Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
a sok rednecknek nem tetszik hogy térdelnek a fekák

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
Patriots???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 840
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
több mint 7 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
ezt amúgy nagyon tudnám támogatni
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.
alatriste
Én is ezt nézem csak. Nagy kár! Pedig jó lenne összebarterolni 😊
Coolearie
Ha kapok majd vissza admin jogot vnaponkent figyelek ra hogy nyissak. 😊


Liverpool Fc
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.
alatriste
Én is ezt nézem csak. Nagy kár! Pedig jó lenne összebarterolni 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.


Liverpool Fc
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 113 — no es importante
Hány hétig kell még némítgatom az újonnan bereggelt botokat?
Beki
Írjatok Igornak, már fejlesztőnk is van, csak hozzáférése nincs, hogy aktiválja a dolgokat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hány hétig kell még némítgatom az újonnan bereggelt botokat?
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
én annak is örülök, ha 19:10re egyáltalán bejön

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
RedZone topic nem lesz az idén?
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


😀
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉
Chargers LT
Vagy mert kiszabdult onnan😉 😛 felkiáltójel!!! 😀
dande
Ahogy Elisha is! Ja, ez nem jó példa, bocs 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉
Chargers LT
Vagy mert kiszabdult onnan😉 😛 felkiáltójel!!! 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel megölted a topicotokat, ide írom, hogy ne izgulgassál, nem az első néhány meccsen kell virítania, elég, ha az év végére felveszi a ritmust és jövőre aláz^^

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap valószínűleg megnézzük, hogy lelassítja-e a HÓ a Rams támadóit.
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Ha arról van szó h ki a legjobb QB a ligában, akkor mindig Brady vagy Rodgers nevét mondják!

Brees-t miért nem?
steelwolf
én anno rákérdeztem, semmiféle visszajelzés nem érkezett Brees védelmében
pl az mindenkinél konszenzus, hogy Brees < Rodgers?
ZERO_L
egész karriert tekintve nem látok túl nagy különbséget, a Saints esetében meg fokozattan igaz a "gyenge védelem" kifogás, tavalyit leszámítva nem tudom mikor volt mellette top10-es(scoring) D# vagy inkább mikor nem volt bottom10-es D#
ZERO_L
1. Mert Ő a legjobb ez nem kérdés és nem kell megvédeni 😀😀😀
2. Ha a Saintses topicban kérdezted akkor azért nem érkezhetett vàlasz, mert ott nem szokott ilyenről szó esni, mert nagyrészt mindenki elismeri a többi QB-t és tudjuk azt Breesnek mi hiànyzott az esetleges több gyűrűhöz. Illetve ha megnézed a csoportrivàlisok hozzàszólàsait, Ők is javarészt tisztelettel beszélnek róla.
3. Az említett 3 QB körűl màs a környezet a hírverés, a csapat, az edzői stàb, màs típusú emberek is, ezért emlegethetik Őt kevesebbszer, de ugyebàr nem kérdés azonnal be fogjàk vàlasztani a HoF-ba amint lehet a visszavonulàsa utàn.
4. NOLA-ban Brees màr legenda 😀, csak hallgasd meg F. Ricsi monológjàt erről a WAS elleni meccsen, ahogyan Brady is az màr, tetszik nem tetszik de ezt is el kell ismerni. AR-t nem tudom, Őt ilyen szempontból nem tudom hova tenni még.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Ha arról van szó h ki a legjobb QB a ligában, akkor mindig Brady vagy Rodgers nevét mondják!

Brees-t miért nem?
steelwolf
én anno rákérdeztem, semmiféle visszajelzés nem érkezett Brees védelmében
pl az mindenkinél konszenzus, hogy Brees < Rodgers?
ZERO_L
egész karriert tekintve nem látok túl nagy különbséget, a Saints esetében meg fokozattan igaz a "gyenge védelem" kifogás, tavalyit leszámítva nem tudom mikor volt mellette top10-es(scoring) D# vagy inkább mikor nem volt bottom10-es D#



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Bocsi, hogy ide írok, negyed órán keresztül kerestem olyan topikot, ami a fórummal kapcsolatos észrevételeknek van megnyitva, de nem találtam ilyet.

Valaki a Jaguars topikba megoldaná, hogy lehessen hozzászólást írni?
Maka
Elég lenne ha Ik törölné a Playtime Percentage-os hsz-ét.
Sobri Jóska
Azóta már egy másik van fenn (nem az övé), valami kód completely fucked up, ami nem kicsit kurva idegesítő.
Maka
kb mint az eredményközvetítőbe beszabaduló stream ajánló robotok?
Amúgy a jelszavaink és társai biztonságban vannak?
Rolni
Én felírtam egy A4-re és beraktam az ágyneműtartó legaljára!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Bocsi, hogy ide írok, negyed órán keresztül kerestem olyan topikot, ami a fórummal kapcsolatos észrevételeknek van megnyitva, de nem találtam ilyet.

Valaki a Jaguars topikba megoldaná, hogy lehessen hozzászólást írni?
Maka
Elég lenne ha Ik törölné a Playtime Percentage-os hsz-ét.
Sobri Jóska
Azóta már egy másik van fenn (nem az övé), valami kód completely fucked up, ami nem kicsit kurva idegesítő.
Maka
kb mint az eredményközvetítőbe beszabaduló stream ajánló robotok?
Amúgy a jelszavaink és társai biztonságban vannak?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szupeeeer! Akkor a Bears elleni meccsünk is tévés lehet 😀
Vagy az, vagy az Eagles–Panthers tűnik befutónak 😊
Wyatt
Galuska:
"Week 7: TNF-Broncos-at-Cardinals, 10/21-19:00-Patriots-at-Bears, 22:25-Cowboys-at-Redskins, SNF-Bengals-at-Chiefs, MNF-Giants-at-Falcons"

#patschannel 😊
jr79
Álé

több mint 7 éve
jr79 New England Patriots 151
Szupeeeer! Akkor a Bears elleni meccsünk is tévés lehet 😀
Vagy az, vagy az Eagles–Panthers tűnik befutónak 😊
Wyatt
Galuska:
"Week 7: TNF-Broncos-at-Cardinals, 10/21-19:00-Patriots-at-Bears, 22:25-Cowboys-at-Redskins, SNF-Bengals-at-Chiefs, MNF-Giants-at-Falcons"

#patschannel 😊

Szerkesztette: jr79