NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cleveland pickekkel tökéletesen kiegyeznék 😊Drip
Én is a Jags pickjével. 😀
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Cleveland pickekkel tökéletesen kiegyeznék 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem már most jobban járnánk ha Kouandjiót írnánk #1 OT-nek

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
OT-ből előfordulhat, hogy akár 5-6 játékos is 1. körben draftolásra kerül?Beki
Írtam egy mockot, ha minden igaz hnap v hnapután kikerül az oldalra, abban spec 4 OT és 1 OG lett 1. körös.empty taxi
Okés, akkor várom míg kikerül. 😊Beki
Voila:  bowl.hu/2014_nfl_mock_draft_10empty taxi
Végig is olvastam már, köszi. 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
OT-ből előfordulhat, hogy akár 5-6 játékos is 1. körben draftolásra kerül?Beki
Írtam egy mockot, ha minden igaz hnap v hnapután kikerül az oldalra, abban spec 4 OT és 1 OG lett 1. körös.empty taxi
Okés, akkor várom míg kikerül. 😊Beki
Voila:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/27c9872c470882d7759c3a2d7cd1d348.jpg
2014 NFL Mock Draft 1.0 | Bowl.hu
Ismerkedjünk meg néhány névvel, akik jelen állás szerint a jövő évi draft sztárjai lehetnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
OT-ből előfordulhat, hogy akár 5-6 játékos is 1. körben draftolásra kerül?Beki
Írtam egy mockot, ha minden igaz hnap v hnapután kikerül az oldalra, abban spec 4 OT és 1 OG lett 1. körös.empty taxi
Okés, akkor várom míg kikerül. 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
OT-ből előfordulhat, hogy akár 5-6 játékos is 1. körben draftolásra kerül?Beki
Írtam egy mockot, ha minden igaz hnap v hnapután kikerül az oldalra, abban spec 4 OT és 1 OG lett 1. körös.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
OT-ből előfordulhat, hogy akár 5-6 játékos is 1. körben draftolásra kerül?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszönöm a válaszokat.
A lájkokat majd holnap kiosztom gépről. 😀

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Az idei WR class az OT és QB mellett a legerősebb poszt lesz sztem.Robilluma
Egyetértek, szóval az első körös prospectekből is komolyabb esések várhatóak, mert egyszerűen nem lesz annyi needes csapat; és várhatóan egy-ketten jól fognak járni.
szóval nyugodtan nézegesd őket is Bazza

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
Az első körből Lee vagy Watkins is jó erre, de gondolom velük kapcsolatban képben vagy.

Paul Richardson az egyik legjobb mélységi célpont, itt van az Oregon elleni meccse (Wallace-ra emlékeztető a mozgása, de nem rossz rövidebb route-okon is):

De Odell Beckham játéka is tetszik majd neked (eszméletlen milyen mozgása van, sztem sima első kör):
 www.youtube.com/watch?v=UXYJUC3Q64o#t=403

Nem vagyok nagy LSU fan, de idén miatta és Landry miatt ha tehetem, nézem őket.

Cooks-t érdekesen használja a Beavers, sok deep route-ot futtatnak vele, rengeteg "contested catch"-et kellett bemutatnia, ami a méretei ellenére erőssége, remekül lepattanózik. Ennek ellenére én nem tartom mélységi elkapó prospectnek, inkább slotban lesz neki a helye sztem, Amendola szerepben. Nem véletlenül hasonlítják Tavon Austinhoz.
Mindenensetre én is nagyon bírom a játékát. Félelmetes irányváltásai és gyorsításai vannak.
Az idei WR class az OT és QB mellett a legerősebb poszt lesz sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
Tevin Reese harmadik nap jó befektetés lehet, Briles elkapói ráadásul be is szoktak jönni.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
egy nevet írok neked: Brandin Cooks
úgyse hiszi el senki, de ő még azelőtt jutott eszembe, hogy megtaláltam ezt a cikket:  www.detroitlionsdraft.com/2013/10/breakout-prospect-brandin-cooks/jjncaa
Vezeti az FBS-t elkapott yardokban, most mondjam azt h nem meglepő h eszedbe jutott 😛empty taxi
nem mintha ez és a draftstátusza között, illetve hogy épp egy detroiti oldalon került szóba a neve evidens kapcsolat lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
egy nevet írok neked: Brandin Cooks
úgyse hiszi el senki, de ő még azelőtt jutott eszembe, hogy megtaláltam ezt a cikket:  www.detroitlionsdraft.com/2013/10/breakout-prospect-brandin-cooks/jjncaa
Vezeti az FBS-t elkapott yardokban, most mondjam azt h nem meglepő h eszedbe jutott 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Természetesen nem az agybajára gondoltam, hanem az egyetemi játékára.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
egy nevet írok neked: Brandin Cooks
úgyse hiszi el senki, de ő még azelőtt jutott eszembe, hogy megtaláltam ezt a cikket:  www.detroitlionsdraft.com/2013/10/breakout-prospect-brandin-cooks/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.Bazzani
az a Titus Young stílus elég konkrét 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kire figyeljek, ha igazi mélységi célpontot akarok scoutolni?
Nem feltétlenül elsőkörös prospectre gondoltam.
TY Hilton, Titus Young, Torrey Smith style-ra gondolnék.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Összegezve a dolgot Teddy ink NFL ready jelenleg (ez szvsz vitán felüli), viszont Mariota már most is egy klassz matéria és a benne rejlő potenciál teteje magasabban van, mint Bridgewaternél. Manapság pedig elég sok NFL-csapatnál komoly faktor a hosszú távú upside lsd. Fisher vs.Joeckel a tavalyi 1/1-nél.empty taxi
gyorsan végigböngészve,
ez a Fisher/Joeckel dolog nem tudom, hogy keveredik ide;
de inkább a két évvel ezelőtti Luck/RG = Bridge/Mariota kérdés keveredik inkább ide; ahol a nagyobb upsideú RG helyett a biztosabb Luckot vitték, egyelőre úgy tűn(het)ik, hogy helyesen
nem értem mitől lenne ez mássapka
Azt ne feledd h Lucknál tökéleteseb prospectet nehéz lett volna gyúrni, Teddy azért nem ez a szint nálam, RG3/Mariota dolog meg azért nehezen mérhető, mert azóta lett NFL-szinten is gyakran alkalmazott játék a read-option.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Összegezve a dolgot Teddy ink NFL ready jelenleg (ez szvsz vitán felüli), viszont Mariota már most is egy klassz matéria és a benne rejlő potenciál teteje magasabban van, mint Bridgewaternél. Manapság pedig elég sok NFL-csapatnál komoly faktor a hosszú távú upside lsd. Fisher vs.Joeckel a tavalyi 1/1-nél.empty taxi
gyorsan végigböngészve,
ez a Fisher/Joeckel dolog nem tudom, hogy keveredik ide;
de inkább a két évvel ezelőtti Luck/RG = Bridge/Mariota kérdés keveredik inkább ide; ahol a nagyobb upsideú RG helyett a biztosabb Luckot vitték, egyelőre úgy tűn(het)ik, hogy helyesen
nem értem mitől lenne ez mássapka
Fisher azért lett 1/1 mert több benne a potenciál mint joeckelben

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Összegezve a dolgot Teddy ink NFL ready jelenleg (ez szvsz vitán felüli), viszont Mariota már most is egy klassz matéria és a benne rejlő potenciál teteje magasabban van, mint Bridgewaternél. Manapság pedig elég sok NFL-csapatnál komoly faktor a hosszú távú upside lsd. Fisher vs.Joeckel a tavalyi 1/1-nél.empty taxi
gyorsan végigböngészve,
ez a Fisher/Joeckel dolog nem tudom, hogy keveredik ide;
de inkább a két évvel ezelőtti Luck/RG = Bridge/Mariota kérdés keveredik inkább ide; ahol a nagyobb upsideú RG helyett a biztosabb Luckot vitték, egyelőre úgy tűn(het)ik, hogy helyesen
nem értem mitől lenne ez más

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
- Hogy Rob Ranget idézzem: Ha Vicknek és PM-nek lehetne közös gyereke az lenne Mariota.empty taxi
ezt nem Rang mondta, hanem Colt Lyerlajjncaa
Kösz a kiigazítást, az NFLDraftScout twitterén olvastam azért rémlett Rang.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
- Hogy Rob Ranget idézzem: Ha Vicknek és PM-nek lehetne közös gyereke az lenne Mariota.empty taxi
ezt nem Rang mondta, hanem Colt Lyerla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
@sapka kérésének megfelelően kifejtem h szvsz miért Mariota lesz az 1/1 (már ha kijön) és nem Hídvíz:
- Hogy Rob Ranget idézzem: Ha Vicknek és PM-nek lehetne közös gyereke az lenne Mariota. Teddy is mobilis, de nekem ő ink Geno/Luck-szerű azaz ha cink van jól menekül míg a derék a Marcusra azért alapból is lehet futó playeket szabni.
- Mariota kellően pontos idén akár zsebből akár rolloutból dob, amennyit én láttam Bridegwaterből az alapján azt mondom h neki azért koránt sem tökéletes a pontossága mély route-okon
- Sokan azért rangsorolják Teddyt Mariota elé mert jobban olvassa védelmeket (ami jelenleg igaz is), viszont MM érzi annyira a zsebet h ha az kezdene összeomlani nyugodtan vált scramblingre, a kérdés igazából az h a zónázás-emberezés kulcsait mikor és milyen gyorsan sajátítja el NFL-szinten is. Tegyük hozzá persze h Bridgewater egyik legjobb tulajdonsága a pocket awareness szintén.
- Clutchságban nincs kettőjük közt különbség.
- Mariota egy kicsit magasabb a jelenlegi adatok szerint (ami nagyon szeretnek a scoutok), bár ugye pontos képet erről akk kapunk ha kombájnra ülnek.
- Lábmunkában mindkettőjüknek fejlődni kell, ami szvsz ink Teddyre nézve kritika tekintve h milyen rendszerből jönnek
- Mechanikában nincs jelentős különbség köztük, Mariota dobásmozdulata kicsivel hosszabb, de ez legink annak tudható be h hosszabb a karja.

Összegezve a dolgot Teddy ink NFL ready jelenleg (ez szvsz vitán felüli), viszont Mariota már most is egy klassz matéria és a benne rejlő potenciál teteje magasabban van, mint Bridgewaternél. Manapság pedig elég sok NFL-csapatnál komoly faktor a hosszú távú upside lsd. Fisher vs.Joeckel a tavalyi 1/1-nél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
FYI, Kiper legújabb QB rangsorában Bryce Petty a hatodik.vassadi
nem mintha lenne rá 2% esély, hogy profinak áll