NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Fanspeak's 2013 Midseason Scouting Report ingyenesen tölthető, és szolid 130 oldal tömény elemzés meg prospect scout.
 fanspeak.com/guides/2013-midseason-scouting-report/

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most egy Mock ot irja hozzank 1/2-re....de tuti behalok ha nem QB-t huzunk 1.korben... 😕ZoliZoltán
Sokat változhat a helyzet, hogy mennyit változik a QB prospectek megítélése a draftig.Beki
az is igaz!😀
Csak keszulok a draftra! 😀XD
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Coplesre egy panasz sem lehet. Az, hogy OLB-be akarták Ryanék átkonvertálni az adott súly miatt is érdekes volt.
Persze Coples pro day-én egyedül Ryan végeztetett vele LB drilleket.
Lényeg a lényeg, Ryan mindig akkor beszél a médiának feleslegesen és rosszkor hülyeségeket, amikor nem kellene.
Egy szó, mint száz Coples munkamorálja rendben van.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De az NFL-ben amennyire tudom, még nem volt panasz a hozzáállására.Höri
Rex Ryan idén tavasszal nyilvánosan kritizálta, hogy keményebben kellene dolgoznia a konditeremben.

Coach Rex Ryan called out 2012 first-round pick Quinton Coples for lackluster weight-room performance on the first day of Jets rookie camp.DoM
Mondjuk azt valamennyire túlzásnak érzem, hogy egy 300 font körüli manust arra kérnek, hogy gyúrja le magát OLB szintre 😊

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De az NFL-ben amennyire tudom, még nem volt panasz a hozzáállására.Höri
Rex Ryan idén tavasszal nyilvánosan kritizálta, hogy keményebben kellene dolgoznia a konditeremben.

Coach Rex Ryan called out 2012 first-round pick Quinton Coples for lackluster weight-room performance on the first day of Jets rookie camp.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clowney esetében adja magát a Coples-párhuzam (is), utolsó évében ő is csak rontott az állapotán (bár a posztcsere is belejátszott).

De az NFL-ben amennyire tudom, még nem volt panasz a hozzáállására. Beki legfeljebb megcáfol. Mondjuk ez olyan dolog, ami egyénfüggő, nem lehet egyikből a másikra a következtetni. Szeméylesen meg nem ismerjük a derék Jadeveont.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most egy Mock ot irja hozzank 1/2-re....de tuti behalok ha nem QB-t huzunk 1.korben... 😕ZoliZoltán
Sokat változhat a helyzet, hogy mennyit változik a QB prospectek megítélése a draftig.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most egy Mock ot irja hozzank 1/2-re....de tuti behalok ha nem QB-t huzunk 1.korben... 😕
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Clowney milyen prospectként van elkönyvelve? Ilyen mario williams féle szinte tuti h elit rusher lesz, vagy ansah féle rizikósabb fajta?peach
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vabp1pn7oc5hus4y01np
Film room: South Carolina's Jadeveon Clowney 'mailing it in'
Before the season, Bucky Brooks touted Jadeveon Clowney as one of the most talented defenders he'd ever seen, but after studying game tapes he was left wondering if Clowney will ever live up to his hype.


A megítélése azon múlik, hogy a fenti cikk football character bekezdését hogyan értékeli az ember. Ha szerinte csak felnagyítják a hozzáállása, intenzitása, munkamorálja körüli kérdőjeleket, akkor minden pozitív, minden szép: zseni lesz belőle. Ha viszont hitelt adnak neki, akkor komoly kérdést vet fel, hogy mi történik vele, ha megkapja a milliókat a top3-ban és azonnal nagyon sokat fog számítani a környezet, ahova kerül (hangadók a DL-ben, öltözői hangulat, pozíciós edző, koordinátor). Egy teljesen leamortizált védőfalban, front7-ben vajon mennyi motivációja lesz játékról-játékra küzdeni ill. keményen dolgozni a hétköznap, hogy a meccsekre megfelelő állapotba kerüljön és javuljon a technikája?

Tekintettel, hogy hány kiváló pass rusher porosodik évről évre teljesen reménytelen csapatban az irányító helyzet miatt és a red flagek okozta bizonytalanság következtében én biztosan nem őt választanám a draft elején a franchise arcának és alapkövének.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Clowney milyen prospectként van elkönyvelve? Ilyen mario williams féle szinte tuti h elit rusher lesz, vagy ansah féle rizikósabb fajta?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Brent Sobleski ír egy kicsit Roethlisberger-trades pletykáról plusz egy mockot is összedobott, ahol bizony Mariota az 1/1:
 q.usatoday.com/2013/11/12/the-potential-roethlisberger-effect-on-mays-nfl-draft/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
Aztán azt valaki is komolyan gondolja, hogy majd első körben RB-t húzunk? Komolytalan.

Örülnék, ha a Verrett-Fuller-Gilbert-Dennard négyesből szereznénk be az egyiket. De azoktól kérdezem, akik többet látták játszani őket: Verrett az alacsonysága miatt nem lenne elveszett az NFL-ben? Illetve Fuller viszonylagos lassúságával mennyire válhat be? A másik kettő úriember szerintem jó pick lenne első kör végén...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Koszi😉
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Korábban Höri írt egy ilyet

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
QB prospectekrol valaki tudna irni? 😀
Ki volna a legjobb fogas Nekunk?
(persze csak Teddy utan...)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én nem tudom. Láttam idén Robika mindegyik meccsét, és nagyon nem győzött meg. Legalábbis CB-ként nem, safetyként vagy nickelként inkább lehet keresnivalója, de azért szopatták többen is, élen Abbrederisszel, aki elkapott rajta vagy 200 yardot szóval mondjuk jó picket biztos nem adnék érte :/fetomy
? 😀
fetomy annyira menő, hogy törölt felhasználóként is tud írni? 😀

Also, welcome back.tenorx
Ha nagyon akarod, te is megtudod oldani, hogy úgy látsszon 😉

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én nem tudom. Láttam idén Robika mindegyik meccsét, és nagyon nem győzött meg. Legalábbis CB-ként nem, safetyként vagy nickelként inkább lehet keresnivalója, de azért szopatták többen is, élen Abbrederisszel, aki elkapott rajta vagy 200 yardot szóval mondjuk jó picket biztos nem adnék érte :/fetomy
? 😀
fetomy annyira menő, hogy törölt felhasználóként is tud írni? 😀

Also, welcome back.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszi, szóval azért vannak még magasan húzható egyéb prospectek is... figyelni fogom a neveket 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új nevet dobok:
Andre Hal! (Vandy)sapka
aki ugye láthatóan magyar származású

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szerintem Roby sima 1. körös tehetség. A már említett Dennard is nagy fogás lehet majd szerintem (is). Csodálom, hogy Verrett neve nem került elő 😊 Én Purifoy-al vagyok úgy, hogy szerint "nagy a hype" körülötte. Roberson jobban tetszik

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
új nevet dobok:
Andre Hal! (Vandy), bár egyelőre csak középső körösnek tartják, de ő felfelé fog kúszni
(na megtettem idei hatalmas bölcsességemet, mint tavaly Frederickel 😛😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gilbert pusztán special team haszna miatt is top100-as prospect, az a baj, hogy szerintem a corneri adottságai sokat nem dobnak az értékén.

Roby teljesen jó prospect, top10-ből indította a szezont a big boardokon, csak neki is közbejöttek pályán kívüli problémák. Én benne nagyon hiszek. Meg Loucheizben is, de azt nehéz garantálni, hogy észnél lesz bármikor.

Colvin nálam 2-3. körös, azért a Sooners meccsein szoktak gondot okozni az ellenfél top elkapói.

Akit én még kedvelek az Kyle Fuller (Virginia Tech) és Darqueze Dennard (Michigan State). Előbbi a szokásos Hokie playmaker, de neki teste is van mellé, Dennard meg igazi shutdown, bár olyan igazi rémálom matchup még nem jutott neki. Vagy nem emlékszem rá.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Beki, valószínű, hogy jól ismerik egymást és csak oltogatják a másikat, bár igazad van, ne foglalkozz ezzel túl sokat 😊

Más: A junior Ekpre-Olomun kívül tényleg nincs igazi első körös CB, vagy csak a többi pozíción vannak olyan jók, hogy itt már nem számolnak túl sok CB-vel? (Verett, Roby határesetként van feltűntetve cbs-nél...) Ráadásul Ife mennyire lehet impact?!Collapo
Érdemes még figyelni a 2 Gátőrz cornert. Loucheiz Purifoy mondjuk nem csak tehetségben hanem drogfogyasztási szokásaiban is hasonlít az elődjére Janoris Jenkinsre, Marcus Roberson pedig egy fizikálisan kiváló prospect, bár mióta visszatért a térdsérüléséből kicsit rozsdás.

Nekem régi kedvencem Justin Gilbert, ő azért évek óta igen jó a Big12-ben, tavaly pl. nagyon szépen leszedte a pályáról Terrance Williamst, tavaly előtt pedig picket fogott Luck, RG3 és Tannehill ellen is. Idén mondjuk a WVU ellen bunyóba keveredett azt kiállították, bár előtte azon a meccsen is voltak jó dolgai. Jah nem mellesleg KR-ként is veszélyes lehet NFL-szinten is.

Egy másik jó senior Big12 corner Aaron Colvin, emberezésben jó, fürge, fordulékony, labdaérzékeny.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
catattack 3 520
Én szerintem jó dolgokat írsz sokszor attól függetlenül, hogy bunkó faszkalapnak tartalak úgy általában 😛 😀
Szerintem azért legtöbben széjjel tudják választani a két dolgotToca
Jó dolgokat? Csak a mocsok folyik a szájából és folyton baszogatja a nyugodt, fórumozni kívánó embereket...
Ezzel nagyon nem értek egyet!catattack
hallod te szarrago geci ! a pofamba mosolyogsz, itt meg savazol ? vasarnap vigyed magaddal a tb kartyadat a szigetre, marha egyaltalan kimered dugni a pofadat ezekutan, mert lehet h veletlen esik egy kis bantodasod ! faszkalap ...MMMS
Vegyünk már vissza a lendületből, ez a topic a draftról szól, ott van a PM funkció, ha ezt a vitát le szeretnétek folytatni.Beki
Offtopik!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Beki, valószínű, hogy jól ismerik egymást és csak oltogatják a másikat, bár igazad van, ne foglalkozz ezzel túl sokat 😊

Más: A junior Ekpre-Olomun kívül tényleg nincs igazi első körös CB, vagy csak a többi pozíción vannak olyan jók, hogy itt már nem számolnak túl sok CB-vel? (Verett, Roby határesetként van feltűntetve cbs-nél...) Ráadásul Ife mennyire lehet impact?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!