NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
– Ilyen jó támadót nem láttam Joe Montana óta!
– Te hülye, hiszen Montana nem is támadó volt, hanem védő 😊

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jó kis sírások lesznek még itt az egész szezonban. 😀😀 Van a sport2 ami közvetít nfl-t. Akármilyen hihetetlen de fizikai képtelenség egy csatornán mindenki kedvében járni.

Az meg nálam teljesen ki tudja verni a biztosítékot, mikor Ricsiéket meg a sport tv-t szidják sokan. Magyarországon az emberek 90% val ők szerettették meg ezt a sportot, ez olyan számomra mintha anyámat szidnám.ano92
mivel Ricsiék és a sport tv közvetít, így azért érthető, hogy akinek valami nem tetszik ezzel kapcsolatban, őket "szidja", az rtl klubot vagy a tv2-t jelen esetben fura lenne elővenni (adott esetben meg szerintem bárkinél előfordulhat, hogy még az anyukádat is kritizálod, mindent csak nem lehet azzal elintézni, hogy "te adtál nekem életet/szerettetted meg velem az nfl-t, neked bármit elnézek")

a meccsek sugárzásával pedig nem szívességet tesz a csatorna (pláne hogy kereskedelmi adóról beszélünk - a tévés havidíjaddal pedig fizettél is érte), hanem a nézettséget maximalizálva igyekszik a lehető legjobb áron értékesíteni a reklámspotokat, ezt se felejtsük el, így a realitás talaján maradt kritikáknak szerintem igenis "bele kell férnie" és adott esetben akár meg is fontolandóak (az adjanak a heti helyzet helyett nfl meccset nem tartozik ezek közé nyilvánvalóan)jjncaa
Van különbség kritika és alpári kekeckedés között. Néha én is azt érzem, hogy kissé divat lett őket szidni. A kritikával (ha jogos) egyetértek, az utóbbival nem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Jó kis sírások lesznek még itt az egész szezonban. 😀😀 Van a sport2 ami közvetít nfl-t. Akármilyen hihetetlen de fizikai képtelenség egy csatornán mindenki kedvében járni.

Az meg nálam teljesen ki tudja verni a biztosítékot, mikor Ricsiéket meg a sport tv-t szidják sokan. Magyarországon az emberek 90% val ők szerettették meg ezt a sportot, ez olyan számomra mintha anyámat szidnám.ano92
mivel Ricsiék és a sport tv közvetít, így azért érthető, hogy akinek valami nem tetszik ezzel kapcsolatban, őket "szidja", az rtl klubot vagy a tv2-t jelen esetben fura lenne elővenni (adott esetben meg szerintem bárkinél előfordulhat, hogy még az anyukádat is kritizálod, mindent csak nem lehet azzal elintézni, hogy "te adtál nekem életet/szerettetted meg velem az nfl-t, neked bármit elnézek")

a meccsek sugárzásával pedig nem szívességet tesz a csatorna (pláne hogy kereskedelmi adóról beszélünk - a tévés havidíjaddal pedig fizettél is érte), hanem a nézettséget maximalizálva igyekszik a lehető legjobb áron értékesíteni a reklámspotokat, ezt se felejtsük el, így a realitás talaján maradt kritikáknak szerintem igenis "bele kell férnie" és adott esetben akár meg is fontolandóak (az adjanak a heti helyzet helyett nfl meccset nem tartozik ezek közé nyilvánvalóan)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jó kis sírások lesznek még itt az egész szezonban. 😀😀 Van a sport2 ami közvetít nfl-t. Akármilyen hihetetlen de fizikai képtelenség egy csatornán mindenki kedvében járni.

Az meg nálam teljesen ki tudja verni a biztosítékot, mikor Ricsiéket meg a sport tv-t szidják sokan. Magyarországon az emberek 90% val ők szerettették meg ezt a sportot, ez olyan számomra mintha anyámat szidnám.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A ki nem mondott, sejtetett Pats haterség megér ennyit.
(S mindig van valaki, aki ugrik a témára. Csodálatos.)tomi-tomi
Hú meg a titkolt Jets utálat is 😮 😥

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pfejj, már megint lesz egy meccs, amit a tv-ben tudok nézni, nem a gépen :/

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
...tomi-tomi
nem idézem az egész hsz-t, de igazad van, még a módosítás előtt olvastam el a cikket. a Patshez való viszonyomnak pedig ehhez semmi köze, szimplán csak az NFC csúcsrangadója szerintem jobb meccs lesz, mint ahogy szarrá verik a Jetset, nem tudom hosszú távon melyiket éri meg jobban sugározni.kristof
Viszont aki tudja, azt mégis kritizálod. Érdekes.
Szerintem meg a legrosszabb Pats meccs is jobb lesz, mint a legjobb bármelyik másik.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Majd szólok ha kiderült, ahogy eddig.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. heti sport tv menetrend:

TNF Denver-Baltimore
vasárnap 19.00 Atlanta - New Orleans, 22:15 San Francisco - Green Bay
MNF Washington - Philadelphia

2. hét

TNF NY Jets - New England
vasárnap 22.15 NY Giants - Denver
MNF Cincinnati - Pittsburgh

Galuska írta twitteren.Höri
Te melyiken leszel szaki(idén remélem megint igényt tartanak rád)? 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
...tomi-tomi
nem idézem az egész hsz-t, de igazad van, még a módosítás előtt olvastam el a cikket. a Patshez való viszonyomnak pedig ehhez semmi köze, szimplán csak az NFC csúcsrangadója szerintem jobb meccs lesz, mint ahogy szarrá verik a Jetset, nem tudom hosszú távon melyiket éri meg jobban sugározni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
mint kiderült, nincsjjncaa
Arról van információ, hogy milyen különböző csomagokat vásárolhatnak az európai tv társaságok az NFL-től közvetítésre? Itt arra gondolok, hogy gyakran szóba szokott kerülni, hogy x meccset nem ajánlotta ki az NFL a 22 órás sávban Európába, miközben akár a Sky Sportson akár a német prémium csatornákon meg látható. Vagyis lehet olyan csomag is, ahol teljes mértékben szabadon választható, hogy melyik meccset veszik át?DoM
ezek az információk titkosak, a szerződés egyes pontjairól részletek nem hozhatóak nyilvánosságra (ha valamit nem enged a kontraktus, az nyilván más kérdés, mert azt nem szabályozza a megállapodás)

szerk.: de hogy ennyivel ne intézzem el a választ, elküldtem PM-ben a 2013-as International Brodcast Guide-ot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
mint kiderült, nincsjjncaa
Arról van információ, hogy milyen különböző csomagokat vásárolhatnak az európai tv társaságok az NFL-től közvetítésre? Itt arra gondolok, hogy gyakran szóba szokott kerülni, hogy x meccset nem ajánlotta ki az NFL a 22 órás sávban Európába, miközben akár a Sky Sportson akár a német prémium csatornákon meg látható. Vagyis lehet olyan csomag is, ahol teljes mértékben szabadon választható, hogy melyik meccset veszik át?
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(kép)braxa88
szerintem valóban az, én sokkal szívesebben néztem volna a második heti TNF helyett a Seahawks - 49ers Sunday Night Footballt, idén erre is lehetőségük lenne elvileg...kristof
(Én is megnézném a Sport TV-n a Hawks-49-ers-t.)
Így is van! Minden évben megy a rinya, hogy én akarom a rakétát. Minden évben jön egy türelmes óvó néni, aki elmagyarázza, hogy idén is a polgármester fiáé lesz a rakéta, mert különben ovi sincsen.
Most meg Te kezded szerkesztői/adminisztrátori/ moderátori fasz se tudja/se érdekel piros szalaggal megjelölve-kiemelve. Holott csak annyit kellett volna tenned, hogy elolvasod a saját lapod rövid híreit. ("PONTOSÍTÁS: a csütörtök esti párosítás "felcserélhetőségére" vonatkozó információink tévesnek bizonyultak, mindenképp az lesz az egyik a háromból")
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni

Szarunk a hitelességre, hogy a saját lapomat köpöm szembe. A ki nem mondott, sejtetett Pats haterség megér ennyit.

(S mindig van valaki, aki ugrik a témára. Csodálatos.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
(kép)braxa88
szerintem valóban az, én sokkal szívesebben néztem volna a második heti TNF helyett a Seahawks - 49ers Sunday Night Footballt, idén erre is lehetőségük lenne elvileg...kristof
mint kiderült, nincs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(kép)braxa88
szerintem valóban az, én sokkal szívesebben néztem volna a második heti TNF helyett a Seahawks - 49ers Sunday Night Footballt, idén erre is lehetőségük lenne elvileg...kristof
new england helyett bármi? te sem gondoltad komolyan
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
(kép)braxa88
szerintem valóban az, én sokkal szívesebben néztem volna a második heti TNF helyett a Seahawks - 49ers Sunday Night Footballt, idén erre is lehetőségük lenne elvileg...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1. heti sport tv menetrend:

TNF Denver-Baltimore
vasárnap 19.00 Atlanta - New Orleans, 22:15 San Francisco - Green Bay
MNF Washington - Philadelphia

2. hét

TNF NY Jets - New England
vasárnap 22.15 NY Giants - Denver
MNF Cincinnati - Pittsburgh

Galuska írta twitteren.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
megvan az első két hét programja a sport tv-nél:
Week1: TNF-09/06-2:30-Bal-at-Den, vasárnap-09/08-18:30-Atl-at-NO, 22:15-GB-at-SF, MNF-09/10-1:00-Phi-at-Wsh.
Week2: TNF-09/13-2:25-NYJ-at-NE, vasárnap-09/15-22:15-Den-at-NYG, MNF-09/17-2:40-Pit-at-Cin
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sokkal szebb a logónk... xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Mennyire lehet ez hosszútávú dolog is, mármint a 19:00-s idősávú közvetítés?Medvepapa
valószínűleg semennyire, csak azon a héten (mármint pénteken és kedden) pont válogatott meccsek vannak

 bowl.hu/tv-musorjjncaa
volt egy ilyen sejtésem, hogy ez áll a háttérben sajnos. Marad a Barcelona - mindegyki 4+:0... 😀Medvepapa
Amíg a Barcelona meccs minimum 14x annyi embert érdekel, te melyiket adnád, ha a Sport Tv lennél?Sobri Jóska
Nem is vontam kétségbe a döntést, de attól én még személy szerint lehetek emiatt szomorú.Medvepapa
És a világbéke miatt nem?

És mielött azt hinnéd, hogy ez nem világtrend:




több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mennyire lehet ez hosszútávú dolog is, mármint a 19:00-s idősávú közvetítés?Medvepapa
valószínűleg semennyire, csak azon a héten (mármint pénteken és kedden) pont válogatott meccsek vannak

 bowl.hu/tv-musorjjncaa
volt egy ilyen sejtésem, hogy ez áll a háttérben sajnos. Marad a Barcelona - mindegyki 4+:0... 😀Medvepapa
Amíg a Barcelona meccs minimum 14x annyi embert érdekel, te melyiket adnád, ha a Sport Tv lennél?Sobri Jóska
Nem is vontam kétségbe a döntést, de attól én még személy szerint lehetek emiatt szomorú.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Mennyire lehet ez hosszútávú dolog is, mármint a 19:00-s idősávú közvetítés?Medvepapa
valószínűleg semennyire, csak azon a héten (mármint pénteken és kedden) pont válogatott meccsek vannak

 bowl.hu/tv-musorjjncaa
volt egy ilyen sejtésem, hogy ez áll a háttérben sajnos. Marad a Barcelona - mindegyki 4+:0... 😀Medvepapa
Amíg a Barcelona meccs minimum 14x annyi embert érdekel, te melyiket adnád, ha a Sport Tv lennél?

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mennyire lehet ez hosszútávú dolog is, mármint a 19:00-s idősávú közvetítés?Medvepapa
valószínűleg semennyire, csak azon a héten (mármint pénteken és kedden) pont válogatott meccsek vannak

 bowl.hu/tv-musorjjncaa
volt egy ilyen sejtésem, hogy ez áll a háttérben sajnos. Marad a Barcelona - mindegyki 4+:0... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mennyire lehet ez hosszútávú dolog is, mármint a 19:00-s idősávú közvetítés?Medvepapa
valószínűleg semennyire, csak azon a héten (mármint pénteken és kedden) pont válogatott meccsek vannak

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal