CFB követő 2021

3 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Tudom a mi bowlunk számít ma a legkevésbé, de azért hajrá PSU 🙂
dande
Nehéz nézni a mérkőzést...próbálom úgy, hogy két jó védelem, de ez túl optimista hozzáállás 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom a mi bowlunk számít ma a legkevésbé, de azért hajrá PSU 🙂
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
The Wolverines signed seven top-100 players in the four classes that comprise the bulk of this year’s roster. Georgia signed 40.

Nincs miről beszélni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FCS elődöntők idén >>> FBS elődöntők idén
iktriad
De a vége itt is és ott is mindig ugyanaz... elképesztően elkeserítő ez
r.baggio
Most az NDSU "csak" a 2. kiemelt volt, és eléggé megszenvedett a JMU-val az elődöntőben. A másik ágon meg a hazai (amúgy NYOLCADIK kiemel) Montana State vollt Vegasnál az esélytelenebb (az esélyesebb kiemelést SE kapott) és mégis ők döntőznek. Szóval bár általában az FCS nem bizonyítja miért kellene kibővíteni az 1. osztály PO-ját legalább 8 csapatra, idén azt látjuk, hogy talán mégis. Oké, ehhez kellett az is, hogy a South Dakota State ne legyen kiemelt. És főleg hogy a Bobcats megverje a címvédőt és az idén és otthon a program történetében addig veretlen Sam Houstont - idegenben. Mindezt egy a mélyvízbe csak a playoffba bedobott freshman QB-val. Szóval az FCS rájátszásban most voltak érdekességek és még lehetnek is, ha (Touchdown) Tommy Mallett varázsol még egyet majd Friscoban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Ma megbaxuk az oklahomát!
Go Notre Dame! 😀
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
FCS elődöntők idén >>> FBS elődöntők idén
iktriad
De a vége itt is és ott is mindig ugyanaz... elképesztően elkeserítő ez, még a Cincynél lett volna mire fogni, ám hogy a Michigant így lemossák a pályáról, az nagyon durva

Bízzunk benne, hogy a kibővített playoff hoz legalább pár jó meccset, plusz a mai arena4-es trió is élvezetes lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FCS elődöntők idén >>> FBS elődöntők idén
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos nekem is egyre nagyobb csalódás ez a college foci ebből a szempontból. Két tökunalmas, egyértelmű sima elődöntő, rossz volt nézni a Michigant is mit művelt a Georgia ellen. Ráadásul az újabb szabályok is, pl. ez a transfer portal meg a szuperkonferenciák is még inkább ez irányba viszik. Hiába lesz itt kibővített playoff is, lesz még pár teljesen sima egyértelmű meccs.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Kicsit csalódott vagyok a Bearcats miatt. Ok, hogy nem vártam különösebben szoros meccset, de így azt érzem, hogy lett volna talán jobb opció is a 4. kiemelésre. Édes ez a próbálkozás, mert az alapszakasz alapján tényleg megérdemlik, de ez már annyira más kávéház...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante








---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 868
Szegèny Ridder lecsúszott vagy kb 4.körig, ami feljebb húzhatja az a QB ínsèg.....azok a blokkolt passzok amik nekem főleg nagyon rossszul nèznek ki...
dande
Én ma láttam először játszani. Ennek alapján legfeljebb egy prospect egy komoly fantáziával bíró edzőnek, aki képes belelátni azt, ami fotelszurkoló nem.
Burkus
Még jó, hogy az edzők nem egy meccs alapján döntenek...
A legutóbbi példa talán AJ Terrell, ő is égett Chase ellen a Clemson-LSU döntőn, pedzegették is sokan, hogy emiatt csúszik, de szerencsére a teljes tape volt a döntő faktor, nem egy meccs. Ma pedig a legjobb CB a Falconsban.
Én Riddert is amúgy Atlantában képzelem el, Ryan utódjának. Arthur Smith képes lesz kihozni Ridderből a benne rejlő lehetőségeket, tehetséget, lesz ideje is, jövőre még nem kell rögtön kezdenie.
Tannehill is a legjobb szezonjait Smith-szel hozta össze, Ridder pedig nekem nagyon hasonló prospect Tannehillhez. Nincs az a brutál arm strength, de bőven top arm talent, elég mobilisak mindketten és reckless gunslinger stílusú QB mindkettő. Én nagyon szurkolok ennek a picknek, szerintem win-win.

sz: pont most hallgattam Joe Marino podcastjét, ő is ezt a compot hozta

Szerkesztette: dancogo

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a minél bővebb playoff legnagyobb támogatója leszek, de ha a 2. és a 3. között ekkora a talent gap, akkor inkább mégse legyen ilyen.Kampman
Pont ez jutott nekem is eszembe (végig se tudtam nézni a két meccset, elvitte a figyelmemet minden más, annyira uncsi volt). Viszont a playoffot nem biztos, hogy csak azért éri meg kibővíteni, mert több egyenlő erejű csapat is van. Az is egy indok lehet, hogy ha a 2.-4. kiválasztása lehetetlenül el, mert 8 szinte ugyanolyan jelentkező is akad. Akkor jusson be belőlük legalább 7, aztán döntsék el egymás között, hogy ki kap ki majd nagyon attól a kiemelkedően legjobbtól. 😊

És a playoff úgy is érdekesebbé válhat, mert a 3-8. helyezettek meccsei izgalmasak lehetnek. És több csapatból nagyobb eséllyel is kaphatja el egyszer valamelyik azt az egy kiemelkedőt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Michigan Qb jó szar

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
A közúkezelők tudnának olyan sima utakat csinálni mint ezek meccsek 😒
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Ez egészen elkeserítő volt 😕 de mint írtam, fogadni kell és legalább valami öröm lesz benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nagyobb blowout mint az előző meccs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezt is felesleges nézni. Itt is súlycsoportbeli különbség van. Talán a döntő majd jó lesz.
Burkus
Bama egyszer már megmutatta hogy kell a Bulldogsot megverni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt is felesleges nézni. Itt is súlycsoportbeli különbség van. Talán a döntő majd jó lesz.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Volt az elmúlt években olyan aki 3. v 4. kiemeltként megnyerte a bajnokságot?
steelwolf
Bama 2017/18
OSU 2014/15
mind2 4.kiemelt volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Volt az elmúlt években olyan aki 3. v 4. kiemeltként megnyerte a bajnokságot?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Harbú nem az OSU ellen, hanem most chokerkedik. Ami késik nem múlik.
Heisman
ez nem chokerkedés, csak a talent gap
r.baggio
Én a minél bővebb playoff legnagyobb támogatója leszek, de ha a 2. és a 3. között ekkora a talent gap, akkor inkább mégse legyen ilyen.

Nyilván két hasonló szintű csapat között is lehet blowout, de most már tényleg nagyon látványos, hogy 1 szoros elődöntőre jut 6 egész meccses garbage time.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Harbú nem az OSU ellen, hanem most chokerkedik. Ami késik nem múlik.
Heisman
ez nem chokerkedés, csak a talent gap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Harbú nem az OSU ellen, hanem most chokerkedik. Ami késik nem múlik.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Itt is alakul egy utolsó másfél negyedes garbage time