NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
addig meg Jól elirogatok itt magamnak, meg a kedves naplómnak, mint egyposztapokaliptikus disztópiában. 😊 😊
Helmut Zimmer
Ehhez csodálatosan passzol az aláírásod 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Valamint azt se felejtsük el, hogy cáfolatot vagy bármi megjegyzést az elmúlt 2 napban se kaptunk a fejlesztőtől ami esetleg maradásra bírna bárkit is. Ez is csak baggioék lépését, mondandóját támasztják alá. És én még emlékszem mekkora elégedetlenség volt mikor ezt a fórumot aktíválták a régi helyett. Volt ám zúgolódás pedig az át volt gondolva meg volt tervezve. Ez most elsietettnek tűnik de az idénykezdetig még itt is van idő rendbeszedni a dolgokat. Én alapból itálom a változásokat - ezt is nehezen élem meg, nem áll rá a szemem, nem azt mutatja amit kell - de hiszem, hogy jobb lesz. Miattunk lesz jobb, hozzáadva az FK-sok hátterét és kivonva mindkét oldalról a "szemetet". Szóval fel a fejjel árasszuk el az adminokat munkával, ötlettel mert úgy tűnik csinálni akarják. Hát lássuk...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Igen, csak lenyegeben nem szunik meg. Mert ha te azt sajnalod, hogy mostantol a bongeszodben nem a bowl.hu lesz, akkor megsem sajnalod annyira. A masik helyen ugyanis a tarsasag nagyja bowl.hu-s lesz, szoval ketlem, hogy az altalad velt szinvonallal fogsz talalkozni.

Es ez egy olyan dolog, hogy szerintem pont mindegy, milyen neven fut a dolog, ha a kozosseg nagyjabol ugyanaz lesz. Es nehany komment alapjan se itelkezz feltetlenul, hogy az ottaniak furcsak. A forumra valoszinuleg az ilyen agybeteg jo resze nem fog regisztralni, vagy sokat nem fog irogatni.

Nem kell nekem bemutatni ezt a helyet, en javaban itt voltam meg az nfl.hu-n is, de hogyha sikerul egy normalis forumot osszepakolni, akkor nem latom, hogy ez visszaeses lenne a jelenlegihez kepest. Persze a normalis forum alatt nem a jelenlegit ertem, ami valljuk be, eleg gyerekcipoben jar a masik portalon.
Stez
na ez.

leírtam a másik oldalon is már, de akkor legyen: Asgard nem a hely, hanem az emberek és amíg ők jól vannak, addig Asgard is élni fog tovább.

nekem teljesen mindegy, hogy az avatarom sarkai csodálatosan le vannak csippentve és tudom mozgatni a textboxot írás közben, meg hogy tudok spoilereset írni a Solo filmről úgy, hogy csak akkor rontom el a szórakozásodat, ha azt te is akarod. az ottani színvonal (legyen az szakmai okádás vagy toxikus gyönyör) csak rajtunk múlik.

amúgy ezt is gyűlöltétek az elején, de aztán elkezdett működni és megszerettétek. úgy alakítottuk, ahogy ti akartátok és ez odaát is így kell, hogy legyen majd.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Te látsz jéghegyet?
Én nem, csak néhány véleményvezért, aki már a mentőcsómakban ül. Az FK ellen nincs kifogásom. Csak egyre kevésbé értem a storyt.
Majd meglátjuk a szezon elején, addig meg Jól elirogatok itt magamnak, meg a kedves naplómnak, mint egyposztapokaliptikus disztópiában. 😊 😊

OK! Köszi a nyílegyenes beszédet. Ez korrekt, DE:
Mi nem véletlenül írtunk ide, és vagyunk itteni közösség. Írhatnánk máshova, nem tettük.
Ide tartozuk, szerkesztőktől függetlenül. Persze jó fejek (vannak köztük), de évek óta erősen csökken a hozzáadott értékük. Sokan mégis megmaradtunk, ezen az öreg kaibán.

Még egyszer köszi a korrekt választ... tudjuk mivel állunk szemben
Ha eljön a szezon, akkor majd megkeresem a helyem.

Sziasztok! Chester vagyok a "sötét oldalról", és gondoltam reagálnék én is erre az egyesülésre, hiszen és más oldalt képiselek.

Először is braxa, veled már lefutottam 2016-ban egy vitát az FK kommentszekciójában, amikor trollkodni jöttél át. Hidd el, hogy azok után nekem sincs kedvem a közösüléshez (nohomo), de ebben nem te vagy én döntöttünk. Sőt, én most ezzel nem leszek népszerű, de én voltam az egyetlen, aki ellenezte az FK részéről, hasonló okok miatt, mint amiért ti is ellenzitek. Megvan a saját helyünk, nektek is, nekem is, ahová "nem kellenek idegenek", szóval megértem ahogy éreztek. Bár hangoztattad, hogy nem szereted az FK-t, azért a tippjátékunkat behúztad, amihez ezúton gratulálok, én ritka balfasz voltam abban (is).

De mivel ezt a ti és a saját vezetőségem támogatta, nincs mit tenni, mint együtt élek vele, és bízom benne, hogy a saját prekoncepcióm módosul majd, és az előítéleteket el lehet hagyni a későbbiekben. Úgy gondolom ez mindkét oldal részéről megvan, ez az egyesülés bizakodásra ad okot, mint ahogy az is, hogy több, mint 200-an mentek át innen nem az FK, hanem az itteni közösség miatt az új fórumra. Ki tudja, lehet fogok még innen vedelni valakivel együtt a jövőben.

Aki meg nem szereti az FK-t, annak ezután sem kell, én nem prédikálni jöttem. Viszont az indokokkal alátámasztott érveléseket szeretem, amit akár tőled, akár a medvés kollégától, vagy bárki mástól elfogadok, hogy miben kellene változtatni, hogy mégis átjöjjenek. Nem hozzám, nem miattam, hanem hozzátok, miattatok, elvégre ez a ti közösségetek, csak más helyen. A mi részünkről kb ennyi feladat van az adminkodás mellett a fórumot illetően, így tényleg várom a javaslatokat.

Ami az ottani bázist illeti, nálunk csak cikkek alá való kommentelési lehetőség van, azzal meg változó ki mennyit él. A 800 regisztrált fő csalóka, most olyan 2-300 közötti mag van a fórumon, amiből szerintem csak jó esetben 20 nem bowlos tag, de ugye vannak olyanok akik ide is és oda is írtak. Szóval gyakorlatilag tiétek a fórum, így nem igazán értem, hogy a technikai vagy dizájn dolgokon kívül mi az, ami taszít az áttérést illetően. Még a cikkeket sem kell elolvasni ha nem akarod, bár ha jól tudom az itteni szerkesztő gárdától is várhatóak lesznek írások.

Szebb jövőt!
chester_fk
Helmut Zimmer
Baszki Helm, ha nem jössz át, eskü én sem fogok. A legszakmaibb szemed neked van ehhez a játékhoz és képes vagy megfogalmazni a gondolataid is a közemberek számára.

Szóval regelj csak szépen

Fast Willie
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
OK! Köszi a nyílegyenes beszédet. Ez korrekt, DE:
Mi nem véletlenül írtunk ide, és vagyunk itteni közösség. Írhatnánk máshova, nem tettük.
Ide tartozuk, szerkesztőktől függetlenül. Persze jó fejek (vannak köztük), de évek óta erősen csökken a hozzáadott értékük. Sokan mégis megmaradtunk, ezen az öreg kaibán.

Még egyszer köszi a korrekt választ... tudjuk mivel állunk szemben
Ha eljön a szezon, akkor majd megkeresem a helyem.

Sziasztok! Chester vagyok a "sötét oldalról", és gondoltam reagálnék én is erre az egyesülésre, hiszen és más oldalt képiselek.

Először is braxa, veled már lefutottam 2016-ban egy vitát az FK kommentszekciójában, amikor trollkodni jöttél át. Hidd el, hogy azok után nekem sincs kedvem a közösüléshez (nohomo), de ebben nem te vagy én döntöttünk. Sőt, én most ezzel nem leszek népszerű, de én voltam az egyetlen, aki ellenezte az FK részéről, hasonló okok miatt, mint amiért ti is ellenzitek. Megvan a saját helyünk, nektek is, nekem is, ahová "nem kellenek idegenek", szóval megértem ahogy éreztek. Bár hangoztattad, hogy nem szereted az FK-t, azért a tippjátékunkat behúztad, amihez ezúton gratulálok, én ritka balfasz voltam abban (is).

De mivel ezt a ti és a saját vezetőségem támogatta, nincs mit tenni, mint együtt élek vele, és bízom benne, hogy a saját prekoncepcióm módosul majd, és az előítéleteket el lehet hagyni a későbbiekben. Úgy gondolom ez mindkét oldal részéről megvan, ez az egyesülés bizakodásra ad okot, mint ahogy az is, hogy több, mint 200-an mentek át innen nem az FK, hanem az itteni közösség miatt az új fórumra. Ki tudja, lehet fogok még innen vedelni valakivel együtt a jövőben.

Aki meg nem szereti az FK-t, annak ezután sem kell, én nem prédikálni jöttem. Viszont az indokokkal alátámasztott érveléseket szeretem, amit akár tőled, akár a medvés kollégától, vagy bárki mástól elfogadok, hogy miben kellene változtatni, hogy mégis átjöjjenek. Nem hozzám, nem miattam, hanem hozzátok, miattatok, elvégre ez a ti közösségetek, csak más helyen. A mi részünkről kb ennyi feladat van az adminkodás mellett a fórumot illetően, így tényleg várom a javaslatokat.

Ami az ottani bázist illeti, nálunk csak cikkek alá való kommentelési lehetőség van, azzal meg változó ki mennyit él. A 800 regisztrált fő csalóka, most olyan 2-300 közötti mag van a fórumon, amiből szerintem csak jó esetben 20 nem bowlos tag, de ugye vannak olyanok akik ide is és oda is írtak. Szóval gyakorlatilag tiétek a fórum, így nem igazán értem, hogy a technikai vagy dizájn dolgokon kívül mi az, ami taszít az áttérést illetően. Még a cikkeket sem kell elolvasni ha nem akarod, bár ha jól tudom az itteni szerkesztő gárdától is várhatóak lesznek írások.

Szebb jövőt!
chester_fk
Helmut Zimmer
Baszki Helm, ha nem jössz át, eskü én sem fogok. A legszakmaibb szemed neked van ehhez a játékhoz és képes vagy megfogalmazni a gondolataid is a közemberek számára.

Szóval regelj csak szépen

Fast Willie
Izi holnapra lesz baszkisanyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
OK! Köszi a nyílegyenes beszédet. Ez korrekt, DE:
Mi nem véletlenül írtunk ide, és vagyunk itteni közösség. Írhatnánk máshova, nem tettük.
Ide tartozuk, szerkesztőktől függetlenül. Persze jó fejek (vannak köztük), de évek óta erősen csökken a hozzáadott értékük. Sokan mégis megmaradtunk, ezen az öreg kaibán.

Még egyszer köszi a korrekt választ... tudjuk mivel állunk szemben
Ha eljön a szezon, akkor majd megkeresem a helyem.

Sziasztok! Chester vagyok a "sötét oldalról", és gondoltam reagálnék én is erre az egyesülésre, hiszen és más oldalt képiselek.

Először is braxa, veled már lefutottam 2016-ban egy vitát az FK kommentszekciójában, amikor trollkodni jöttél át. Hidd el, hogy azok után nekem sincs kedvem a közösüléshez (nohomo), de ebben nem te vagy én döntöttünk. Sőt, én most ezzel nem leszek népszerű, de én voltam az egyetlen, aki ellenezte az FK részéről, hasonló okok miatt, mint amiért ti is ellenzitek. Megvan a saját helyünk, nektek is, nekem is, ahová "nem kellenek idegenek", szóval megértem ahogy éreztek. Bár hangoztattad, hogy nem szereted az FK-t, azért a tippjátékunkat behúztad, amihez ezúton gratulálok, én ritka balfasz voltam abban (is).

De mivel ezt a ti és a saját vezetőségem támogatta, nincs mit tenni, mint együtt élek vele, és bízom benne, hogy a saját prekoncepcióm módosul majd, és az előítéleteket el lehet hagyni a későbbiekben. Úgy gondolom ez mindkét oldal részéről megvan, ez az egyesülés bizakodásra ad okot, mint ahogy az is, hogy több, mint 200-an mentek át innen nem az FK, hanem az itteni közösség miatt az új fórumra. Ki tudja, lehet fogok még innen vedelni valakivel együtt a jövőben.

Aki meg nem szereti az FK-t, annak ezután sem kell, én nem prédikálni jöttem. Viszont az indokokkal alátámasztott érveléseket szeretem, amit akár tőled, akár a medvés kollégától, vagy bárki mástól elfogadok, hogy miben kellene változtatni, hogy mégis átjöjjenek. Nem hozzám, nem miattam, hanem hozzátok, miattatok, elvégre ez a ti közösségetek, csak más helyen. A mi részünkről kb ennyi feladat van az adminkodás mellett a fórumot illetően, így tényleg várom a javaslatokat.

Ami az ottani bázist illeti, nálunk csak cikkek alá való kommentelési lehetőség van, azzal meg változó ki mennyit él. A 800 regisztrált fő csalóka, most olyan 2-300 közötti mag van a fórumon, amiből szerintem csak jó esetben 20 nem bowlos tag, de ugye vannak olyanok akik ide is és oda is írtak. Szóval gyakorlatilag tiétek a fórum, így nem igazán értem, hogy a technikai vagy dizájn dolgokon kívül mi az, ami taszít az áttérést illetően. Még a cikkeket sem kell elolvasni ha nem akarod, bár ha jól tudom az itteni szerkesztő gárdától is várhatóak lesznek írások.

Szebb jövőt!
chester_fk
Helmut Zimmer
Baszki Helm, ha nem jössz át, eskü én sem fogok. A legszakmaibb szemed neked van ehhez a játékhoz és képes vagy megfogalmazni a gondolataid is a közemberek számára.

Szóval regelj csak szépen
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem a lehető legrosszabb dolog amit most lehet csinálni az a partizánkodás, meg más lehetőség keresése.
A szerkesztők meghoztak egy döntést, ami szerintem semmivel sem árt bárminek is, kivéve, hogy eltűnnek a regisztráció idők meg a hsz-ek száma - na bumm.
tenorx
Összefogás kell, meg közös lista... 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Lehet én vagyok ergya, de telóról nem tudok regelni az FK-n, a menü csak belépést enged.
több mint 5 éve
fodi91 196
Mi az, hogy semmit nem tud? Alapból van benne pl keresés, amivel végre rá tudsz szűrni egyes kommentekre, cikkekre, egyszerűbb és könnyebb vele hsz-eket írni, disquson keresztül pedig eredménykövetés is lehetséges. Mi az, ami ezen felül égető hiány lenne?
r.baggio
2018ban már elég fontos lenne, hogy mobilon ne legyen vállalhatatlan egy fórum és míg a bowl.hu ilyen téren nagyon fasza, addig ez az új baromi kényelmetlen.
A döntés szerintem nagyon jó, hogy atmentetek, de a megvalósítás nagyon amatőr és elkapkodottnak tűnik.
Peterk2005 megjegyzései is nagyon jók. Ezek lelettek tesztelve?
Az új fórum kb. egy öt éves visszalepes.

Szerkesztette: fodi91
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bár a közös megbeszéléseken nem vettem részt, az álláspontom egész határozott a költözést illetően. Higgyétek el, mi szerettük volna legjobban, ha minden feltétel adott itt ahhoz, hogy értékelhető tartalmat készítsünk, évek óta próbálkozunk kérni a fejlesztéseket. Idén a rájátszásban annak ellenére, hogy semmi nem történt, megpróbáltunk színvonalas tartalmat gyártani, de ugyanúgy nem kaptunk semmilyen segítséget, mint azelőtt. Baromi gyorsan ki lehet égni, ha időt és energiát nem kímélve írsz vagy fordítasz valamit, de a fejlesztői oldalról nem kapod meg a minimális támogatást sem. Évek óta hozzá sem lett nyúlva a feladatlistához, a legutóbbi fejlesztés az volt, hogy ki lett cserélve a betűtípus, amire tényleg hatalmas szükség volt. Ti is láthattátok az oldallal kapcsolatos észrevételek topicban, hogy évek óta az egy helyben toporgás és az ígérgetés megy. Az eredeti tulaj után bíztunk benne, hogy Bálintnál jó kezekben lesz a portál, de kiderült, hogy egyáltalán nem.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 860 — No es importante
Végülis azért költöztök, mert ez a jelenlegi már túlhaladott, elavult, nem kielégítő nemde?
peterk2005
abszolút nem, én nagyon szerettem ezt a fórumot és oldalt, mert rengeteg munkám volt benne, számos ötletem valósult meg és tudom, hogy pár további javaslatom megvalósításával egy marha jó dolgot lehetett volna belőle kihozni

ehelyett 2 éve várok arra, hogy az ncaa ismertetőknél végre ne csak valentinx legyen képes új logót feltölteni, ha valaki nem tud bejelentkezni, ne csak ő tudja ezt megoldani (tuzolto pl. novemberben jelezte, hogy gikszer van, azóta nem kezdett ezzel kedves tulajdonosunk semmit), és amúgy ha félévente egyszer személyesen találkozunk és megígéri nekem, hogy most már tényleg nekiáll fejleszteni a trello-ban összeírt "to do" lista alapján, akkor pár év eltelte után tényleg értelmetlennek látom és látjuk a folytatást, főleg hogy bálint azt se tudja az amfociról, hogy eszik-e vagy isszák

egyszerűen saját kezünkbe akartuk venni az irányítást, mert az előző tulajdonossal pontosan ugyanez volt, így nem maradt más kiút, mint azzal az fk-val összefogni, akik szintén hobbiból szánnak erre a sportra sok-sok időt, oldaluk folyamatosan frissül, hátterük pedig rendezett,erre tényleg lehet építeni, még ha sok téren a nulláról is kell kezdeni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Szerintem még most sem késő. Bár 24. óra, de most még menthető lenne, ha egy rendes fórum motort tennétek a blog mellé.)
peterk2005
Szia! En nem ertek hozza, de ugy hallottam te igen. Egy ilyenrol mit gondolsz?
 phpbb.hu
Ez sem tokeletes, de joval atlathatobb, sztem. Hogy mennyire lehet kicsinositani (rangok, logok meg franc tudja mik) nem vagom, ahogy azt se, hogy ehhez milyen megkotesek kellenek. Plusz ha jol ertelmezem, lehet egy az egyben at lehetne vinni ennek a forumnak az adatbazisat abba.
chester_fk
Ez kb. a #1 open source forum motor a világon. 😊 Ha ez nem tökéletes, akkor nincs tökéletes fórum motor. 😀

Komolyra fordítva, igen. Ez egy "valódi" fórum motor. Az egyik legjobb. Helyből többször annyit tud, mint amit a bowl.hu valaha is tudott, és megszámlálhatatlan pluginnel bővíthető is.

Mi az, hogy semmit nem tud? Alapból van benne pl keresés, amivel végre rá tudsz szűrni egyes kommentekre, cikkekre, egyszerűbb és könnyebb vele hsz-eket írni, disquson keresztül pedig eredménykövetés is lehetséges. Mi az, ami ezen felül égető hiány lenne?
r.baggio
Higyj nekem, hogy ez nagyon kevés. Egy bloghoz, amihez kiegészítésként van egy fórum ahol el lehet beszélgetni a blog cikkekről teljesen jó, de egy önjáró fórumhoz ekkora tagsággal kevés.

Mondok 1-2 példát, amit tudnia kellene: pl. facebook / twitter / stb. integráció (OAUTH), spamszűrés, search engine spider handling ("keresőmotorok vezérlése" - mit hol hogyan indexeljen be), caching (hogy néhány párhuzamos keresés ne terhelje agyon az oldalt), egy valódi kereső (párszáz hozzászólásnál ez az egyszerű kereső még oké, de ötvenezer postnál vagy le fog halni az oldal ha ketten keresnek, vagy használhatatlan lesz és le kell tiltani). Vagy pl. arról van infótok, hogy milyen peak load (csúcs-terhelés) igénye van ennek a pluginnek? Gyanítom, hogy nincs is róla ilyen adat, mert nem ilyesmire készült. Pedig ugye nem mindegy, hogy így offseason hétköznap délután 10-20 ember van-e fönt a fórumon, mert ennyi ember bárhova vidáman elírogat. De ha szezon közben megjelenik 1000 ember a vasárnap esit meccskövetőben, akkor mi lesz? Bírni fogja? Vagy megáll az élet blogostul, fórumostúl, mindenestül? (Merthogy a kettő most egyben van ugye.)

És vannak alapvető felhasználói funkciók is, amit muszáj lenne tudni. Pl. timezone beállítás (hogy ha asztalin megnyitod és elolvasod az új postokat akkor utána két órával ne hozza le neked megint ugyanazokat a telón, ha közben elrepültél Londonba). Vagy rendezés (utolsó/első post elöl), csak olvasottak mutatása, némítás (akit nem akarsz olvasni lenémítod), hány topic, hány poszt töltődjön be 1 oldalon. Aztán custom avatarok, aláírások, amik kikapcsolhatóak is (telón, mobil előfizetéssel nem akarod hogy az ezer kép a userek aláírásában megegye a havi forgalmadat). Vagy pl. facebook / twitter integráció (összekapcsolhassa a user a face accountot a fórum accountottal). Egy valóban jó post editor (ebben a jelenlegiben a quote kezelés borzasztó).

Nem folytatom, nem kritikának szántam, segítő szándékkal írom. Végülis azért költöztök, mert ez a jelenlegi már túlhaladott, elavult, nem kielégítő nemde? Akkor ne költözzetek egy ennél is gyengébbe környezetbe, hanem adjatok neki egy olyant amit megérdemel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Igazából csak egy simicska -orsòs trükk van ledemózva, mert mikor még nem áll össze ott minden flottúl, akkor kiderül hogy Sobri vette meg ezt az oldalt, és egy kis fejlesztést összerakva, simán vissza fogja hozni a regelők tömkelegét ingyért', akik nem voltak itt soha.
Barba trükk
😊
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem a lehető legrosszabb dolog amit most lehet csinálni az a partizánkodás, meg más lehetőség keresése.
A szerkesztők meghoztak egy döntést, ami szerintem semmivel sem árt bárminek is, kivéve, hogy eltűnnek a regisztráció idők meg a hsz-ek száma - na bumm.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
R.I.P. top25ös userID

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha mar igy megjelentek a Fuzovel kifeles arcok, a Bowlosok meg hisztizgetnek, lehetne valami jo kis Pal utcai fiuk-jellegu harc egy elore megbeszelt grundon, esetleg a ket tarsasagbol kiallhatnanak a legerosebb tagok, aztan landzsaval elet-halal harcban megkuzdhetnenek azert, ki koltozzon. A vesztes megy.
Stez
sajnáljuk hogy megszűnik az nfl.hu/bowl.hu. ennyi
braxa88
Igen, csak lenyegeben nem szunik meg. Mert ha te azt sajnalod, hogy mostantol a bongeszodben nem a bowl.hu lesz, akkor megsem sajnalod annyira. A masik helyen ugyanis a tarsasag nagyja bowl.hu-s lesz, szoval ketlem, hogy az altalad velt szinvonallal fogsz talalkozni.

Es ez egy olyan dolog, hogy szerintem pont mindegy, milyen neven fut a dolog, ha a kozosseg nagyjabol ugyanaz lesz. Es nehany komment alapjan se itelkezz feltetlenul, hogy az ottaniak furcsak. A forumra valoszinuleg az ilyen agybeteg jo resze nem fog regisztralni, vagy sokat nem fog irogatni.

Nem kell nekem bemutatni ezt a helyet, en javaban itt voltam meg az nfl.hu-n is, de hogyha sikerul egy normalis forumot osszepakolni, akkor nem latom, hogy ez visszaeses lenne a jelenlegihez kepest. Persze a normalis forum alatt nem a jelenlegit ertem, ami valljuk be, eleg gyerekcipoben jar a masik portalon.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha mar igy megjelentek a Fuzovel kifeles arcok, a Bowlosok meg hisztizgetnek, lehetne valami jo kis Pal utcai fiuk-jellegu harc egy elore megbeszelt grundon, esetleg a ket tarsasagbol kiallhatnanak a legerosebb tagok, aztan landzsaval elet-halal harcban megkuzdhetnenek azert, ki koltozzon. A vesztes megy.
Stez
sajnáljuk hogy megszűnik az nfl.hu/bowl.hu. ennyi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
De akkor legyen előtte egy wild card selejtező a csoporton belül, hogy a legerősebbek menjenek a döntőbe, de a gyeszák se ússzák meg verés nélkül. 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha mar igy megjelentek a Fuzovel kifeles arcok, a Bowlosok meg hisztizgetnek, lehetne valami jo kis Pal utcai fiuk-jellegu harc egy elore megbeszelt grundon, esetleg a ket tarsasagbol kiallhatnanak a legerosebb tagok, aztan landzsaval elet-halal harcban megkuzdhetnenek azert, ki koltozzon. A vesztes megy.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 860 — No es importante
Mi az, hogy semmit nem tud? Alapból van benne pl keresés, amivel végre rá tudsz szűrni egyes kommentekre, cikkekre, egyszerűbb és könnyebb vele hsz-eket írni, disquson keresztül pedig eredménykövetés is lehetséges. Mi az, ami ezen felül égető hiány lenne?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Aki a híreket akarta magyarul olvasni, az már régen ott (is) volt, aki meg angolul is elboldogul, és inkább fórumkodna annak meg kb elég volt ez a tartalom...Ez már kb 2 éve így kialakult, kár hogy így történt. Ez van.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akarok vészmadárkodni, de tartok attól, hogy a dolog el lett sietve - technikai megvalósítás oldaláról nézve. Anélkül, hogy kisebbíteni akarnám a megmaradt bowl.hu-s szerkesztők érdemeit, a bowl.hu már jó ideje döntően fórum, kiegészülve 1-2 emberrel aki szélmalomharcot folytatva még előállít időnként némi tartalmat a blogra/portálra. De döntően ez egy nyílt, egymásért idejáró fórumozó közösség. Mint ilyen ,a legnagyobb idehaza. Ennek a közösségnek elsősorban egy fórumra van szüksége, ami kiegészülhet egy bloggal is, de nem fordítva.

Namost az FK viszont egy blog, nem fórum. A költözés címén a blogba lett bele szuszakolva egy fórum plugin, ami minden, csak nem egy teljes értékű fórum motor. Az igyekezetet nem kétlem, biztos, hogy a legjobbat szeretnétek / szerettétek volna, de az a plugin nem lesz képes kiszolgálni egy önjáró fórumot. Nem tud semmit. 😕 Most még csak a first day problémákba ütköztök, ami töredéke annak ami elő fog jönni menet közben, ez higyjétek el. (Szerintem még most sem késő. Bár 24. óra, de most még menthető lenne, ha egy rendes fórum motort tennétek a blog mellé.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nem a hol a fontos, hanem hogy kikkel.
Én ezek alapján átregeltem gondolkodás nélkül, és remélhetőleg, hogy a közösség minden aktív tagja így tesz majd - a fórum URL-je tényleg csak a körítés.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
OK! Köszi a nyílegyenes beszédet. Ez korrekt, DE:
Mi nem véletlenül írtunk ide, és vagyunk itteni közösség. Írhatnánk máshova, nem tettük.
Ide tartozuk, szerkesztőktől függetlenül. Persze jó fejek (vannak köztük), de évek óta erősen csökken a hozzáadott értékük. Sokan mégis megmaradtunk, ezen az öreg kaibán.

Még egyszer köszi a korrekt választ... tudjuk mivel állunk szemben
Ha eljön a szezon, akkor majd megkeresem a helyem.

Sziasztok! Chester vagyok a "sötét oldalról", és gondoltam reagálnék én is erre az egyesülésre, hiszen és más oldalt képiselek.

Először is braxa, veled már lefutottam 2016-ban egy vitát az FK kommentszekciójában, amikor trollkodni jöttél át. Hidd el, hogy azok után nekem sincs kedvem a közösüléshez (nohomo), de ebben nem te vagy én döntöttünk. Sőt, én most ezzel nem leszek népszerű, de én voltam az egyetlen, aki ellenezte az FK részéről, hasonló okok miatt, mint amiért ti is ellenzitek. Megvan a saját helyünk, nektek is, nekem is, ahová "nem kellenek idegenek", szóval megértem ahogy éreztek. Bár hangoztattad, hogy nem szereted az FK-t, azért a tippjátékunkat behúztad, amihez ezúton gratulálok, én ritka balfasz voltam abban (is).

De mivel ezt a ti és a saját vezetőségem támogatta, nincs mit tenni, mint együtt élek vele, és bízom benne, hogy a saját prekoncepcióm módosul majd, és az előítéleteket el lehet hagyni a későbbiekben. Úgy gondolom ez mindkét oldal részéről megvan, ez az egyesülés bizakodásra ad okot, mint ahogy az is, hogy több, mint 200-an mentek át innen nem az FK, hanem az itteni közösség miatt az új fórumra. Ki tudja, lehet fogok még innen vedelni valakivel együtt a jövőben.

Aki meg nem szereti az FK-t, annak ezután sem kell, én nem prédikálni jöttem. Viszont az indokokkal alátámasztott érveléseket szeretem, amit akár tőled, akár a medvés kollégától, vagy bárki mástól elfogadok, hogy miben kellene változtatni, hogy mégis átjöjjenek. Nem hozzám, nem miattam, hanem hozzátok, miattatok, elvégre ez a ti közösségetek, csak más helyen. A mi részünkről kb ennyi feladat van az adminkodás mellett a fórumot illetően, így tényleg várom a javaslatokat.

Ami az ottani bázist illeti, nálunk csak cikkek alá való kommentelési lehetőség van, azzal meg változó ki mennyit él. A 800 regisztrált fő csalóka, most olyan 2-300 közötti mag van a fórumon, amiből szerintem csak jó esetben 20 nem bowlos tag, de ugye vannak olyanok akik ide is és oda is írtak. Szóval gyakorlatilag tiétek a fórum, így nem igazán értem, hogy a technikai vagy dizájn dolgokon kívül mi az, ami taszít az áttérést illetően. Még a cikkeket sem kell elolvasni ha nem akarod, bár ha jól tudom az itteni szerkesztő gárdától is várhatóak lesznek írások.

Szebb jövőt!
chester_fk


Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok! Chester vagyok a "sötét oldalról", és gondoltam reagálnék én is erre az egyesülésre, hiszen és más oldalt képiselek.

Először is braxa, veled már lefutottam 2016-ban egy vitát az FK kommentszekciójában, amikor trollkodni jöttél át. Hidd el, hogy azok után nekem sincs kedvem a közösüléshez (nohomo), de ebben nem te vagy én döntöttünk. Sőt, én most ezzel nem leszek népszerű, de én voltam az egyetlen, aki ellenezte az FK részéről, hasonló okok miatt, mint amiért ti is ellenzitek. Megvan a saját helyünk, nektek is, nekem is, ahová "nem kellenek idegenek", szóval megértem ahogy éreztek. Bár hangoztattad, hogy nem szereted az FK-t, azért a tippjátékunkat behúztad, amihez ezúton gratulálok, én ritka balfasz voltam abban (is).


Szebb jövőt!
chester_fk
régen volt csúnya volt. sok minden változott már.
azóta rendszeres olvasótok, hallgatótok vagyok.
Mindannyian NFL fanatikusok vagyunk, nem kell külön helyen lenni, össze lesz hozva a két tábor, aztán meg inkább szinvonalasabb lesz minden.
A fórum biztos vagyok benne olyan szinvonalon fog élni mint itt, a hsz szekcióban az egy külön élet
Előbbutóbb minden a helyén lesz, nyílván vannak fanyalgók, mint ahogy törzs FK hozzászólok közül sokaknak nem tetszene ha nekik kéne a bowl-ra menni. Ilyen ez ha újat kell megszokni. De megszokjuk.
Remélem a fórum szerves része lesz az FKnak, és a közösségeknek.

köszi a gratut, de a könyvet a rohadt posta benyelte 😕