GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Indulatosan? 😊 Csak tényeket soroltam fel.Azt emlegetem "előszeretettel" ez igaz, csak amit ajánlottam neki első körben az egy majdnem 11 milliós IRL szerződés lett volna. És az csak az első kör! De nem probléma ez, csak azért hoztam elő, mert az IRL és az itteni szerződésről beszéltünk Soldival. Nem is értem, miért reagáltál most erre indulatosan. Ez már a múlt...😊Azt a 8,5 milliós átlagú szerződést - amit előszeretettel emlegetsz - még 2014 decemberében írta alá. A csávó azóta letett az asztalra két All-Pro kaliberű szezont, a jelenlegi mezőnyben vitán felül top 5 CB - alsó hangon. Shermannek 11+, Hadennek 10+, Patrick Petersonnak közel 10 milliós átlagú a mostani szerződése, csak hogy párat említsek az elit cornerek közül (Haden mondjuk szerintem nem az, csak fizetésileg). Ezeket azért nem árt figyelembe venni.Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Soldados
Klaci79
vassadi
Klaci79
Ami pedig a 11 milliós IRL szerződést illeti: nem Chris Harrisek, hanem A.J. Bouye-k fognak minimum 12-13 milliós átlagú szerződést aláírni. 😊
több mint 9 éve
így van,ezek alapján jogos ha Harris a legjobban fizetett CB akar lenni.Azt a 8,5 milliós átlagú szerződést - amit előszeretettel emlegetsz - még 2014 decemberében írta alá. A csávó azóta letett az asztalra két All-Pro kaliberű szezont, a jelenlegi mezőnyben vitán felül top 5 CB - alsó hangon. Shermannek 11+, Hadennek 10+, Patrick Petersonnak közel 10 milliós átlagú a mostani szerződése, csak hogy párat említsek az elit cornerek közül (Haden mondjuk szerintem nem az, csak fizetésileg). Ezeket azért nem árt figyelembe venni.Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Soldados
Klaci79
vassadi
több mint 9 éve
Rendben, ezért vagy jó GM, mert mindent tudsz 😉@vassadiLongnak még három év volt hátra a szerződéséből, úgyhogy az ő cut büntetését két évre kellett elosztani.
Kérlek az összes büntit idénre írd be, köszönöm!
bowl.hu/forum/manager-jatek/cut/1614777
Egon
vassadi
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Azt emlegetem "előszeretettel" ez igaz, csak amit ajánlottam neki első körben az egy majdnem 11 milliós IRL szerződés lett volna. És az csak az első kör! De nem probléma ez, csak azért hoztam elő, mert az IRL és az itteni szerződésről beszéltünk Soldival. Nem is értem, miért reagáltál most erre indulatosan. Ez már a múlt...😊Azt a 8,5 milliós átlagú szerződést - amit előszeretettel emlegetsz - még 2014 decemberében írta alá. A csávó azóta letett az asztalra két All-Pro kaliberű szezont, a jelenlegi mezőnyben vitán felül top 5 CB - alsó hangon. Shermannek 11+, Hadennek 10+, Patrick Petersonnak közel 10 milliós átlagú a mostani szerződése, csak hogy párat említsek az elit cornerek közül (Haden mondjuk szerintem nem az, csak fizetésileg). Ezeket azért nem árt figyelembe venni.Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Soldados
Klaci79
vassadi
több mint 9 éve
@vassadiLongnak még három év volt hátra a szerződéséből, úgyhogy az ő cut büntetését két évre kellett elosztani.
Kérlek az összes büntit idénre írd be, köszönöm!
bowl.hu/forum/manager-jatek/cut/1614777
Egon
több mint 9 éve
Azt a 8,5 milliós átlagú szerződést - amit előszeretettel emlegetsz - még 2014 decemberében írta alá. A csávó azóta letett az asztalra két All-Pro kaliberű szezont, a jelenlegi mezőnyben vitán felül top 5 CB - alsó hangon. Shermannek 11+, Hadennek 10+, Patrick Petersonnak közel 10 milliós átlagú a mostani szerződése, csak hogy párat említsek az elit cornerek közül (Haden mondjuk szerintem nem az, csak fizetésileg). Ezeket azért nem árt figyelembe venni.Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Soldados
Klaci79
több mint 9 éve
Akkor került ki, amikor eltöröltük a két-hároméves vetmines dealeket.Sose nézem, csak keresek benne 😊 miért lett eltörölve?A 2011-esben. 😊32 év alatt minimum 3 éves szerződést kell ajánlani, ez alól kivétel, ha az ajánlat NEM HALADJA MEG a korának megfelelő veterán minimumot + annak 10%-át.Ez benne van a szabálykönyvben, ezért írtam Davis, Wood és Simon kapcsán.
szabálykönyv
Rajna
vassadi
Rajna
több mint 9 éve
Sose nézem, csak keresek benne 😊 miért lett eltörölve?A 2011-esben. 😊32 év alatt minimum 3 éves szerződést kell ajánlani, ez alól kivétel, ha az ajánlat NEM HALADJA MEG a korának megfelelő veterán minimumot + annak 10%-át.Ez benne van a szabálykönyvben, ezért írtam Davis, Wood és Simon kapcsán.
szabálykönyv
Rajna
vassadi
több mint 9 éve
A 2011-esben. 😊32 év alatt minimum 3 éves szerződést kell ajánlani, ez alól kivétel, ha az ajánlat NEM HALADJA MEG a korának megfelelő veterán minimumot + annak 10%-át.Ez benne van a szabálykönyvben, ezért írtam Davis, Wood és Simon kapcsán.
szabálykönyv
Rajna
több mint 9 éve
32 év alatt minimum 3 éves szerződést kell ajánlani, ez alól kivétel, ha az ajánlat NEM HALADJA MEG a korának megfelelő veterán minimumot + annak 10%-át.Ez benne van a szabálykönyvben, ezért írtam Davis, Wood és Simon kapcsán.
szabálykönyv
Azért emlékeztem rá, mert anno miattam lett berakva (maradt space-em év végén és a későn kivágott Antonio Bryantet vmi 1 év, 10 milláért húztam be), érthetően ilyen anomáliák ellen van benn.
Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Soldados
több mint 9 éve
Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évMiért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 évKözben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
több mint 9 éve
Végre helyreállt a világ rendje, Orkra várunk már csak. 😀Miért küldtem volna bármit is hiszen eddig semmi infó nem volt arról, hogy menjenek már a második körök csak az volt, hogy még azt se lehet tudni mi és mennyit fog csúszni.
somoskovig
több mint 9 éve
Sztem is át kellene írni. Ha nincs ellenvetés, akár idény közben is.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Szerintem is át kellene írni, mert én eddig szisztematikusan 5.000.000$ záróértékű szerződéseket adtam (tavaly pl. Cyprien, Barnidge), illetve az egy sávval lejjebbi kategóriában meg 1.500.000$-os végűeket. Viszont így jönni fog Igor félelme a 4.999.999$ és 1.499.999$ végű szerződésekkel.Én kértem a cutolást, hogy ne legyenek 4 999 999-es szerződések... át lehetne írni utóbbit is 5 millió felettire, nem tűnt fel nekem 😕Ha a játékos fizetése legalább $5,000,001; akkor a salary cap büntetés 30% (pl. $6,000,000 fizetés esetén a salary cap büntetés $1,800,000)Ez két külön dolog. Nem túl szerencsés, hogy egyiknél így, a másiknál úgy van, de emlékszem, amikor utóbbi be lett vezetve, még külön kérte valaki, hogy ne 5 millió feletti, hanem 5 milliót elérő legyen a szabálykönyvben, és mindenki egyetértett.
Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak.
5.000.000$ vagy 5.000.001$ a határ egyébként?
somoskovig
vassadi
A másikra köszi a választ.
Igor
több mint 9 éve
Én kértem a cutolást, hogy ne legyenek 4 999 999-es szerződések... át lehetne írni utóbbit is 5 millió felettire, nem tűnt fel nekem 😕Ha a játékos fizetése legalább $5,000,001; akkor a salary cap büntetés 30% (pl. $6,000,000 fizetés esetén a salary cap büntetés $1,800,000)Ez két külön dolog. Nem túl szerencsés, hogy egyiknél így, a másiknál úgy van, de emlékszem, amikor utóbbi be lett vezetve, még külön kérte valaki, hogy ne 5 millió feletti, hanem 5 milliót elérő legyen a szabálykönyvben, és mindenki egyetértett.
Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak.
5.000.000$ vagy 5.000.001$ a határ egyébként?
somoskovig
vassadi
A másikra köszi a választ.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Ha cserélnék olyan játékosért, akivel idén nem sikerült hosszabbítania a másik GM kollegának, rákerült a TAG, akkor én kérhetek rá hosszabbítást vagy azt már buktam?Utóbbi.
Habi
több mint 9 éve
Nehany kerdesFA-piac nyitása mínusz egy nap (tehát a 24 órás cut-waiver stop kezdetéig).
1) meddig van ötödéves opció visszavonási határideje? Az is márc 14? Vagy FA piac nyitása mínusz egy hét.. akkor az márc 11?
2) ha visszavonom és FA-n más csapat leigazolja, akkor jövő évi comp pickbe beszámít a játékos, ugye?
Igor
A másikat Soldi megválaszolta.
több mint 9 éve
Ha a játékos fizetése legalább $5,000,001; akkor a salary cap büntetés 30% (pl. $6,000,000 fizetés esetén a salary cap büntetés $1,800,000)Ez két külön dolog. Nem túl szerencsés, hogy egyiknél így, a másiknál úgy van, de emlékszem, amikor utóbbi be lett vezetve, még külön kérte valaki, hogy ne 5 millió feletti, hanem 5 milliót elérő legyen a szabálykönyvben, és mindenki egyetértett.
Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak.
5.000.000$ vagy 5.000.001$ a határ egyébként?
somoskovig
több mint 9 éve
Ha cserélnék olyan játékosért, akivel idén nem sikerült hosszabbítania a másik GM kollegának, rákerült a TAG, akkor én kérhetek rá hosszabbítást vagy azt már buktam?


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Nehany kerdesA 2-esre a válasz igen, mivel ez nem minősül cutnak.
1) meddig van ötödéves opció visszavonási határideje? Az is márc 14? Vagy FA piac nyitása mínusz egy hét.. akkor az márc 11?
2) ha visszavonom és FA-n más csapat leigazolja, akkor jövő évi comp pickbe beszámít a játékos, ugye?
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Nehany kerdes1) meddig van ötödéves opció visszavonási határideje? Az is márc 14? Vagy FA piac nyitása mínusz egy hét.. akkor az márc 11?
2) ha visszavonom és FA-n más csapat leigazolja, akkor jövő évi comp pickbe beszámít a játékos, ugye?
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
