NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bradford 2 év, 36 millió, 26 millió gari?!?! miafasz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Gabo írta a panthers topicban, hogy a két évvel ezelőttihez képest idén 15%-al emelkedett a sapka. Nem fosik az nfl, hogy ez alapján a zászlóra kitűzött erő kiegyenlítő elv rövid-hosszú távon megbukik? Gondolok itt arra, hogy az egyébként is erős csapatok így könnyen megtudják tartani legjobbjaikat? Vagy annyira elborulnak a fizetési igények, hogy a bérek is ilyen mértékben mennek a cap után? Szvsz se így, se úgy nem a legjobb folyamatnak tűnik ez...
peach
Kötve hiszem, hogy mondjuk a Broncos alá tudná íratni Von Millert, Malik Jackson, Trevathant, Brandon Marshallt és Osweilert is egymás után. Amíg ugyanúgy nő a cap mindenkinek, mindig lesz ellenfél csapat, aki többet tud ajánlani.
Höri
Lásd idén a Jax vagy az Oakland
Lucifer
Nem véletlenül van pár csapatnak "elköltetlen" pénze, meg túlfizetett játékosai.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Gabo írta a panthers topicban, hogy a két évvel ezelőttihez képest idén 15%-al emelkedett a sapka. Nem fosik az nfl, hogy ez alapján a zászlóra kitűzött erő kiegyenlítő elv rövid-hosszú távon megbukik? Gondolok itt arra, hogy az egyébként is erős csapatok így könnyen megtudják tartani legjobbjaikat? Vagy annyira elborulnak a fizetési igények, hogy a bérek is ilyen mértékben mennek a cap után? Szvsz se így, se úgy nem a legjobb folyamatnak tűnik ez...
peach
Kötve hiszem, hogy mondjuk a Broncos alá tudná íratni Von Millert, Malik Jackson, Trevathant, Brandon Marshallt és Osweilert is egymás után. Amíg ugyanúgy nő a cap mindenkinek, mindig lesz ellenfél csapat, aki többet tud ajánlani.
Höri
Lásd idén a Jax vagy az Oakland

GO JETS!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Gabo írta a panthers topicban, hogy a két évvel ezelőttihez képest idén 15%-al emelkedett a sapka. Nem fosik az nfl, hogy ez alapján a zászlóra kitűzött erő kiegyenlítő elv rövid-hosszú távon megbukik? Gondolok itt arra, hogy az egyébként is erős csapatok így könnyen megtudják tartani legjobbjaikat? Vagy annyira elborulnak a fizetési igények, hogy a bérek is ilyen mértékben mennek a cap után? Szvsz se így, se úgy nem a legjobb folyamatnak tűnik ez...
peach
Kötve hiszem, hogy mondjuk a Broncos alá tudná íratni Von Millert, Malik Jackson, Trevathant, Brandon Marshallt és Osweilert is egymás után. Amíg ugyanúgy nő a cap mindenkinek, mindig lesz ellenfél csapat, aki többet tud ajánlani.
Höri
Nyílván lehet hozni a denvert vagy a jetset példának, de nekem úgy tűnik, hogy a tendencia nem ez. A csapatok nagy részének röhögve van évről évre cirka 10 milkóval több lóvéja ami pont azt eredményezi, hogy +1 lejáró szerződésű menő fa megtartható...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabo írta a panthers topicban, hogy a két évvel ezelőttihez képest idén 15%-al emelkedett a sapka. Nem fosik az nfl, hogy ez alapján a zászlóra kitűzött erő kiegyenlítő elv rövid-hosszú távon megbukik? Gondolok itt arra, hogy az egyébként is erős csapatok így könnyen megtudják tartani legjobbjaikat? Vagy annyira elborulnak a fizetési igények, hogy a bérek is ilyen mértékben mennek a cap után? Szvsz se így, se úgy nem a legjobb folyamatnak tűnik ez...
peach
Kötve hiszem, hogy mondjuk a Broncos alá tudná íratni Von Millert, Malik Jackson, Trevathant, Brandon Marshallt és Osweilert is egymás után. Amíg ugyanúgy nő a cap mindenkinek, mindig lesz ellenfél csapat, aki többet tud ajánlani.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Gabo írta a panthers topicban, hogy a két évvel ezelőttihez képest idén 15%-al emelkedett a sapka. Nem fosik az nfl, hogy ez alapján a zászlóra kitűzött erő kiegyenlítő elv rövid-hosszú távon megbukik? Gondolok itt arra, hogy az egyébként is erős csapatok így könnyen megtudják tartani legjobbjaikat? Vagy annyira elborulnak a fizetési igények, hogy a bérek is ilyen mértékben mennek a cap után? Szvsz se így, se úgy nem a legjobb folyamatnak tűnik ez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Origo főoldala nyert szerintem😊

Még három évig maradna az NHL-legenda
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nso cikk: "A Hazafiakkal négy bajnoki címet nyerő, háromszoros Super Bowl-győztes irányító kontraktusa..." ja, azt is írhatta volna ennyi erővel hogy 37 éves de már 40 esztendős...

ha innen írta valaki akkor sztem javítsa ki (egy önfacepalm kíséretében)
davemayer
wyatt volt, az ilyen korlátolt

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nso cikk: "A Hazafiakkal négy bajnoki címet nyerő, háromszoros Super Bowl-győztes irányító kontraktusa..." ja, azt is írhatta volna ennyi erővel hogy 37 éves de már 40 esztendős...

ha innen írta valaki akkor sztem javítsa ki (egy önfacepalm kíséretében)
davemayer
Győzte volna azt is, de MVP-ként csak jobb^^

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nso cikk: "A Hazafiakkal négy bajnoki címet nyerő, háromszoros Super Bowl-győztes irányító kontraktusa..." ja, azt is írhatta volna ennyi erővel hogy 37 éves de már 40 esztendős...

ha innen írta valaki akkor sztem javítsa ki (egy önfacepalm kíséretében)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Rodgers meg az Oscaron járt:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Bár empty szokta hozni az ilyeneket most én találtam rá előbb a csapatmintás cipőkre:
 dailysnark.com/designer-creates-awesome-custom-cleats-designs-32-nfl-teams/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én szeretem őket. Nem tudom emlékszel-e,de volt egy ilyen akciójuk pár éve, hogy próbáltak értéket adni a Puntereknek.

Megsajnálták szegényeket, hogy emberszámba sem veszik őket más helyeken. Egy ilyen rabszolga felszabadításhoz hasonló volt. A terv röviden az volt, hogy csomó tehetség előtt 3. körben húznak egy puntert és ezzel megemelik az értékét a posztnak. Azt hiszem ezt azóta nem sok csapat követte, úgyhogy lehet a terv kudarcba fulladt. De legalább megpróbálták.
ano92
 en.wikipedia.org/wiki/Dustin_Colquitt


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
155,27 lett a sapka
 overthecap.com/nfl-salary-cap-set-at-155-27m/

szerk.: tagek:
 twitter.com/FieldYates/status/703391202054430720

RFA tenderek
 twitter.com/Jason_OTC/status/703385309988442112?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
erről jut eszembe, mennyit repesztett idén Rich Eisen?
JSanyo
majd hétfőn
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
erről jut eszembe, mennyit repesztett idén Rich Eisen?

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Lényeg, hogy a Jaguars akármit csinál, az lesz a helyes döntés. Mint mindig!
Höri
Én szeretem őket. Nem tudom emlékszel-e,de volt egy ilyen akciójuk pár éve, hogy próbáltak értéket adni a Puntereknek.

Megsajnálták szegényeket, hogy emberszámba sem veszik őket más helyeken. Egy ilyen rabszolga felszabadításhoz hasonló volt. A terv röviden az volt, hogy csomó tehetség előtt 3. körben húznak egy puntert és ezzel megemelik az értékét a posztnak. Azt hiszem ezt azóta nem sok csapat követte, úgyhogy lehet a terv kudarcba fulladt. De legalább megpróbálták.

SAY NO TO RACISM!



Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lényeg, hogy a Jaguars akármit csinál, az lesz a helyes döntés. Mint mindig!

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
és Cordy Glenn? 😀
braxa88
Nem hiszem, hogy OTt igazolnánk. Majd max a drafton hozunk valakit, hogy Josh Wells mellett egy kis nyomás alá helyezze Joeckelt.
iktriad
persze, nem is voltam komoly
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és Cordy Glenn? 😀
braxa88
Nem hiszem, hogy OTt igazolnánk. Majd max a drafton hozunk valakit, hogy Josh Wells mellett egy kis nyomás alá helyezze Joeckelt.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ecsém, JAX 30 misi... 😀
Beki
Dave Caldwell mai nyilatkozata szerint 75 millió fölött leszünk cap spaceben. És ha a Beadles, Gerhart, Clemons 3as megy (2 ebből 100%, Beadles státusza kérdéses egyedül) akkor ez felmehet 90 millióra is!
iktriad
az összes olyan elit UFAt aki a pénzre megy be lehet huzni 😀
meglepődnék ha nem jönne min 5 durván tulfizetett arc, mint tavaly Parnell, House stb
braxa88
Nem olyan biztos az. Lassan el kell kezdeni újraigazolni a 2014es draft class embereit és Hurnst. Bortles, A-Rob, Hurns, Linder, Telvin (esetleg Colvin), ha továbbra is úgy játszanak, ahogy nagyon zsíros szerződések várhatnak rájuk.Inkább ésszel, de agresszívan kell költenünk. Caldwell eddigi nyilatkozatai alapján sem tűnik úgy, hogy 2 kézzel szórjuk majd a pénzt. Szerintem Alex Mack, 1 vagy 2 DE, esetleg Weedle és egy CB érkezhet majd Észak-Floridába pár hét múlva.
iktriad
és Cordy Glenn? 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ecsém, JAX 30 misi... 😀
Beki
Dave Caldwell mai nyilatkozata szerint 75 millió fölött leszünk cap spaceben. És ha a Beadles, Gerhart, Clemons 3as megy (2 ebből 100%, Beadles státusza kérdéses egyedül) akkor ez felmehet 90 millióra is!
iktriad
az összes olyan elit UFAt aki a pénzre megy be lehet huzni 😀
meglepődnék ha nem jönne min 5 durván tulfizetett arc, mint tavaly Parnell, House stb
braxa88
Nem olyan biztos az. Lassan el kell kezdeni újraigazolni a 2014es draft class embereit és Hurnst. Bortles, A-Rob, Hurns, Linder, Telvin (esetleg Colvin), ha továbbra is úgy játszanak, ahogy nagyon zsíros szerződések várhatnak rájuk. Inkább ésszel, de agresszívabban kell költenünk. Caldwell eddigi nyilatkozatai alapján sem tűnik úgy, hogy 2 kézzel szórjuk majd a pénzt. Szerintem Alex Mack, 1 vagy 2 DE, esetleg Weedle és egy CB érkezhet majd Észak-Floridába pár hét múlva.

Egy biztos, az összes remek védő ügynöke majd ránk fog hivatkozni, hogy komolyan érdeklődünk a klienseik után, csak hogy felverjék az árakat...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ecsém, JAX 30 misi... 😀
Beki
Dave Caldwell mai nyilatkozata szerint 75 millió fölött leszünk cap spaceben. És ha a Beadles, Gerhart, Clemons 3as megy (2 ebből 100%, Beadles státusza kérdéses egyedül) akkor ez felmehet 90 millióra is!
iktriad
az összes olyan elit UFAt aki a pénzre megy be lehet huzni 😀
meglepődnék ha nem jönne min 5 durván tulfizetett arc, mint tavaly Parnell, House stb
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ecsém, JAX 30 misi... 😀
Beki
Dave Caldwell mai nyilatkozata szerint 75 millió fölött leszünk cap spaceben. És ha a Beadles, Gerhart, Clemons 3as megy (2 ebből 100%, Beadles státusza kérdéses egyedül) akkor ez felmehet 90 millióra is!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ecsém, JAX 30 misi... 😀