NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pete Prisco lejátszotta a teljes 2013as szezont.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
Érdekes a Superbowl pickje (Bengals - Falcons) éss a győztese is (Cincy - túl sok Hard Knockst nézett? 😀 Mondjuk volt az edzésükön is.)iktriad
Ez szerintem elme háborodott. Miami 5-11?! Ha-ha. Ilyen hülyeségeket én is össze tudok hozni.
De ezt az oldalt azért elmentem poénból.danyly
miért lenne elmeháborodott? tippelni bárki tud 😛 csak nézd meg a tavalyi tippjeit, azok se jöttek be mind:  www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/23149422/reviewing-priscos-2012-predictions-mixed-bag-of-good-bad-calls/23149422/reviewing-priscos-2012-predictions-mixed-bag-of-good-bad-calls
(Cardinals 10-6, de szép is lett volna 😊 )Dexxter Tailor
Nagyon vegyes (vannak-voltak jó tippjei), de összességében inkább mellé trafált. A Colts-Redskins-Seahawks triót iszonyat benézte. Azt gondolta, hogy a három rookie irányító miatt bukta lesz az idény. Háát pont fordítva sült el.
De a Miami-t pont véletlenül eltalálta. De úgy nézem inkább Pats szimpatizáns, azért is húzza le a Dolphins-t és kicsit kozmetikázza a Pats esetleges mérlegét. De különösebben nem izgat, úgy sem ez és ehhez hasonló sületlenségek döntik el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pete Prisco lejátszotta a teljes 2013as szezont.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
Érdekes a Superbowl pickje (Bengals - Falcons) éss a győztese is (Cincy - túl sok Hard Knockst nézett? 😀 Mondjuk volt az edzésükön is.)iktriad
Ez szerintem elme háborodott. Miami 5-11?! Ha-ha. Ilyen hülyeségeket én is össze tudok hozni.
De ezt az oldalt azért elmentem poénból.danyly
miért lenne elmeháborodott? tippelni bárki tud 😛 csak nézd meg a tavalyi tippjeit, azok se jöttek be mind:  www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/23149422/reviewing-priscos-2012-predictions-mixed-bag-of-good-bad-calls/23149422/reviewing-priscos-2012-predictions-mixed-bag-of-good-bad-calls
(Cardinals 10-6, de szép is lett volna 😊 )


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pete Prisco lejátszotta a teljes 2013as szezont.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
Érdekes a Superbowl pickje (Bengals - Falcons) éss a győztese is (Cincy - túl sok Hard Knockst nézett? 😀 Mondjuk volt az edzésükön is.)iktriad
Ez szerintem elme háborodott. Miami 5-11?! Ha-ha. Ilyen hülyeségeket én is össze tudok hozni.
De ezt az oldalt azért elmentem poénból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Újra lesz profi foci csapat Los Angelesben, többek között egy legendás együttesnek köszönhetően:  espn.go.com/los-angeles/nfl/story/_/id/9571497/members-kiss-buy-stake-la-arena-expansion-franchise


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pete Prisco lejátszotta a teljes 2013as szezont.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
Érdekes a Superbowl pickje (Bengals - Falcons) éss a győztese is (Cincy - túl sok Hard Knockst nézett? 😀 Mondjuk volt az edzésükön is.)iktriad
nabazmeg, a mi fiaink nem bírják a new yorki hideget...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
NFL Fan Equity rangsor:  blogs.emory.edu/sportsmarketing/2013/08/15/nfl-fan-equity-maybe-the-cowboys-are-america%E2%80%99s-team/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.patspulpit.com/2013/8/14/4620908/forbes-patriots-2-most-valuable-franchise

Érdekesség a Forbes listájáról, hogy az elmúlt két évben a Vikings produkálta a második legnagyobb arányú növekedést. A Jaguars bár még utolső előtti, de a tulajdonosváltásnak köszönhetően top7-ben vannak az elmúlt két év növekedése alapján (16%).DoM
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 www.patspulpit.com/2013/8/14/4620908/forbes-patriots-2-most-valuable-franchise

Érdekesség a Forbes listájáról, hogy az elmúlt két évben a Vikings produkálta a második legnagyobb arányú növekedést. A Jaguars bár még utolső előtti, de a tulajdonosváltásnak köszönhetően top7-ben vannak az elmúlt két év növekedése alapján (16%).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco lejátszotta a teljes 2013as szezont.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
Érdekes a Superbowl pickje (Bengals - Falcons) éss a győztese is (Cincy - túl sok Hard Knockst nézett? 😀 Mondjuk volt az edzésükön is.)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát mi már Philadelphiaban direkt nem a stadionnál parkoltunk le hanem 2-3 saroknyira okosan.

De ennyit megér egy meccs igaz ott szerintem még többet is 😊Janek
Philadelphiába nem biztos 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hát mi már Philadelphiaban direkt nem a stadionnál parkoltunk le hanem 2-3 saroknyira okosan.

De ennyit megér egy meccs igaz ott szerintem még többet is 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még szerencse, hogy feltalálták tömegközlekedést és pl. New Yorkban az új stadion óta el lehet jutni oda kötöttpályával is. A P+R meg nem új találmány...Asbee
Busz is kivisz 5 dollárért és vissza is.

igaz egy kicsit hosszú sor meccs után 😊
sör meg tényleg rohadt drága + light isJanek
+ a népet úgysem lehet meggyőzni róla, hogy lenne más közlekedési eszköz, ami gyorsabb eljutást biztosíthat, mint személygépkocsi


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Még szerencse, hogy feltalálták tömegközlekedést és pl. New Yorkban az új stadion óta el lehet jutni oda kötöttpályával is. A P+R meg nem új találmány...Asbee
hahh, Miamiban cirka 5 (!) órámba telt, míg három átszállással a Sun Life-ból hazajutottam éjszaka az Art Deco negyed közelébe (tehát a parttól egy köpésnyire, odafelé mindössze 2.5 fél óra az út), és volt olyan busz, melyen én voltam az egyetlen fehér ember, ennyit erről... a keleti parti megalopoliszokban (New York, Philly, stb.) egy fokkal jobb a helyzet, de a tömegközlekedésre sem európai fejjel kell gondolni, ha USA-ról beszélünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Még szerencse, hogy feltalálták tömegközlekedést és pl. New Yorkban az új stadion óta el lehet jutni oda kötöttpályával is. A P+R meg nem új találmány...Asbee
Busz is kivisz 5 dollárért és vissza is.

igaz egy kicsit hosszú sor meccs után 😊
sör meg tényleg rohadt drága + light is

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még szerencse, hogy feltalálták tömegközlekedést és pl. New Yorkban az új stadion óta el lehet jutni oda kötöttpályával is. A P+R meg nem új találmány...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Heti 3 órás meccset nem neveznék korlátlan hozzáférésnek
(mondjuk ha NHL/MLB lenne, akkor megérteném, mert szerintem nem normális az aki képes egy évben 80 hazai MLB meccset végignézni élőben a helyszínen😊 )NB2
Mint írtam, add hozzá azt is, hogy NFL meccseken a parkolójegy átlagos ára 28 dollár, egy doboz sör 9-15$, pár csirkeszárny hasábbal ~20, Jacksonville külvárosába a stadion melletti parkolóból hazavergődni pedig 3-4 óra is lehet...

Így indulj el egy Jaguars meccsre, ahol várhatóan megint siralmas játékkal, simán kikap a csapatjjncaa
Valóban látszik, hogy európai vagyok😊
Mert ugye ingyen parkolunk a stadion mellett, egy üdítővel én elvagyok egész meccsen, zabálni nem a meccsen zabálok, és ha ügyes vagyok 15 perc alatt már otthon is vagyok😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Heti 3 órás meccset nem neveznék korlátlan hozzáférésnek
(mondjuk ha NHL/MLB lenne, akkor megérteném, mert szerintem nem normális az aki képes egy évben 80 hazai MLB meccset végignézni élőben a helyszínen😊 )NB2
Mint írtam, add hozzá azt is, hogy NFL meccseken a parkolójegy átlagos ára 28 dollár, egy doboz sör 9-15$, pár csirkeszárny hasábbal ~20, Jacksonville külvárosába a stadion melletti parkolóból hazavergődni pedig 3-4 óra is lehet...

Így indulj el egy Jaguars meccsre, ahol várhatóan megint siralmas játékkal, simán kikap a csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Heti 3 órás meccset nem neveznék korlátlan hozzáférésnek
(mondjuk ha NHL/MLB lenne, akkor megérteném, mert szerintem nem normális az aki képes egy évben 80 hazai MLB meccset végignézni élőben a helyszínen😊 )
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
vannak persze kivételek, igazi "sports town"-ok, mint pl. Philadelphia, de utóbbi mondjuk azért is történik meg sokszor, mert a hatalmas dugók, a brutális parkolási és egyéb költségek, na meg persze a lustaság együttesen azt hozza ki az átlag amerikaiból, hogy még a jeggyel/bérlettel a zsebben sem látja érdemesnek elindulnijjncaa
Mindig tudtam, hogy idióták az amik. Nekem magyar soccer bérletem van és még a ligakupa meccsekre is kimegyek, pedig a kiszolgálás minősége közelében sincs az amerikainak😊NB2
De a TV-t nem nézed minden nap, minden órában, pedig ki van fizetve.
Szóval nem feltétlenül idióta, akinek töbfajta szórakozása is van, és meg tudja fizetni a "korlátlan hozzáférést" annak ellenére, hogy nem akar mindig élni is vele.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
vannak persze kivételek, igazi "sports town"-ok, mint pl. Philadelphia, de utóbbi mondjuk azért is történik meg sokszor, mert a hatalmas dugók, a brutális parkolási és egyéb költségek, na meg persze a lustaság együttesen azt hozza ki az átlag amerikaiból, hogy még a jeggyel/bérlettel a zsebben sem látja érdemesnek elindulnijjncaa
Mindig tudtam, hogy idióták az amik. Nekem magyar soccer bérletem van és még a ligakupa meccsekre is kimegyek, pedig a kiszolgálás minősége közelében sincs az amerikainak😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Most gyakorlatilag leírtad azt ugyanolyan hosszan, mint én. 😊GRAFI
ismétlés a tudás Bélája! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most gyakorlatilag leírtad azt ugyanolyan hosszan, mint én. 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
annyira nem bonyolult :p ahogy előttem írtátok, a sellout nem egyenlő a telt házzal, mikor jól megy a csapatnak, akkor az emberek kimennek a stadionba a jegyárak pedig a másodlagos piacon felmennek, mikor meg szenvedés van, akkor otthon maradnak és/vagy megpróbálják elpasszolni bagóért

vannak persze kivételek, igazi "sports town"-ok, mint pl. Philadelphia, de utóbbi mondjuk azért is történik meg sokszor, mert a hatalmas dugók, a brutális parkolási és egyéb költségek, na meg persze a lustaság együttesen azt hozza ki az átlag amerikaiból, hogy még a jeggyel/bérlettel a zsebben sem látja érdemesnek elindulni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez az eladott jegy =/= megjelent néző dolog elég bonyolult. Bár MLB, de ott volt a Red Sox 820 meccses (10 év) sorozata. Már tavaly is többször előkerült, hogy nincs is tele a stadion, és ezt fotókkal, videókkal bizonygatták. Egyrészt nehéz megállapítani, hogy a stadion éppen 90%-on telített vagy csak a maradék 10% kiment a büfébe, másrészt attól, hogy a stadion nincs tele, még eladhatták az összes jegyet. És az amerikai ugye Sell outnak nevezi, ami tulajdonképpen azt takarja, hogy minden jegyet eladtak.
NFL/NCAA-ben ráadásul a népszerű csapatok jegyeit alig pár óra alatt elkapkodják az összes meccsre. Sokszor évekig kell várni, hogy bérlethez jussál. A Patsnél a 67500 férőhelyes stadionban cirka 60000 bérletes van. Ha bérlethez szeretnél jutni, akkor csatlakozhatsz a többi 80000 várólistáshoz.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Elvágom a gordiuszi csomót! Az nézőszám csalóka, ezért szokták melléírni a kihasználtságot is. A Bears stadionja kicsi, így még az új szektorokkal is kevesebben volt nézőjük volt, mint a Jaguars-nak, pedig 101%-os a kihasználtság.

A másik megtévesztő dolog pedig, hogy az eladott jegyekkel, nem pedig a meccsen megjelentekkel dolgozik a statisztika a nézőszám tekintetében. Ad absurdum az is előfordulhat, hogy eladják az összes jegyet, de senki nem jelenik meg a meccsen, mégis teltházat fognak írni. Ami jól is van így, hiszen a jegyeket eladták, bevétel van belőle (persze kevesebb az összbevétel, mintha ott is lettek volna az emberek, hot-dog, kóla, stb.).

A statisztika csak azt bizonyítja, hogy van pár csapat, amelyiknek nagyobb stadion kéne (Cowboys, Colts, Eagles, Seahawks, Bears), és van, ahol egy kisebb is elég lenne (pl.: Dolphins).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: