CFB követő 2021

3 feliratkozó

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minden évben adok egx esélyt az ncaa-nek, de ez a meccs is.. 2022-re elég is volt.
Szokol
Melyik meccs? Mert ez kb olyan mintha egy random steelers előszezon találkozó alapján akarnám belőni az nfl milyenségét
r.baggio
Aréna4, ND-Oklahoma
Szokol
Oklahoma State lesz az, de ja, nem a bowlokkal kell kezdeni az ncaa-hez való közeledést (az egyetlen kivétel a Rose Bowl), mert teljesen lutri, hogy mi sül ki belőle
r.baggio
Iowa - Kentucky elég élvezetes meccs. Elsősorban a vedelmek miatt.

Szerintem olyan szempontból van különbség hogy collegeban a rangadó meccseknél is nagyobb százalékban van blowout kimenetel.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
És basszus, ez az Iowa meg Penn State voltak a rettegett csapatok a szezon feléig
zacknorb
Rettegettek nem, de veretlenek igen. És ez a Big10-ben azért nem ugyanaz, mint AAC-ben! Mindezt potens QB nélkül 😊
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 581 — Kinek mit intézett a kormánya
És basszus, ez az Iowa meg Penn State voltak a rettegett csapatok a szezon feléig
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan bújjon el Franklin ha jövőre is kèpes lesz ezt a szerencsètlent játszani....nem tudom mennyit fizet az egyetemnek hogy kezdő QB (mi???)lehet....

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Minden évben adok egx esélyt az ncaa-nek, de ez a meccs is.. 2022-re elég is volt.
Szokol
Melyik meccs? Mert ez kb olyan mintha egy random steelers előszezon találkozó alapján akarnám belőni az nfl milyenségét
r.baggio
Aréna4, ND-Oklahoma
Szokol
Oklahoma State lesz az, de ja, nem a bowlokkal kell kezdeni az ncaa-hez való közeledést (az egyetlen kivétel a Rose Bowl), mert teljesen lutri, hogy mi sül ki belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Minden évben adok egx esélyt az ncaa-nek, de ez a meccs is.. 2022-re elég is volt.
Szokol
Melyik meccs? Mert ez kb olyan mintha egy random steelers előszezon találkozó alapján akarnám belőni az nfl milyenségét
r.baggio
Aréna4, ND-Oklahoma
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ezt az ötlettelen, fos támadójátékot amit bemutat a PSU...nem is értem, hogy nyertek meccset ezzel a pöcs Clifforddal.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Minden évben adok egx esélyt az ncaa-nek, de ez a meccs is.. 2022-re elég is volt.
Szokol
Melyik meccs? Mert ez kb olyan mintha egy random steelers előszezon találkozó alapján akarnám belőni az nfl milyenségét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Van olyan aki itt elso korben varhato a drafton?

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Minden évben adok egx esélyt az ncaa-nek, de ez a meccs is.. 2022-re elég is volt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van úgy látom ez a "ki próbál meg nagyobb hülyesèget hátha bejön" bowl 😁🥳

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Hát ez meg mi a tököm volt...ezek ennyire hülyék? 😀 😀 😀
Klaci79
Nem volt sokkal rosszabb a kivitelezés mintha egy bizonyos QB dobta volna 😁
dande
oda vissza egy szilveszteri kabaré azért lassan összejön 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez meg mi a tököm volt...ezek ennyire hülyék? 😀 😀 😀
Klaci79
Nem volt sokkal rosszabb a kivitelezés mintha egy bizonyos QB dobta volna 😁
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Hát ez meg mi a tököm volt...ezek ennyire hülyék? 😀 😀 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 585 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ND is gyorsan eldönti

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nem találta el 😡😠😲😲😲
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Na üres embert eltalálta 😛
dande
az sem megy neki mindig 😕
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 585 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ND gyorsan átment

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
azért a védelem az cool...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na üres embert eltalálta 😛
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Elképesztő elkapás Parker Washingtontól....Úristen!!!!

Klaci79
Szèp de sokra nem mentünk vele csak ezt a fogalmatlant kozmetikázzuk, aki utána úgyis elszúrja ...
dande
Miről beszélsz? 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elképesztő elkapás Parker Washingtontól....Úristen!!!!

Klaci79
Szèp de sokra nem mentünk vele csak ezt a fogalmatlant kozmetikázzuk, aki utána úgyis elszúrja ...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 581 — Kinek mit intézett a kormánya
Szegèny Ridder lecsúszott vagy kb 4.körig, ami feljebb húzhatja az a QB ínsèg.....azok a blokkolt passzok amik nekem főleg nagyon rossszul nèznek ki...
dande
Én ma láttam először játszani. Ennek alapján legfeljebb egy prospect egy komoly fantáziával bíró edzőnek, aki képes belelátni azt, ami fotelszurkoló nem.
Burkus
Még jó, hogy az edzők nem egy meccs alapján döntenek...
A legutóbbi példa talán AJ Terrell, ő is égett Chase ellen a Clemson-LSU döntőn, pedzegették is sokan, hogy emiatt csúszik, de szerencsére a teljes tape volt a döntő faktor, nem egy meccs. Ma pedig a legjobb CB a Falconsban.
Én Riddert is amúgy Atlantában képzelem el, Ryan utódjának. Arthur Smith képes lesz kihozni Ridderből a benne rejlő lehetőségeket, tehetséget, lesz ideje is, jövőre még nem kell rögtön kezdenie.
Tannehill is a legjobb szezonjait Smith-szel hozta össze, Ridder pedig nekem nagyon hasonló prospect Tannehillhez. Nincs az a brutál arm strength, de bőven top arm talent, elég mobilisak mindketten és reckless gunslinger stílusú QB mindkettő. Én nagyon szurkolok ennek a picknek, szerintem win-win.

sz: pont most hallgattam Joe Marino podcastjét, ő is ezt a compot hozta
dancogo
Ridder nálam is full Tannehill utánérzet, idén minden meccsét látva (meg tavaly is párat)
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Elképesztő elkapás Parker Washingtontól....Úristen!!!!


Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom a mi bowlunk számít ma a legkevésbé, de azért hajrá PSU 🙂
dande
Nehéz nézni a mérkőzést...próbálom úgy, hogy két jó védelem, de ez túl optimista hozzáállás 😀
Klaci79
egyelőre nem csalódom 😛 a nagyobb baj, hogy són jövőre is itt lesz....