Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
2 sack, 4 hit, 16 hurry, így összesen 22 pressure.
A minimum 50%ot pályán lévő guardok közt ez a 21. helyre elég a nyomásokat nézve. 80%-os snap rátánál a 10. helyre

Ha teljes támadófalat nézünk, akkor 80%-os snap rátánál 26. helyre.
katonadani
Köszönöm szépen! Nagyon tetszik, de a többi poszton játszó srác űrszámához képest talán tényleg eggyel visszább van összességében. Még, ha ezt meccsek alapján meg nem mondanám. Bár elvileg minden snappet a pályán volt, akár ezzel is érdemes pluszba számolni nála.
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 108 — no es importante
Új logó, valami elindult! 😁
steelwolf
Asztali gépen a jobb menüsávot is érdemes csekkolni 😊

Közben visszakerült helyére a teljes gépház részleg (az off témák alá), várjuk az ötleteket, észrevételeket!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
2 sack, 4 hit, 16 hurry, így összesen 22 pressure.
A minimum 50%ot pályán lévő guardok közt ez a 21. helyre elég a nyomásokat nézve. 80%-os snap rátánál a 10. helyre

Ha teljes támadófalat nézünk, akkor 80%-os snap rátánál 26. helyre.
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Új logó, valami elindult! 😁
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 911 — Colts Fan
Philip Lindsay vagy Maniac nálam.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szvsz Leonard egy hangyafasznyival nyer LVE elött! (Persze ha lesz PO)
steelwolf
Azt nem tudom, hogy mi lesz az eredmény, de ha LVE előtt nyer a győztes, akkor monnyon le aki kitalálta a díjakat. 😊 És nem azért, mert LVE ne lenne eszméletlen jó, mert az. De idén én három olyan rookie teljesítményt láttam, amilyenre nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna korábban. Chubb, James, Leonard. Nálam Chubb a harmadik, de az ő szezonja is jobb, mint bármelyik edge rusheré minimum az elmúlt évtizedből, beleértve Von Millert, Wattot és Macket is (rookie évről van szó). A másik kettő meg kb. a szemünk előtt definiálja újra a posztját, és enged betekintést a jövőbe ... rookieként.

A ROY-t viszont én is Mayfieldnek adnám. A QB poszt ennyire fontos, és Mayfield méltóan játszik a posztja fontosságához. Gondolkodnom kell, hogy kinek volt utoljára ennyire jó rookie szezonja QB-ként. Mivel Mahomes papíron nem rookie, Watsoné túl rövidre sikerült, talán Luck és Newton szezonjai voltak utoljára ennyire jók.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Ha már ti, akkor Leonard DROY?
csi77
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Ha már ti, akkor Leonard DROY?
csi77
Szerintem az igencsak adná magát ühüm. Nálam Chubb, James és Ő vannak a pakliban. Objektív szeretnék maradni, ezért nem tudnék dönteni utóbbi kettő közül, mert csak Leonardot látom játszani folyamatosan, Jamest csak amennyit a highlight-okban szerepel.
Egy biztos, hogy a mi kutyánk kölyke az egész pályán ott van. Valami eszméletlen látni, hogy 53-as mez ahova nézel. Róla is kukkantanék statisztikát, hogy fejlődött-e passz elleni védekezésben, mert ha még mindig kifogásolható benne, akkor lehet, hogy emiatt fog James felé billenni a mérleg. De hátha valaki mindkét srácról tájékozott és felvilágosít 😊
kristóf17
Szvsz Leonard egy hangyafasznyival nyer LVE elött! (Persze ha lesz PO)
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Ha már ti, akkor Leonard DROY?
csi77
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Ha már ti, akkor Leonard DROY?
csi77
Szerintem az igencsak adná magát ühüm. Nálam Chubb, James és Ő vannak a pakliban. Objektív szeretnék maradni, ezért nem tudnék dönteni utóbbi kettő közül, mert csak Leonardot látom játszani folyamatosan, Jamest csak amennyit a highlight-okban szerepel.
Egy biztos, hogy a mi kutyánk kölyke az egész pályán ott van. Valami eszméletlen látni, hogy 53-as mez ahova nézel. Róla is kukkantanék statisztikát, hogy fejlődött-e passz elleni védekezésben, mert ha még mindig kifogásolható benne, akkor lehet, hogy emiatt fog James felé billenni a mérleg. De hátha valaki mindkét srácról tájékozott és felvilágosít 😊

szerk.: Ahogy látom, a szakértőknél is rájuk szűkült a kör.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48415501_2170395076357197_4992802827655970816_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fbud5-1.fna&oh=64979a50f5cb7c3a74dc8ae83db6134b&oe=5C8D6676

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Mayfild a nyertes, Barkley meg a ROTTY.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Ha már ti, akkor Leonard DROY?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pillanatnyi draft sorrend és hogy ki meddig mehet előre még/mennyit csúszhat. .
 twitter.com/AdamStites_/status/1077067219111014400

nem meglepő módon a Colts @ Titans lesz a 17. heti Sunday Night Football
Löfli
Legyen Gabbert a Titans kezdő QB-ja kedves futball istenek!!!!
iktriad
Hol van a Seahawks? ?😃
Rózsa Sándor
1/20+
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
A pillanatnyi draft sorrend és hogy ki meddig mehet előre még/mennyit csúszhat. .
 twitter.com/AdamStites_/status/1077067219111014400

nem meglepő módon a Colts @ Titans lesz a 17. heti Sunday Night Football
Löfli
Legyen Gabbert a Titans kezdő QB-ja kedves futball istenek!!!!
iktriad
Hol van a Seahawks? ?😃
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pillanatnyi draft sorrend és hogy ki meddig mehet előre még/mennyit csúszhat. .
 twitter.com/AdamStites_/status/1077067219111014400

nem meglepő módon a Colts @ Titans lesz a 17. heti Sunday Night Football
Löfli
Legyen Gabbert a Titans kezdő QB-ja kedves futball istenek!!!!

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eszem-faszom megall, en itt trollkodom, karomkodom, elkuldok a picsaba minden admint, moderatort, szerkesztot es kisistenseget, beszolok mindenkinek, emberunk pedig csak puncsol egyet peterknak, es mar megy is pihenni! Hat ezert kuzdottem en ennyit?
Stez
Neked még ez se megy jól tesó. 😉 (És sajnálom a történteket. Remélem majd megesik az adminok szíve, és visszajöhet szurkolni az utolsó fordulóra. Mégiscsak egy évig nem lesz utána foci...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 251 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nem meglepő módon a Colts @ Titans lesz a 17. heti Sunday Night Football


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Nem csinálunk kiemelve egy MVP szavazást?
Vagy annyira nyilvánvaló, hogy Mahomesnak kéne, de Brees kapja?

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 108 — no es importante
innentől ez a téma itt off, minden további hozzá kapcsolódó kommentet törlünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Eszem-faszom megall, en itt trollkodom, karomkodom, elkuldok a picsaba minden admint, moderatort, szerkesztot es kisistenseget, beszolok mindenkinek, emberunk pedig csak puncsol egyet peterknak, es mar megy is pihenni! Hat ezert kuzdottem en ennyit?

X-D
Stez
Téged már úgy is némított mindenki! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Idén az AFC East 25 meccset nyert, ami a legkevesebb a diviziók között
Fast Willie
tavaly meg ez a lesajnált East negyedik legtöbb győzelmet hozta a divek között és nem mellesleg a legtöbb győzelmet termelő NFC South ellen voltak sorsolva

előtte évben szintén élmezőnybe volt a div a csoportgyőzelmek számában,
2015-ben holtversenyben a legjobb volt

szóval ne tegyünk úgy mintha minden évben vagy hosszú évek óta az AFCE lenne a liga leggyengébb csoportja


és még mielőtt megint jönne a kifogás:
még akkor se esik vissza a div ebben a rangsorban, ha kiveszed a csoportelsők győzelmeit, mondván csak a Pats húzza fel őket...

Persze nyilvan, itt a pelda, egy csapat megcsinalta ezt a dinasztiat, lehet utana csinalni. Tehat ezert a kialakult helyzetert nem a Pats a felelos, inkabb a masik harom balfasz banda, ettol fuggetlenul en viszont tartom, hogy teljesen mas egy Steelers, Ravens, Bengals trio mellett eljatszani idenyrol idenyre, mint a Miami, a Buffalo, meg Beki gyokerei mellett.
Stez
Persze, hogy más lenne, de annak a három alakulatnak is sokkal nehezebb lenne, akik a szintén 1x éve világtalan Browns helyett kapnának egy GOAT QB+HC kombót... Ki tudja akkor is ki tudnának-e emelkedni, PO-ba jutni a szokásos oda-vissza, egymás vereséből származó győzelmek helyett most Bowns helyén lenne egy csapat, aki ha nem is 75%-ban de 60-65% biztos verné őket (mert ügye jelenleg több mint 80%-ban elveri Northot a Pats)
ZERO_L
A mai eredmények tükrében az érveid, meg az AFC úgy általában LOL........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 054 — Whoops, looks like something went wrong.
Eszem-faszom megall, en itt trollkodom, karomkodom, elkuldok a picsaba minden admint, moderatort, szerkesztot es kisistenseget, beszolok mindenkinek, emberunk pedig csak puncsol egyet peterknak, es mar megy is pihenni! Hat ezert kuzdottem en ennyit?

X-D

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 108 — no es importante
Ez mekkora oltás😅😅 ☝☝👏👏
Minden tisztelet TOP KOMMENT!!!!!
Rózsa Sándor
Köszönöm, de nem oltás volt. 😉
peterk2005
Hát nem is tudom?! Ha nálad ez nem számít annak akkor isten ments annak akit tényleg leoltasz 😃
Mert sok kérdést nem hagytál megválaszolatlanúl annyi bizonyos!
Rózsa Sándor
Sanyi ne haragudj, de most jutottunk el oda, hogy egy hét pihenőre küldünk a BANamákra, Karácsonyozz nyugodtan, és közben gondolkodj el, hogy 2019-től az ilyen hozzászólások, mint ez a top kommentes is, mennyire illenek egy nfl csevegőbe

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal