Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elkezdtem kiszedni a rosterekről és beírni az FA-listába azokat a játékosokat, akikkel nem sikerült hosszabbítani vagy nem kaptak RFA tendert, hogy ne egyszerre kelljen majd az egészet, de természetesen a határidőig még nekik is ki lehet osztani taget/tendert.
vassadi
Tőlem sokat szerencsére nem kellett kiszedned. 😀

4 játékossal tárgyaltam abból 3 baszta rám az ajtót, ezzel együtt egyikük sem megy ki a piacra 😊
Adams és Lynch esetében hátha próbálkozás volt, CCampbell-t sajánlom mert ott jobban utánanéztem a dolgoknak, lehet, hogy túl sokat vettem el arra gondolva, hogy 31 évesen azért ő már TAG alatt keressen. De hát szerencsére a fiatal kettős még szerződés alatt, Campbellen pedig marad a TAG. 😊

Tuckerrel pedig van még egy köröm.


Liverpool Fc
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
@sevarafa, @braxa88, @Shilkor McAfee, Orr és Ryan Harris visszavonult, tőlük majd kéretik búcsút venni a cut topikban. (Ők hárman tűntek fel, de ha másnak is van olyan játékosa, aki szögre akasztotta a sisakot, akkor ez rá is vonatkozik.)
vassadi
Bocsi, a saját rosteremből már kihuztam, de aztán nem írtam be ide! 😊 elnézést!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
@sevarafa, @braxa88, @Shilkor McAfee, Orr és Ryan Harris visszavonult, tőlük majd kéretik búcsút venni a cut topikban. (Ők hárman tűntek fel, de ha másnak is van olyan játékosa, aki szögre akasztotta a sisakot, akkor ez rá is vonatkozik.)
vassadi
tudom csak vártam hátha meggondolja magát 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
@sevarafa, @braxa88, @Shilkor McAfee, Orr és Ryan Harris visszavonult, tőlük majd kéretik búcsút venni a cut topikban. (Ők hárman tűntek fel, de ha másnak is van olyan játékosa, aki szögre akasztotta a sisakot, akkor ez rá is vonatkozik.)
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Elkezdtem kiszedni a rosterekről és beírni az FA-listába azokat a játékosokat, akikkel nem sikerült hosszabbítani vagy nem kaptak RFA tendert, hogy ne egyszerre kelljen majd az egészet, de természetesen a határidőig még nekik is ki lehet osztani taget/tendert.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Kancellár is elég meredek. 9 milláért nem ír alá, ami 10%-kal a tag felett van. Gondolom, itt Igornak nem volt gond, hogy a safety tag a játékban irreálisan magasan van. :p De hogy egy long snappernek kevés az 1 milla (ami a tag felett 20%-kal van), az is értelmezhetetlen.
Soldados
Csak ki ne derüljön aztán hogy nem is én voltam a legnagyobb mocsok 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kancellár is elég meredek. 9 milláért nem ír alá, ami 10%-kal a tag felett van. Gondolom, itt Igornak nem volt gond, hogy a safety tag a játékban irreálisan magasan van. :p De hogy egy long snappernek kevés az 1 milla (ami a tag felett 20%-kal van), az is értelmezhetetlen.

Kíváncsi vagyok, hogy mennyivel fizettem túl a 3 sikeresen hosszabbító játékost. Én nem hiszem, hogy túl sokkal, mert az eddigi tapasztalatom szerint a Rózit kevéssé hatotta meg egy-egy sérülés. Másrészt nem fukarkodhattam, mivel akkor még úgy számoltam, hogy Rivers végül marad, s erre az esetre készülve muszáj lett volna Kancellár, Bowman és Williams capszámát lejjebb vinnem, szóval nem kockáztathattam, hogy bármelyikkel is ne tudjak hosszabbítani.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah Sylvester Williams kérdés eldőlt úgy látom. 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De az árazást tekintve egyetértek. Ez nagyon durva. A tag 135-140%-át senki sem éri. Ez brutális.
Soldados
Gronk?
Tucker? 😊
Bell? 😀

A 9 milliós DE tag pedig vicc..
Igor
Esetleg ez a három. De Mack nem ez a szint, egyáltalán nem emelkedik ki a legjobbak közül még a maga posztján sem, hogy posztoktól függetlenül. Épp ezért számomra teljes vicc, amit kért. Rohadtul nem volt azon a szinten és ezáltal abban a pozícióban, mint tavaly Watt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak azt furcsállom, ha ekkora a konszenzus, hogy Mack ekkora király, hogy nem volt senki aki adott volna érte egy jövő évi 1. kör Soldinak.
Ork
Nekem úgy rémlik, krva hamar elboltátok / nem volt eléggé meghirdetve a dolog.. na mindegy.
Igor
Rengeteget hirdettem Macket. Sőt, amikor megvolt a megállapodás Orkkal, még akkor is kértem 48 órás haladékot, és beírtam csevegőbe, hogy utolsó lehetőség. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Hát az első vers az kegyetlen lett, még ha minden nap 3-4 hirdetés is lesz, sztem ráérünk megvárni, ezért megéri. 😀
Beki
Nem akarok ünneprontó lenni, de péntek este van a tag és RFA tender kiosztási határidő, addigra már a második ajánlatok eredményét is tudnia kellene mindenkinek. Plusz ezeket valamikor adminisztrálni is kell, FA-lista, ki után jár majd kompenzációs pick, szerződések, stb. Úgyhogy én nem bánnám, ha a teljes első kör eredménye kompletten kihirdetésre kerülne, a vicceskedést utána is hozzá lehet írni.

Más: Ha valakinek elit kicker kell rövid távra, Vinatieri tag+trade keretében hátsó körös pickért vihető.
vassadi
Jogos, vasárnap és legkésőbb hétfő este kipakolom a teljes maradékot.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Hát az első vers az kegyetlen lett, még ha minden nap 3-4 hirdetés is lesz, sztem ráérünk megvárni, ezért megéri. 😀
Beki
Nem akarok ünneprontó lenni, de péntek este van a tag és RFA tender kiosztási határidő, addigra már a második ajánlatok eredményét is tudnia kellene mindenkinek. Plusz ezeket valamikor adminisztrálni is kell, FA-lista, ki után jár majd kompenzációs pick, szerződések, stb. Úgyhogy én nem bánnám, ha a teljes első kör eredménye kompletten kihirdetésre kerülne, a vicceskedést utána is hozzá lehet írni.

Más: Ha valakinek elit kicker kell rövid távra, Vinatieri tag+trade (akár transition taggel -> alacsonyabb fizetés) keretében hátsó körös pickért vihető.

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Bocs, srácok, tudom, hogy boooo, meg minden, de holnap és leginkább vasárnap este tudom folytatni valószínűleg, igyekszem a tartalmat és az időt is megfelelő szinten tartani. 😊
somoskovig
Zseniális...vinyogva röhögtem 😀. Várom a folytatást 😀.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hát az első vers az kegyetlen lett, még ha minden nap 3-4 hirdetés is lesz, sztem ráérünk megvárni, ezért megéri. 😀
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Csak azt furcsállom, ha ekkora a konszenzus, hogy Mack ekkora király, hogy nem volt senki aki adott volna érte egy jövő évi 1. kör Soldinak.
Ork
Nekem úgy rémlik, krva hamar elboltátok / nem volt eléggé meghirdetve a dolog.. na mindegy.
Igor
én csak az tudom, hogy a megkeresés és a végleges trade között több mint egy hét volt nálunk
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Csak azt furcsállom, ha ekkora a konszenzus, hogy Mack ekkora király, hogy nem volt senki aki adott volna érte egy jövő évi 1. kör Soldinak.
Ork
Nekem úgy rémlik, krva hamar elboltátok / nem volt eléggé meghirdetve a dolog.. na mindegy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
De az árazást tekintve egyetértek. Ez nagyon durva. A tag 135-140%-át senki sem éri. Ez brutális.
Soldados
Gronk?
Tucker? 😊
Bell? 😀

A 9 milliós DE tag pedig vicc..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Tok 8, hogy Mack jobb-e mint Watt, Miller vagy más. Ha most írna alá irl a legjobban fizetett d játékos/edge akarna lenni amit meg is kapna (és fog is alkalmasint).
Ahogy QBknál is minden poszton az épp aláíró top a legjobban fizetett a többi posztnál is igaz ez. Mack pedig benne van abban a körben aki ha épp aláír az aktuális legjobban fizetett akarna lenni/lesz.
alatriste
Ja, ez vezeti az inflációt (nem csak a capemelés). Ha cska megállapítjuk, hogy Watt a legjobb és kész, nála senkinek nem lehet nagyobb a keresete, az elég fura lenne, már csak azért is, mert a piacon simán megadnának ilyen pénzeket egyesek (vagy nem, de a korábbiak alapján azért ez nem irreális).

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tok 8, hogy Mack jobb-e mint Watt, Miller vagy más. Ha most írna alá irl a legjobban fizetett d játékos/edge akarna lenni amit meg is kapna (és fog is alkalmasint).
Ahogy QBknál is minden poszton az épp aláíró top a legjobban fizetett a többi posztnál is igaz ez. Mack pedig benne van abban a körben aki ha épp aláír az aktuális legjobban fizetett akarna lenni/lesz.


Liverpool Fc
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De gecidrága lett itt mindenki 😕
Löfli
Biztos az IRL salary cap emelés miatt.
Nálam van olyan ember, akinek pontosan annyit ajánlottam, mint amennyiért IRL 2 hete aláírt, kíváncsi leszek, itt mire lesz az az összeg elég. #fingercrossed

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az nyilván nagyon fontos kérdés, hogy ki tekinti azt célnak, hogy a játékos értékét mondja meg és ki az, hogy mennyiért szeretne aláírni. Utóbbi akkora mértékű szabadságot enged, amit aztán hatványozottan nehezebb külső embernek kitalálni pláne 5 különböző embernél.

Csak azt furcsállom, ha ekkora a konszenzus, hogy Mack ekkora király, hogy nem volt senki aki adott volna érte egy jövő évi 1. kör Soldinak.
Ork
Kaptam vicces ajánlatokat. 😊

De az igazsághoz hozzátartozik, hogy akkor még nem volt DPoY (persze már akkor is a legjobbak közé tartozott, de ez nyilván emelt az értékén), meg amúgy azért Te se csak egy jövő évi elsőt adtál. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Az nyilván nagyon fontos kérdés, hogy ki tekinti azt célnak, hogy a játékos értékét mondja meg és ki az, hogy mennyiért szeretne aláírni. Utóbbi akkora mértékű szabadságot enged, amit aztán hatványozottan nehezebb külső embernek kitalálni pláne 5 különböző embernél.

Csak azt furcsállom, ha ekkora a konszenzus, hogy Mack ekkora király, hogy nem volt senki aki adott volna érte egy jövő évi 1. kör Soldinak.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocs, srácok, tudom, hogy boooo, meg minden, de holnap és leginkább vasárnap este tudom folytatni valószínűleg, igyekszem a tartalmat és az időt is megfelelő szinten tartani. 😊
somoskovig
No problem. A lényeg, hogy vicces legyen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tag a poszt TOP5 legtöbbet keresőjének átlaga, épp ezért a mértékadó viszonyítási pont.

Továbbá abban is Orkkal értek egyet, hogy tavaly 12 milla volt Watt, aki azért jobb játékos a maga 3x DPoY címével. Azaz már az infláció lett volna ha csak ugyanannyira árazzák.

Az hogy mi van hátra Watt-szerződéséből nem lényeg, nem az számít, hanem az, hogy 12 milláért írt alá, nem 13,25-re, hanem 12-re, csak a GM növekvőre tette az elosztást.

Szerencsére sok jelentősége nincs dolognak, sőt, így járt a legjobban Ork, de szerintem is brutális ár lett megállapítva.
Soldados
Mack nyilván legjobban fizetett védő akarna lenni (szerintem a piacon az is lenne, de ezt sosem tudjuk meg), és könynen lehet, hogy IRL az is lesz nyárra. Ugye ez most Revis 13,5-el, tehát ez is egy kiindulópont, ahogy a 12 milla tavalyról is. A tag pedig általában jó viszonyítási pont, topjátékosoknál viszont nem igazán, mert nem a 3-5. legjobbhoz kell viszonyítani, hanem a legjobbhoz.

Lehet persze azt mondani, hogy Watt jobb, mint Mack, de a tény az, hogy egy ilyen játékos, aki ráadásul rendkívül fiatal is, nem fogja azt mondani, hogy jó vagyok, de azért ez a Watt gyerek még jobb, hanem nyilván többet akar kapni, főleg, hogy jóval jobb szezonja volt, mint Wattnak (sérülés ide vagy oda), tehát bizonyos értelemben sértő lehet neki, ha "csak" ugyanannyit kap, mint ő.

Lényeg a lényeg, hogy a 12 mellett lehet érvelni, de az alá semmiképp sem lehet belőni Mack igényét.
Rajna
Na most Watt korszakos zseni, aki olyan egyhangúlag megszavazott dominanciával lett DPoY, ami elképesztő és talán elképzelhetetlennek tűnt. És nyert még 2-t belőle, szintén markáns különbséggel. Ezzel szemben Mack megnyerte a DPoY (egyszer), de ugyanúgy lehetett volna másik 5 játékos is ez. Ergó nem volt egyedüliként kiemelkedően domináns liga szinten (mint Watt), csak egyike volt a dominánsaknak.

Éppen ezért nálam összehasonlítani sem lehet Watt-tal. Sem mennyiségben (díjak száma), sem minőségben (annak elnyerési módja). Nálam 11 millió felett védhetetlen az árazás tekintve a taget és Watt tavalyi szerződését.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
De gecidrága lett itt mindenki 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!