NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Nekem se jött mail tegnap óta. Tudsz segíteni baggio?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Szeretném megosztani az én álláspontom a témával kapcsolatban.

Részben megértem a szerkesztőséget; voltak kéréseik amik teljesen jogosak és kizárólag rajtam álltak (hogy pár példát említsek: keresés, felhasználók kezelése, cikk kommentek törlése, NCAA csapatok szerkesztése, táblázat beszúrás…).

Voltak ötletelések, nagy megfejtések, sörözés, nagy ígéretek mindenki részéről… aztán ahogy az lenni szokott mindenki élte az életét (suli, karrier, család) és a priorítások megváltoztak.

Tudtommal viszont annak nem volt technikai gátja, hogy cikkek szülessenek, forgalom generálódjon, pezsegjen az élet az oldalon… majd ez egy öngerjesztő folyamatot indítson be.
Számokat tekintve tisztán látszódik, hogy sajnos a lendület fogyott (cikkek számossága éves bontásban): 2010 - 978, 2011 - 869, 2012 - 563, 2013 - 421, 2014 - 289, 2015 - 433, 2016 - 200, 2017 - 90.

A site történelme során létrejött cikkeket kicsit elrejtettem, tekintve, hogy tartalom jelenleg nem generálódik.

Őszíntén kívánom, hogy az új oldalon megtaláljátok a számításotokat.
Aki marad az számíthat arra, hogy a fórum működni fog (nagy terheltség mellett is) illetve az eredménykövetőket is megpróbálom automatizálni (látom, hogy azt eléggé szeretitek 😉).

Ui.: Jelenleg egy szerződés köt, de amint lejár, az oldalról leszedem a hirdetéseket.

Üdv,
Bálint
valentinx
Köszönjük Emese.....
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
személyes találkozóink során soha nem említetted, hogy azért nem állsz neki a fejlesztéseknek, mert csökken a tartalom (egyetlen dologgal jöttél, hogy ez kedv kérdése, az elmúlt 1 napban többet foglalkoztál az oldallal, mint az előző 2 évben összesen, úgyhogy remélem legalább a kellő motivációt megkaptad most)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rossz helyen próbálod elmondani szerintem. Ha valóban segíteni akarsz, a másik oldalon az adott fórumban van rá lehetőség. (igen láttam hogy írtál rá kommenteket.. de az kb annyit ért el hogy megmondtad a tutit. Azt kell folytatni, ez nem úgy működik hogy írsz 2 kommentet... szvsz.Igor
Ezen túl vagyunk. Nem részletezem, nem kaptam rá engedélyt attól aki megkeresett. De úgy gondoltam érdemes lenne futni még egy kört ezzel kapcsolatban, mert most még időben van. Sokunknak (volt?) ez a fórum a napi rutinjának része, nem mindegy, hogy mi lesz a sorsa. Engem is érdeke attól függetlenül, hogy úgy alakult, ahogy alakult.

Az nem lehet megoldás, hogy használjuk ami van odaát, és közben elkezdik fejleszteni a phpbb-t és ha kész akkor áttérünk arra? Végülis még holt szezon van😊 persze, bukunk egy pár aranyköpést, de a bowl.hu is sok fejlesztésen ment át míg az lett ami.Pari
Minden megoldás lehet (nem is csak a phpBB, van még kb. tucatnyi másik alternatíva).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Nekem csak egy kérdésem lenne, az érkezésed előtt évekkel létrehozott, és áldozatos munkával (illetve többek között az én anyagi ráfordításommal) 8000 fő fölé növesztett FB-oldalunkat milyen megfontolásból sajátítottad ki?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Sziasztok!

Szeretném megosztani az én álláspontom a témával kapcsolatban.

Részben megértem a szerkesztőséget; voltak kéréseik amik teljesen jogosak és kizárólag rajtam álltak (hogy pár példát említsek: keresés, felhasználók kezelése, cikk kommentek törlése, NCAA csapatok szerkesztése, táblázat beszúrás…).

Voltak ötletelések, nagy megfejtések, sörözés, nagy ígéretek mindenki részéről… aztán ahogy az lenni szokott mindenki élte az életét (suli, karrier, család) és a priorítások megváltoztak.

Tudtommal viszont annak nem volt technikai gátja, hogy cikkek szülessenek, forgalom generálódjon, pezsegjen az élet az oldalon… majd ez egy öngerjesztő folyamatot indítson be.
Számokat tekintve tisztán látszódik, hogy sajnos a lendület fogyott (cikkek számossága éves bontásban): 2010 - 978, 2011 - 869, 2012 - 563, 2013 - 421, 2014 - 289, 2015 - 433, 2016 - 200, 2017 - 90.

A site történelme során létrejött cikkeket kicsit elrejtettem, tekintve, hogy tartalom jelenleg nem generálódik.

Őszíntén kívánom, hogy az új oldalon megtaláljátok a számításotokat.
Aki marad az számíthat arra, hogy a fórum működni fog (nagy terheltség mellett is) illetve az eredménykövetőket is megpróbálom automatizálni (látom, hogy azt eléggé szeretitek 😉).

Ui.: Jelenleg egy szerződés köt, de amint lejár, az oldalról leszedem a hirdetéseket.

Üdv,
Bálint
valentinx
Most aztán lesz pezsgés. Csak győzd követni a számokat. Köszönjük.
| Szerinted az nem lehet, hogy azért fogytak a cikkek, mert amíg az egyik serpenyőbe került, addig a másikba nem!? |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Sziasztok!

Szeretném megosztani az én álláspontom a témával kapcsolatban.

Részben megértem a szerkesztőséget; voltak kéréseik amik teljesen jogosak és kizárólag rajtam álltak (hogy pár példát említsek: keresés, felhasználók kezelése, cikk kommentek törlése, NCAA csapatok szerkesztése, táblázat beszúrás…).

Voltak ötletelések, nagy megfejtések, sörözés, nagy ígéretek mindenki részéről… aztán ahogy az lenni szokott mindenki élte az életét (suli, karrier, család) és a priorítások megváltoztak.

Tudtommal viszont annak nem volt technikai gátja, hogy cikkek szülessenek, forgalom generálódjon, pezsegjen az élet az oldalon… majd ez egy öngerjesztő folyamatot indítson be.
Számokat tekintve tisztán látszódik, hogy sajnos a lendület fogyott (cikkek számossága éves bontásban): 2010 - 978, 2011 - 869, 2012 - 563, 2013 - 421, 2014 - 289, 2015 - 433, 2016 - 200, 2017 - 90.

A site történelme során létrejött cikkeket kicsit elrejtettem, tekintve, hogy tartalom jelenleg nem generálódik.

Őszíntén kívánom, hogy az új oldalon megtaláljátok a számításotokat.
Aki marad az számíthat arra, hogy a fórum működni fog (nagy terheltség mellett is) illetve az eredménykövetőket is megpróbálom automatizálni (látom, hogy azt eléggé szeretitek 😉).

Ui.: Jelenleg egy szerződés köt, de amint lejár, az oldalról leszedem a hirdetéseket.

Üdv,
Bálint
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan


"Ha már cikket senki nem fog írni, legalább ti, kedves fórumozók, maradjatok, kattintásszámot és bevételt generálni nekem!"

Bravó. A pont az i-re.
vassadi
Komoly, felnőtt, gondolkodó ember lehet a srác...

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571


"Ha már cikket senki nem fog írni, legalább ti, kedves fórumozók, maradjatok, kattintásszámot és bevételt generálni nekem!"

Bravó. A pont az i-re.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
nekem teljesen mindegy, hogy az avatarom sarkai csodálatosan le vannak csippentve és tudom mozgatni a textboxot írás közben, meg hogy tudok spoilereset írni a Solo filmről úgy, hogy csak akkor rontom el a szórakozásodat, ha azt te is akarod. az ottani színvonal (legyen az szakmai okádás vagy toxikus gyönyör) csak rajtunk múlik.

amúgy ezt is gyűlöltétek az elején, de aztán elkezdett működni és megszerettétek. úgy alakítottuk, ahogy ti akartátok és ez odaát is így kell, hogy legyen majd.
shawnka
Azt próbálom elmondani, hogy nem fogják tudni úgy alakítani. Nem képes rá a választott megoldás. A phpBB például alkalmas lenne rá, ez nem.
peterk2005
Az nem lehet megoldás, hogy használjuk ami van odaát, és közben elkezdik fejleszteni a phpbb-t és ha kész akkor áttérünk arra? Végülis még holt szezon van😊 persze, bukunk egy pár aranyköpést, de a bowl.hu is sok fejlesztésen ment át míg az lett ami.
Pari
ezen dolgozunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
nekem teljesen mindegy, hogy az avatarom sarkai csodálatosan le vannak csippentve és tudom mozgatni a textboxot írás közben, meg hogy tudok spoilereset írni a Solo filmről úgy, hogy csak akkor rontom el a szórakozásodat, ha azt te is akarod. az ottani színvonal (legyen az szakmai okádás vagy toxikus gyönyör) csak rajtunk múlik.

amúgy ezt is gyűlöltétek az elején, de aztán elkezdett működni és megszerettétek. úgy alakítottuk, ahogy ti akartátok és ez odaát is így kell, hogy legyen majd.
shawnka
Azt próbálom elmondani, hogy nem fogják tudni úgy alakítani. Nem képes rá a választott megoldás. A phpBB például alkalmas lenne rá, ez nem.
peterk2005
Az nem lehet megoldás, hogy használjuk ami van odaát, és közben elkezdik fejleszteni a phpbb-t és ha kész akkor áttérünk arra? Végülis még holt szezon van😊 persze, bukunk egy pár aranyköpést, de a bowl.hu is sok fejlesztésen ment át míg az lett ami.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Srácok, én valamiért nem tudok regelni a másik oldalra....
csi77
hol akad el? emailt kapsz? spam mappát megnézted?
ha nem ilyen gond, baggio megoldja (ahogy másét is)
és tényleg én annyit kérek, hogy ha lehet egy helyen legyünk, nem akarok 8 helyen olvasni mindent😊
NB2
Baggio segített, köszi neki. Utána láttam meg, hogy spambe rakta a levelet......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Én i próbáltam regelni, de nem jön email :/
Egon
ment PM
r.baggio
Tegnap óta nekem se jött e-mail. Tudnál segíteni?

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Én i próbáltam regelni, de nem jön email :/
Egon
ment PM
r.baggio
én is így jártam, spambe se jött semmi
Húsrágó
ment PM, a többiek már mind be tudtak lépni azóta szerencsére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nekem teljesen mindegy, hogy az avatarom sarkai csodálatosan le vannak csippentve és tudom mozgatni a textboxot írás közben, meg hogy tudok spoilereset írni a Solo filmről úgy, hogy csak akkor rontom el a szórakozásodat, ha azt te is akarod. az ottani színvonal (legyen az szakmai okádás vagy toxikus gyönyör) csak rajtunk múlik.

amúgy ezt is gyűlöltétek az elején, de aztán elkezdett működni és megszerettétek. úgy alakítottuk, ahogy ti akartátok és ez odaát is így kell, hogy legyen majd.
shawnka
Azt próbálom elmondani, hogy nem fogják tudni úgy alakítani. Nem képes rá a választott megoldás. A phpBB például alkalmas lenne rá, ez nem.
peterk2005
Rossz helyen próbálod elmondani szerintem. Ha valóban segíteni akarsz, a másik oldalon az adott fórumban van rá lehetőség.
(igen láttam hogy írtál rá kommenteket.. de az kb annyit ért el hogy megmondtad a tutit. Azt kell folytatni, ez nem úgy működik hogy írsz 2 kommentet... szvsz.

Amúgy persze lehetett volna egész nyáron 3 hónapos UAT tesztet tolni annak a 3-4 embernek (vagy nem...), de akkor is talált volna augusztusban biztos mindenki jó néhány egyéb dolgot ami nem tetszik...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én i próbáltam regelni, de nem jön email :/
Egon
ment PM
r.baggio
én is így jártam, spambe se jött semmi
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem teljesen mindegy, hogy az avatarom sarkai csodálatosan le vannak csippentve és tudom mozgatni a textboxot írás közben, meg hogy tudok spoilereset írni a Solo filmről úgy, hogy csak akkor rontom el a szórakozásodat, ha azt te is akarod. az ottani színvonal (legyen az szakmai okádás vagy toxikus gyönyör) csak rajtunk múlik.

amúgy ezt is gyűlöltétek az elején, de aztán elkezdett működni és megszerettétek. úgy alakítottuk, ahogy ti akartátok és ez odaát is így kell, hogy legyen majd.
shawnka
Azt próbálom elmondani, hogy nem fogják tudni úgy alakítani. Nem képes rá a választott megoldás. A phpBB például alkalmas lenne rá, ez nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Én i próbáltam regelni, de nem jön email :/
Egon
ment PM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Én i próbáltam regelni, de nem jön email :/

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Valamint azt se felejtsük el, hogy cáfolatot vagy bármi megjegyzést az elmúlt 2 napban se kaptunk a fejlesztőtől ami esetleg maradásra bírna bárkit is.
Matthew99
pedig volt statement: eltűnt azóta a teljes főoldal és a fórumból a gépház is... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Srácok, én valamiért nem tudok regelni a másik oldalra....
csi77
ment PM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Srácok, én valamiért nem tudok regelni a másik oldalra....
csi77
hol akad el? emailt kapsz? spam mappát megnézted?
ha nem ilyen gond, baggio megoldja (ahogy másét is)
és tényleg én annyit kérek, hogy ha lehet egy helyen legyünk, nem akarok 8 helyen olvasni mindent😊
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Srácok, én valamiért nem tudok regelni a másik oldalra....
csi77
Ugye, a szép emlékek. 😊 😀
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Srácok, én valamiért nem tudok regelni a másik oldalra....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
addig meg Jól elirogatok itt magamnak, meg a kedves naplómnak, mint egyposztapokaliptikus disztópiában. 😊 😊
Helmut Zimmer
Ehhez csodálatosan passzol az aláírásod 😊
Matthew99
😊