NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
A magam részéről sajnálom ha ennek itt vége!
Anno ez az oldal több szempontból is megtetszett, ezért regisztráltam ide és nem máshova. Más magyar oldalt nem is nagyon nézek mióta nincs powerplay.hu és ez valószínűleg nem is fog változni. Aki elmegy annak köszönöm a befektetett munkát, aki marad az pedig remélem előre viszi majd.
♉gaben♉
Nemá, ha maradsz akkor a Raiders topikban muszáj lesz kétkulacsos politikát vinni. Senkit nem hagyunk hátra 👊👊👊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
A váltást azért sürgettük, mert nyilvánvaló, hogy valentinx-szel egy percig nem akartunk tovább semmilyen közösséget vállani, és erről tájékoztatni akartuk a legtöbb embert is. Én bármennyire is szeretem a bowl.hu-t, könyvnyi anyagom van fenn cikként, ahogy ezt a partizánakcióit is lereagálta, számomra csak megerősítette azt az érzést, hogy hányingert kelt ide írnom. Sose kerestem ezzel egy forintot se, amit ígértem betartottam, erre valaki évekig hazudik az arcodba, és hiába világosítottad fel sokszor, hogy az oldal sose fogja termelni a pénzt, kiderül hogy miután cselesen megszerezte a domain tulajdonjogát, semmi mást nem akar, mint összeszedni egy kis mellékest. Szerintem erről jó ha tudnak a fórumozók, ezek után mindenki szíve joga eldönteni hogy marad itt, ahol ugyan jelenleg jobbak a körülmények, vagy ahhoz a táborhoz csatlakozik, akik a sportággal szívből foglalkoznak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
A magam részéről sajnálom ha ennek itt vége!
Anno ez az oldal több szempontból is megtetszett, ezért regisztráltam ide és nem máshova. Más magyar oldalt nem is nagyon nézek mióta nincs powerplay.hu és ez valószínűleg nem is fog változni. Aki elmegy annak köszönöm a befektetett munkát, aki marad az pedig remélem előre viszi majd.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként miért nem vesszük meg az oldalt? Közösségi finanszírozás.
Amadeus
Ezzel kapcsolatban is már a háttérben zajlanak egyeztetések. Valamint egy új remélhetőleg minden igényt kielégítő fórum is van ami pár napon belül startra kész. A bowl.hu-s fórumnál is remélhetőleg jobb lesz, a terv az.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Egyébként miért nem vesszük meg az oldalt? Közösségi finanszírozás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Ez abszolút így van, és a cikkek csökkenésével még inkább a fórumra irányult a figyelem, ami persze nem volt baj. A fórum a lényeg, és azt átmentettük. A fórumokban bőven volt szakmázgatás, az FK-n pedig neki lehet állni cikkeket is írni, majd biztos kialakul.
Én pl. biztosan fogok írni oda cikket...majdnem ide is írtam mostanában már, de utólag jól tettem, hogy nem.
Chargers LT
Sokan dobaloznak itt a cikkek es a belefektetett munka szamaval, am eleg sokan, a szerkesztok kozul is elmennek egy lenyeges dolog mellett, a temavalasztasrol van szo.

Mert ne haragudjatok sracok, de eleg gyakran lattam, hogy – megitelesem szerint – az energiat nem oda csoportositjatok, ahova jobb lenne. Meccsbeharangozók, csoportbeharangozók, elozetesek peldaul. Nem nagykepuseg, de ezekbe az anyagokba bele sem kattintok. Es ezek szerintem nem is hoznak szakmai szempontbol es kattintas szempontjabol sem annyit, hogy megerje faradni vele.

Stez
Én simán olvasnám a beharangozót/összefoglalót is ha túlterjedne azon, hogy felsoroljuk hol ki játszik jól és rosszul. Kifejezetten érdekes és hiánypótló lenne ha arról születne cikk hogy X csapat támadójátékát Y csapat védekezése így és így próbálja semlegesíteni. Vagy ha csak a matchup-ok szintjén több szakmai infot kapnánk mintsem két nevet akit nézzünk mire mennek egymás ellen.

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Nem akartam ehhez a témához írni, hiszen sem a régi, sem pedig a mostani szerkesztőket nem ismerem, nem voltam a viták részese és főleg, egy dekát nem tettem hozzá az oldalhoz, közösséghez, pusztán felhasználóként vagyok jelen. Előrebocsátom, tényleg senkivel, semmilyen személyes konfliktusom nincs, és most sem szeretném, ha akár egy sor is személyeskedésnek hatna, sőt, kifejezetten nagyra értékelem az eddigi munkátokat.

Viszont átlag userként a kapkodás és az impulzus-indukált döntéshozás a domináns percepcióm; amióta kikerült a búcsú-cikk (még volt szerencsém olvasni), illetve hozzászólásokban elindult a döntésről, események alakulásáról szóló diskurzus, nem látom be, miért kellett ezt ennyire azonnali jelleggel, az aktív olvasó-és íróközönséget velünk vagy ellenünk (nem volt ilyesmi kimondva, nem is utaltatok rá sehol, csupán ez érződött) döntéshelyzetbe hozva váltani, főleg, ha a fórum bezárása, oldal megszüntetése nem volt a leírások alapján kilátásba helyezve. Az FK-t nyilván valaki rühelli, valaki szereti, de az tény, hogy a jelenlegi fórum, ha nem is használhatatlan, de egyrészt kényelmetlen, másrészt buta; az aktív fórumozást nagyban segítő funkciók, mint az utolsó olvasottra ugrás, az idézésről szóló értesítések, a folyamatos frissítés, az email-értesítések átláthatósága és a megszokás mind-mind olyan, az átlaguser számára fontos feature, aminek a fontosságát szerintem alábecsüljük. Félreértés ne essék, ha a végállomás az fk lesz, élből nem utasítom el, ahogy a regisztrációt is szinte azonnal, just in case megcsináltam, mert ez a közösség és az itt releváns meglátásokat megfogalmazók jelentették számomra a kis online nfl-családot, ugyanakkor nem látom be -és erre vonatkozóan nem is láttam indokot, ha volt, nyugodtan hülyézzetek le-, miért nem lehetett ezt a váltást úgy bevezetni, hogy már van egy hasonló tudású, színvonalú fórum mondjuk két hónappal később, amennyiben mindenképp feloldhatatlan az ellentét a két fél között. Nem vitatom az állításaitokat, vélhetően a komisszár elvtárs tett eleget azért, hogy idáig eszkalálódjon a konfliktus, csupán a sietséget tartom indokolatlannak, mert a felhasználók számára a kényelem és a megszokás a két domináns szempont, és az átállás sokkal gördülékenyebb alakulna -fontos kiemelni, szerintem, nyugodtan cáfoljatok meg-, amennyiben egy hasonló színvonalú fórumra kellene migrálni, mintsem, hogy a váltás kényelmetlenségeinek elviselését elvárni a felhasználói tömegtől egy butább felületen. Ezzel a hirtelenséggel kockáztattátok a közösség szétszakadását, ami, ahogy látom, meg is történt, amiért azért nagy kár, mert bár tény, évek alatt volt színvonalbeli romlás, de a jelenlegi online felületeket nívóban és szellemiségben így is körökkel veri-verte a bowl.

Amennyiben bárhol tévednék, vagy személyesen sértenék valakit, írjon akár privátot, akár választ erre, mert azt mindenképp elkerülném és inkább beszéljük meg, mintsem, hogy félreértések miatt maradjon rossz szájíz.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Ez abszolút így van, és a cikkek csökkenésével még inkább a fórumra irányult a figyelem, ami persze nem volt baj. A fórum a lényeg, és azt átmentettük. A fórumokban bőven volt szakmázgatás, az FK-n pedig neki lehet állni cikkeket is írni, majd biztos kialakul.
Én pl. biztosan fogok írni oda cikket...majdnem ide is írtam mostanában már, de utólag jól tettem, hogy nem.
Chargers LT
Sokan dobaloznak itt a cikkek es a belefektetett munka szamaval, am eleg sokan, a szerkesztok kozul is elmennek egy lenyeges dolog mellett, a temavalasztasrol van szo.

Mert ne haragudjatok sracok, de eleg gyakran lattam, hogy – megitelesem szerint – az energiat nem oda csoportositjatok, ahova jobb lenne. Meccsbeharangozók, csoportbeharangozók, elozetesek peldaul. Nem nagykepuseg, de ezekbe az anyagokba bele sem kattintok. Es ezek szerintem nem is hoznak szakmai szempontbol es kattintas szempontjabol sem annyit, hogy megerje faradni vele.

Sok sztori van viszont, amibe inkabb lehetne, es latok/olvasok is itt olyan irasokat, amikben van potencial.

A szakmaisag sem egyenlo a szakmaisaggal – mara eljutott oda a bowl.hu atlaga, hogy nincsen szuksege beharangozokra peldaul, nem is erdeklik annyira az embereket ezek a dolgok, mintsem valoban olyan dolokra kivancsi mindenki, ami a figyelmet felkelti, erdekes tortenetek, kiveteles tehetsegek, olyan dolgok, amikkel nem szembesul manapsag minden rajongo, aki igazabol felmegy barmelyik NFL-portalra, vagy esetleg amik egy nfl.comon, egy ESPN-en erdekesek lesznek, es van bennuk annyi, hogy magyarul meg lehessen irni.

Griffin sztorija egeszen zsenialis, na most szerintem a forditassal, amivel talalkoztam, sokkal tobb melo volt, mintsem „onerobol” valaki, a sajat szemszogebol megkozelitve megirja ezt egy kerek cikkben.

Sok cikkel sajat magatokat szopatjatok csak meg. Tetszik vagy sem, be kell latni, nem erik meg azt a faradtsagot, amiket beleoltok. Es tudom, hogy mindenki jot akar, meg a sport iranti szeretetbol csinalja, de a nagy geci valosag az, hogy ettol fuggetlenul en (es a legtobben) nem fogunk belekattintani, noha ertekuljuk a munkat.

Nem azon van a lenyeg, hogy napi limit, hiaba kerul ki ket cikk naponta, ha azok nem erdekesek elegge.

Es egyebkent pontosan ezert tartotok ott, hogy a banda felenek mar elment a kedve a cikkirastol, plusz hat nyilvan jon ehhez az, hogy a vart fejlesztesek sem tortentek meg. Viszont regebben sokkal kreativabban sikerult osszehozni azokat az irasokat, amik tenyleg felkeltettek a jozan paraszt erdeklodeset is.

A szerkesztoi kornek is megvolt az a betegsege, hogy ragaszkodott a „haverokhoz”, igy peldaul eleg sok cikk kerult ki egy idoben, ami tele volt targyi tevedessel, helyesirasi hibakkal, stb. Ezek a szinvonal rovasara mentek, es nem egy regebbi arcot ismerek, aki nem azert lepett le, mert itt a kovacspistike jott trollkodni es telefosta baromsagokkal a forumot, hanem egyszeruen csak a bowl.hu teljes egeszeben, szakmailag es mindenhogy elveszitette a vonzerejet.

Ezt az egeszet igazabol magatok kozott kellene eldonteni, nyilvan ez akkor erdekes, hogyha a bowl.hu valamilyen formaban megmarad es nem lesz teljes fuzio a masik tarsasaggal, mivel onnan megint jon akkor par ember, aki ir cikkeket, viszont felhigul a mezony es ez azt fogja szulni, hogy sorra szuletnek majd azok a „kotelezo” cikkek, amik egyebkent abszolut nem erik meg azt az energiat, amit beleoltok.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Hű mi megy itt. Én csak a társaságért jártam ide (SB4P), nyilván egy színt után nem az itteni cikkekből fejleszti az ember a foci tudását.
Mondjuk anno volt egy kis nobilis attitűd a belső kör részéről, ami szerintem pár embernek elvette a kedvét attól, hogy tartalmat gyártson itt.
Amadeus
Ja, csak gyorsan elfogyott az előny 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Hű mi megy itt. Én csak a társaságért jártam ide (SB4P), nyilván egy színt után nem az itteni cikkekből fejleszti az ember a foci tudását.
Mondjuk anno volt egy kis nobilis attitűd a belső kör részéről, ami szerintem pár embernek elvette a kedvét attól, hogy tartalmat gyártson itt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Ez abszolút így van, és a cikkek csökkenésével még inkább a fórumra irányult a figyelem, ami persze nem volt baj. A fórum a lényeg, és azt átmentettük. A fórumokban bőven volt szakmázgatás, az FK-n pedig neki lehet állni cikkeket is írni, majd biztos kialakul.
Én pl. biztosan fogok írni oda cikket...majdnem ide is írtam mostanában már, de utólag jól tettem, hogy nem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Igen, és ezeket mi írtuk (bocs én is), akkor még egyszer... miért kéne elhagyni a csatahajót?
Adja már el valaki az ötletet, mert az, hogy összevesztünk az a szelávi,
főleg úgy hogy idejön egy FK-s admin, hogy neki az ötlet valójában nem jön be.
Helmut Zimmer
Kedves Helm!

11-12 éve még gyerekcipőben járt itthon az amerikai foci, "könnyebb volt akkoriban" újat írni róla, mert nagyon sokrétű a program...collage foci, draft, salery cap, szabályok, roster managemnet, taktikák stb...de itt azóta felnőtt egy generáció és nehéz nekik már újat mondani - a meg mindenki álltal ismert dolgok ismételgetése, meg kb. olyan szintet eredményezne, mint a Sport tv-s közvetítések "leegyszerűsített, új néző barát" tematikája.

Én alapvetően nem kedvelem se a Hox-t se a Billst, de miattad szoktam őket olvasni, mert egy két hsz-ed felér egy cikkel - (ezzel biztos nem vagyok egyedül). Neked baromi nehéz lenne eladni, hogy miért jó a költözés, de azt el tudom mondani, hogy miért lenne rossz ha nem jönnél.

Mert hiányoznál sokaknak, hiányoznának a sajátos meglátásaid, észrevételeid amiből mi egyszerű mezei fanok tanulhatunk!

Én szeretem ezt az oldalt, örülök, hogy a tagja lehetek, itt tanultam szinte mindent, tőletek. A fórum kiváló, de sajnos a többi tartalom elkezdett megkopni, aminek számos oka van, amit a szerkesztők elég részletesen ecseteltek korábban és nem is lehet őket ezért hibáztatni, mert ők ezt a játék szeretetért teszik, értünk. Ha ők belefáradtak a hadakozásba, akkor ki vagyok én, hogy ezzel vitatkozzak.

Lehet, hogy az FK egy blog volt eddig, de nem jelenti azt, hogy az is marad örökre.
A fórum egy nagyon jó kezdeti lépés, és ha a megfáradt bowl.hu-s szerkesztők újra megtelnek reménnyel, akkor jönnek majd a cikkek, interjúk, podcastok, elemzések egyéb tartalmak is ami szerintem jó dolog.

Remélem olvashatlak még sokáig odaát is!

Üdv
Pari
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy arról, hogy a színvonal esése részen szerkesztőségi felelősség JJ is tök őszintén írt. Én ezt nagyon becsülöm. Mindenki ragaszkodik a régi cimborasághoz, de azért fordítsuk meg ezt a dolgot kicsit.

A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.

Régen sokan jártunk ide tanulni, fejlődni, mert mindig lehet. Ma a legértékesebb cikkek a topicokban születnek.

OK, az FK... mitől lesz más?
Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.
Lesznek jobban ráérő, esetleg kompetensebb szerzők?
Nem gyökérkedni akarok, de nálam ez a selling point, ezzel lehet egyedül vagyok, de akkor is így gondolom.

na üdv.
Helm
Helmut Zimmer
Én azt hiszem két irány van - az egyik amelyben megpróbálod hírértékben utolérni a dotkomot meg az espéent. De be kellene látni többeknek, hogy ez teljes lehetetlenség egy ilyen kicsi zárójeles amatőr gárdával. És ez megöli a szerkesztőségeket. A kötelező heti, minden csapatról, minden csoportról. Sötöbö. Teljesen felesleges, aki egy millimétert is tud angolul, az ezeket a faék híreket megnézi eredetiben. A másik irány amiben lenne fantázia azok az elemző cikkek, az agyborulások, s itt óriás hibák vannak, mert olyan idealista széplelkeknek engedtük el a kezét, mint Szabler, Sanyi a PFBvel - és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma. A legélvezetesebb szépírók kikoptak, elmorzsolódtak, feladták. S ez igenis szerkesztői hiba, hogy nem ismerjük fel a a gyöngyszemeket. A véleményvezér nem a szájkarate mester, hanem az író amit nem találsz meg sehol máshol, s keresed melyik topikban mikor bukkan fel. Ők még annyira értkesek is lehetnének, hogy esetleg megérné az angolravisszafordítás is. Mindenesetre rengeteg amifoci tudás gyűlit itt fel nem csak szerkesztői részről. az a kérdés, hogy ezt lehet-e a fény fele fordítani vagy nem? Megérteném a sértődöttséget akár tulajdonosi vagy szerkesztő részről is, de senkit sem érdekel, az érdekel mindenkit, hogy ki legyen nyalva a segge - engem is az érdekel, nem érdekel, hogy valentix letépi baggioncaarobi fejét vagy nem, nem és nem. Elemzéseket szeretnék, beszélgetést, életet.

 www.facebook.com/groups/242592366324859/

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Igen, és ezeket mi írtuk (bocs én is), akkor még egyszer... miért kéne elhagyni a csatahajót?
Adja már el valaki az ötletet, mert az, hogy összevesztünk az a szelávi,
főleg úgy hogy idejön egy FK-s admin, hogy neki az ötlet valójában nem jön be.
Helmut Zimmer
Bemásolom akkor újra előző kommentemet:

"... én nagyon szerettem ezt a fórumot és oldalt, mert rengeteg munkám volt benne, számos ötletem valósult meg és tudom, hogy pár további javaslatom megvalósításával egy marha jó dolgot lehetett volna belőle kihozni (megjegyzés: értsd ezalatt az értékesebb kommentek kiemelését, stb)

ehelyett 2 éve várok csak arra, hogy az ncaa ismertetőknél végre ne csak valentinx legyen képes új logót feltölteni, ha valaki nem tud bejelentkezni, ne csak ő tudja ezt megoldani (tuzolto pl. novemberben jelezte, hogy gikszer van, azóta nem kezdett ezzel kedves tulajdonosunk semmit), és amúgy ha félévente egyszer személyesen találkozunk és megígéri nekem, hogy most már tényleg nekiáll fejleszteni a trello-ban összeírt "to do" lista alapján, akkor pár év eltelte után tényleg értelmetlennek látom és látjuk a folytatást, főleg hogy bálint azt se tudja az amfociról, hogy eszik-e vagy isszák

egyszerűen saját kezünkbe akartuk venni az irányítást, mert az előző tulajdonossal pontosan ugyanez volt, így nem maradt más kiút, mint azzal az fk-val összefogni, akik szintén hobbiból szánnak erre a sportra sok-sok időt, oldaluk folyamatosan frissül, hátterük pedig rendezett,erre tényleg lehet építeni, még ha sok téren a nulláról is kell kezdeni"

---

Tehát lehet, hogy ehhez a fórumhoz képest jelenleg az új fórum visszalépés, de garantálhatom, hogy hosszabb távon sokkal jobb lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.
eaglesmcnabb
Igen, és ezeket mi írtuk (bocs én is), akkor még egyszer... miért kéne elhagyni a csatahajót?
Adja már el valaki az ötletet, mert az, hogy összevesztünk az a szelávi,
főleg úgy hogy idejön egy FK-s admin, hogy neki az ötlet valójában nem jön be.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jó reggelt!
Kérdem én józan paraszt ésszel. Most akkor mi a picsa is van jelenleg? Mi ez a kiírás itt, mi ez a dulaj?

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.
Helmut Zimmer
Megfordítom én is a dolgot.
Azt hogy a szerkesztői generációnak elfogyott az ideje már kiveséztük. Ez a klasszikus egyetem -> felnőttlét transition... szerintem itt nem nagyon lehet mit tenni, át kell adni a köv. generációnak a stafétát.

De van egy másik eleme is..
A júzerek hozzászoktak a fórumhoz, és esetleg olyan dolgokat, amik cikk formában simán kimehetettek volna (mint pl Döme cikkei), inkább kilométeres hsz-ekben írtak meg* - ugye akkor megvan az előnye milyen témáról, milyen terjedelemben és nincs ott a kötöttség hogy heti 1 v 2 cikk, beharangozók, egyebek.
(*pedig erre volt igény a szerkesztőség részéről, hogy ezeket kitegyük cikként)

Ironikus módon, amit kérsz az pont felmerült mint egy potenciális lehetőség az FK-n (hisz a "rövidhíreket" ott már jelenleg is tömegével gyártja a jelenlegi gárda)

Ettől független a 10 rövid pont amire utaltál, engem is érdekelne akár PM-ben/emailben is, ha úgy szívesebben osztod meg.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Szerintem akik idejártak azok legtöbben a fórum, és nem a cikkek miatt voltak itt.
Én legalábbis így voltam ezzel. A csapattopikokban voltak olyan hsz-ek, amik többet értek mint egy mezei cikk bármelyik más oldalon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Most jól eladtad a koncepciót. 😀



Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.[/b] Nem gyökérkedni akarok, de nálam ez a selling point, ezzel lehet egyedül vagyok, de akkor is így gondolom.

Helmut Zimmer
Ugye te se gondolod, hogy a napi 2 cikk színvonalas tud maradni hosszú távon? Mert ugye a mélyen tisztelt fejlesztő úr ezt az egy statisztikát hozta fel védekezésképp. Lehetett volna itt is olyan mint a FK-n, hogy az apró hírmorzsák közé néha bekerül egy elemző cikk, de annak nem sok értelme van,[/u] Az általad is jiányolt elemzések gondolom sokkal több munkát igénylenek, ami munka/suli/család mellett nehezebb. Matthew99
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.
Helmut Zimmer
Így van, az akkori generáció felnőtt, munka, családalapítás, kevesebb szabadidő, mások lettek a prioritások, teljesen egyetértünk
Régen sokan jártunk ide tanulni, fejlődni, mert mindig lehet. Ma a legértékesebb cikkek a topicokban születnek.
Helmut Zimmer
Ebben is egyetértünk, ezért is lett volna cél, hogy a fórumon születő komolyabb elemzések, hozzászólások, kikerüljenek az oldalra, továbbá aki érez magában erőt, az írjon többet, így pótolva a kieső szerkesztőket. Ehhez kellettek volna technikai dolgok, amikért baggio évek óta könyörgött, nem lett belőle semmi.
Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.[/b] Lesznek jobban ráérő, esetleg kompetensebb szerzők?
Helmut Zimmer
Nem tudjuk, reméljük, az biztos, ha nem változtatunk, előrelépés tuti nem lett volna. Ha lesz jobb háttér, lehet pár megfáradt arc visszatér, lesz motiváció, lesznek cikkek. Tényleg nem tudom, bízunk a legjobbakban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Amúgy arról, hogy a színvonal esése részen szerkesztőségi felelősség JJ is tök őszintén írt. Én ezt nagyon becsülöm. Mindenki ragaszkodik a régi cimborasághoz, de azért fordítsuk meg ezt a dolgot kicsit.

A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.

Régen sokan jártunk ide tanulni, fejlődni, mert mindig lehet. Ma a legértékesebb cikkek a topicokban születnek.

OK, az FK... mitől lesz más?
Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.
Lesznek jobban ráérő, esetleg kompetensebb szerzők?
Nem gyökérkedni akarok, de nálam ez a selling point, ezzel lehet egyedül vagyok, de akkor is így gondolom.

na üdv.
Helm
Helmut Zimmer
Ugye te se gondolod, hogy a napi 2 cikk színvonalas tud maradni hosszú távon? Mert ugye a mélyen tisztelt fejlesztő úr ezt az egy statisztikát hozta fel védekezésképp. Lehetett volna itt is olyan mint a FK-n, hogy az apró hírmorzsák közé néha bekerül egy elemző cikk, de annak nem sok értelme van. Az általad is hiányolt elemzések gondolom sokkal több munkát igénylenek, ami munka/suli/család mellett nehezebb. És láss csodát mégis voltak ilyenek. Na most akkor nézzük az ellen oldalt, ahol a statisztikák szerint a 0-hoz konvergál a beletett energia. Semmiféle javítás, kérés nem valósult meg - ami pl téged nem zavart, de sokakat igen. Én ezért megértem a szerkesztőket, hogy ezt ha nem is gyorsan, de megunták. Viszont én nem értek itt semmihez csak néha okoskodok.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Amúgy arról, hogy a színvonal esése részen szerkesztőségi felelősség JJ is tök őszintén írt. Én ezt nagyon becsülöm. Mindenki ragaszkodik a régi cimborasághoz, de azért fordítsuk meg ezt a dolgot kicsit.

A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.

Régen sokan jártunk ide tanulni, fejlődni, mert mindig lehet. Ma a legértékesebb cikkek a topicokban születnek.

OK, az FK... mitől lesz más?
Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.
Lesznek jobban ráérő, esetleg kompetensebb szerzők?
Nem gyökérkedni akarok, de nálam ez a selling point, ezzel lehet egyedül vagyok, de akkor is így gondolom.

na üdv.
Helm
Helmut Zimmer
Fejtsd ki légyszi. 😊

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Amúgy arról, hogy a színvonal esése részen szerkesztőségi felelősség JJ is tök őszintén írt. Én ezt nagyon becsülöm. Mindenki ragaszkodik a régi cimborasághoz, de azért fordítsuk meg ezt a dolgot kicsit.

A romlás nem 2 éve kezdődött. Szerintem olyan 11-12 körül az addig méregerős szerzői tartalom szépen lassan kezdett hígulni- fontos dolgokról nem írt, vagy nagyon felszínesen írt a pravda (nem fejtem ki, de szükség esetében van egy 10 pontból álló rövid listám).
Sok játékelméleti kalapács ott maradt, ahol Döme hagyta.

Régen sokan jártunk ide tanulni, fejlődni, mert mindig lehet. Ma a legértékesebb cikkek a topicokban születnek.

OK, az FK... mitől lesz más?
Nekem eddig sem a fejlesztések hiányoztak innen, hanem a jó cikkek.
Lesznek jobban ráérő, esetleg kompetensebb szerzők?
Nem gyökérkedni akarok, de nálam ez a selling point, ezzel lehet egyedül vagyok, de akkor is így gondolom.

na üdv.
Helm
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Nekem se jött mail tegnap óta. Tudsz segíteni baggio?
psychocska
Délután


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Nem is feltétlenül a fejlesztések elmaradása a legnagyobb gond, mert mindannyian szabadidőnkben, hobbiból csináljuk, így érthető, ha nem jut elég idő mindenre. De az, hogy nem lehet elérni, nem reagálsz semmire, majd most hirtelen feltűnsz, elég visszás....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.