NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 945
Bedobok egy témát, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre: másnál is évről évre csökken az NFL szezon kezdésének a felfokozott várása? Ha igen, akkor mi lehet az oka?
Riverske
Felnősz.
Öregszel.
Bejön sok más fontosabb, szórakoztatóbb történés, ami lefoglal.
Őszentsége Sobri Jóska
Illetve nincsenek mar sztarok ahogy te vagy mas irta pat eve.manning mar nincs.brady volt most van es nincs uzanpotlas😅
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Idén előzünk.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 250 — The Mathematician
apró bosszantó dolgokon ha nem tudsz túllépni akkor csak frusztrál és kevésbé érdekel

én az nba-t vettem vissza és egy csomó más sportot engedtem el az időhiány miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Bedobok egy témát, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre: másnál is évről évre csökken az NFL szezon kezdésének a felfokozott várása? Ha igen, akkor mi lehet az oka?
Riverske
Felnősz.
Öregszel.
Bejön sok más fontosabb, szórakoztatóbb történés, ami lefoglal.
Őszentsége Sobri Jóska
Illetve gyenge a csapatod, az edző bácsik hibáztak 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Bedobok egy témát, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre: másnál is évről évre csökken az NFL szezon kezdésének a felfokozott várása? Ha igen, akkor mi lehet az oka?
Riverske
Felnősz.
Öregszel.
Bejön sok más fontosabb, szórakoztatóbb történés, ami lefoglal.

több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Bedobok egy témát, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre: másnál is évről évre csökken az NFL szezon kezdésének a felfokozott várása? Ha igen, akkor mi lehet az oka? Én saját magamból kiindulva az alábbiakat állapítottam meg a génius agytekervényeimmel:
- egyre puhányabb lesz a játék. Szép lassan közeledik a kosárlabdához. Túlságosan és feleslegesen védik a játékosokat, de ezzel magát az amerikai focit ölik meg. Ha visszaemlékszek, hogy milyen király ütközések, kornerbek pusztítások voltak a 90-es években, akkor sírva fakadok. Most meg ha kicsit hozzáérnek a játékoshoz már megy is az öltözőbe a játékos. Puhányabbak lettek a játékosok is. Ez már nem az a férfias sport, mint annó. Pedig ha valaki milliárdokat keres az igen is vállaljon már legalább egy kis kockázatot az egészségét illetően, mint a profi bokszolók. Ha Rodzser Gudell lennék, akkor azt mondanám, hogy akinek nem tetszik, az keressen más sportot és pár száz millió szegénységben élő amerikai szívesen lép a helyébe.
- az erős üzleties felfogás nagyon nem tesz jót ennek a sportnak. Értem én, hogy az amerikai foci mindig is az üzlet körül forgott, de mérföldekkel sem ennyire, mint most. Nem számít már a klubhűség, a sport szeretete, a szurkolók tisztelete, csak a zöld hasú. Semmi más. És ezáltal hisztis picsák lettek a játékosok is. Olyan játékosok, akiket nem hogy példaképnek nem lehet tekinteni, de egyenesen anti példakép. Természetesen tisztelet a kivételnek, de rossz nézni, ahová tart az NFL. Tudom, hogy sokan azt tartják, hogy európai sportnak és focinak példa lehet az összes amerikai sport, de ez már nagyon nem így van. Nagyon remélem, hogy nem ez a jövő vár az európai focira, mert azzal a sport lényegét ölnék ki. Az NFL-ből lassan kihal.
- az előzővel függ össze, hogy most már kezelhetetlen a holdoutoló, fürdőskurva módjára hisztiző játékosok száma. Össze fog omlani az egész, csak idő kérdése. Egyrészt itt is takarítás kellene a rendszerbe. Kötsz egy hosszútávú, 5 éves szerződést, ami mindkét felet kötelezi. 3 év után több pénzt akarsz? Szar ügy, miért kötöttél hosszútávú szerződést? Ha a játékos megtagadja a szerződést és nem játszik, akkor mondjuk 3 évre eltiltanám az NFL-től és majd megtanulja. Mellesleg azt sem értem, hogy nem kurva mindegy, hogy 20 milliárdot keresel vagy 40-et? 20 milliárdból is az unokáid is elélnek. És itt megint visszatérünk a klubhűséghez. Nehéz már találni olyan játékost, akit a klubja, a szurkolók és a játék szeretete érdekel és nem a fürdőskurva hisztizés az újabb milliárdokért. Ezek nem lehetnek példaképek egy kisgyerek számára sem.

A végén megint visszakérdezek: csak nálam van az, hogy egyre kevésbé várom már, szinte visszaszámolva a napokat (mint 10 éve) az NFL szezon kezdést? Rodzser Gudell nem érzi, hogy baj van? Hogy rossz irányba halad ez a sport?
Riverske
Az, hogy puhul, vagy jó irány-e, vagy védeni kell a játékosokat, vagy pusztító ütések...nehéz kérdés

Én szeretem az amerikai focit, de amikor a fiam abba a korba lépett, hogy esetleg elvinném probajátékra, edzésre...én mondtam, hogy nem.
Nekem volt már kettős térdszalag szakadásom is, agyrázkodásom is kurvára nem volt vicces. Egy sport, fizetés se ér annyit, hogy az úszómedencés házadban 40 évesen depressziósan, remegő kézzél szürcsöld reggel a kávét , mert nem tudod kontrollálni a tested és ez még csak kezdet lesz.

Ha nem kezdik el szabályozni, az ütések száma, erőssége és "látványossága" a sebesség az erő és kivagyiság növekedésével emelkedett volna. Persze nekünk nézőknek ez szórakozás, de a fasz se akarja ezt a gyerekének.
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Bedobok egy témát, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre: másnál is évről évre csökken az NFL szezon kezdésének a felfokozott várása? Ha igen, akkor mi lehet az oka? Én saját magamból kiindulva az alábbiakat állapítottam meg a génius agytekervényeimmel:
- egyre puhányabb lesz a játék. Szép lassan közeledik a kosárlabdához. Túlságosan és feleslegesen védik a játékosokat, de ezzel magát az amerikai focit ölik meg. Ha visszaemlékszek, hogy milyen király ütközések, kornerbek pusztítások voltak a 90-es években, akkor sírva fakadok. Most meg ha kicsit hozzáérnek a játékoshoz már megy is az öltözőbe a játékos. Puhányabbak lettek a játékosok is. Ez már nem az a férfias sport, mint annó. Pedig ha valaki milliárdokat keres az igen is vállaljon már legalább egy kis kockázatot az egészségét illetően, mint a profi bokszolók. Ha Rodzser Gudell lennék, akkor azt mondanám, hogy akinek nem tetszik, az keressen más sportot és pár száz millió szegénységben élő amerikai szívesen lép a helyébe.
- az erős üzleties felfogás nagyon nem tesz jót ennek a sportnak. Értem én, hogy az amerikai foci mindig is az üzlet körül forgott, de mérföldekkel sem ennyire, mint most. Nem számít már a klubhűség, a sport szeretete, a szurkolók tisztelete, csak a zöld hasú. Semmi más. És ezáltal hisztis picsák lettek a játékosok is. Olyan játékosok, akiket nem hogy példaképnek nem lehet tekinteni, de egyenesen anti példakép. Természetesen tisztelet a kivételnek, de rossz nézni, ahová tart az NFL. Tudom, hogy sokan azt tartják, hogy európai sportnak és focinak példa lehet az összes amerikai sport, de ez már nagyon nem így van. Nagyon remélem, hogy nem ez a jövő vár az európai focira, mert azzal a sport lényegét ölnék ki. Az NFL-ből lassan kihal.
- az előzővel függ össze, hogy most már kezelhetetlen a holdoutoló, fürdőskurva módjára hisztiző játékosok száma. Össze fog omlani az egész, csak idő kérdése. Egyrészt itt is takarítás kellene a rendszerbe. Kötsz egy hosszútávú, 5 éves szerződést, ami mindkét felet kötelezi. 3 év után több pénzt akarsz? Szar ügy, miért kötöttél hosszútávú szerződést? Ha a játékos megtagadja a szerződést és nem játszik, akkor mondjuk 3 évre eltiltanám az NFL-től és majd megtanulja. Mellesleg azt sem értem, hogy nem kurva mindegy, hogy 20 milliárdot keresel vagy 40-et? 20 milliárdból is az unokáid is elélnek. És itt megint visszatérünk a klubhűséghez. Nehéz már találni olyan játékost, akit a klubja, a szurkolók és a játék szeretete érdekel és nem a fürdőskurva hisztizés az újabb milliárdokért. Ezek nem lehetnek példaképek egy kisgyerek számára sem.

A végén megint visszakérdezek: csak nálam van az, hogy egyre kevésbé várom már, szinte visszaszámolva a napokat (mint 10 éve) az NFL szezon kezdést? Rodzser Gudell nem érzi, hogy baj van? Hogy rossz irányba halad ez a sport?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Asszem akkor Duane Brown sem játszik többet a ligában.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0710%2Fr1034806_1296x729_16-9.jpg
FA tackle Brown arrested at LAX on gun charge
Offensive tackle Duane Brown was arrested at Los Angeles International Airport on Saturday for allegedly possessing a concealed weapon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pre-TC roster rangsor:  www.cbssports.com/nfl/news/ranking-2022-nfl-divisions-by-qbs-afc-west-afc-north-boast-the-most-star-power-under-center/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
bumm bumm booooris

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Stollar Fanny > mindenki mas
Stez
A legtöbb ászt neki verték be, az biztos!
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Brady?
tenorx
 www.wtatennis.com/players/318358/jennifer-brady

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Brady?
tenorx
Igen

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Brady?
tenorx
Messi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Brady?
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Amugy mik voltak a feltetelek amiket figyelembe vettek hogy eldontsek a sorrendet a GM-k kozott.
Elobb utobb a GM ahogy az edzok is a siker alapjan lesznek megitelve, hiaba vannak periodusok amikor az egyik lehet jo a masik nelkul is megitelesben. Elobb utobb nincs mentsege. Mi volt az allitasuk ha volt, mekkora szerepe van a sikerben a GM-nek egy normalis csapatnal, szazalekosan?


Egy csomo dolguk automatikus es adott keretek kozott mozognak, azon belul lehetnek agresszivak vagy visszafogottak, de a korulmeny a donto. Egy piacon levo jatekost egy hulladek csapatnak tobbet kell fizetnie.
A draft kb az egyetlen ahol meg lehet oket itelni es nagyon fontos a tehetsegek olcso berszerzese hogy folyamatos legyen a siker vagy fenttarthato vagy annak elerese. Egy eszkoz es nem vegcel.
Beli papa mint GM kinevezett egy tokeletes edzot a csapat elere, fenttartott egy nemcsak sikeres hanem nyero csapatot peldatlan hosszasan. Azt hogy ezt a remek edzojenek a FR QB-nak, a siker miatt olcsobban hozhato jatekosokkal vagy a megnyero mosolya miatt az mindegy. Nala nem kell relativ sikerekrol vitatkozni raadasul, mint sok csapatnal.

Persze most ( egyenlore meg nem sztar) QB nelkul, az elozo 20 ev sikerenek az osszes negativ hatasa ( edzo-scout kiaramolas erosebb a jobbaktol mint a rosszabbaktol, penzugy es a rosszabb draft is a nyakan es kezdheti elorol. Kell ido meg ha minden jol alakul de eredmenyileg ennek ellenere nem rosszabb mint sok csapatnal akiknek a siker nem 20 evig tart hanem 20 evente egyszer jon ossze.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben aki találkozik Aaron Rodgersel Pesten hívja meg egy sörre.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.
Wyatt
Stollar Fanny > mindenki mas

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
tenorx
Van egy játékos, aki amúgy mindkettőnél jobb, így picit nehéz lenne. És akkor nem beszéltünk még Hewittról.

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hadd tippeljek: | Szerinted Nadal viszont top 2. Eltaláltam? 😀 😀 |
peterk2005 udvari bolond
Why not both, egyértelmű Federer Nadal.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Mayfield megy Carolinaba egy 5. körös pickért cserébe!!!
zacknorb
 www.cleveland.com/browns/2022/07/browns-trade-baker-mayfield-to-the-carolina-panthers-for-a-conditional-4th-round-pick-and-will-likely-start-vs-cleveland-in-the-opener-sept-11-salary-split.html
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Mayfield megy Carolinaba egy 5. körös pickért cserébe!!!