NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
A lényeg nálam az lenne, hogy az elvi esélye minden első osztályban szereplő csapatnak meglegyen a bajnoki címre, mint mondjuk kosárbanharomt
Az elvi esélyt én is megadnám és JJ tervezete pontosan ezt modellezi, de a közvetlen gyakorlati esélyt azért nem. Egy Alabama-Boise State rájátszás meccs téttel bírna és nézettségi rekordot hozna, egy Alabama-Troy, ami csak ismétlése lenne egy nonkonf felvezető meccsnek, teljesen érdektelen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
szerintem a legegyszerűbb egy olyan rendszer lenne, hogy
A 11 konferencia bajnok megy rájátszásba meg + 5 at large.
Itt jöhetne a kiemelés mint a march madnessnél 1 vs 16 stb.
nyolcaddöntő. 8 kis bowl meccs mondjuk
negyeddöntő. Itt a 4 meccs 4 bowl lenne (Fiesta, Orange, Cotton, Capital One)
Elődöntő: Rose és Sugar
Nagydöntő.haromt
ez nem egyszerű, ez az ami teljeséggel megvalósíhatatlan, a Rose és a Sugar kivételével meg egyik bowl se menne bele... (az at-large meg ugyanolyan vitákat szülne, mint most a bcs)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem a legegyszerűbb egy olyan rendszer lenne, hogy
A 11 konferencia bajnok megy rájátszásba meg + 5 at large.
Itt jöhetne a kiemelés mint a march madnessnél 1 vs 16 stb.
nyolcaddöntő. 8 kis bowl meccs mondjuk
negyeddöntő. Itt a 4 meccs 4 bowl lenne (Fiesta, Orange, Cotton, Capital One)
Elődöntő: Rose és Sugar
Nagydöntő.

a konfok felosztásánál én 1 cserét szeretnék. Egy Vandy-Clemsont. Ezzel mindenki jobban járna...haromt
5 at large-nál az egyvereséges jobbak nekiállnának taktikázni meg pihenni a végén.

Alabama-Troyt meg nem akarok nézni 😛Dzsokijuing
az most mindegy hogy nem akarsz nézni. A lényeg nálam az lenne, hogy az elvi esélye minden első osztályban szereplő csapatnak meglegyen a bajnoki címre, mint mondjuk kosárban
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
szerintem a legegyszerűbb egy olyan rendszer lenne, hogy
A 11 konferencia bajnok megy rájátszásba meg + 5 at large.
Itt jöhetne a kiemelés mint a march madnessnél 1 vs 16 stb.
nyolcaddöntő. 8 kis bowl meccs mondjuk
negyeddöntő. Itt a 4 meccs 4 bowl lenne (Fiesta, Orange, Cotton, Capital One)
Elődöntő: Rose és Sugar
Nagydöntő.

a konfok felosztásánál én 1 cserét szeretnék. Egy Vandy-Clemsont. Ezzel mindenki jobban járna...haromt
5 at large-nál az egyvereséges jobbak nekiállnának taktikázni meg pihenni a végén.

Alabama-Troyt meg nem akarok nézni 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem a legegyszerűbb egy olyan rendszer lenne, hogy
A 11 konferencia bajnok megy rájátszásba meg + 5 at large.
Itt jöhetne a kiemelés mint a march madnessnél 1 vs 16 stb.
nyolcaddöntő. 8 kis bowl meccs mondjuk
negyeddöntő. Itt a 4 meccs 4 bowl lenne (Fiesta, Orange, Cotton, Capital One)
Elődöntő: Rose és Sugar
Nagydöntő.

a konfok felosztásánál én 1 cserét szeretnék. Egy Vandy-Clemsont. Ezzel mindenki jobban járna...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
a függetlenek viszont sehogy sem kerülhetnének be a 8 közé (ez nagyjából most is így van a BCS-Bowlok tekintetében). Épp ezért menne a Notre Dame végre a Big EastbeJJ Tiller
A Navynek erről más lenne a véleménye 😛

http://www.youtube.com/watch?v=hnDL_j5jdCc

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kár h csak álom marad, el tudnám viselni
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Teccik. Ami nem világos: a továbbjátszó kiskonfbajnokok besorolódnak a bowlrendszerbe, tehát pl. a "play-in game" vesztese is kapna bowlhelyet? A másik, hogy rangsor híján a függetlenek hogyan juthatnak a legjobb 8 közé?Dzsokijuing
A két vesztes (tehát a play-in game-re nem bejutó csapatok) valamelyik noname bowlon játszhatna, a függetlenek viszont sehogy sem kerülhetnének be a 8 közé (ez nagyjából most is így van a BCS-Bowlok tekintetében). Épp ezért menne a Notre Dame végre a Big Eastbe, a BYU meg vissza az MWC-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Teccik. Ami nem világos: a továbbjátszó kiskonfbajnokok besorolódnak a bowlrendszerbe, tehát pl. a "play-in game" vesztese is kapna bowlhelyet? A másik, hogy rangsor híján a függetlenek hogyan juthatnak a legjobb 8 közé?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
De: ha a jelenlegi bowlrendszert fenntartanák és a 4 BCS Bowl győztesét továbbjátszatnák a végső győzelemig, azt lájkolnám 😊Dzsokijuing
Nagyon unatkoztam órán, így közben kigondoltam az álom NCAA-t 😊

Az alapja a 8-csapatos playoff, mely a négy nagy Bowllal, a Rose, a Sugar, a Fiesta és az Orange Bowllal kezdődne. Ezeken a hét, egyaránt 12 csapatra bővített konferencia bajnoka (azaz mindegyiknek lenne döntője is) küzdene meg, tehát az ACC, Big XII, Big Ten, Big East, Pac-12, SEC, Mountain West delegáltja. A nyolcadik hely a négy, 10 csapatos "kiskonf" egyikét illetné meg: a C-USA, a MAC, a WAC és a Sun Belt nem rendezne konfdöntőt, hanem azon a héten az összesorsolt bajnokok játszanának egymással (pl. WAC vs. MAC, Sun Belt vs. C-USA), ezek győztese kerülne az úgynevezett "play-in game"-re, és ennek a győztese jutna be a playoffba.

A teljes bowl-rendszer megmaradna, a kisebbeket rendeznék decemberben, a nagyobbakat (Capital One, Sun, Cotton, Alamo, stb.) a január 1-jei és 2-ai "BCS-Bowlok" illetve az elődöntők közötti héten. A Bowlok kihirdetésénél tartanának egy sorsolást, ahol leosztanák a rájátszás ágait. A hagyományoknak megfelelően a Rose Bowlon értelemszerűen a Pac-12 és a Big Ten, a Sugar Bowlon a SEC (és mondjuk a 8. bejutó), a Fiesta Bowlon a Big XII (és az MWC), az Orange Bowlon meg az ACC (és a Big East) első helyezettje meccselne, és a sorsolás azt is eldöntené, hogyan tovább (pl. Rose vs. Sugar, Fiesta vs. Orange). A nagydöntő a Super Bowl előtti héten lenne.

Az elsőosztályt tehát 7x12 + 4x10 + 2 független, azaz 126 egyetem alkotná. A Pac-12, a Big Ten, a SEC és az ACC adott, a többire alkottam egy tervezetet (hangsúlyozom, ez tényleg csak álom 😊)

Big XII: - Texas, Texas A&M, Texas Tech, Baylor, [SMU, Houston]
- Oklahoma, Oklahoma State, Kansas, Kansas State, Missouri, Iowa State

Big East: - South Florida, West Virginia, Syracuse, Louisville, [East Carolina, Central Florida]
- Connecticut, Cincinnati, Pittsburgh, Rutgers [Notre Dame, Villanova]

Mountain West: - San Diego State, Fresno State, UNLV, Nevada, Boise State, [Montana]
- TCU, Air Force, Colorado State, Wyoming, New Mexico [BYU]

------------------------------------------------------------

C-USA: Memphis, Rice, Tulane, Tulsa, UTEP, Marshall, UAB, Southern Miss, [Louisiana Tech, Appalachian State]

Sun Belt: Troy, Western Kentucky, MTSU, Louisiana-Monroe, Louisiana-Lafayette, North Texas, FAU, FIU, Arkansas State, [South Alabama]

MAC: Temple, Ohio, Central Michigan, Westen Michigan, Northern Illinois, Toledo, Miami (Ohio), Ball State, Bowling Green, Akron -- [vissza az FCS-be: Buffalo, Kent State, Eastern Michigan]

WAC: Hawaii, Idaho, Utah State, New Mexico State, San José State, [UTSA, Texas State, South Dakota State, Montana State, UC-Davis/North Dakota State]

+ 2 independent: Army, Navy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
az NCAA-ban melyik csapatnak van a legtöbb trófea meccse?davekid
Az Alabamának.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_football_bowl_recordsDzsokijuing
jaa nem jó tettem fel akkor a kérdést, igazából az érdekel melyik csapat az amelyiknek a legtöbb úgymond "trófea" (itt pl. Little Brown Jug, Illibuck, Paul Bunyan Trophy és Axe) meccset vívja. Pl. Michigan Wolverines-nél 2 ilyen van asszem, melyik az a csapat amelyiknek a legtöbbdavekid
Gyorsan végiggondolva a Notre Dame-ot mondanám. Michigan/State, Purdue, Navy, USC, Boston College, Pittsburgh, Stanford rivalizálás minden évben van, ez 8.
A M. State, a USC, a Stanford és a Purdue-meccs után trófeát is kap a győztes, a Boston College ellenin kettőt is 😊, ez 6.
http://en.wikipedia.org/wiki/Notre_Dame_Fighting_Irish_football_rivalries

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
az NCAA-ban melyik csapatnak van a legtöbb trófea meccse?davekid
Az Alabamának.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_football_bowl_recordsDzsokijuing
jaa nem jó tettem fel akkor a kérdést, igazából az érdekel melyik csapat az amelyiknek a legtöbb úgymond "trófea" (itt pl. Little Brown Jug, Illibuck, Paul Bunyan Trophy és Axe) meccset vívja. Pl. Michigan Wolverines-nél 2 ilyen van asszem, melyik az a csapat amelyiknek a legtöbb

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
az NCAA-ban melyik csapatnak van a legtöbb trófea meccse?davekid
Az Alabamának.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_football_bowl_records

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
az NCAA-ban melyik csapatnak van a legtöbb trófea meccse?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Kicsit már így a 10+. fejezetre kezd unalmas lenni, hogy mindig minden arra van kihegyezve, hogy a BCS-t elássuk a földbe minden egyes fejezet végére, még ha nem is alaptalan a dolog.gsn
én már a legelején ezt éreztem, szerintem egy ilyen könyvet Delany ekézésével kezdeni alapból nem bölcs dolog, és hogy őszinte legyek, az általuk 2009-re felvázolt 16-csapatos playoff semmivel nem jobb ötlet, mint a jelenlegi rendszerJJ Tiller
A mostani rendszernél minden jobb 😛

Na jó, ez így azért nem. Régi vesszőparipám: a 16 csapat sok, mert túl sok lenne az at-large hely (egy-ketten pihiznének a végén), ráadásul olyan konfbajnoknak, mint mondjuk a Sun Belt, azért nincs helye a végjátékban, ez nem kosárlabda.

De: ha a jelenlegi bowlrendszert fenntartanák és a 4 BCS Bowl győztesét továbbjátszatnák a végső győzelemig, azt lájkolnám 😊

A rangsor (BCS v. AP, tök mindegy) beárazná a 8 legjobb csapatot, max. 1 at-large helyet kiadni és indulhatna itt is a Nagy Tánc.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kicsit már így a 10+. fejezetre kezd unalmas lenni, hogy mindig minden arra van kihegyezve, hogy a BCS-t elássuk a földbe minden egyes fejezet végére, még ha nem is alaptalan a dolog.gsn
én már a legelején ezt éreztem, szerintem egy ilyen könyvet Delany ekézésével kezdeni alapból nem bölcs dolog, és hogy őszinte legyek, az általuk 2009-re felvázolt 16-csapatos playoff semmivel nem jobb ötlet, mint a jelenlegi rendszer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
En hamar atporgettem azt a kb. 170 oldalt . 😊
Kicsit (szenzacio)hajhasznak ereztem a konyvet.. es ez meglepett/zavart Wetzeltol.
Annak ellenere, hogy jol korbejarja a temat, en inkabb ugy voltam vele, hogy egyes fejezetek tetszettek.. (az pl, hogy a Bowl meccseken kik, mikor, mennyit nyertek-buktak, az egy nagyon jo fejezet volt.)

Egynek nem rossz, es hianypotlo.. de a Mandel-fele konyv anno jobban tetszett, mikor azt olvastam eloszor.Igor
Nekem a 3., 4., 5. rész az, ami nagyon tetszett. Első ugye az Alamo Bowl CEO kongresszus előtti dolgaira épít, a második az általad is említett számszerűsített bowl veszteség-nyereségről szól (Florida BCS győzelem 47000$ profit :lol😊, a harmadik meg szintén a bowlok gazdasági vonzatai körül kavarog (a bowl scoutokról pl. nem is tudtam). Utána van egy olyan rész, ami hemzseg a szenzációhajhászásra jellemző szóösszetételektől (mintha mások írtak volna az egyes fejezeteket), ezután pedig már csak olyasmik vannak, amik mára már eléggé ismert tényezők, legalábbis a 120. oldal környékéig, ahol most járok. De ahogy nézem a témák címeit, nem nagyon lesz már számomra ismeretlen terület/összetevő a későbbiekben.
Kicsit már így a 10+. fejezetre kezd unalmas lenni, hogy mindig minden arra van kihegyezve, hogy a BCS-t elássuk a földbe minden egyes fejezet végére, még ha nem is alaptalan a dolog.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki végigolvasta már a Wetzel könyvet? Tapasztalatok esetleg?
Most fogom majd kezdeni, mert eddig nem volt rá időm, de a vélemények előre is érdekelnek.gsn
Igor elolvasta, vasárnap majd kifaggatom 😊

ezt a cikket is ajánlott elolvasni, más téma: "Every fan has long known about the equipment managers, grounds crew and athletic training staff. However, even the most rabid devotee likely knew nothing about the unit that was suddenly and reluctantly shoved into the spotlight by Wednesday's tragedy at Notre Dame -- the video team"

http://espn.go.com/ncf/blog/_/name/mcgee_ryan/id/5740321/up-windJJ Tiller
Az eleje kicsit lassú volt, nyilván az alapokat el akarták mondani. Végül a harmadik fejezetnél - ahol járok - megindultak a számok és a tények. Remélem a folytatás is hasonló lesz, mert akkor tényleg érdekes és érdemleges irodalom. 😊 Majd kíváncsi leszek Igor véleményére.gsn
En hamar atporgettem azt a kb. 170 oldalt . 😊
Kicsit (szenzacio)hajhasznak ereztem a konyvet.. es ez meglepett/zavart Wetzeltol.
Annak ellenere, hogy jol korbejarja a temat, en inkabb ugy voltam vele, hogy egyes fejezetek tetszettek.. (az pl, hogy a Bowl meccseken kik, mikor, mennyit nyertek-buktak, az egy nagyon jo fejezet volt.)

Egynek nem rossz, es hianypotlo.. de a Mandel-fele konyv anno jobban tetszett, mikor azt olvastam eloszor.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
COLLEGE GAMEDAY JÖVŐ HÉTEN:

UTAH-TCU!!
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Azt szeretném kérdezni, hogyha egy játékos áttranszferel egy másik egyetemre, akkor abban az évben, amelyiket ki kell hagynia, hivatalosan nem is edzhet együtt az új csapatával?valaki2
edzeni edzhet, és nem anyagi juttatásokat is kaphatJJ Tiller
Kösz a választ?nem tom honnan szedtem ezt, de valahonnan így emlékeztem.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Azt szeretném kérdezni, hogyha egy játékos áttranszferel egy másik egyetemre, akkor abban az évben, amelyiket ki kell hagynia, hivatalosan nem is edzhet együtt az új csapatával?valaki2
edzeni edzhet, és nem anyagi juttatásokat is kaphat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Azt szeretném kérdezni, hogyha egy játékos áttranszferel egy másik egyetemre, akkor abban az évben, amelyiket ki kell hagynia, hivatalosan nem is edzhet együtt az új csapatával?

több mint 13 éve
gsn 3 548
Valaki végigolvasta már a Wetzel könyvet? Tapasztalatok esetleg?
Most fogom majd kezdeni, mert eddig nem volt rá időm, de a vélemények előre is érdekelnek.gsn
Igor elolvasta, vasárnap majd kifaggatom 😊

ezt a cikket is ajánlott elolvasni, más téma: "Every fan has long known about the equipment managers, grounds crew and athletic training staff. However, even the most rabid devotee likely knew nothing about the unit that was suddenly and reluctantly shoved into the spotlight by Wednesday's tragedy at Notre Dame -- the video team"

http://espn.go.com/ncf/blog/_/name/mcgee_ryan/id/5740321/up-windJJ Tiller
Az eleje kicsit lassú volt, nyilván az alapokat el akarták mondani. Végül a harmadik fejezetnél - ahol járok - megindultak a számok és a tények. Remélem a folytatás is hasonló lesz, mert akkor tényleg érdekes és érdemleges irodalom. 😊 Majd kíváncsi leszek Igor véleményére.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Valaki végigolvasta már a Wetzel könyvet? Tapasztalatok esetleg?
Most fogom majd kezdeni, mert eddig nem volt rá időm, de a vélemények előre is érdekelnek.gsn
Igor elolvasta, vasárnap majd kifaggatom 😊

ezt a cikket is ajánlott elolvasni, más téma: "Every fan has long known about the equipment managers, grounds crew and athletic training staff. However, even the most rabid devotee likely knew nothing about the unit that was suddenly and reluctantly shoved into the spotlight by Wednesday's tragedy at Notre Dame -- the video team"

http://espn.go.com/ncf/blog/_/name/mcgee_ryan/id/5740321/up-wind


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
Valaki végigolvasta már a Wetzel könyvet? Tapasztalatok esetleg?
Most fogom majd kezdeni, mert eddig nem volt rá időm, de a vélemények előre is érdekelnek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness