NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
All-time All-Johnson csapat:

Hamarosan jövök a Smithekkel.
empty taxi
Nem semmi gyűjtés. A Smith.ek után meg jöhetnek a Williamsek. Ott elég a Buffalo kereteit átnézni (volt idő, hogy szinte minden 3. ember Williams volt a Bills rosterén). 😀
iktriad
Én majd a Brady-s listára leszek kíváncsi 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
All-time All-Johnson csapat:

Hamarosan jövök a Smithekkel.
empty taxi
Nem semmi gyűjtés. A Smith.ek után meg jöhetnek a Williamsek. Ott elég a Buffalo kereteit átnézni (volt idő, hogy szinte minden 3. ember Williams volt a Bills rosterén). 😀
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Cowboys sikerkorszaka gondolom pont egybeesett a tévé és az NFL totális térhódításával (hatvanas évek második fele + hetvenes évek).

Texasban játszanak, ami egyrészt a partvidéki metropoliszokhoz képest vidék, (tehát megszólítják a flyover államok csapat nélküli lakosságát, mint teszi ezt pl. a Packers is), de talán történeti okokból annyira viszont eléggé jelentős és excentrikus, hogy komolyan vegye a saját önnön nagyságát és kialakítson köré egy országos brandet.
Kampman
Itthon sem véletlenül volt az első időszakban kis túlzással minden második hazai NFL-néző Pats-szurker 😊

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
All-time All-Johnson csapat:
QB:
Brad Johnson (Florida State): 2-szeres Pro Bowler, SB-győztes (XXXVII.)
RB:
John Henry Johnson (Arizona State): 4-szeres Pro Bowler, NFL bajnok 1957-ben, Hall of Famer
Chris Johnson (East Carolina): 3-szoros Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, AP OPoY 2008
WR:
Calvin Johnson (Georgia Tech): 6-szoros Pro Bowler, 3-szoros All-Pro, Hall of Famer, tagja a 2010-es évek álomcsapatának
Andre Johnson (Miami-FL): 7-szeres Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
Chad Johnson (Oregon State): 6-szoros Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
TE:
Eric Johnson (Yale): All-Rookie Team tagság 2001
OT:
Jack Johnson (Utah): 1-szeres Pro Bowler, NFL bajnok 1935-ben
Lane Johnson (Oklahoma): 3-szoros Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, SB-győztes (LII.)
OG:
Tré Johnson (Temple): 1-szeres Pro Bowler
Damian Johnson (Kansas State): SB-győztes (XXI.)
C:
Bill Johnson (Texas A&M): 2-szeres Pro Bowler

DT:
Walter Johnson (Los Angeles State): 3-szoros Pro Bowler
Charlie Johnson (Colorado): 3-szoros Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
DE:
Joe Johnson (Louisville): 2-szeres Pro Bowler, AP és PFWA Év Visszatérője 2000-ben
Gary Johnson (Grambling State): 4-szeres Pro Bowler, 2-szeres All-Pro, SB-győztes (XIX.)
LB:
Pepper Johnson (Ohio State): 2-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, 2-szeres SB-győztes (XXI., XXV.)
Derrick Johnson (Texas): 4-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro
S:
John Johnson (Boston College): kell aktív játékos a védelembe is
Johnnie Johnson (Texas): All-Rookie Team tagság 1980, a fia Collin a Giants elkapója
Ron Johnson (Eastern Michigan): 2-szeres SB-győztes (XIII., XIV.)
CB:
Jimmy Johnson (UCLA): 5-szoros Pro Bowler, 3-szoros All-Pro, tagja a 70-es évek álomcsapatának, Hall of Famer
Curtis Johnson (Toledo): 2-szeres SB-győztes (VII., VIII.)

K:
Norm Johnson (UCLA): 2-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro
P:
Curley Johnson (Houston): 1-szeres Pro Bowler, SB-győztes (III.)

Hamarosan jövök a Smithekkel.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jó buli lehetet!

 nypost.com/2022/08/09/marshawn-lynch-arrested-for-dui-in-las-vegas/amp/
steelwolf
Azért innen lehet megismerni egy HOF RB-t, olyan állapotban vezet, amiben hozzád már a papot hívják, egy olyan autót, aminek a bal elsőjéről már a felni érdemi részét is lejárta, de még így is halad tovább előre, tapos minden yardért! 😀
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó buli lehetet!

 nypost.com/2022/08/09/marshawn-lynch-arrested-for-dui-in-las-vegas/amp/
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol a legforróbb a kispad az NFL-ben?:
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0805%2Fr1044934_2_1296x729_16-9.jpg
Philadelphia Eagles' Miles Sanders out to get 'respect that I finally deserve'
Amid durability concerns and a rookie contract expiring after the season, Sanders has a lot to prove heading into the 2022 campaign.
| |

Itt egy kis összefoglaló csokor, nemcsak az Eaglesre figyelve.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Tudat alatt mindenki Eagles fan. Ez tény
Janek
ebben lehet valami, mert a Philly specialos póló után most ennek a megrendelését se bírtam megállni 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Tudat alatt mindenki Eagles fan. Ez tény

Szerkesztette: Janek

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A Cowboys sikerkorszaka gondolom pont egybeesett a tévé és az NFL totális térhódításával (hatvanas évek második fele + hetvenes évek).

Texasban játszanak, ami egyrészt a partvidéki metropoliszokhoz képest vidék, (tehát megszólítják a flyover államok csapat nélküli lakosságát, mint teszi ezt pl. a Packers is), de talán történeti okokból annyira viszont eléggé jelentős és excentrikus, hogy komolyan vegye a saját önnön nagyságát és kialakítson köré egy országos brandet.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Raiders arra céloz, hogy a nyocvanas évektõl a gettórepperek után meg azok is hordták a cuccaikat, akik azt sem tudták, miazaz NFL. Mármint a világon mindenhol.
Eleve a fekete örökké menõ. 😎


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
Ők tényleg picit kilótnak a sorból. Nagy piac, de nem NY / LA / London. Valahogy ők lettek amerikai fradija, gondolom ez löki meg az értéküket.

(Apropó, gondolom van róla sztori, hogy hogyan / miért lettek ők a fradi. A sztorit nem ismerve, lehetett volna Chicago, a Steelers vagy akár a Packers is. Kíváncsi vagyok mi az oka. Ha valaki tud linket akár filmre, akár írott anyagra betehetné.)
peterk2005 udvari bolond
 youtu.be/3gio-8Hmu9I
r.baggio
Közben a Raiders is azt mondja, hogy igazából ők Amerika Csapata. Tévedés. Valójában a Packers az!😊 (Annyiból nem vicc, hogy a szurkolók "másodlagos preferenciája" alapján a GB a legnépszerűbb, korábban legalábbis ezt olvastam. Nekem ezért a Packers 31. helye is furcsa. Teszem hozzá, a Raiders 29. helye is az.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
Ők tényleg picit kilótnak a sorból. Nagy piac, de nem NY / LA / London. Valahogy ők lettek amerikai fradija, gondolom ez löki meg az értéküket.

(Apropó, gondolom van róla sztori, hogy hogyan / miért lettek ők a fradi. A sztorit nem ismerve, lehetett volna Chicago, a Steelers vagy akár a Packers is. Kíváncsi vagyok mi az oka. Ha valaki tud linket akár filmre, akár írott anyagra betehetné.)
peterk2005 udvari bolond


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
Ők tényleg picit kilótnak a sorból. Nagy piac, de nem NY / LA / London. Valahogy ők lettek amerikai fradija, gondolom ez löki meg az értéküket.

(Apropó, gondolom van róla sztori, hogy hogyan / miért lettek ők a fradi. A sztorit nem ismerve, lehetett volna Chicago, a Steelers vagy akár a Packers is. Kíváncsi vagyok mi az oka. Ha valaki tud linket akár filmre, akár írott anyagra betehetné.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
Bevallom, nem nagyon szoktam ilyen listákat böngészni, de most megtettem. Van, ami meglepett, pl. a Jets 17. helye:
 www.forbes.com/sites/mikeozanian/2021/05/07/worlds-most-valuable-sports-teams-2021/?sh=676fcfa03e9e
nagylaza, főpohárnok
gondolom ha máshol lenne, nem lenne ennyire elől
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
Bevallom, nem nagyon szoktam ilyen listákat böngészni, de most megtettem. Van, ami meglepett, pl. a Jets 17. helye:
 www.forbes.com/sites/mikeozanian/2021/05/07/worlds-most-valuable-sports-teams-2021/?sh=676fcfa03e9e
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"
nagir
erről a knicks is tudna mesélni 😀
 www.forbes.com/sites/mikeozanian/2021/10/18/the-nbas-most-valuable-teams-2021-22-new-york-knicks-lead-a-trio-now-worth-over-5-billion-each/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 telex.hu/eszkombajn/2022/08/07/vilag-legertekesebb-sportcsapata-dallas-cowboys-nfl
"Hogyan lehet a Cowboys a világ legértékesebb sportcsapata, ha 1995 óta nem nyert semmit?"

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ha nem tilos ide is beteszem "reklámozni" az All or Nothings sorozat Rams Eagles Cards és Boys részei megnézhetőek, hajrá 😊

 moviestowatch.tv/watch-tv/watch-all-or-nothing-online-28793.4835023
dande2
vagy prime videon 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem tilos ide is beteszem "reklámozni" az All or Nothings sorozat Rams Eagles Cards és Boys részei megnézhetőek, hajrá 😊

 moviestowatch.tv/watch-tv/watch-all-or-nothing-online-28793.4835023
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 689
Kezdem azt érezni h feleslegesen vagyok itt a tv előtt 😀
onDier
Hát ha tv adáson keresztül akarod nèzni akkor igen 😁😁😁.

Streamen fogod tudni:

Pl:  vipleagues.net/
dande2
Igazad van 😀 szarul fogalmaztam. Szóval kezdem azt érezni h feleslegesen várok a meccsre a streamen a tv előtt!

de közben elindultunk végre!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdem azt érezni h feleslegesen vagyok itt a tv előtt 😀
onDier
Hát ha tv adáson keresztül akarod nèzni akkor igen 😁😁😁.

Streamen fogod tudni:

Pl:  vipleagues.net/
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 689
Kezdem azt érezni h feleslegesen vagyok itt a tv előtt 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
jól kezdődik a szezon vihar miatti csúszással :😀😀😀
dande2
"Jaguars Football is approaching. Please seek shelter immediately."
iktriad
Igen, írhattam volna azt is hogy same old Jaguars 😉 😊