NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Mondjuk ide. Stratégiai útmutató.

http://www.youtube.com/watch?v=JWCgxPQsiqA

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
ez a mostani rendszer olyan mintha a soccerben kevernék a bajnokságot a kupasorozattal. szóval ez a BCS olyan mint az angol kupasorozatok, viszont nincsenek kiesők 😀vittore
ezt a jelenlegi rendszert nem lehet semmivel összehasonlítani, ilyen sehol máshol nincs... nem vagyok rá én sem büszke, de ez van, egyelőre ezt kell szeretni

ma végre volt időm a "Death to the BCS" könyv végére érni, és azt kell hogy mondjam, óriási csalódás... a végén olyan bődületes baromságokat írtak, hogy engem sikerült teljesen lebeszélniük a 16-csapatos rájátszásról 😕 😊 összecsapott, szenzációhajhász munka, kár érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez a mostani rendszer olyan mintha a soccerben kevernék a bajnokságot a kupasorozattal. szóval ez a BCS olyan mint az angol kupasorozatok, viszont nincsenek kiesők 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Néz(t)em a Toledo - N.Illinois "rangadót", és nekem megtettszett a NIU irányító, Harnish játéka.
Van sansza az NFL-be kerülésre? Ha van, hanyadik körre várható? Ha nincs, miért nincs? 😊Sobri Jóska
Junior. Tehát nem fog idén kijönni.
Majd jövőre kiderül van-e értelme vele kapcsolatban a drafttal foglalkozni. Ezek a dualthreet MAC QB-k általában csak collegeban hatásosak. Lásd Dan LeFevour aki még Tebowt is leverte össz TD számban, most meg a PS és a 3rd QB státusz között ingázik.
Ebben a konfban lényegében nincsenek védelmek.
Egyébként a CBS a 15. legjobb QB-nak rangsorolja a jövőre seniorok között Harnisht.haromt
Köszi. Azért nekem tetszik, majd drukkolok neki, hogy elkeljen a következő utáni drafton 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Néz(t)em a Toledo - N.Illinois "rangadót", és nekem megtettszett a NIU irányító, Harnish játéka.
Van sansza az NFL-be kerülésre? Ha van, hanyadik körre várható? Ha nincs, miért nincs? 😊Sobri Jóska
Junior. Tehát nem fog idén kijönni.
Majd jövőre kiderül van-e értelme vele kapcsolatban a drafttal foglalkozni. Ezek a dualthreet MAC QB-k általában csak collegeban hatásosak. Lásd Dan LeFevour aki még Tebowt is leverte össz TD számban, most meg a PS és a 3rd QB státusz között ingázik.
Ebben a konfban lényegében nincsenek védelmek.
Egyébként a CBS a 15. legjobb QB-nak rangsorolja a jövőre seniorok között Harnisht.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Néz(t)em a Toledo - N.Illinois "rangadót", és nekem megtettszett a NIU irányító, Harnish játéka.
Van sansza az NFL-be kerülésre? Ha van, hanyadik körre várható? Ha nincs, miért nincs? 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
😂

"Promise Amukamara turned in the best overall performance this weekend for the girl's side of the tournament, as the Arizona State commit and future Sun Devil torched the competition this weekend with very strong play.

The daughter of a Nigerian prince, Amukamara is from a family of athletes, as her mother ran track for Nigeria and her father played soccer. Her oldest sister Princess played softball at Grand Canyon University, while her brother Prince plays football at the University of Nebraska is ranked as the nation's top defensive back, and the fourth best overall prospect in next year's 2011 NFL Draft. Her sister Precious runs track for Grand Canyon University and she has a younger sister named Peace who is currently a junior at Apollo HS. Her younger sister Passionate is currently in the 8th grade and is turning out to be a great basketball player as well, and will probably be the tallest of all the sisters.

Promise looks to be another fine athletic talent in the amazing Amukamara family."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kösz a tippeket!Asszem a SEC-derbi lesz belőle, de szivesen megnézném LaMichael Jamest is a Washington ellen.valaki2
ha minden a várakozásoknak megfelelően alakul, akkor James max egy félidőt fog játszani 😊 ajánlom még a South Carolina-Arkansas, Arizona-Stanford találkozókat isJJ Tiller
Lattimore játszik?valaki2
aha, de ilyen kérdésekhez inkább ezt a topicot ajánlom: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=105


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
TCU-Utah, LSU-Alabama
Dyerről mi is csak azt tudjuk mint te, ami a neten van. Nem járt kint egyikünk sem megmérni 😉haromt
Kösz a tippeket!Asszem a SEC-derbi lesz belőle, de szivesen megnézném LaMichael Jamest is a Washington ellen.valaki2
ha minden a várakozásoknak megfelelően alakul, akkor James max egy félidőt fog játszani 😊 ajánlom még a South Carolina-Arkansas, Arizona-Stanford találkozókat isJJ Tiller
Lattimore játszik?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két kérdés:mekkora valájában Michael Dyer magassága/súlya, mert erről elég különbőző adatok vannak?A másik meg hogy milyen college-meccset ajánlanátok ma estére?Esti meccsek előnyben az éjszakaiakkal szemben.valaki2
Baylor-Oklahoma State
Hawaii - Boise State

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
TCU-Utah, LSU-Alabama
Dyerről mi is csak azt tudjuk mint te, ami a neten van. Nem járt kint egyikünk sem megmérni 😉haromt
Kösz a tippeket!Asszem a SEC-derbi lesz belőle, de szivesen megnézném LaMichael Jamest is a Washington ellen.valaki2
ha minden a várakozásoknak megfelelően alakul, akkor James max egy félidőt fog játszani 😊 ajánlom még a South Carolina-Arkansas, Arizona-Stanford találkozókat is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
TCU-Utah, LSU-Alabama
Dyerről mi is csak azt tudjuk mint te, ami a neten van. Nem járt kint egyikünk sem megmérni 😉haromt
Kösz a tippeket!Asszem a SEC-derbi lesz belőle, de szivesen megnézném LaMichael Jamest is a Washington ellen.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
TCU-Utah, LSU-Alabama
Dyerről mi is csak azt tudjuk mint te, ami a neten van. Nem járt kint egyikünk sem megmérni 😉
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Két kérdés:mekkora valájában Michael Dyer magassága/súlya, mert erről elég különbőző adatok vannak?A másik meg hogy milyen college-meccset ajánlanátok ma estére?Esti meccsek előnyben az éjszakaiakkal szemben.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
bár az EagleBank Bowl így fut tovább:



nem maradunk kevesebb bank által szponzorált bowl nélkül, mert a PapaJohns.com helyét átveszi a BBVA Compass Bank...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
értem az ilyen vándortrófeák érdekelnének van e a Nebraskának ezen a kalapon kívül is valami ha már Big Tenbe lép. Nem muszáj leírni ha van link az ilyen trófeákról az is jó 😊davekid
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_college_football_rivalry_games

több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
most volt pl. a Mizzou elleni meccsük, ahol a nyertes hazavihet egy rézből készült kalapot, ez a vándortrófea (ez a rivalizálás a Huskers Big Tenbe lépésével véget is ért idén)
általában mindegyik derbi mellé jár valami kupa is, de annál jóval fontosabb a presztízsJJ Tiller
értem az ilyen vándortrófeák érdekelnének van e a Nebraskának ezen a kalapon kívül is valami ha már Big Tenbe lép. Nem muszáj leírni ha van link az ilyen trófeákról az is jó 😊davekid
ha volt is, a Nebraska a konfváltással majdnem teljesen megszakítja a kapcsolatot a Big XII-el, és valószínűleg azokkal a csapatokkal kezd majd el valamit, akikkel egy divízióba került (Iowa, Michigan, Michigan State, Northwestern, Minnesota), mert velük ugye minden évben biztosan játszani fognak

elsőként a Hawkeyes vetette fel az ötletet, egy szurkoló már el is készítette a trófea tervezetét 😀

JJ Tiller
ez nagyon ötletes kiváncsian várom a jövő évet, bár lehet hogy csak később alakul ki majd itt is mint a Wisconsinnál a Heartland Trophy :/

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
és a Nebraskának van vmi olyan meccse amiért kap valami kupát, trófeát, vagy díjat? mert én nem nagyon találtam de javítsatok ki ha nem így van 😊davekid
most volt pl. a Mizzou elleni meccsük, ahol a nyertes hazavihet egy rézből készült kalapot, ez a vándortrófea (ez a rivalizálás a Huskers Big Tenbe lépésével véget is ért idén)
általában mindegyik derbi mellé jár valami kupa is, de annál jóval fontosabb a presztízsJJ Tiller
értem az ilyen vándortrófeák érdekelnének van e a Nebraskának ezen a kalapon kívül is valami ha már Big Tenbe lép. Nem muszáj leírni ha van link az ilyen trófeákról az is jó 😊davekid
ha volt is, a Nebraska a konfváltással majdnem teljesen megszakítja a kapcsolatot a Big XII-el, és valószínűleg azokkal a csapatokkal kezd majd el valamit, akikkel egy divízióba került (Iowa, Michigan, Michigan State, Northwestern, Minnesota), mert velük ugye minden évben biztosan játszani fognak

elsőként a Hawkeyes vetette fel az ötletet, egy szurkoló már el is készítette a trófea tervezetét 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
Gyorsan végiggondolva a Notre Dame-ot mondanám. Michigan/State, Purdue, Navy, USC, Boston College, Pittsburgh, Stanford rivalizálás minden évben van, ez 8.
A M. State, a USC, a Stanford és a Purdue-meccs után trófeát is kap a győztes, a Boston College ellenin kettőt is 😊, ez 6.
http://en.wikipedia.org/wiki/Notre_Dame_Fighting_Irish_football_rivalriesDzsokijuing
és a Nebraskának van vmi olyan meccse amiért kap valami kupát, trófeát, vagy díjat? mert én nem nagyon találtam de javítsatok ki ha nem így van 😊davekid
most volt pl. a Mizzou elleni meccsük, ahol a nyertes hazavihet egy rézből készült kalapot, ez a vándortrófea (ez a rivalizálás a Huskers Big Tenbe lépésével véget is ért idén)
általában mindegyik derbi mellé jár valami kupa is, de annál jóval fontosabb a presztízsJJ Tiller
értem az ilyen vándortrófeák érdekelnének van e a Nebraskának ezen a kalapon kívül is valami ha már Big Tenbe lép. Nem muszáj leírni ha van link az ilyen trófeákról az is jó 😊

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
jaa nem jó tettem fel akkor a kérdést, igazából az érdekel melyik csapat az amelyiknek a legtöbb úgymond "trófea" (itt pl. Little Brown Jug, Illibuck, Paul Bunyan Trophy és Axe) meccset vívja. Pl. Michigan Wolverines-nél 2 ilyen van asszem, melyik az a csapat amelyiknek a legtöbbdavekid
Gyorsan végiggondolva a Notre Dame-ot mondanám. Michigan/State, Purdue, Navy, USC, Boston College, Pittsburgh, Stanford rivalizálás minden évben van, ez 8.
A M. State, a USC, a Stanford és a Purdue-meccs után trófeát is kap a győztes, a Boston College ellenin kettőt is 😊, ez 6.
http://en.wikipedia.org/wiki/Notre_Dame_Fighting_Irish_football_rivalriesDzsokijuing
és a Nebraskának van vmi olyan meccse amiért kap valami kupát, trófeát, vagy díjat? mert én nem nagyon találtam de javítsatok ki ha nem így van 😊davekid
most volt pl. a Mizzou elleni meccsük, ahol a nyertes hazavihet egy rézből készült kalapot, ez a vándortrófea (ez a rivalizálás a Huskers Big Tenbe lépésével véget is ért idén)
általában mindegyik derbi mellé jár valami kupa is, de annál jóval fontosabb a presztízs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
Az Alabamának.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_football_bowl_recordsDzsokijuing
jaa nem jó tettem fel akkor a kérdést, igazából az érdekel melyik csapat az amelyiknek a legtöbb úgymond "trófea" (itt pl. Little Brown Jug, Illibuck, Paul Bunyan Trophy és Axe) meccset vívja. Pl. Michigan Wolverines-nél 2 ilyen van asszem, melyik az a csapat amelyiknek a legtöbbdavekid
Gyorsan végiggondolva a Notre Dame-ot mondanám. Michigan/State, Purdue, Navy, USC, Boston College, Pittsburgh, Stanford rivalizálás minden évben van, ez 8.
A M. State, a USC, a Stanford és a Purdue-meccs után trófeát is kap a győztes, a Boston College ellenin kettőt is 😊, ez 6.
http://en.wikipedia.org/wiki/Notre_Dame_Fighting_Irish_football_rivalriesDzsokijuing
és a Nebraskának van vmi olyan meccse amiért kap valami kupát, trófeát, vagy díjat? mert én nem nagyon találtam de javítsatok ki ha nem így van 😊

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
ez nem vita, én csak összehoztam érdekességképpen egy tervezetet, amire te meg beírtál egy megvalósíthatatlan és irreális elképzelést 😛JJ Tiller
a vitát idézőjelbe tettem. De a kettő megvalósítása pont ugyan annyira lehetetlen 😛

Talán akkor, ha az NCAA elnökségében fogunk ülni 😀haromt
váltig állítom, hogy az enyém abszolút nem, megfelel az alábbi kritériumoknak:
- lehető legkevesebb plusz meccs
- esély mindenkinek
- a jelenlegi bowl-rendszer megtartása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez nem vita, én csak összehoztam érdekességképpen egy tervezetet, amire te meg beírtál egy megvalósíthatatlan és irreális elképzelést 😛JJ Tiller
a vitát idézőjelbe tettem. De a kettő megvalósítása pont ugyan annyira lehetetlen 😛

Talán akkor, ha az NCAA elnökségében fogunk ülni 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
ez nem vita, én csak összehoztam érdekességképpen egy tervezetet, amire te meg beírtál egy megvalósíthatatlan és irreális elképzelést 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó mondjuk az egész "vita" hülyeség, mert itt akkor lesz playoff, ha bevezetik amerikában a jegyrendszert...