GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
MMMS, javasolnám, hogy a Brandon Williams trade kondija kerüljön törlésre, mert idén PFF szerint a legjobb Ravens védő volt.

Ha egyetértesz, vassadi szerkesztenéd kérlek a trackerben? Köszi!

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Draftnapi trade formájában az 1/25 elérhető lehet idei 2+3. körös pickekért, ha valakit potenciálisan érdekel, egyeztethetünk előre.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Kristóf mindennap megbánja a Romo-trade-et ennyi kálváriával.. 😀
adam8

csak hű vagyok a Browns frachisehoz
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kristóf mindennap megbánja a Romo-trade-et ennyi kálváriával.. 😀

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉
Soldados
a büntetést megkaptam, azóta nem igazoltam senkit (csak a szerződéseket volt időm beírni) de ne aggódj, a draftig biztosan cap alá kerülök 😉
kristof
szerintem már letelt a 3 nap 😛
"A megkötött szerződés után legkésőbb 3 nappal a megfelelő topicba be kell írni, hogy milyen módon kapja a játékos a fizetését. Ez vonatkozik a szerződéshosszabbítás, megszerzett RFA, megszerzett FA és draftolt újonc esetére is. Ezen utólag már nem lehet változtatni, úgyhogy mindenki fontolja meg alaposan! Amennyiben ez nem történik meg, az átlagos érték kerül kifizetésre a szerződés minden évében."


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉
Soldados
a büntetést megkaptam, azóta nem igazoltam senkit (csak a szerződéseket volt időm beírni) de ne aggódj, a draftig biztosan cap alá kerülök 😉
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A mock draftok helyesen mondják, eladó az 1/4! Akit érdekel, jelezzen.
Döme
Akárcsak az 1/5 😊

szerk.: Wow Johnny Football mennyit keres 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben.
Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.
alatriste
Ha kell besegítek, de cserébe én pedig rádbízom majd a hátsó köreimet, akkor deal? 😀
Beki
Éééértem köszi, más esetleg?




Vicc, este kereslek majd PMben 😀
Köszi szépen!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben.
Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.
alatriste
Ha kell besegítek, de cserébe én pedig rádbízom majd a hátsó köreimet, akkor deal? 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben.
Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
A mock draftok helyesen mondják, eladó az 1/4! Akit érdekel, jelezzen.
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Jó a mock, remélem még készül ilyen!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
nekem tetszik a mock...szép munka Somos
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Amúgy mikor lösz a draft?
adam8
Jövő vasárnap este 8-tól.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy mikor lösz a draft?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Somos, nálam kb C+-t lőttél.. 1 tetszetős pick, 1 határeset (bár a kimaradt neveket tekintve, valszeg nem történne meg), és 1 no comment 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A draftra való felkészülés jegyében akkor én is mondom, hogy mivel egyéb elfoglaltságaim miatt jövő hét második felében külföldön leszek, sajnos nem tudok részt venni a drafton. Talán 5. kör magasságában érek haza, de még az sem biztos, csak a tervezett idő.
Úgyhogy Soldi fog helyettesíteni, ezúttal is köszönöm neki!!!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha leszek (99%), tudom vinni a draft trackert.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Amint jut rá időm, frissítem a roster táblázatot, de nem valószínű, hogy erre mostanában sor kerül, így addig mindenkinek saját magának kell a még fel nem vitt tranzakciókkal kalkulálnia, hogy azokkal együtt hogyan áll a cappel.

A másik, hogy sanszosan nem érek ide a draft elejére, de még az is lehet, hogy az egészet ki kell hagynom, így kellene majd valaki, aki vezeti a trackert, ha/amíg nem vagyok.

@empty taxi Viszem tovább az FA trackert.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kifejezetten örülök, hogy végül Hatchert nem sikerült visszaigazolnom. 😊 Vonuljon csak vissza máshonnan. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Természetesen abszolút poén kategória akart lenni.. az hogy ha ez nem esett le, akkor nekem 😕 , dolgozni kell hogy a következő viccesebb legyen.

Viszont ha már Ridgewayt kritizáltad, elárulom: Fejedelem berakásán kívül (ami szvszmegint csak poén szintjén értelmezhető), a sorrend egy az egyben az nfl.com-os prospect rankingből jött, grade alapján rendezve.. ahol Ridgeway TOP 30 játékos 😊 (oké, holtversenyben, whatever)

Ránézésre nagyon sok csapatnál amúgy pont olyan helyre érkezett prospect ahol erős/tele van az adott csapat kerete.. reméltem ez ad még egy dimenziót a poénhoz.
Igor
Nekem teljesen átjött a poén rész. Fejedelem esetében mondjuk nem, mert ott csak azt hittem kiismerted Habi idei játékstílusát 😀
több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Harvinnak nem jött be a Titans, inkább a visszavonulás mellett döntött 😏😜
Klaci79
Ja, pedig mielőtt emgtettem az ajánlatot, elvileg "biztos" volt, hogy valahol játszik 😀

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Természetesen abszolút poén kategória akart lenni.. az hogy ha ez nem esett le, akkor nekem 😕 , dolgozni kell hogy a következő viccesebb legyen.

Viszont ha már Ridgewayt kritizáltad, elárulom: Fejedelem berakásán kívül (ami szvszmegint csak poén szintjén értelmezhető), a sorrend egy az egyben az nfl.com-os prospect rankingből jött, grade alapján rendezve.. ahol Ridgeway TOP 30 játékos 😊 (oké, holtversenyben, whatever)

Ránézésre nagyon sok csapatnál amúgy pont olyan helyre érkezett prospect ahol erős/tele van az adott csapat kerete.. reméltem ez ad még egy dimenziót a poénhoz.
Igor
kevés GM van tisztában más csapatok needjeivel, így ez a poén sokaknak ezért nem esett le 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Természetesen abszolút poén kategória akart lenni.. az hogy ha ez nem esett le, akkor nekem 😕 , dolgozni kell hogy a következő viccesebb legyen.

Viszont ha már Ridgewayt kritizáltad, elárulom: Fejedelem berakásán kívül (ami szvszmegint csak poén szintjén értelmezhető), a sorrend egy az egyben az nfl.com-os prospect rankingből jött, grade alapján rendezve.. ahol Ridgeway TOP 30 játékos 😊 (oké, holtversenyben, whatever)

Ránézésre nagyon sok csapatnál amúgy pont olyan helyre érkezett prospect ahol erős/tele van az adott csapat kerete.. reméltem ez ad még egy dimenziót a poénhoz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)