Week 9

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/91911-2014-NCAA-Football-Week-9-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi kettőnél: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀MirrMurr
papírforma alapján a West Virginia @ Oklahoma State lehet nagyon szoros, a másik kettőnél kolosszális meglepetés lenne a Kentucky és a Michigan győzelmebaggio
Akkor Big 12 meccs lesz ma 😊 Amúgy azt akartam tőled kérdezni, hogy Randy Gregory-nak ha kijön, milyen esélyei lehetnek a drafton?MirrMurr
top10-es pickbaggio
Oh ez jól hangzik, akkor legnagyobb sajnálatomra tuti nem marad az utolsó évére 😕 😊
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Abdullah oda is tette azt a TD-t 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀MirrMurr
papírforma alapján a West Virginia @ Oklahoma State lehet nagyon szoros, a másik kettőnél kolosszális meglepetés lenne a Kentucky és a Michigan győzelmebaggio
Akkor Big 12 meccs lesz ma 😊 Amúgy azt akartam tőled kérdezni, hogy Randy Gregory-nak ha kijön, milyen esélyei lehetnek a drafton?MirrMurr
top10-es pick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀MirrMurr
Remélem az utolsó mondatot csak iróniának szántad. 😊 Kár, hogy a CBS mellényúlt, és nem az LSU - Ole Misst választották, de talán még az Auburn - South Carolina is jobb lett volna. Az MSU-Kentucky blowout-gyanús, és tartok tőle, hogy a WVU-OSU sem sokáig lesz szoros. Bár tavaly ennél a párosításnál sima Cowboys-győzelemre lehetett számítani, de upset lett a vége. Én a Michigan - Michigan State-tel kezdek, bízva abban, hogy a Wolverines legalább az állami rangadóra összekapja magát valamennyire.
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀MirrMurr
papírforma alapján a West Virginia @ Oklahoma State lehet nagyon szoros, a másik kettőnél kolosszális meglepetés lenne a Kentucky és a Michigan győzelmebaggio
Akkor Big 12 meccs lesz ma 😊 Amúgy azt akartam tőled kérdezni, hogy Randy Gregory-nak ha kijön, milyen esélyei lehetnek a drafton?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀MirrMurr
papírforma alapján a West Virginia @ Oklahoma State lehet nagyon szoros, a másik kettőnél kolosszális meglepetés lenne a Kentucky és a Michigan győzelme


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintetek Michigan- Michigan State, West Virginia - Oklahoma State vagy Mississippi State - Kentucky? Annyi a jó meccs, hogy nem tudok dönteni 😀
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Az Ohio - Western Michigan meccsen milyen egykezes elkapás volt 😀! Szerintem simán belefér majd a heti összefoglalóba 😀!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Washington Huskies | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


a Seahawks topicba meg linkeltem is anno a Huskies főedző irodájáról a képet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezután pedig csapatok egy Marshall meccset 😀 remélem nem fog nagyon fájni 😊
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
és meg is van a TD, már 24:21 ide
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ajh Cobb majdnem beért, de így is 68 yardos futást hozott össze
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hello!

Melyiket ajánlanátok? Nem igen nézek NCAA-t.

Southern California vs Utah vagy Arizona State vs Washington?undisputedly
Javaslat: Nézd az Arizona State v Washington-t, mert az is Seattle-ben van.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Hello!

Melyiket ajánlanátok? Nem igen nézek NCAA-t.

Southern California vs Utah vagy Arizona State vs Washington?undisputedly
Utóbbi. Seahawks fannak pláne.
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hello!

Melyiket ajánlanátok? Nem igen nézek NCAA-t.

Southern California vs Utah vagy Arizona State vs Washington?undisputedly
Hazabeszélek, de Rutgers vs Nebraska most, később pedig szerintem USC-Utah 😀
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hát a Rutgers sec most nem volt a helyzet magaslatán... Westerkamp olyan üresen volt, hogy ezt még lehet, hogy én is odapasszolom neki (amúgy nem)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello!

Melyiket ajánlanátok? Nem igen nézek NCAA-t.

Southern California vs Utah vagy Arizona State vs Washington?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
eléggé nyögvenyelős ez a mai Gophers, bár most zárkózunk egy TD-vel.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Atkapcsoltam az UNC meccsre, ez a Texas botrany gyenge ma (is)
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Pedig milyen közel volt a kr TD 😕 nem baj így is szép volt 😊
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na meg is érkeztem nagy nehezen 😀 Go Huskers! 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
el nem tudom képzelni mi történt a remek passz elleni védelemmel múlt hét óta. botrány. hibák hibára halmozása.Ventura
majd a félidei elemzés!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
hasonlót akartam írni én is, de jó hogy megvártam Bielema félidei nyilatkozatát xD

"Coming to Arkansas, if you're an o-lineman, we'll make you famous."baggio
Félidei recruiting 😊. Rettegj, Bama 😀.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nova lesérült, térdkalácsára esett teljes súlyával + a hátán egy Collins-szal. Ezt a Maliek Collins nevezetű sophomore DT-t érdemes radarra helyezni, mert már nem az első meccse, ahol megszállja a backfieldet. Jó kis izomagyú szörny.
Gregory sem rossz eddig. Nekem kis csalódás eddig az idei szezonja, de szép lassan javul.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
hasonlót akartam írni én is, de jó hogy megvártam Bielema félidei nyilatkozatát xD

"Coming to Arkansas, if you're an o-lineman, we'll make you famous."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal