GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
somoskovig
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Ádi!Nem egészen. 😊
A dátum nem jó. Február 2. már elmúlt. Gondolom, lemaradt a dátum második számjegye.
Soldados
Köszi, javítottam.
több mint 9 éve
Ádi!A dátum nem jó. Február 2. már elmúlt. Gondolom, lemaradt a dátum második számjegye.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Az egyszerre hirdetés OK.Amúgy meg benne van a szabálykönyvben, hogy az esetleges érvényes szerződéseket írjuk bele a listába, mert így megint minden egyes szerencsétlennél keresgélni kell a rosterfájlban, ami kb. duplázza az árazás idejét.
több mint 9 éve
Elkezdtem pótolni az adminisztrációt, a trade-ek, ötödik éves opciók és az eddigi franchise tagek vannak meg egyelőre. A fórumon csak a későbbi évek draft trackereit frissítem, az ideit nem, a Drive-os tracker mellett az felesleges pluszmunka lenne.
több mint 9 éve
Egy dolgot szeretnék máshogy csinálni, mint tavaly, ehhez viszont minden résztvevő együttműködése szükséges.részemről menjen!
Tavaly ahogy bejöttek az ajánlatok, elkezdtem sorban hirdetni, így aki később küldte, egy kicsit könnyebb helyzetben volt, hiszen volt nagyjából kiindulási alapja, hogy azonos poszton hasonló kaliberű játékos mennyiért hosszabbított más csapatnál. Ez nem teljesen fair szerintem.
Idén ezért először összevárnék minden bejövő ajánlatot, és utána kezdenék csak hirdetni. Ehhez viszont az kell, hogy a hosszabbítás első körös ajánlatot mindenki viszonylag gyorsan küldje el, hogy utána az adminisztrációt, kihirdetést, 2. kört tudjam pörgetni.
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
több mint 9 éve
Egy dolgot szeretnék máshogy csinálni, mint tavaly, ehhez viszont minden résztvevő együttműködése szükséges.Ezt maximálisan támogatom.
Tavaly ahogy bejöttek az ajánlatok, elkezdtem sorban hirdetni, így aki később küldte, egy kicsit könnyebb helyzetben volt, hiszen volt nagyjából kiindulási alapja, hogy azonos poszton hasonló kaliberű játékos mennyiért hosszabbított más csapatnál. Ez nem teljesen fair szerintem.
Idén ezért először összevárnék minden bejövő ajánlatot, és utána kezdenék csak hirdetni. Ehhez viszont az kell, hogy a hosszabbítás első körös ajánlatot mindenki viszonylag gyorsan küldje el, hogy utána az adminisztrációt, kihirdetést, 2. kört tudjam pörgetni.
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
én már kész vagyok, jöhet a pacsi 😊Az majd akkor, ha olcsóért aláírnak 😊
braxa88
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Bár mondjuk, akkor sztem engedjük meg addig, hogy aki esetleg hétközben vmi oknál fogva nem ér rá, akár hétvégén is küldhesse az ajánlatokat.Küldheti most hétvégén is, nem befolyásol semmit.
Beki
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bár mondjuk, akkor sztem engedjük meg addig, hogy aki esetleg hétközben vmi oknál fogva nem ér rá, akár hétvégén is küldhesse az ajánlatokat.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ez már vállalható. 😊Amennyiben valaki mondjuk direkt később küldené, csak feltételezés? 😀Szerintem ha ez lesz a process, akkor mondjuk a szerda 20.00 határidő után nem fogadok el offert.
Beki
somoskovig
több mint 9 éve
Amennyiben valaki mondjuk direkt később küldené, csak feltételezés? 😀Szerintem ha ez lesz a process, akkor mondjuk a szerda 20.00 határidő után nem fogadok el offert.
Beki
több mint 9 éve
Aki akar, a tavalyi árakból úgyis ki tud indulni
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amennyiben valaki mondjuk direkt később küldené, csak feltételezés? 😀
több mint 9 éve
Egy dolgot szeretnék máshogy csinálni, mint tavaly, ehhez viszont minden résztvevő együttműködése szükséges.Tavaly ahogy bejöttek az ajánlatok, elkezdtem sorban hirdetni, így aki később küldte, egy kicsit könnyebb helyzetben volt, hiszen volt nagyjából kiindulási alapja, hogy azonos poszton hasonló kaliberű játékos mennyiért hosszabbított más csapatnál. Ez nem teljesen fair szerintem.
Idén ezért először összevárnék minden bejövő ajánlatot, és utána kezdenék csak hirdetni. Ehhez viszont az kell, hogy a hosszabbítás első körös ajánlatot mindenki viszonylag gyorsan küldje el, hogy utána az adminisztrációt, kihirdetést, 2. kört tudjam pörgetni.
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
több mint 9 éve
igazábol már tegnap megcsináltam, most csak somos táblájába másoltam át, és Igor segédletével átnéztem mégegyszer.én már kész vagyok, jöhet a pacsi 😊Az igen!
braxa88
Szép! Akkor hipp hopp és már vége is a hosszabbítási szakasznak 😊
sevarafa
több mint 9 éve
én már kész vagyok, jöhet a pacsi 😊Az igen!
braxa88
Szép! Akkor hipp hopp és már vége is a hosszabbítási szakasznak 😊
több mint 9 éve
én már kész vagyok, jöhet a pacsi 😊
több mint 9 éve
Van nekünk szabva egyébként határidő? Hétvégére kész leszek az enyémmel.
több mint 9 éve
Gabtsi helyett en vagyok az iden, ugyhogy az idei szamok rosszabbak lesznek... 😊En valszeg a hetvegen osszerakom amugy a sajat szamaimat.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
oksa, nem siettetés miatt kérdezem, csak érdekelt h mire lehet számítani 😊Az ilyen rózi árazás általában mennyi idő szokott lenni? KB mikor kell már ajánlatokat küldeni?Néhány nap biztosan. Elég sok játékost be kell árazni és hát mindenkinek vannak ügyes-bajos dolgai. Én egész jól állok, de 2-3 biztosan lesz nekem is, pedig bőven van időm 😊
kbkb
sevarafa
Klaci79
köszi
több mint 9 éve
Az ilyen rózi árazás általában mennyi idő szokott lenni? KB mikor kell már ajánlatokat küldeni?Néhány nap biztosan. Elég sok játékost be kell árazni és hát mindenkinek vannak ügyes-bajos dolgai. Én egész jól állok, de 2-3 biztosan lesz nekem is, pedig bőven van időm 😊
kbkb
sevarafa
Szerkesztette: Klaci79