GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ziggy Hoodot betehetnéd a DL-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem néztem át az FA-listát, de nincs esetleg 1-2 kicker vagy punter, akit érdemes lehet betenni ide?

TE, CB, EDGE, RB, WR kvintett bármelyikét szívesen viszem.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Benne van a pakliban hogy van akiket kihagytam, itt már elég nehéz meghúzni a választóvonalat... javasoljatok egyeb embereket, ha valaki kimaradt volna (próbáltam 7 emberben maximalizálni, esetleg OL-nél lehet több)

QB Brian Hoyer, Colin Kaepernick, Matt Schaub
RB: Rex Burkhead, Tim Hightower, Bilal Powell, Chris Thompson, Danny Woodhead
WR: Danny Amendola, Anquan Boldin, Marquise Goodwin, Cordarrelle Patterson, Eddie Royal, Russel Shepard, Markus Wheaton
TE: Rhett Ellison, Anthony Fasano, Ryan Griffin, Lance Kendricks, Brandon Pettigrew, Mychal Rivera, Dion Sims
OL: DJ Fluker, Ryan Groy, Ben Ijalana, Jordan Mills, Lane Taylor, JC Tretter, Earl Watford
DL: Stacy McGee, Roy Miller, Akeem Spence, Al Woods, Vince Wilfork
Edge: Lorenzo Alexander, Jack Crawford, William Gholston, Kerry Hyder, Datone Jones, Cornelius Washington, Mario Williams
LB: Donald Butler, Will Compton, Justin March-Lillard, Keenan Robinson, Sean Spence, Michael Wilhoite
CB: Darius Butler, Brandon Flowers, DJ Hayden, Alterraun Verner, Marcus Williams
S: Mo Alexander, Quintin Demps, Duron Harmon, Jordan Poyer, Daimion Stafford

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem nem lesz időm a hétvégén ezzel foglalkozni, de ha valaki összerak egy játékos-névsort és elosztjátok az adminisztrációt, akkor a jövő hét folyamán mehet egy harmadik korlátozott FA-kör.

Illetve az április 10-ével kezdődő hetem teljesen foglalt, így a nyílt licit adminisztrációját is be kellene vállalnia valakinek. Vagy nekem úgy is jó, ha többen is jelentkeznek, és el lesz osztva, hogy ki mitől meddig adminisztrál.
vassadi
A 3. kört megcsinálom.. összerakom a listát, és egy részét tudom vinni is talán (attól függ, mikor kezdünk), de ha van más ember aki segítene, azt szívesen veszem.

Az ápr 10-i hetem nekem is több mint kérdéses, így arra egyelőre nem jelentkeznék be.
Igor
TE-t, CB-t, EDGE-t tudom vinni a 3. FA-körben, továbbá ha lesz, akkor K-t és P-t is.

De ha látom a listát majd, akkor lehet szó akár RB-ről, WR-től, S-ről is. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem nem lesz időm a hétvégén ezzel foglalkozni, de ha valaki összerak egy játékos-névsort és elosztjátok az adminisztrációt, akkor a jövő hét folyamán mehet egy harmadik korlátozott FA-kör.

Illetve az április 10-ével kezdődő hetem teljesen foglalt, így a nyílt licit adminisztrációját is be kellene vállalnia valakinek. Vagy nekem úgy is jó, ha többen is jelentkeznek, és el lesz osztva, hogy ki mitől meddig adminisztrál.
vassadi
A 3. kört megcsinálom.. összerakom a listát, és egy részét tudom vinni is talán (attól függ, mikor kezdünk), de ha van más ember aki segítene, azt szívesen veszem.

Az ápr 10-i hetem nekem is több mint kérdéses, így arra egyelőre nem jelentkeznék be.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A szerzett játékosaim szerződéseit majd legkorábban kedden tudom bevinni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hajjaj! Empty, én ajánlottam Striefre, és élből jobbat, mint az Eagles! Akkor hogy nem hozzám írt alá?
Chargers LT
Úgy, hogy elgépeltem az eredményhirdetési táblát, gabtsi 3.5 milliót ajánlott.
Elnézést!
empty taxi
XD az én hirdetéseim idén már csak ilyenek ...akkor no problem 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hajjaj! Empty, én ajánlottam Striefre, és élből jobbat, mint az Eagles! Akkor hogy nem hozzám írt alá?
Chargers LT
Úgy, hogy elgépeltem az eredményhirdetési táblát, gabtsi 3.5 milliót ajánlott.
Elnézést!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nekem nem lesz időm a hétvégén ezzel foglalkozni, de ha valaki összerak egy játékos-névsort és elosztjátok az adminisztrációt, akkor a jövő hét folyamán mehet egy harmadik korlátozott FA-kör.

Illetve az április 10-ével kezdődő hetem teljesen foglalt, így a nyílt licit adminisztrációját is be kellene vállalnia valakinek. Vagy nekem úgy is jó, ha többen is jelentkeznek, és el lesz osztva, hogy ki mitől meddig adminisztrál.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Az azért látszódott, hogy nagyobb volt az érdeklődés, mint 1. körben, főleg RMurray-nél, ahol hirtelen 10 érdeklődő is lett. 😀
Beki
Teny, csak szerintem mindenki csoro. 😛 Jo, engem nem zavar a dolog.. ha mindenki vetmint ajanl, en szivesen telepakolom a csapatot 1.5-2.5 kozotti emberekkel. Mondjuk lehet CB-knel mindenki a 3. korre vart, mert meg 3-4 nagy nevet latok a kintlevo FA-k kozott... vagy mar a draftra.
Igor
Lehet, de ott majd igyekszik mindenki már occóra venni a formát. 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az azért látszódott, hogy nagyobb volt az érdeklődés, mint 1. körben, főleg RMurray-nél, ahol hirtelen 10 érdeklődő is lett. 😀
Beki
Teny, csak szerintem mindenki csoro. 😛 Jo, engem nem zavar a dolog.. ha mindenki vetmint ajanl, en szivesen telepakolom a csapatot 1.5-2.5 kozotti emberekkel. Mondjuk lehet CB-knel mindenki a 3. korre vart, mert meg 3-4 nagy nevet latok a kintlevo FA-k kozott... vagy mar a draftra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
LOL, Carrt is elvittem... no comment, emberek.. nem tudom hogy sikerult 5 csapatnak alam licitalnia.

Strief annyiert amugy steal, damn.
Igor
Az azért látszódott, hogy nagyobb volt az érdeklődés, mint 1. körben, főleg RMurray-nél, ahol hirtelen 10 érdeklődő is lett. 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
3. FAkör mikor indul?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL, Carrt is elvittem... no comment, emberek.. nem tudom hogy sikerult 5 csapatnak alam licitalnia.

Strief annyiert amugy steal, damn.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
empty taxi
Jason McCourty szerintem 😊
Nála van holtverseny....

"Devin McCourty CB 3. kör
Lions, Steelers - Rohadtul nem tudok dönteni (Holtverseny). "
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sorry, de csak most jutottam gép elé, és pár perccel a licitzárás előtt volt egy outbid, amiről csak most tudtam kiértesíteni az érintett GM-et, amint reagált arra h mi legyen a playával hírdetek is eredményt.
empty taxi
Szerintem hirdesd ki a maradékot, ahhoz az egyhez pedig írd oda, hogy x csapat újabb ajánlatára vár.
Soldados
Ahogy Igor mondja ezzel információtöbblethez jut(hat)na a szóban forgó GM h van-e értelme neki emelni vagy nincs mert szerzett vkit a posztra/van olyan számára érdekesebb játékos akinél játszik a 3. körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sorry, de csak most jutottam gép elé, és pár perccel a licitzárás előtt volt egy outbid, amiről csak most tudtam kiértesíteni az érintett GM-et, amint reagált arra h mi legyen a playával hírdetek is eredményt.
empty taxi
Szerintem hirdesd ki a maradékot, ahhoz az egyhez pedig írd oda, hogy x csapat újabb ajánlatára vár.
Soldados
Ezzel az a gond, hogy akkor az erintett GM tud dontest hozni a nyilvanos informaciok alapjan hogy emelnie kell-e v. elengedi a jatekost...

Igazabol ez most nem tragedia, ha holnapig elcsuszik akkor se, ha mindenki elkel 2. korben, akkor nem is kell 3. licitkor.. es lehet nekiindulni vasarnap/hetfovel a 3. kornek.\

empty,
lenne olyan ember (ezt az 1 illetot leszamitva), aki atcsuszhat 3. korre?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sorry, de csak most jutottam gép elé, és pár perccel a licitzárás előtt volt egy outbid, amiről csak most tudtam kiértesíteni az érintett GM-et, amint reagált arra h mi legyen a playával hírdetek is eredményt.
empty taxi
Szerintem hirdesd ki a maradékot, ahhoz az egyhez pedig írd oda, hogy x csapat újabb ajánlatára vár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sorry, de csak most jutottam gép elé, és pár perccel a licitzárás előtt volt egy outbid, amiről csak most tudtam kiértesíteni az érintett GM-et, amint reagált arra h mi legyen a playával hírdetek is eredményt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jets KeKi:  bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1610617
Leonard Williams DE-ért meghallgatok ajánlatokat.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha holtverseny volt, akkor hol vezettél? azt gondoltad mindketten megkapjátok a játékost?
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Sajnálom, akkor ezt benéztem. 😕 Ne haragudj.

több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Semmi ilyen kivétel nincs a szabályzatban.
Ha vezetsz és megelőznek jár a figyelmeztetés és én erre hagyatkoztam, azért is nem emeltem, mert akkor ment volna tovább harmadik körre és max akkor.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Ez lehet, hogy az én hibám, de a holtverseny esetén nem küldtem értesítést, annyira evidens volt, hogy emelni kell annak, aki meg akarja szerezni az adott játékost.

több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Hogy eshettem ki, ha holtversenyben vezettem és nem kaptam figyelmeztetést hogy rámemeltek?