Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mondjuk a tendenciák engem is érdekelnek. Pl.: Flukert beáraztattam tavaly és idén is. A legutóbbi szezonban bőven gyengébb teljesítményt nyújtott, mint korábban, az igényei úgy tűnik mégis nőttek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
Ezzel egyetértek, én csak Harris példáját mondtam, hogy ott azért sztem Klaci alulértékelte a játékosát és túlzottan a 2. körben bízott.

Allen árazása előtt én is értetlenül állok, de erről bővebben majd akkor, ha látjuk az egész táblázatot, hogy ki miként értékelte a játékosokat.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)
Chargers LT
A tavalyi szerzodeshez kepest nem szabad elfelejteni azert, hogy iden volt egy eleg nagy capemeles is azert... lasd idei Stills vs tavalyi K. Allen?
Igor
A tavalyi évhez képest mitől nőtt az értéke egy olyan sérülékeny játékosnak, aki nem játszott...ezt sem szabad elfelejteni. A nagy cap emelés, a +15milla kb meg IRL volt. Itt ahhoz képest még 50%-al sem emelkedett.
Chargers LT
Oke. leirhatnam a contra erveimet, de hagyjuk, nem akarok vitat.

Hozd vissza FA-rol 6-ert (vagy 7.5-ert), es akkor meglatjuk igazad volt-e 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)
Chargers LT
A tavalyi szerzodeshez kepest nem szabad elfelejteni azert, hogy iden volt egy eleg nagy capemeles is azert... lasd idei Stills vs tavalyi K. Allen?
Igor
A tavalyi évhez képest mitől nőtt az értéke egy olyan sérülékeny játékosnak, aki nem játszott...ezt sem szabad elfelejteni. A nagy cap emelés, a +15milla kb meg IRL volt. Itt ahhoz képest még 50%-al sem emelkedett.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Akivel nem sikerült hosszabbítani, azon nem hőbörögni kell, hanem a piacról visszahozni olcsóbban, mint amit a rózik kértek. Ha meg az nem elég, akkor igazuk volt, hiszen többet ér, mint amennyit kínált a GM. Ilyen egyszerű.
gabokocka
Igen, ezért írtam, hogy mindegy, vannak jó WR-ek FA, nem dőlök a kardomba...igazából azért fáj a szívem, mert ő kedvenc...😊 és az ilyen mindig jobban fáj
És félreértés ne essék, nem azon hőbörgök, hogy nem sikerül hosszabbítani...olyan van. Ott a bibi, hogy értetlenül állok azelőtt, amit az imént írtam...hogy mitől nőtt az ára TY Hiltoni szintre, stb (nem írom le még egyszer) egy olyan sérülékeny játékosnak, aki egész szezonban IR volt 😊

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
mennyit ajánlottál?
braxa88
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)
Chargers LT
6,7re áraztam.
braxa88
Kb ennyit is vártam, csak épp nem alsó határnak, XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Akivel nem sikerült hosszabbítani, azon nem hőbörögni kell, hanem a piacról visszahozni olcsóbban, mint amit a rózik kértek. Ha meg az nem elég, akkor igazuk volt, hiszen többet ér, mint amennyit kínált a GM. Ilyen egyszerű.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
mennyit ajánlottál?
braxa88
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)
Chargers LT
A tavalyi szerzodeshez kepest nem szabad elfelejteni azert, hogy iden volt egy eleg nagy capemeles is azert... lasd idei Stills vs tavalyi K. Allen?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Hehe, a tavalyi Dwayne Allen igazolás szintet lépett. 😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
mennyit ajánlottál?
braxa88
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)
Chargers LT
6,7re áraztam.
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
mennyit ajánlottál?
braxa88
6 millát.., és nem volt 2. kör...tehát min. 7,5 milla fölé lőtték be. Tavaly IRL 10-ért írt alá kb. Azóta futott egy.. (ja nem futott szezont)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)
Chargers LT
mennyit ajánlottál?
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly.
Soldados
Na pl erről (is) van szó Keenan Allennél is. Mire fel kerül többe, mint egy TY Hilton, és mire fel kerül többe, mint az IRL aláírtjának a 80%-a? 😊 Egy olyan év után, amikor egy elkapás után IR, azt cső! Az elmúlt két évből felet töltött a pályán! 2015 okt. végéig...Ébresztő! (Na mindegy)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bortles, Yeldon, Te'o, R. Johnson
Eladó!


Liverpool Fc
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Hehe, diMarco nagy huzas volt tavaly... Churchot meg ki akartam vagni, de ha tenyleg 6 folott ad neki a Jags, meggondolom a dolgot 😀

Ennyit arrol, hogy IRL nem vagnak oda nagy penzeket.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Az egyetlen IRL szerzodes ami iden eddig meglepett (mert olcso volt), az Harrisone... eleg brutalis discountot adott, hogy most hometown discount, vagy a kor miatt, vagy csak mert reszmunkaidos passrusher lesz, fene tudja. (Ot is tularartam, ahogy kb. az egesz offball LB posztot... foleg Collins miatt)
Az osszes tobbi egyelore boven a jatekban megallapitott szamok folott kottetik.. ugyhogy szerintem annyira brutalisan nem araztunk rosszul... plane az elit/nagyon jo jatekosok teren (amit a legkonnyebb amugy bearazni.)

Vannak a jatekban eddig relative olcso posztok (pl a TE, lasd Doyle v. Vernon Davis - pont ezert tradeltem Olsenert, meg ha kezd oregedni is..), ahol lehet hogy picit jobban megnyomtam a ceruzat a 70%-hoz es tobbi Rozihoz kepest ... de szerintem ez is el fog tunni 1-2 even belul, ahogy IRL is emelkednek a szerzodesek.

A masik dolog ami miatt en kicsit jobban megnyomtam a ceruzat, az az hogy 4-5 eves szerzodeseknel ott van a capmanipulacios lehetoseg...

Es vegul az, ha egy elit jatekos ker 10 milla helyett 12-t, az meg mindig jobb tevedes / jobban jarsz ha megadod neki (ahogy kb. Soldi is ezt irta), mintha egy kozepes jatekos ker 3-4 milla helyett 5-6-ot... mert utobbi helyett fix hogy tudsz FA-n valami olcso alternativat keresni. Ha csak nem vagy a jatekos nagy homarja (mint en mondjuk Kochnak), es hajlando vagy megfizetni a pluszt...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wagnernél azért mérvadó a mostani szerződése, mert a játékban is most hosszabbított.

Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly. Harris 14-es szerződésének sincs jelentősége, mert ahhoz vedd hozzá, hogy eltelt 2 teljes idény annak minden inflációjával, plusz az ezalatt nyújtott teljesítményével.
Soldados
Soldi, figyelembe vettem. Igen nálam nem lett volna top fizuja, de IRL 11 milla és még a 2. kör., Top 5 fizuja biztos lett volna. De nincs jelentősége, túl vagyunk rajta 😊
Klaci79
Csak egy javaslat. Ne a 80%-ot akarjátok elsőre belőni. Harrisnek én 10-et kínáltam volna elsőre (legalább).

Hogy miért? Mert én mindenkivel aláírtam, akivel akartam. (Na jó, a long snapperrel nem, de ez a Rózik abszolút f.szsága :p) És még miért? Biztosan lesz 2. köröd. És még miért? Mert amikor Kancellár 2. kört kért a 8,55-ös ajánlatomra, akkor nem kellett vacilálnom, hogy vajon mennyit is emeljek, hogy ne fizessem túl durván. Mindössze 9,05-re emeltem és lám, meglett. (Ha nem lett volna meg, ugyanúgy a Rózik szemére vetem az irreális árat. :p)

Szóval elsőre tegyél komoly ajánlatot. Olyat, amit reálisnak gondolsz. Én nem a 80%-ot számoltam, hanem úgy tettem ajánlatot, hogy a kínált összeg minek a 95%-a. Pl Mathieu és Kancelláré (8,55) a 9 millás igény esetén deal, Bowman (9,5) a 10 millás igény esetén deal, Sylvester Williams (5,25) 5,5 millás igény esetén deal.
Soldados
én mindkét játékosommal megszoptam, de nem80% miatt. annyit ajánlottam amennyit még éppen adtam volna nekik.
hogy ennyiért nem jöttek sajnálom, de azt nem hogy ennél többért nem.
braxa88
Nekem is volt ilyen játékosom: Stocker.

De sztem Harrisnek adott volna többet Klaci, csak hát lehetősége se maradt rá. Pedig jobb egy 5 éves 0,5-1 millával túlfizetett játékos, mint egy 1 éves franchise tag. Előbbivel tudsz játszani, utóbbival nem. Előbbi ha 13 milla, akkor is bőven le tudsz menni 7 millára, utóbbi viszont biztosan megette a caped majdnem tizedét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Wagnernél azért mérvadó a mostani szerződése, mert a játékban is most hosszabbított.

Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly. Harris 14-es szerződésének sincs jelentősége, mert ahhoz vedd hozzá, hogy eltelt 2 teljes idény annak minden inflációjával, plusz az ezalatt nyújtott teljesítményével.
Soldados
Soldi, figyelembe vettem. Igen nálam nem lett volna top fizuja, de IRL 11 milla és még a 2. kör., Top 5 fizuja biztos lett volna. De nincs jelentősége, túl vagyunk rajta 😊
Klaci79
Csak egy javaslat. Ne a 80%-ot akarjátok elsőre belőni. Harrisnek én 10-et kínáltam volna elsőre (legalább).

Hogy miért? Mert én mindenkivel aláírtam, akivel akartam. (Na jó, a long snapperrel nem, de ez a Rózik abszolút f.szsága :p) És még miért? Biztosan lesz 2. köröd. És még miért? Mert amikor Kancellár 2. kört kért a 8,55-ös ajánlatomra, akkor nem kellett vacilálnom, hogy vajon mennyit is emeljek, hogy ne fizessem túl durván. Mindössze 9,05-re emeltem és lám, meglett. (Ha nem lett volna meg, ugyanúgy a Rózik szemére vetem az irreális árat. :p)

Szóval elsőre tegyél komoly ajánlatot. Olyat, amit reálisnak gondolsz. Én nem a 80%-ot számoltam, hanem úgy tettem ajánlatot, hogy a kínált összeg minek a 95%-a. Pl Mathieu és Kancelláré (8,55) a 9 millás igény esetén deal, Bowman (9,5) a 10 millás igény esetén deal, Sylvester Williams (5,25) 5,5 millás igény esetén deal.
Soldados
én mindkét játékosommal megszoptam, de nem80% miatt. annyit ajánlottam amennyit még éppen adtam volna nekik.
hogy ennyiért nem jöttek sajnálom, de azt nem hogy ennél többért nem.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó módszer, így biztosra mehetsz, és tuti túlfizetsz egy-két embert 😛 sokan tragédiának élik meg, ha nem sikerül hosszabbítani, holott ezt simán lehet pótolni FA-n. SOkkal rosszabb sztem biztosra menni, és olyat ajánlani, ami akár sok is lehet, mint vártlanul kiengedni valakit a piacra (majd onnan pótolni). Csak akkor nem igaz ez, ha a, a poszton más jó FA nincs és ez felviszi az árát, b, az illető öreg és FA-n kénytelen leszel hosszú szerződést adni neki a verseny miatt, ami hosszabbítással elkerülhető.
Rajna
Meglepne, ha durván túlfizettem volna valakit. Továbbá egy Chris Harrist, Kancellárt, Bowmant nem olyan könnyű ugyanolyan minőségben pótolni FA-ről. Sőt, konkrétan többnyire nem lehet.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ha cserélnék olyan játékosért, akivel idén nem sikerült hosszabbítania a másik GM kollegának, rákerült a TAG, akkor én kérhetek rá hosszabbítást vagy azt már buktam?
Habi
Utóbbi.
vassadi
ez miért lett így? nyilván IRL nem sok játékost cserélnek tag után, de akkor megvan a lehetősége az új csapatának hosszú távon megegyezni a játékossal. az elmúlt években szerintem nálunk is így volt (ha jól emlékszem tavaly pl miután te cserélted Mychal Kendrickset vagy én Quinnt)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Jó módszer, így biztosra mehetsz, és tuti túlfizetsz egy-két embert 😛 sokan tragédiának élik meg, ha nem sikerül hosszabbítani, holott ezt simán lehet pótolni FA-n. SOkkal rosszabb sztem biztosra menni, és olyat ajánlani, ami akár sok is lehet, mint vártlanul kiengedni valakit a piacra (majd onnan pótolni). Csak akkor nem igaz ez, ha a, a poszton más jó FA nincs és ez felviszi az árát, b, az illető öreg és FA-n kénytelen leszel hosszú szerződést adni neki a verseny miatt, ami hosszabbítással elkerülhető.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wagnernél azért mérvadó a mostani szerződése, mert a játékban is most hosszabbított.

Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly. Harris 14-es szerződésének sincs jelentősége, mert ahhoz vedd hozzá, hogy eltelt 2 teljes idény annak minden inflációjával, plusz az ezalatt nyújtott teljesítményével.
Soldados
Soldi, figyelembe vettem. Igen nálam nem lett volna top fizuja, de IRL 11 milla és még a 2. kör., Top 5 fizuja biztos lett volna. De nincs jelentősége, túl vagyunk rajta 😊
Klaci79
Csak egy javaslat. Ne a 80%-ot akarjátok elsőre belőni. Harrisnek én 10-et kínáltam volna elsőre (legalább).

Hogy miért? Mert én mindenkivel aláírtam, akivel akartam. (Na jó, a long snapperrel nem, de ez a Rózik abszolút f.szsága :p) És még miért? Biztosan lesz 2. köröd. És még miért? Mert amikor Kancellár 2. kört kért a 8,55-ös ajánlatomra, akkor nem kellett vacilálnom, hogy vajon mennyit is emeljek, hogy ne fizessem túl durván. Mindössze 9,05-re emeltem és lám, meglett. (Ha nem lett volna meg, ugyanúgy a Rózik szemére vetem az irreális árat. :p)

Szóval elsőre tegyél komoly ajánlatot. Olyat, amit reálisnak gondolsz. Én nem a 80%-ot számoltam, hanem úgy tettem ajánlatot, hogy a kínált összeg minek a 95%-a. Pl Mathieu és Kancelláré (8,55) a 9 millás igény esetén deal, Bowman (9,5) a 10 millás igény esetén deal, Sylvester Williams (5,25) 5,5 millás igény esetén deal.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Wagnernél azért mérvadó a mostani szerződése, mert a játékban is most hosszabbított.

Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly. Harris 14-es szerződésének sincs jelentősége, mert ahhoz vedd hozzá, hogy eltelt 2 teljes idény annak minden inflációjával, plusz az ezalatt nyújtott teljesítményével.
Soldados
Soldi, figyelembe vettem. Igen nálam nem lett volna top fizuja, de IRL 11 milla és még a 2. kör., Top 5 fizuja biztos lett volna. De nincs jelentősége, túl vagyunk rajta 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wagnernél azért mérvadó a mostani szerződése, mert a játékban is most hosszabbított.

Más esetben nem is érdekel az IRL szerződés, ugyanis lásd Mathieu esetét. IRL aláírt egy brutális szerződést tavaly, azóta nem ér annyit mert szar évet tolt és megint IR-en kötött ki, ezáltal nincs jelentősége, hogy mit kapott tavaly. Harris 14-es szerződésének sincs jelentősége, mert ahhoz vedd hozzá, hogy eltelt 2 teljes idény annak minden inflációjával, plusz az ezalatt nyújtott teljesítményével.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ricky Wagner OT - 6.500.000$, 4 év
Közben meg IRL 9 misi lesz évente. Igor jól járt....
Klaci79
Miért? 70%-os cappel számolva itt 6,3 milla a reális. Ő pont teljesen jó, IRL-nek megfelelő szerződést kapott
Soldados
Érdekes, hogy C Harris esetében a kutyát nem érdekelte a 70%
Klaci79
Azt a 8,5 milliós átlagú szerződést - amit előszeretettel emlegetsz - még 2014 decemberében írta alá. A csávó azóta letett az asztalra két All-Pro kaliberű szezont, a jelenlegi mezőnyben vitán felül top 5 CB - alsó hangon. Shermannek 11+, Hadennek 10+, Patrick Petersonnak közel 10 milliós átlagú a mostani szerződése, csak hogy párat említsek az elit cornerek közül (Haden mondjuk szerintem nem az, csak fizetésileg). Ezeket azért nem árt figyelembe venni.
vassadi
Azt emlegetem "előszeretettel" ez igaz, csak amit ajánlottam neki első körben az egy majdnem 11 milliós IRL szerződés lett volna. És az csak az első kör! De nem probléma ez, csak azért hoztam elő, mert az IRL és az itteni szerződésről beszéltünk Soldival. Nem is értem, miért reagáltál most erre indulatosan. Ez már a múlt...😊
Klaci79
Indulatosan? 😊 Csak tényeket soroltam fel.

Ami pedig a 11 milliós IRL szerződést illeti: nem Chris Harrisek, hanem A.J. Bouye-k fognak minimum 12-13 milliós átlagú szerződést aláírni. 😊
vassadi
Áh...nem akarlak és nem is tudlak meggyőzni...majd jövőre ügyesebb leszek és ezt nézem árazásnál...mindig tanul valamit az ember