GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
somos!Megkaptad az én 2. körömet? Vagy csak már nem volt időd/erőd folytatni?

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor el kell, hogy szomorítsalak, Tucker hosszú évekig marad. 😊Nem tehetek rola, hogy mindenki mas alularazta...
alatriste
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor el kell, hogy szomorítsalak, Tucker hosszú évekig marad. 😊Hekker és Tucker, all pro specia team. Lehet, hogy "fölöslegesen" fizetek meg ilyen jól egy puntert és egy kickert, de leszarom, ők kedvencek!

Liverpool Fc
több mint 9 éve
Javaslom, hogy titkositsuk 85 evre az idei Rosenhaus-szamokat! 😊
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Hankins hirdetése nem volt pontos egyébként, a jó verziót fogom beírni a szerződésekbe...mivel nem 4, hanem 5 éves ajánlatom volt rá.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Ismét kirakom, mert sokat csevegünk, de komolytalan ajánlat nem érdekel:több mint 9 éve
Joe Reitz annyira felbaszta magát azon, h a rózik elbaszták h újra nálam játszon olcsóért, hogy gyorsan IRL vissza is vonult
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Itt amúgy most van kiterjesztés, vagy nincs? Mert ez sehol nincs leírva..
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
amugy Morris Claibornet min 6 250 000re értékelni 4 szar és 1 jó utolsó szezon (7db meccset játszott) után azért az is viccesn 😛
több mint 9 éve
Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Pont az ilyen számok miatt is gondoltam h a 11 milla legalább egy 2. körre jó lesz Kirk kapitánynál. Hiszen gyakorlatilag csak a fiatalsága szól úgy mellette az említett 2 úriemberrel szemben. IRL egyszer volt playoffban, a két kolléga 2 SB győztes, Manning ráadásul MVP is volt. Mindegy ez már így alakult 😕
empty taxi
több mint 9 éve
Lesz miből csemegézni FA-n, szívesen tovább erősíteném a Redskinst, de a baj már nem kevés, mert alig lesz cap space 😕 Na majd valamit kitalálok...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Belengette de egyébként IRL is 3 évre van még szerződése.Előfordul, de Big Bennél nem tudni, hány éve van hátra (ugye már most is belengették a visszavonulást), a jövőben megkereshető pénz nála nem annyira szempont, hogy ezért évi 3,5 milláról lemondjon (valamivel kevesebbről igen).Orbitálisan szokatlan veterán irányítóknál h néhány évvel meghosszabbítják a szerződésüket, cserébe az adott évre csökken a caphit.Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Alig várja, hogy 3,5 millával kevesebbet keressen, egyértelmű.
empty taxi
Rajna
empty taxi
Rajna

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Előfordul, de Big Bennél nem tudni, hány éve van hátra (ugye már most is belengették a visszavonulást), a jövőben megkereshető pénz nála nem annyira szempont, hogy ezért évi 3,5 milláról lemondjon (valamivel kevesebbről igen).Orbitálisan szokatlan veterán irányítóknál h néhány évvel meghosszabbítják a szerződésüket, cserébe az adott évre csökken a caphit.Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Alig várja, hogy 3,5 millával kevesebbet keressen, egyértelmű.
empty taxi
Rajna
empty taxi
több mint 9 éve
átlagrol van szó...Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Alig várja, hogy 3,5 millával kevesebbet keressen, egyértelmű.
empty taxi
Rajna
több mint 9 éve
Orbitálisan szokatlan veterán irányítóknál h néhány évvel meghosszabbítják a szerződésüket, cserébe az adott évre csökken a caphit.Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Alig várja, hogy 3,5 millával kevesebbet keressen, egyértelmű.
empty taxi
Rajna

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!Alig várja, hogy 3,5 millával kevesebbet keressen, egyértelmű.
empty taxi
több mint 9 éve
Amikor Big Ben kortársának, Eli Manning a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!én telibe 14t írtam neki
empty taxi
(de én alullőttem sztem a nagyrészét a bagázsnak)
több mint 9 éve
Amikor Big Ben kortársának, Eli Manningnek a rezervációs ára tavaly 11.7 misi volt, akkor mégis hogy a retekben van az h Roethlisberger nem ír alá 14 millióért?!
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Nah meg a kismaci farkát h Bouye a csillagos eget is elkéri 1 jó szezon után... 😀Majd nézd meg az IRL szerződését. 😊
Beki
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah meg a kismaci farkát h Bouye a csillagos eget is elkéri 1 jó szezon után... 😀
több mint 9 éve
mindegy, 4,3M-t se adnék neki.spencer ware-re ajánlottam: 3.450.000-t és ez a 75%ra sem volt jó,tehát minimum 4 600 000 lehetett a rózi igény.80% a határ.
franchise tag: 4 848 000.
idei top5 fizu:
L. Miller - 6M (avg 7.33M)
Rawls - 4M (avg 6.33M)
Zeke - 5.24M (avg 6.01M)
DeMarco – 5M
A. Morris - 3.01M
aha oké, jogos a minimum 4,6M-ás igény
Spencer Wareről beszélünk. Spencer Ware.
braxa88
somoskovig
több mint 9 éve
spencer ware-re ajánlottam: 3.450.000-t és ez a 75%ra sem volt jó,tehát minimum 4 600 000 lehetett a rózi igény.80% a határ.
franchise tag: 4 848 000.
idei top5 fizu:
L. Miller - 6M (avg 7.33M)
Rawls - 4M (avg 6.33M)
Zeke - 5.24M (avg 6.01M)
DeMarco – 5M
A. Morris - 3.01M
aha oké, jogos a minimum 4,6M-ás igény
Spencer Wareről beszélünk. Spencer Ware.
braxa88
több mint 9 éve
spencer ware-re ajánlottam: 3.450.000-t és ez a 75%ra sem volt jó,tehát minimum 4 600 000 lehetett a rózi igény. franchise tag: 4 848 000.
idei top5 fizu:
L. Miller - 6M (avg 7.33M)
Rawls - 4M (avg 6.33M)
Zeke - 5.24M (avg 6.01M)
DeMarco – 5M
A. Morris - 3.01M
aha oké, jogos a minimum 4,6M-ás igény
Spencer Wareről beszélünk. Spencer Ware.
Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
Krojfkoma elbújhat somos versei mögött. 😊
