, my bad.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hétfő estétől megy a 3. kör majd?
Beki
Azt írtam be remélem.. kiemeltem a dátumot is. Ütközik valamivel?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hétfő estétől megy a 3. kör majd?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Köszönöm a felajánlásákot, beosztottam a posztokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha kell, viszek néhány posztot most is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, meg egy utolso KeKi frissites... felhivnam a figyelmet, hogy aki abban remenykedett Sheardot FA piacrol elviszi, valszeg csalodni fog. (lehet akar Osweiler-fele konstrukcioval is akar jonni)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én mondtam, hogy kicker, puntert tudom vinni. Az se baj, ha nekem több poszt jut.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
DBket szívesen viszem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tessék, betettem egy adag rúgót/puntert... esetleg egy 4. embert kérnék még, és akkor mindenkinek tudok 3 egységet adni, ideális esetben.. főleg olyan embert várnék, aki esetleg a kicker posztot tudja vinni (a puntert el tudom vinni én)
Szerintem vasárnap este/héfő este 8-tól indulhat a következő kör

QB: Brian Hoyer, Colin Kaepernick, Matt Schaub

RB: Rex Burkhead, Tim Hightower, Bilal Powell, Chris Thompson, Danny Woodhead

WR: Danny Amendola, Anquan Boldin, Marquise Goodwin, Cordarrelle Patterson, Eddie Royal, Russel Shepard, Markus Wheaton

TE: Rhett Ellison, Anthony Fasano, Ryan Griffin, Lance Kendricks, Brandon Pettigrew, Mychal Rivera, Dion Sims

OL: DJ Fluker, Ryan Groy, Ben Ijalana, Jordan Mills, Lane Taylor, JC Tretter, Earl Watford

DL: Karl Klug, Stacy McGee, Roy Miller, Domata Peko, Akeem Spence, Al Woods, Vince Wilfork

Edge: Lorenzo Alexander, Jack Crawford, William Gholston, Kerry Hyder, Datone Jones, Cornelius Washington

LB: Donald Butler, Will Compton, Justin March-Lillard, Keenan Robinson, Sean Spence, Michael Wilhoite

CB: Darius Butler, Brandon Flowers, DJ Hayden, Alterraun Verner, Marcus Williams

S: Mo Alexander, Quintin Demps, Duron Harmon, Jordan Poyer, Daimion Stafford

K: Nick Novak, Matt Prater, Caleb Sturgis, Ryan Succop, Adam Vinatieri, Greg Zuerlein

P: Bryan Anger, Dustin Colquitt, Brett Kern, Shane Lechler, Brad Wing


Soldi,
Hoodot egyelőre azért nem tettem be, mert jóval kisebb szerződést írt alá, mint akiket beraktam..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat, arra nem volt időm h az FA listát átnézzem, de néhány K-t szerintem be lehetne rakni a 3. körbe.

" class="embed">
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Én S és OL posztot leszámítva bármit tudok vinni.

több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Benne van a pakliban hogy van akiket kihagytam, itt már elég nehéz meghúzni a választóvonalat... javasoljatok egyeb embereket, ha valaki kimaradt volna (próbáltam 7 emberben maximalizálni, esetleg OL-nél lehet több)

QB Brian Hoyer, Colin Kaepernick, Matt Schaub
RB: Rex Burkhead, Tim Hightower, Bilal Powell, Chris Thompson, Danny Woodhead
WR: Danny Amendola, Anquan Boldin, Marquise Goodwin, Cordarrelle Patterson, Eddie Royal, Russel Shepard, Markus Wheaton
TE: Rhett Ellison, Anthony Fasano, Ryan Griffin, Lance Kendricks, Brandon Pettigrew, Mychal Rivera, Dion Sims
OL: DJ Fluker, Ryan Groy, Ben Ijalana, Jordan Mills, Lane Taylor, JC Tretter, Earl Watford
DL: Stacy McGee, Roy Miller, Akeem Spence, Al Woods, Vince Wilfork
Edge: Lorenzo Alexander, Jack Crawford, William Gholston, Kerry Hyder, Datone Jones, Cornelius Washington, Mario Williams
LB: Donald Butler, Will Compton, Justin March-Lillard, Keenan Robinson, Sean Spence, Michael Wilhoite
CB: Darius Butler, Brandon Flowers, DJ Hayden, Alterraun Verner, Marcus Williams
S: Mo Alexander, Quintin Demps, Duron Harmon, Jordan Poyer, Daimion Stafford
Igor
Mario Williams már aláírt.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ziggy Hoodot betehetnéd a DL-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!