NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
... szerintetek mikor lesz draftolva?iktriad
Kedvenc kérdésem májusban.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Fales court visionje szvsz kb. jobb mint Bridgewateré, a legnagyobb probléma vele h sok labdája ink rainbowra mintsem lézerre hajaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Fales-t egyelőre 1-2. körösnek mondanám, nagyon tetszik a játéka, viszont nem akarok úgy járni, ahogy sokan mások Ryan Lindley-vel 😊 (komoly párhuzamokat lehet vonni kettejük között)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már QBk, David Fales szerintetek mikor lesz draftolva?iktriad
magyar vagy kinti ido szerint ?MMMS
Mikor = melyik kör.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ha már QBk, David Fales szerintetek mikor lesz draftolva?iktriad
magyar vagy kinti ido szerint ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már QBk, David Fales szerintetek mikor lesz draftolva?
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na bullshit most látom, hogy már van ilyen is 😀 Qb témához hosszászólva Browns fanként örülök,hogy ennyien vannak Teddy-t vagy Boydot azért illene megcsípni. Manzieltől meg kíméljenek, már most herótom van a hype-tól amit kap... a Heisman kampány során is mondtam anno, hogy (szvsz ! ) rohadt túl értékelt, de ez van. Akkor már Inkább Fales ...

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Boyd sima 1. kör, bele már nem nagyon kell mást látni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Szvsz Tajh Boyd értékét a saját idei teljesítményén túl nagyban fogja befolyásolni az, hogy az NFL-ben a tavalyi őrület után a védelmek mennyire tudnak alkalmazkodni a dual threat QB-k ellen 2013-ban
Mert ha az NFC-ben idén is a 6 PO-s csapatból háromnak rohangálni fog az irányítója, akkor nagyon korán elkelhet Boyd .atapapa
Ha már eddig nem került szóba... Adom, hogy Manzielből is lehet jó NFL QB, de az "új Russell Wilsont" (a jövő évi drafton) én inkább Boydban látom.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen, a trendek elég fontosak, ezért is szopta meg Collin Klein.
ha tavaly a Tebow-mania után lett volna végzős, akkor tuti nem udfaként kell kuncsorognia a roster helyért, de Timmy száműzetése után az ő megítélése is visszaesett (annak ellenére, hogy a játéka semmit se változott)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szvsz Manziel értékét a saját idei teljesítményén túl nagyban fogja befolyásolni az, hogy az NFL-ben a tavalyi őrület után a védelmek mennyire tudnak alkalmazkodni a dual threat QB-k ellen 2013-ban
Mert ha az NFC-ben idén is a 6 PO-s csapatból háromnak rohangálni fog az irányítója, akkor nagyon korán elkelhet Johnny Football .

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Meg lehet élni ennyiből, Jeremiah az nfl.comon ma Jeff Garciához hasonlította 😀 neki is összejött back-to-back két 30 TD-s idényHöri
Garciát csíptem én is, meg Manziel mozgékonysága elég nagy fegyver, de elég sok scrambler NCAA sztár QB-ból nem lesz semmi pro szinten, én ettől félek vele kapcsolatban.
Félre értés ne essék, nagy rajongója lettem én is a srácnak, szurkolok is neki.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én meg jobban szerettem, hogy általában a születésnapomon volt 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valóban nem oszt nem szoroz, csak nekem (munka miatt) sokkal jobb volt hónap végén mint hónap közepén.
Szemétség, hogy nem az én menetrendemhez időzítik. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Két hét nem oszt, nem szoroz
Azon fogtam a fejemet, mikor King meg Schefter azt hozta fel ellenérvként tipikus amerikai módon, hogy a drafttal foglalkozó tévés embereknek így még többet kell távol lenniük a családjuktól...

A csütörtök-péntek-szombat elosztást tolhatnák el egy nappal, mert az 1. kör péntek hajnalban nem vicces


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na hivatalosan is május 8-10 a 2014es draft időpontja.
Én nem örülök.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De Manziel-nek a dobóereje nagyon gyenge (HL videók alapján). Van esze a focihoz az kétségtelen, meg megragadja a lehetőségeket (főleg lábbal), de a passzai nagyobb része "ejtve" van, vagy rainbow szerű ívet húz, nem igazán láttam tőle laser passzokat, vagy hosszabb dobásokat. Én személy szerint nagyon nem látok jövőt neki az NFL-ben, de még fejlődhet persze. A pontossága is csalóka, mert a pass rush nem ér oda egyszerűen hozzá, ha meg 10mp-kig futkos a LOS mögött, persze hogy egy értelmes WR(TE, HB) üresre játssza magát annyi idő alatt.MarioAna
Meg lehet élni ennyiből, Jeremiah az nfl.comon ma Jeff Garciához hasonlította 😀 neki is összejött back-to-back két 30 TD-s idény

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
De Manziel-nek a dobóereje nagyon gyenge (HL videók alapján). Van esze a focihoz az kétségtelen, meg megragadja a lehetőségeket (főleg lábbal), de a passzai nagyobb része "ejtve" van, vagy rainbow szerű ívet húz, nem igazán láttam tőle laser passzokat, vagy hosszabb dobásokat. Én személy szerint nagyon nem látok jövőt neki az NFL-ben, de még fejlődhet persze. A pontossága is csalóka, mert a pass rush nem ér oda egyszerűen hozzá, ha meg 10mp-kig futkos a LOS mögött, persze hogy egy értelmes WR(TE, HB) üresre játssza magát annyi idő alatt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
sokszor, sok helyen, sok hozzáértőtől olvastam és hallottam már, hogy a 6'2 alatti QB-knál még inkább fontos a precizitás, rutin és a futball-iq, hogy kompenzálják a méretbeli hiányosságukat, (pl. Brees, McCoy, Wilson, Vick), szóval ezek alapján Manziel 2 év után valóban megérne egy 1. kört? Utóbbi 5 drafton nem ment ki 6'2 alatt irányító az első körben. (Sanchez, Ponder, RGIII)Amadeus91
újonc se nyert még Heismant, Manzielnek sikerült
mondjuk ha idén valamilyen oknál fogva besülnek a mobilis QB-k (főleg RG3 és Wilson), akkor Johnny Football a draftra se fog jelentkezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Annak azért tudnék örülni, bár két oldala van ennek az éremnek is, ha a Raidersnek sikerülne Clowney-t húznia. Bár akkor elviekben TOP 3-ban kéne választani és akkor meg esélyes, hogy egy QB lenne inkább a választás, mert akkor arra következtethetnénk, hogy a QB játék nem volt túl jó és azért lett TOP 3 választó a Raiders.
Szóval ha csak ezen múlik, akkor inkább szerepeljen idén jól a csapat és válasszunk hátrébb.

De egy Clowney szintű halálosztó jó lenne a Raidersnek a jelenlegi keretbe! 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
sokszor, sok helyen, sok hozzáértőtől olvastam és hallottam már, hogy a 6'2 alatti QB-knál még inkább fontos a precizitás, rutin és a futball-iq, hogy kompenzálják a méretbeli hiányosságukat, (pl. Brees, McCoy, Wilson, Vick), szóval ezek alapján Manziel 2 év után valóban megérne egy 1. kört? Utóbbi 5 drafton nem ment ki 6'2 alatt irányító az első körben. (Sanchez, Ponder, RGIII)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clowney 1000%, már újonc éve után top5-ös pick lett volna, idén meg aztán pláne, Teddynél attól függne, hogy milyen sérülés, de igazából ő is egyértelműen a draftra készüljjncaa
Köszi.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Clowney 1000%, már újonc éve után top5-ös pick lett volna, idén meg aztán pláne, Teddynél attól függne, hogy milyen sérülés, de igazából ő is egyértelműen a draftra készül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bridgewater és Clowney szerintetek biztos kijön, ha nem sérülnek meg szezon közben, és nem lesz rossz évük?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miert Manziel lenne az elso qb es nem Bridgewater Robi ? Mariotarol mi a velemenyed, ill Horitol is kerdenem h o miert nem fert be a boardra ?MMMS
rámegy a 2015-ös 1/1-re 😀 jogos a kérdés amúgy, magam se tudom miért nem jutott eszembe