NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azért Manzielnek a dobómozdulatától szerintem sírva fakadnak a scoutok, gondoljátok 1 év alatt megtanulhat rendesen dobni?sapka
ahogy említettem, az ESPN-en nem múlik, hogy ezt mindenkivel elhitesse
 espn.go.com/video/clip?id=9302607&categoryid=2378529jjncaa
Szerintem semmi baj nincs a dobómozdulatával. A release kgyors, a mozdulat gördülékeny, különben nem dobálhatna mozgás közben. Nem egy oktatófilm anyag, de semmi Rivers-es nincs benne.Robilluma
mutass egy olyan meccset ahol jól dob, nem is dob hanem csípőből pöcköl, túl alacsony a release, amit a ruganyossággal kompenzál, hogy az első sorban ne blokkolják azonnal, de az nfl-ben amint statikus játékra lesz kényszerítve, (mert nem lesz két top5-ös tackle körülötte) és bezárják a pocketba nem lesz képes ilyen hatékonyan játszani, ami az összteljesítményére végtelenül kihat. Ha van egy kis esze, addig marad collegeben ameddig tud. (ahogy hamarosan Wilson játéka is be fog omlani..., és még az is lehet Griffiné is, bár ott inkább a sérülés lehet a ludas)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mariotarol mi a velemenyed, ill Horitol is kerdenem h o miert nem fert be a boardra ?MMMS
Én annyi Ducks meccset nem láttam, h megítéljem (nem szeretem a 20 perc után eldőlt meccseket :p), de egyértelműen Kaepernick-hez áll legközelebb stílusra, meglátjuk, h év végén mennyire. A passzjátéka lesz a lényeg, én is kíváncsi vagyok, hogy egy végigjátszott évvel a háta mögött milyen lesz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mariotát senki nem hájpolja, Manziel möge meg most beszállt az ESPN, kb. ennyi a különbség. Barkley esete győzött meg arról, hogy a "perception" a valós drafton is köröket jelent, nem csak a mockokban... (ha nem így lenne, akkor elég hülye érv, hogy amennyiben egy évvel korábban kimegy, első körös lett volna)jjncaa
Barkley szerintem ugyanúgy első körös lett volna, mint várták, ha nincs az a vállsérülése. Ezután akkorát esett a dobóereje a muszájból megtartott pro day-re, hogy - ahogy korábban írtam - volt aki a felénél otthagyta egy képzeletbeli "are you kidding me"-vel... A youtube-on több fevétel is van erről a pro day-ről, az egyiken (rá nem keresek most) egy 10 yardos quick out passz olyan csigalassúsággal ment, hogy csak pislogtam. A 2011es szezonban ellenben teljesen jó (átlagnál jobb) erősséggel dobott sztem. De a pro day után érthetően komoly bizonytalanság volt ezzel kapcsolatban. Vissza tudja nyerni a dobóerejét vagy nem? Remélem igen és bizonyít azoknak, akik ennyire nem hittek benne a drafton.

A Manziel-Bridgewater párharc szerintem a Luck-RGIII párharcra hasonlíthat majd. A pontos és bivalyerős kezű klasszikus pocket QB vs. az "új generációs" többdimenziós QB.
De Manziellel az van, amit RGIII és Wilson esetében nem hangsúlyoznak eléggé, hogy ők nem elsősorban azért jók, mert tudnak futni read-optionből meg pistolból, hanem mert alapból fantasztikus kezük van ami remek lábmunkával párosul. Manzielnek is jó keze van sztem amellé ahogy mozog a pályán. Nagyon pontosan és viszonylag erősen is dob. A játékán rengeteget kell majd csiszolni, hogy passfirst QB legyen (mint RGIII és Wilson), mert sokszor túl hamar kezd futni, a szeme hamar lekerül a célpontokról, meg kb minden egyébben is, de minden adottsága megvan sztem, hogy egy RGIII szerű QB lehessen. A méretei is jók (6'1nek írják). És nem egy halvérű QB, hanem igazi csibész (a kép, ahogy a night clubban ünnepelt priceless). A scoutok is szeretni fogják. A Jags-be Bradley Seahawks-os évei után sztem komoly esélyes (persze ki tudja hol húz majd a Jags?).
Bridgewater a másik oldalon igazi zsebQB. Remek méretekkel, fantasztikus (vaj)kézzel. Sztem lehetne fizikumra picivel erősebb, (nehezen is bírta olykor a gyűrődést tavaly, de javára válik, hogy bírja fájdalmat, az egyik meccsen kész csoda volt, hogy 2 komolyabb sérülés után visszament a pályára).

azért Manzielnek a dobómozdulatától szerintem sírva fakadnak a scoutok, gondoljátok 1 év alatt megtanulhat rendesen dobni?sapka
ahogy említettem, az ESPN-en nem múlik, hogy ezt mindenkivel elhitesse
 espn.go.com/video/clip?id=9302607&categoryid=2378529jjncaa
Szerintem semmi baj nincs a dobómozdulatával. A release gyors, a mozdulat gördülékeny, különben nem dobálhatna mozgás közben. Nem egy oktatófilm anyag, de semmi Rivers-es nincs benne.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
azért Manzielnek a dobómozdulatától szerintem sírva fakadnak a scoutok, gondoljátok 1 év alatt megtanulhat rendesen dobni?sapka
ahogy említettem, az ESPN-en nem múlik, hogy ezt mindenkivel elhitesse
 espn.go.com/video/clip?id=9302607&categoryid=2378529


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azért Manzielnek a dobómozdulatától szerintem sírva fakadnak a scoutok, gondoljátok 1 év alatt megtanulhat rendesen dobni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Abban szerintem konszenzus van, hogy Teddy a class no.1. QB-ja, már újoncként 1/1-esnek véltem, örülök hogy az ekkora tehetséget már/még ki tudom szúrni magam is 😊

Mariotát senki nem hájpolja, Manziel möge meg most beszállt az ESPN, kb. ennyi a különbség. Barkley esete győzött meg arról, hogy a "perception" a valós drafton is köröket jelent, nem csak a mockokban... (ha nem így lenne, akkor elég hülye érv, hogy amennyiben egy évvel korábban kimegy, első körös lett volna)

Morris meg szerintem teljesen átlagos irányító


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Miert Manziel lenne az elso qb es nem Bridgewater Robi ? Mariotarol mi a velemenyed, ill Horitol is kerdenem h o miert nem fert be a boardra ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Új időszámítás kezdődik az új topik megnyitásával.
Kezdetnek írtam egy két körös big boardot a jövő idényre, csak hogy legyen min röhögni n+1 hónap múlva.Höri
Christian Jones Seminole-ként csak 58.? Itt valaki nem szereti az FSU-t 😀.
Néhány tipp a rangsorod kapcsán:
A tohonya McCullers szerintem az első kör közelében sem lesz.
Ha kijön, akkor Manziel lesz az először választott QB.
Fales-t, mint kisiskolást illik szeretni, de én nem sokat látok benne, sztem nem lesz első két körös.
Az én meglepi QB-m Stephen Morris, sztem simán első két körös lesz (de inkább első). Eszméletlen jó keze van, alkatra meg Geno-ra hajaz. Nagyon kíváncsi leszek a Miami O-ra, több érdekes prospectjük is van idén.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Saints úgyse draftol az első két kör vmelyikében, már csak megszokásbòl sem fognak húzni :-P

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
És kinél számítasz forfeit-re?
Azért nagyon nem bánnám ha Nix és Tuitt mardna még egy évet! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új időszámítás kezdődik az új topik megnyitásával.
Kezdetnek írtam egy két körös big boardot a jövő idényre, csak hogy legyen min röhögni n+1 hónap múlva. Sok QB van benne össze-vissza, nyilván mert nem mock. + Kisiskolás arcok ilyenkor még ritkán vannak jelen a köztudatban. Van benne töménytelen junior is nyilván.

1 Jadeveon Clowney DE South Carolina
2 Teddy Bridgwater QB Louisville
3 Marqise Lee WR USC
4 Anthony Barr OLB UCLA
5 Tajh Boyd QB Clemson
6 Johnny Manziel QB Texas A&M
7 Jake Matthews OT Texas A&M
8 Cyrus Kouandjio OT Alabama
9 Bradley Roby CB Ohio State
10 Taylor Lewan OT Michigan
11 Sammy Watkins WR Clemson
12 Stephen Tuitt DE Notre Dame
13 Austin Seferian-Jenkins TE Washington
14 Louis Nix III NT Notre Dame
15 Loucheiz Purifoy CB Florida
16 CJ Mosley ILB Alabama
17 David Fales QB San Jose State
18 Aaron Lynch DE South Florida
19 Anthony Johnson DT LSU
20 Kyle van Noy OLB BYU
21 HaHa Clinton-Dix S Alabama
22 James Hurst OT North Carolina
23 Ifo Ekpre-Olomu CB Oregon
24 Timmy Jernigan DT Florida State
25 Aaron Colvin CB Oklahoma
26 Adrian Hubbard OLB Alabama
27 AJ McCarron QB Alabama
28 AJ Johnson ILB Tennessee
29 Jackson Jeffcoat DE Texas
30 De'Anthony Thomas RB Oregon
31 Ed Reynolds S Stanford
32 David Yankey OT Stanford

33 Trent Murphy OLB Stanford
34 Brandon Coleman WR Rutgers
35 Daniel McCullers DT Tennessee
36 Aaron Murray QB Georgia
37 Cameron Erving OT Florida State
38 Antonio Richardson OT Tennessee
39 Jason Verrett CB TCU
40 Scott Chrichton DE Oregon State
41 Will Sutton DT Arizona State
42 Justin Gilbert CB Oklahoma State
43 Marcus Roberson CB Florida
44 Deshazor Everett CB Texas A&M
45 Jordan Matthews WR Vanderbilt
46 Ernest Shazier OLB Ohio State
47 Cyril Richardson OT Baylor
48 Derek Carr QB Fresno State
49 Cassius Marsh DT UCLA
50 Morgan Breslin DE USC
51 Colt Lyerla TE Oregon
52 Jeremiah Attaochu OLB Georgia Tech
53 Gabe Jackson OG Mississippi State
54 Deandre Coleman DE California
55 Kareem Martin DE North Carolina
56 Mike Evans WR Texas A&M
57 Quandre Diggs CB Texas
58 Christian Jones OLB Florida State
59 Chaz Green OT Florida
60 Lache Seastrunk RB Baylor
61 Trey DePriest ILB Alabama
62 Kony Ealy DE Missouri
63 Calvin Barnett DT Oklahoma State

Azért nem 64 mert számítok egy forfeitre.