NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Csak vegre kezdunk eljutni a szintre, hogy ertekelik a non-BCS csapatokat is (lasd harom a TOP 10-ben, hol van ehhez kepest a Big East v. ACC) - csak erdekes, hogy a bajnoki dontore valo vitabol ugyanugy kizarjak oket.Igor
Breaking rank
No college football ranking system has endured quite like the AP Top 25 poll
http://insider.espn.go.com/ncf/insider/news/story?id=5567382

"Of the three major polls (Coaches, Harris Interactive and Associated Press) in existence today, only the AP makes every ballot available to the public, now showcased weekly on its new, slick website. "

"The goal: represent every corner of the nation and media community. Wade Denniston, who covers the Utah State Aggies for The Logan Herald Journal (circulation: 16,200), carries just as much weight as fellow voter Chris Fowler of ESPN's College GameDay. The 2010 panel represents 41 of the 50 states, covering every time zone and presumably canceling out all regional bias. "I can't tell you how many calls and e-mails I get each season from readers wanting to know why I don't do more to defend the Bay Area, Pac-10 or WAC teams," says AP voter Jon Wilner of The San Jose Mercury News. "I mean, after all, I do work for a West Coast newspaper, right? I tell them that the reason is simple. It's against regulations. Every year I publish what the AP sends us just to clear the air."

akit érdekel az egész cikk, annak elküldöm PM-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Javitottam SEC East-re kozben.. es olyan szempontbol igaz, hogy 3 egymast koveto meccs szinte soha.. de volt iden ket nagy meccsuk az elso honap alatt BSU-eknak.
A maradek reszevel/kosaras analogiaval szinten egyetertek.

gsn es Dzsoki nagy banatara.. meg egy utolsot, ennyit szamit hogy valaki veretlen v. sem (MSU vs. Bama) - de mostmar tenyleg elkushadok.
http://sports.espn.go.com/ncf/news/story?id=5673225&campaign=rss&source=ESPNHeadlines

Csak vegre kezdunk eljutni a szintre, hogy ertekelik a non-BCS csapatokat is (lasd harom a TOP 10-ben, hol van ehhez kepest a Big East v. ACC) - csak erdekes, hogy a bajnoki dontore valo vitabol ugyanugy kizarjak oket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
En csak probalok eletet vinni a topicba.. ennyi. 😊
Es az LSU-t sztem rohogve verne mindharom(!) BCS buster csapat.. a futojatekuk jobb mint vartam, de a vedelem sebezheto, es a ket legfontosabb poszt (QB, HC) meg kabare 😛

jah, es Dzsokiera reflektalva, iden nem a SEC a legerosebb konf sztem.. de az biztos, hogy az SEC abszolut nem kiemelkedo.Igor
sztem meg ugyanúgy a SEC
Big10-ben óriási a széthúzás, ACC, de főleg a Big East is egy vicc idén, Big12-ben csak 2 igazán jó csapat van, esetleg a Pac10, de őket sem érzem olyan erősnek, pont az ilyen nagy körbeverések miatt
a SEC West meg már önmagában is brutális azzal az LSU, Auburn, Bama, Hogs 4-esselHurka
na de az SEC meg (plane a korabbi evekhez kepest) igencsak gyongecske.
Sztem Pac-10.. epp azert lesznek ott korbeveresek mert nagyon mely a konf.Igor
igor igor igor.
én szeretem a Boise Statet és a bcs bustereket. De azért ne helyezzük mondjuk az Alabama elé, amikor nekik egy olyan sort kell végigjátszani 3 forduló alatt, hogy Arkansas, Florida, South Carolina. Három aktuálisan top20ban lévő csapat. Ennyivel 3 év alatt találkozik egy BCS buster leszámítva a bowlokat. Nem három HÉT alatt.

Nekem igazából az a bajom a college focival, hogy hiába a 120 csapat, ebből majdnem a felének már a szezon kezdetekor 0% esélye van a végső bajnoki címre. Míg mondjuk ott a college kosár, ahol elviekben a rajtnál ugyan annyi esélye van a Northwestern Dakota State A&M-nek a bajnoki címre mint a Kentuckynak vagy a Duke-nak. Vagyis legalább elméleti esélye van, míg itt egy sunbelt csapat a saját örömére játszik, max a konferenciáját nyerheti meg, amire nem kiváncsi az országban senki.
több mint 13 éve
gsn 3 548
hihetetlenek vagytok. a szezon fele/vagy még az sem ment le. Olyan fejreállások lesznek még itt, hogy csak nézünk, ti meg már jó hogy nem a jövő évi döntőt vezetitek le...haromt
Egyetértek. Illetve az én álláspontom kicsit ez még ezen is túlterjed. Engem speciel nem is érdekel, ki játssza a Nat. Champot idén, jövőre, vagy isten tudja mikor. Egyszerűen azért, mert a rendszer igazságtalan, és ehhez jön még pluszban, hogy a bowlok fele amúgy is komédia. Egy SEC derbi, vagy idén egy Pac-10 meccs simán veri az ÖSSZES bowl meccset együttvéve. Elkezdődik a bowl szezon, és a csapatok felének a meccseiről átjön, hogy tesznek rá, negyed olyan jól játszanak, mint az év során. Nekem mire elérjük a BCS Bowlok, már általában olyan szintű csalódottság érzetem szokott lenni az utóbbi években, hogy már szinte nézni sincs kedvem.
Konferencia csatározások >>>>>>>>>>>>>>> Bowlok és akár a BCS Bowlokat is ide vehetjük.

Emellett kiemelném azt is, hogy a college foci nem csupán arról szól, hogy ki lesz a National Championship győztese/ a Nat Champ meccs résztvevője, közel sem.gsn
sztem ezt mindenki tudja teljesen jól 😊Hurka
Nem feltétlen, amit itt az elmúlt két napban olvastam már a BCS busterekről, meg isten tudja mikről, ki miért hol mikor/játszik Nat.Champot, miért nem játszik Nat.Champot, ki jut be, ki nem jut be, miért jogos, miért nem jogos, ki verne, kit, hogyan és miért ... hát komolyan, már fáj a fejem.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
hihetetlenek vagytok. a szezon fele/vagy még az sem ment le. Olyan fejreállások lesznek még itt, hogy csak nézünk, ti meg már jó hogy nem a jövő évi döntőt vezetitek le...haromt
Egyetértek. Illetve az én álláspontom kicsit ez még ezen is túlterjed. Engem speciel nem is érdekel, ki játssza a Nat. Champot idén, jövőre, vagy isten tudja mikor. Egyszerűen azért, mert a rendszer igazságtalan, és ehhez jön még pluszban, hogy a bowlok fele amúgy is komédia. Egy SEC derbi, vagy idén egy Pac-10 meccs simán veri az ÖSSZES bowl meccset együttvéve. Elkezdődik a bowl szezon, és a csapatok felének a meccseiről átjön, hogy tesznek rá, negyed olyan jól játszanak, mint az év során. Nekem mire elérjük a BCS Bowlok, már általában olyan szintű csalódottság érzetem szokott lenni az utóbbi években, hogy már szinte nézni sincs kedvem.
Konferencia csatározások >>>>>>>>>>>>>>> Bowlok és akár a BCS Bowlokat is ide vehetjük.

Emellett kiemelném azt is, hogy a college foci nem csupán arról szól, hogy ki lesz a National Championship győztese/ a Nat Champ meccs résztvevője, közel sem.gsn
sztem ezt mindenki tudja teljesen jól 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En csak probalok eletet vinni a topicba.. ennyi. 😊
Es az LSU-t sztem rohogve verne mindharom(!) BCS buster csapat.. a futojatekuk jobb mint vartam, de a vedelem sebezheto, es a ket legfontosabb poszt (QB, HC) meg kabare 😛

jah, es Dzsokiera reflektalva, iden nem a SEC a legerosebb konf sztem.. de az biztos, hogy az SEC abszolut nem kiemelkedo.Igor
sztem meg ugyanúgy a SEC
Big10-ben óriási a széthúzás, ACC, de főleg a Big East is egy vicc idén, Big12-ben csak 2 igazán jó csapat van, esetleg a Pac10, de őket sem érzem olyan erősnek, pont az ilyen nagy körbeverések miatt
a SEC West meg már önmagában is brutális azzal az LSU, Auburn, Bama, Hogs 4-esselHurka
na de az SEC East meg (plane a korabbi evekhez kepest) igencsak gyongecske.
Sztem Pac-10.. epp azert lesznek ott korbeveresek mert nagyon mely a konf.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gsn 3 548
hihetetlenek vagytok. a szezon fele/vagy még az sem ment le. Olyan fejreállások lesznek még itt, hogy csak nézünk, ti meg már jó hogy nem a jövő évi döntőt vezetitek le...haromt
Egyetértek. Illetve az én álláspontom kicsit ez még ezen is túlterjed. Engem speciel nem is érdekel, ki játssza a Nat. Champot idén, jövőre, vagy isten tudja mikor. Egyszerűen azért, mert a rendszer igazságtalan, és ehhez jön még pluszban, hogy a bowlok fele amúgy is komédia. Egy SEC derbi, vagy idén egy Pac-10 meccs simán veri az ÖSSZES bowl meccset együttvéve. Elkezdődik a bowl szezon, és a csapatok felének a meccseiről átjön, hogy tesznek rá, negyed olyan jól játszanak, mint az év során. Nekem mire elérjük a BCS Bowlok, már általában olyan szintű csalódottság érzetem szokott lenni az utóbbi években, hogy már szinte nézni sincs kedvem.
Konferencia csatározások >>>>>>>>>>>>>>> Bowlok és akár a BCS Bowlokat is ide vehetjük.

Emellett kiemelném azt is, hogy a college foci nem csupán arról szól, hogy ki lesz a National Championship győztese/ a Nat Champ meccs résztvevője, közel sem.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
En csak probalok eletet vinni a topicba.. ennyi. 😊
Es az LSU-t sztem rohogve verne mindharom(!) BCS buster csapat.. a futojatekuk jobb mint vartam, de a vedelem sebezheto, es a ket legfontosabb poszt (QB, HC) meg kabare 😛

jah, es Dzsokiera reflektalva, iden nem a SEC a legerosebb konf sztem.. de az biztos, hogy az SEC abszolut nem kiemelkedo.Igor
sztem meg ugyanúgy a SEC
Big10-ben óriási a széthúzás, ACC, de főleg a Big East is egy vicc idén, Big12-ben csak 2 igazán jó csapat van, esetleg a Pac10, de őket sem érzem olyan erősnek, pont az ilyen nagy körbeverések miatt
a SEC West meg már önmagában is brutális azzal az LSU, Auburn, Bama, Hogs 4-essel
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En csak probalok eletet vinni a topicba.. ennyi. 😊
Es az LSU-t sztem rohogve verne mindharom(!) BCS buster csapat.. a futojatekuk jobb mint vartam, de a vedelem sebezheto, es a ket legfontosabb poszt (QB, HC) meg kabare 😛

jah, es Dzsokiera reflektalva, iden nem a SEC a legerosebb konf sztem.. de az biztos, hogy az SEC abszolut nem kiemelkedo.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
az a "röhejes" LSU a TCU-t biztosan elverné, a Boise State ellen nem tennék, az ő játékuk meg inkább az Auburnnek feküdne

én azokon nevetek a legjobban, akik az MSU-nak veretlen szezont prognosztizálnak 😀 masszív kis csapat, de komolyan, a 12-0-re még a Spartans drukkerek sem gondolhatnak reális célként...JJ Tiller
pfff 😀
tegnap még azt mondtad, hogy az egész az Iowa elleni idegenbeli meccsen múlik, ha az megvan, akkor simán meglehet, most meg ilyet írsz be 😀Hurka
nem figyeltél rám... azt mondtam, hogy az Iowa elleni meccs a legnehezebb, de aki csak egy kicsit is járatos a college footballban, annak tudnia kell, hogy az ilyen csapatok, mint a mostani MSU is, soha-soha nem képesek hibátlanul végigvinni egy szezont
általában az olyan meccseket vesztik el, mint a legközelebbi Illinois elleni (lásd az Iowát otthon a Northwesternt fogadva...) és ezért hatalmas, amit a Boise tavaly is és úgy tűnik idén is művel, három-négy hónapon keresztül folyamatosan formában lenni óriási dolog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az a "röhejes" LSU a TCU-t biztosan elverné, a Boise State ellen nem tennék, az ő játékuk meg inkább az Auburnnek feküdne

én azokon nevetek a legjobban, akik az MSU-nak veretlen szezont prognosztizálnak 😀 masszív kis csapat, de komolyan, a 12-0-re még a Spartans drukkerek sem gondolhatnak reális célként...JJ Tiller
pfff 😀
tegnap még azt mondtad, hogy az egész az Iowa elleni idegenbeli meccsen múlik, ha az megvan, akkor simán meglehet, most meg ilyet írsz be 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
az a "röhejes" LSU a TCU-t biztosan elverné, a Boise State ellen nem tennék, az ő játékuk meg inkább az Auburnnek feküdne

én azokon nevetek a legjobban, akik az MSU-nak veretlen szezont prognosztizálnak 😀 masszív kis csapat, de komolyan, a 12-0-re még a Spartans drukkerek sem gondolhatnak reális célként...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlenek vagytok. a szezon fele/vagy még az sem ment le. Olyan fejreállások lesznek még itt, hogy csak nézünk, ti meg már jó hogy nem a jövő évi döntőt vezetitek le...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Idei BCS-nightmare: 5 undefeated csapat? 😊

OSU, MSU, Big XII champ (mondjuk Braska szvsz), TCU/Utah winner, Boise State... es akkor meg Oregont ki is vettem a sorbol. De tegyuk fel, hogy MSU/Pac 10 champbol lesz egy.. (LSU/Auburn sztem felejtos)

Igy vajon befer-e a Bama? Hat nem nagyon..Igor
Ha a 2/3-as human poll TCU/Utahot és a Boise State-et a Bama elé is helyezi, az 1/3-ad gép fordítva. Meglátjuk, amíg vannak veretlen SEC-csapatok, addig a bustereknek annyi.Dzsokijuing
Hat az LSU-nal rohejesebb veretlen csapatot reg lattam, az Auburn D meg olyan chokejobot mutatott a masodik felidoben.. akarmennyire is birom, Newton nem fogja elcipelni a vallan a csapatot egy veretlen szezonon at.
Boven lesz ott is egymas apritasa.. es a gepek pedig igen nagy kulonbseget tesznek a 0 loss es 1 loss kozt.Igor
Azért azt nehezen hinném, hogy a liga (talán) legerősebb konferenciáján végigvergődő csapatokat a Boise State-nél vagy a MWC-favoritnál hátrébb soroljanak, bármilyen is a játékuk. Ha pl. az Auburn 11-0 után behúzná az Iron Bowlt és kikapna az SEC döntőben, még úgy is fináléesélyesebb lenne.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Idei BCS-nightmare: 5 undefeated csapat? 😊

OSU, MSU, Big XII champ (mondjuk Braska szvsz), TCU/Utah winner, Boise State... es akkor meg Oregont ki is vettem a sorbol. De tegyuk fel, hogy MSU/Pac 10 champbol lesz egy.. (LSU/Auburn sztem felejtos)

Igy vajon befer-e a Bama? Hat nem nagyon..Igor
Ha a 2/3-as human poll TCU/Utahot és a Boise State-et a Bama elé is helyezi, az 1/3-ad gép fordítva. Meglátjuk, amíg vannak veretlen SEC-csapatok, addig a bustereknek annyi.Dzsokijuing
Hat az LSU-nal rohejesebb veretlen csapatot reg lattam, az Auburn D meg olyan chokejobot mutatott a masodik felidoben.. akarmennyire is birom, Newton nem fogja elcipelni a vallan a csapatot egy veretlen szezonon at.
Boven lesz ott is egymas apritasa.. es a gepek pedig igen nagy kulonbseget tesznek a 0 loss es 1 loss kozt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Idei BCS-nightmare: 5 undefeated csapat? 😊

OSU, MSU, Big XII champ (mondjuk Braska szvsz), TCU/Utah winner, Boise State... es akkor meg Oregont ki is vettem a sorbol. De tegyuk fel, hogy MSU/Pac 10 champbol lesz egy.. (LSU/Auburn sztem felejtos)

Igy vajon befer-e a Bama? Hat nem nagyon..Igor
Ha a BCS-ben a 2/3 human poll a TCU/Utahot és a Boise State-et a Bama elé is helyezi, az 1/3 gép fordítva. Meglátjuk, amíg vannak veretlen SEC-csapatok, addig a bustereknek annyi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Idei BCS-nightmare: 5 undefeated csapat? 😊

OSU, MSU, Big XII champ (mondjuk Braska szvsz), TCU/Utah winner, Boise State... es akkor meg Oregont ki is vettem a sorbol. De tegyuk fel, hogy MSU/Pac 10 champbol lesz egy.. (LSU/Auburn sztem felejtos)

Igy vajon befer-e a Bama? Hat nem nagyon..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://nflscout.blogter.hu/437207/top25_figyelo_-_6_het

több mint 13 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
röhögtem volna ha a ducksot berakták volna a bucks eléJoci
En nagyon nem!

O-H-I-O
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
röhögtem volna ha a ducksot berakták volna a bucks elé


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ap top25Joci
JJ eggyel korábban már írta.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
AP Top 25
RK TEAM RECORD PTS
1 Ohio State (34) 6-0 1453
2 Oregon (15) 6-0 1427
3 Boise State (8) 5-0 1395
4 TCU (1) 6-0 1304
5 Nebraska 5-0 1236
6 Oklahoma (2) 5-0 1225
7 Auburn 6-0 1104
8 Alabama 5-1 1021
9 LSU 6-0 999
10 South Carolina 4-1 978
11 Utah 5-0 926
12 Arkansas 4-1 813
13 Michigan State 6-0 806
14 Stanford 5-1 732
15 Iowa 4-1 648
16 Florida State 5-1 547
17 Arizona 4-1 472
18 Wisconsin 5-1 410
19 Nevada 6-0 376
20 Oklahoma State 5-0 348
21 Missouri 5-0 298
22 Florida 4-2 209
23 Air Force 5-1 187
24 Oregon State 3-2 186
25 West Virginia 4-1 141

aha, még hogy a preseason ranking nem számít...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
az érdekelne hogy Desmond Howard, Tom Harmon és Charles Woodson mire kapták a Heisman Trophyt? a rekordokat ha betudnátok másolni nekem hálás lennék, mert nem tudok kiigazodni rajtuk.davekid
Itt van leírás minden egyes Heisman győztes szezonjáról, szerintem ide minden lényeges le van írva: http://www.heisman.com/index.php/heismanWinners#winners-year

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
az érdekelne hogy Desmond Howard, Tom Harmon és Charles Woodson mire kapták a Heisman Trophyt? a rekordokat ha betudnátok másolni nekem hálás lennék, mert nem tudok kiigazodni rajtuk.

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
összegyűjtöttem pár csodálatos épületet az FBS-es egyetemek kampuszairól (szubjektív rangsor, jöhetnek még nyugodtan tippek)

1. Sather Tower (Cal Golden Bears)


2. Cathedral of Learning (Pittsburgh Panthers)


3. Cadet Chapel (Air Force Falcons)


4. Memorial Church (Stanford Cardinal)


5. The Rotunda (Virginia Cavaliers)


6. Pillsbury Hall (Minnesota Golden Gophers)


7. University of Wisconsin Armory and Gymnasium (Wisconsin Badgers)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal