NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
Jó dolgokat? Csak a mocsok folyik a szájából és folyton baszogatja a nyugodt, fórumozni kívánó embereket...
Ezzel nagyon nem értek egyet!catattack
hallod te szarrago geci ! a pofamba mosolyogsz, itt meg savazol ? vasarnap vigyed magaddal a tb kartyadat a szigetre, marha egyaltalan kimered dugni a pofadat ezekutan, mert lehet h veletlen esik egy kis bantodasod ! faszkalap ...MMMS
Vegyünk már vissza a lendületből, ez a topic a draftról szól, ott van a PM funkció, ha ezt a vitát le szeretnétek folytatni.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
Jó dolgokat? Csak a mocsok folyik a szájából és folyton baszogatja a nyugodt, fórumozni kívánó embereket...
Ezzel nagyon nem értek egyet!catattack
hallod te szarrago geci ! a pofamba mosolyogsz, itt meg savazol ? vasarnap vigyed magaddal a tb kartyadat a szigetre, marha egyaltalan kimered dugni a pofadat ezekutan, mert lehet h veletlen esik egy kis bantodasod ! faszkalap ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2014-ben nem lesz Texas vs the Nation all-star gála.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brent Sobleski ír egy kicsit Roethlisberger-trades pletykáról plusz egy mockot is összedobott, ahol bizony Mariota az 1/1:
 q.usatoday.com/2013/11/12/the-potential-roethlisberger-effect-on-mays-nfl-draft/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
Nekem tetszik - már a Jags pickje. 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Brent Sobleski ír egy kicsit Roethlisberger-trades pletykáról plusz egy mockot is összedobott, ahol bizony Mariota az 1/1:
 q.usatoday.com/2013/11/12/the-potential-roethlisberger-effect-on-mays-nfl-draft/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.MMMS
Ne vegyél rá mérget!tomi-tomi
ne udvarolj, kis hal vagyok en ahhoz, h megerje neked 😀
tartsunk szavazast ?MMMS
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
na én erre mondom, hogy ne vegyél rá mérget

több mint 10 éve
catattack 3 520
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
Jó dolgokat? Csak a mocsok folyik a szájából és folyton baszogatja a nyugodt, fórumozni kívánó embereket...
Ezzel nagyon nem értek egyet!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.MMMS
Ne vegyél rá mérget!tomi-tomi
ne udvarolj, kis hal vagyok en ahhoz, h megerje neked 😀
tartsunk szavazast ?MMMS
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
Igen ha hajlandó ÍRNI


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.MMMS
Ne vegyél rá mérget!tomi-tomi
ne udvarolj, kis hal vagyok en ahhoz, h megerje neked 😀
tartsunk szavazast ?MMMS
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgot
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.MMMS
Ne vegyél rá mérget!tomi-tomi
ne udvarolj, kis hal vagyok en ahhoz, h megerje neked 😀
tartsunk szavazast ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.MMMS
Ne vegyél rá mérget!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírnásapka
Jay Cutler, Aaron Rodgers, Chris Ponder, Sam Bradford, Blaine Gabbert, Matt Schaub, Brandon Weeden, Brian Hoyer, Mark Sanchez.

Néhány zsebirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.Höri
ehhez kepest eltorpul az a teny, h manziel nem tud vedelmet olvasni es a jatekostarsai tehetsegebol es az edzoi kollektiva tudasabol el javareszt.
mellesleg a hipermobilis es zsebiranyitokent manzeilhez kepest pm-i kvalitasokkal rendelkezo rg3 mivel is szenved nagyjabol tavaly ev kozepe ota ? ja, bocs, mar tudom. h serult.MMMS
Arra akartam rámutatni, hogy a testalkat messze nem az elsőszámú kérdés amivel foglalkozni kell a kérdésben.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ó
Néhány zsebirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.Höri
Manuel, Pryor, Locker, Vick.

Néhány futóirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Mi ketten sem.😛 😀tomi-tomi
en azert nem, mert mar nem irok le inkabb semmit, mert ugysem ismerik el az irantam meglevo eloitelet miatt a helyes meglatasaimat. ugy meg nehez ezt kivitelezni. bar pont mostanaban terveztem egy mea culpa irast pep hamiltonrol a colts topikba a par hettel ezelotti kirohanasom ellenpontozasara.
te meg azert nem, mert egyebkent is vegtelenul onironikus vagy, ugy meg nehez meg a karakan megnyilvanulasaidat is komolyan venni 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírnásapka
Jay Cutler, Aaron Rodgers, Chris Ponder, Sam Bradford, Blaine Gabbert, Matt Schaub, Brandon Weeden, Brian Hoyer, Mark Sanchez.

Néhány zsebirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.Höri
nem igazán értem hogy jön ez ide
ez azt támasztja alá, hogy nála erősebb-nagyobb emberek is gyakorta megsérülnek;
szóval ez most ellentmond nekem vagy megerősít? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a kerdesem zanzasitva: mi a problema szerinted, ha valaki "hulyesegeket" beszel, vagy az, hogy ugy tesz, mintha tevedhetetlen lenne ?

keptelen vagy belatni (par szerkesztotarsaddal egyutt) azt, h az alapvetoen egy nonszensz kovetkeztetes, miszerint ha sok (lehetetlenul sok) meccset megneztek, akkor annal jobban fogtok erteni a jatekosok draft prospectkent valo elemzesehez. de nem is ez a lenyeg, hanem a fentebbi kerdesem. MMMS
Szerintem a két kérdésed összefügg és a második jelenségből következik az első. (A jelenséggel foglalkozom, azt tartom fontosnak és nincs semmi jelentősége a személy(ek)nek!!!)
Aki ennyire értője egy területnek, az ezen a szinten könnyen csapdába esik. Nagyon jól tudja, hogy miként működnek a dolgok, milyen megoldások vannak. De valójában nem érti a szakma mester szintjén, hogy adott konkrét helyzet megoldásában mit miért csinál a "mester". Miért pont azt a megoldást választotta, miért vetett el más - esetleg ezen a szinten sokkal nyilvánvalóbb - megoldást és így tovább. Az alapszint "előnye", hogy ő még megijed a rendkívüli bonyolultságtól; könnyen belátja, hogy például ha nagyon sok meccset megnézek, akkor nem fogok annál jobban érteni a játékosok draft prospectkent való elemzéséhez.
(A draft kapcsán különösen nehéz tudatosítani magunkban ezt a döbbenetesen nagy tudáskülönbséget, hiszen a mester is meglepően sokat "hibázik" ezen a területen; sokszor lehet (ön)igazolást találni - én tudtam jobban.)
Másik oldalról viszont ez a szint pontosan tudja, hogy már mennyivel többet tud a kezdőnél. Ráadásul esetünkben napi kapcsolatba ezzel a tudással kerül.
Természetes dolog, hogy ha én tudom, hogy mennyire jó vagyok ( s erről nap nap után megerősítenek) és legfeljebb csak sejtem, hogy mennyire lehetnék még jobb, akkor a tudásomat felül értékelem és a lehetséges maximumtól a távolságomat alul becsülöm. (Igazából felmérni sem tudom.)

S ez néhány ember észlelésében tévedhetetlen viselkedésként fog megjelenni, ugyancsak természetes módon.

Ugyanez játszódik le tömegesen is itt. Nagyon sokan tudjuk, hogy van halftime adjustment. Nagyjából mindenki, aki ezt tudja, már számon kérte csapata edzőitől egy balul sikerült második félidő után, hogy ők (az edzők) mi a f@szt csináltak a nagyszünetben a félideji elemzések helyett. S még senki közülünk nem jutott arra, hogy nonszensz következtetést vont le és tévedhetetlenség látszatát keltette.😊
Mi ketten sem.😛 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírnásapka
Jay Cutler, Aaron Rodgers, Chris Ponder, Sam Bradford, Blaine Gabbert, Matt Schaub, Brandon Weeden, Brian Hoyer, Mark Sanchez.

Néhány zsebirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.Höri
ehhez kepest eltorpul az a teny, h manziel nem tud vedelmet olvasni es a jatekostarsai tehetsegebol es az edzoi kollektiva tudasabol el javareszt.
mellesleg a hipermobilis es zsebiranyitokent manzeilhez kepest pm-i kvalitasokkal rendelkezo rg3 mivel is szenved nagyjabol tavaly ev kozepe ota ? ja, bocs, mar tudom. h serult.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírnásapka
Jay Cutler, Aaron Rodgers, Chris Ponder, Sam Bradford, Blaine Gabbert, Matt Schaub, Brandon Weeden, Brian Hoyer, Mark Sanchez.

Néhány zsebirányító, aki megsérült idén és kikerült a csapatból kisebb-nagyobb időre.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Nem teljesen értem a kérdést. Az a baj, hogy arrogánsan beszélek hülyeségeket? Nekem ilyen a stílusom, nem vagyok és nem is leszek profi újságíró soha. engem sokkal jobban zavar, hogy sok témában nem írhatom le kendőzetlenül a SAJÁT véleményem.jjncaa
a kerdesem zanzasitva: mi a problema szerinted, ha valaki "hulyesegeket" beszel, vagy az, hogy ugy tesz, mintha tevedhetetlen lenne ?

egyebirant, ha mar igy felhoztad, de szeretnem leszogezni, h nem a savazas a celom es oszinten sajnalom, ha nem ez jon le a hangnembol, hanem a "szokasos": az arroganciad szvsz abban nyilvanul meg, h keptelen vagy belatni (par szerkesztotarsaddal egyutt) azt, h az alapvetoen egy nonszensz kovetkeztetes, miszerint ha sok (lehetetlenul sok) meccset megneztek, akkor annal jobban fogtok erteni a jatekosok draft prospectkent valo elemzesehez. de nem is ez a lenyeg, hanem a fentebbi kerdesem. nekem aztan azzal sincs problemam, h nem vagy profi ujsagiro, ez nem feltetel sztem ahhoz, h vki egy hobbihonlapot uzemeltessen akar szerkesztoi minosegben is.
miert erzed, h sok temaban nem irhatod le a sajat velemenyed ? miert polkorrektizalod magad ?MMMS
Nem tudom hol és mikor mondtam, hogy tévedhetetlen lennék, viszont amit leírok, azt hiszem, hogy igaz is, különben nem írnám le. Gyakran olvasom és nézem vissza korábbi meglátásaimat pl. az elmúlt draftokkal kapcsolatban, és szerintem a "találati arányom" nem olyan rossz, hogy szégyellnem kellene. Nyilván sokszor a szerencsén múlik (mármint hogy jó külföldi szakértőre hallgattam), de különösen büszke vagyok rá, hogy van pár játékos, akit én "fedeztem fel" (értsd még a komolyabb hype előtt emlegettem itt, pl. Bobby Wagner), sőt párat, mint mondjuk Teddy Bridgewatert személyesen is megfigyelhettem, és azóta váltig állítom, hogy 1/1-es lesz. Nyilván imposztor vagyok/voltam, hogy draft szakértő szerepében tetszelegtem, de a magyar közegben a "lehetetlenül sok" meccs megtekintése talán azért elég ahhoz, hogy valamelyest releváns legyen a véleményem. Azt, hogy ennek ki mennyi hitelt ad, az nem hiszem, hogy rajtam múlik, de mint említettem, jómagam a saját gondolataimat csak mértékadónak tekintem, minden mondat elé meg nem biggyeszthetem oda az SZVSZ megjelölést...

A polkorrektségről annyit, hogy részben ehhez kapcsolódik a szerkesztői státuszomról való lemondás is, sajnos kritikát már nem szabad megfogalmazni, mert attól kell "félni", hogy hol üt ez vissza... Azt, hogy képtelen vagyok belátni a nonszensz helyzetet, mondjuk kikérem magamnak, mert részben már e kérdésben is igazat adok neked, és másokra is mutogatva azért nem teljesen érzem fairnek velem és velünk szemben ezt a "támadást" (bár más hibái közel sem mentenek fel minket, de minden relatív ugye)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem teljesen értem a kérdést. Az a baj, hogy arrogánsan beszélek hülyeségeket? Nekem ilyen a stílusom, nem vagyok és nem is leszek profi újságíró soha. engem sokkal jobban zavar, hogy sok témában nem írhatom le kendőzetlenül a SAJÁT véleményem.jjncaa
a kerdesem zanzasitva: mi a problema szerinted, ha valaki "hulyesegeket" beszel, vagy az, hogy ugy tesz, mintha tevedhetetlen lenne ?

egyebirant, ha mar igy felhoztad, de szeretnem leszogezni, h nem a savazas a celom es oszinten sajnalom, ha nem ez jon le a hangnembol, hanem a "szokasos": az arroganciad szvsz abban nyilvanul meg, h keptelen vagy belatni (par szerkesztotarsaddal egyutt) azt, h az alapvetoen egy nonszensz kovetkeztetes, miszerint ha sok (lehetetlenul sok) meccset megneztek, akkor annal jobban fogtok erteni a jatekosok draft prospectkent valo elemzesehez. de nem is ez a lenyeg, hanem a fentebbi kerdesem. nekem aztan azzal sincs problemam, h nem vagy profi ujsagiro, ez nem feltetel sztem ahhoz, h vki egy hobbihonlapot uzemeltessen akar szerkesztoi minosegben is.
miert erzed, h sok temaban nem irhatod le a sajat velemenyed ? miert polkorrektizalod magad ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...jjncaa
nfl draft 2013:
-te egy hibrid védelembe hova tennéd be Floydot?
-én szeretem Floydot én Jarvis Jonest szeretném
egy másik "draftszakártőtől"braxa88
Éppen ezért önkritikát gyakorolva írtam is, hogy többé nem foglalkozok a drafttal jjncaa
dicseretes az onkritikad, ezert tenyleg respekt, de kerdenek azert vmit: szted az a gaz, hogy hulyeseget beszeltek sokszor (amivel semmi baj nincs szerintem, ha valaki kijelentesekbe, josolgatasba bocsajtkozik nyilvan belefut ebbe a "kesbe" ), vagy h nalad maradjunk beszelsz, vagy az amilyen stilusban ezt kommunikaljatok/kommunikalod ? nyilvan a kerdesbol kitalalhato, h nekem errol mi a velemenyem, de most tegyuk ezt felre. en a te meglatasodra volnek kivancsi.MMMS
Nem teljesen értem a kérdést. Az a baj, hogy arrogánsan beszélek hülyeségeket? Nekem ilyen a stílusom, nem vagyok és nem is leszek profi újságíró soha. engem sokkal jobban zavar, hogy sok témában nem írhatom le kendőzetlenül a SAJÁT véleményem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírnásapka
Összement vagy ennyit csalnak az egyetemen (6'0 v 6'1et olvastam eddig) ? Wilson is 5'11 amúgy, mondjuk nem is lett első körös.
Én nem várok túl sokat tőle, de látok benne potenciált és Vikes-ba talán jobban is mint egy full passz orientált csapat.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...jjncaa
nfl draft 2013:
-te egy hibrid védelembe hova tennéd be Floydot?
-én szeretem Floydot én Jarvis Jonest szeretném
egy másik "draftszakártőtől"braxa88
Éppen ezért önkritikát gyakorolva írtam is, hogy többé nem foglalkozok a drafttal jjncaa
dicseretes az onkritikad, ezert tenyleg respekt, de kerdenek azert vmit: szted az a gaz, hogy hulyeseget beszeltek sokszor (amivel semmi baj nincs szerintem, ha valaki kijelentesekbe, josolgatasba bocsajtkozik nyilvan belefut ebbe a "kesbe" ), vagy h nalad maradjunk beszelsz, vagy az amilyen stilusban ezt kommunikaljatok/kommunikalod ? nyilvan a kerdesbol kitalalhato, h nekem errol mi a velemenyem, de most tegyuk ezt felre. en a te meglatasodra volnek kivancsi.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
$ mint 1. koros qb ? szvsz alkalmatlan nfl qbnek, bar az is igaz, h en nem vagyok szakerto.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀Toca
Manziel elvileg csak 5'11 magas, az úgy elég necces + testalkat is nagy kérdés, meddig bírná

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!