NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Van olyan oldal, ahol a jelenlegi eredményeknek megfelelően látható a pontos draft sorrend?Beki
 www.bucsnation.com/2013/12/1/5163924/2014-nfl-draft-order-falcons-take-over-the-top-pickempty taxi
Köszönöm!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Van olyan oldal, ahol a jelenlegi eredményeknek megfelelően látható a pontos draft sorrend?Beki
 www.bucsnation.com/2013/12/1/5163924/2014-nfl-draft-order-falcons-take-over-the-top-pick


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Van olyan oldal, ahol a jelenlegi eredményeknek megfelelően látható a pontos draft sorrend?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Richardson Colorado WR is kijön.

Szerk. ezt pedig különösen @iktriad figyelmébe ajánlom:  www.nationalfootballpost.com/NFL-Prospect-Focus-FCS-schools.htmlempty taxi
Köszi. Williams érdekes propect. Tavaly ha kijön egész jó helyen lett volna draftolva a returner képessége miatt is. Idén annyira tényleg nincs annyira jó éve. 3 meccset sérülés miatt kihagyott, és meg sem érezte a Bison a védeleme a hiányát. Bár még így is ő az egyedüli, aki jelölt az NDSUból a Buck Buchanan díjra(legjobb FCS védő). A 2 Maine prospect mellesleg nem szerepel a 20as jelölt listán.

Mind a három a cikk által megemlített prospect játszani fog jövő héten az FCS rájátszás 2. fordulójában.

Megemlítenék még egy FCS senior védő prospectet, akit viszont már nem fogunk látni, hisz a Montana State nem jutott be a playoffba.
Brad Delyről van szó, aki a Buck Buchanan díj fő várományosa. Idei statjai:
12 meccs: 68 TT, 36 Solo, 20.5 TFL(!), 14 Sack(!), 7 QB hit, 1 INT, 2 FF(a TFL és a sack kategóriában is FCS első lett idén).
Harmadik napos pick lesz/lehet, komoly sleeper potenciállal.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 473 — LIGHTS OUT!
Clowney milyen prospectként van elkönyvelve? Ilyen mario williams féle szinte tuti h elit rusher lesz, vagy ansah féle rizikósabb fajta?peach
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000278400/article/film-room-south-carolinas-jadeveon-clowney-mailing-it-in

A megítélése azon múlik, hogy a fenti cikk football character bekezdését hogyan értékeli az ember. Ha szerinte csak felnagyítják a hozzáállása, intenzitása, munkamorálja körüli kérdőjeleket, akkor minden pozitív, minden szép: zseni lesz belőle. Ha viszont hitelt adnak neki, akkor komoly kérdést vet fel, hogy mi történik vele, ha megkapja a milliókat a top3-ban és azonnal nagyon sokat fog számítani a környezet, ahova kerül (hangadók a DL-ben, öltözői hangulat, pozíciós edző, koordinátor). Egy teljesen leamortizált védőfalban, front7-ben vajon mennyi motivációja lesz játékról-játékra küzdeni ill. keményen dolgozni a hétköznap, hogy a meccsekre megfelelő állapotba kerüljön és javuljon a technikája?

Tekintettel, hogy hány kiváló pass rusher porosodik évről évre teljesen reménytelen csapatban az irányító helyzet miatt és a red flagek okozta bizonytalanság következtében én biztosan nem őt választanám a draft elején a franchise arcának és alapkövének.DoM
Hozzászólnék ehhez a témához , kicsit késve, mert csak most sikerült ebbe a topicba beleolvasnom. Cikket nem olvastam el, saját vélemény fogok megfogalmazni.
Clowney amióta az ESPN gálán tündükölt és nyert , mintha egy más emberré vált volna/kinyílt volna a csipája. Offseasonben kb semmi sem edzett, az első két fordulóban fél időig sem bírta, annyira nem volt kondiban. Beszélték a beatwritterek , hogy a szezon kezdésével is hagyott ki edzéseket, sérülésre hivatkozva, és inkább kártyázott az öltözőben. Volt egy kihagyott meccse is , amiről ő kéreckedett el mert rosszul érezte magát, de erről is azt mondták ,hogy alibi, ha akart volna játszott volna. A szezon első felébe kedv nélkül, kb mindent leszarva mindent volt pályán, meglepő módon nem ment neki. Amennyire sokat fejlődött freshman évéhez képest 2. évére, a 3.ra kb semmit. Akármennyire is szeretem a játékát, nagyon félő, hogy nagy bust lesz. Hatalmas potenciállal bír, de ahhoz olyan edző kell aki a fejét helyre rakja. Elsősorban azért szokták dicsérni, mert sok dolgot már nem kell tanítani neki az edző táborokban, kézmunkája már jobb , mint az NFLben játszó DE nagy része, és ezt az NFL edzők nagyon szeretik.
Egyébként a szezon 2. felében nagyon nagyon jó, a tavalyi formájában játszik. Amit még megjegyeznék vele kapcsolatban, hogy bejelentette, hogy sarkát műteni fogja szezon után, így a combinenon biztos , hogy nem lesz , és hát az offseaon egy részét is kihagyhatja, ez ronthatja a draft pozícióját , már ha megy, de amennyire úgy néz ki , hogy beszippantotta a celeb világ, fura lenne ha nem menne.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
miert kell egy huszas evei elejen jaro partiarccal kenyszeresen elhitetni, hogy alkoholista meg drogfuggo es az is marad elete vegeig, ha ezen szokasaival nem hagy fel akar kenyszer aran is azonnal?
amig elhette az eletet casey pachallban benne volt az, h egy remek field commander legyen nfl-szinten is.
most meg hiaba nyilvanitja a tarsadalom konvencionalisan "gyogyult"-nak, a korabbi onmagahoz kepest a kanyarban sincs jelenleg. es meg igy is pislakol a hamu alatt a parazs.
fuck normal life 😕

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Paul Richardson Colorado WR is kijön.

Szerk. ezt pedig különösen @iktriad figyelmébe ajánlom:  www.nationalfootballpost.com/NFL-Prospect-Focus-FCS-schools.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
A UNC hivatalosan is bejelentette, hogy Eric Ebron jelentkezik a draftra. A(z egyik) legjobb tight end prospect.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A Vanderbiltről kirúgott elkapó Chris Boyd is profinak áll:  bigstory.ap.org/article/former-vanderbilt-receiver-boyd-entering-nfl-draft


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hétvégén 2 negyed erejéig volt szerencsém az Eurosport 2-n az Illinois-Purdue meccshez.
Steve Hull senoir évében van, így mindenképpen jönnie kell a draftra, ha NFL-es pályafutást akar.
Kérdés: hányadik körös prospect ő? UDFA lenne?Beki
Szerintem igen. Elkapóból lett belőle safety egyetemen 2010-ben, majd 2013-ra visszatették elkapónak, tehát az se biztos, hogy ezen a poszton szerepelne az NFL-ben. Ha all star gála edzésén jól szerepel, akkor felkerülhet a drafttérképre is akár, mondjuk 7-FA kategóriába.DoM
Okés, köszönöm a választ. 😊
Kb. jól saccoltam akkor. 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hétvégén 2 negyed erejéig volt szerencsém az Eurosport 2-n az Illinois-Purdue meccshez.
Steve Hull senoir évében van, így mindenképpen jönnie kell a draftra, ha NFL-es pályafutást akar.
Kérdés: hányadik körös prospect ő? UDFA lenne?Beki
Szerintem igen. Elkapóból lett belőle safety egyetemen 2010-ben, majd 2013-ra visszatették elkapónak, tehát az se biztos, hogy ezen a poszton szerepelne az NFL-ben. Ha all star gála edzésén jól szerepel, akkor felkerülhet a drafttérképre is akár, mondjuk 7-FA kategóriába.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hétvégén 2 negyed erejéig volt szerencsém az Eurosport 2-n az Illinois-Purdue meccshez.
Steve Hull senoir évében van, így mindenképpen jönnie kell a draftra, ha NFL-es pályafutást akar.
Kérdés: hányadik körös prospect ő? UDFA lenne?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draftsorrend kalkulátor:
 stevielovesthejaguars.com/draftorder/
Jobbra a jelenlegi állás olvasható. (3.ak vagyunk a csoportban, de így is mienk az első pick 😀😀 - még.)
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Manzielnek lesznek nagyon jó meccsei, meg bűn szarok is (amennyiben persze játszatni is fogják, nem csak elviszik egy Manning vagy Brady mögé padozni).

én Mettenberger-re leszek kíváncsi, hogy miként válik be a profik között. Nagyon kiegyensúlyozott, tud hozni szép számokat, minden dobást meg tud csinálni, ha nem lenne ilyen felsztárolt a QB class, bőven 1.körös lenne, tehetsége alapján.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 878 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én eleve szkeptikus vagyok, és a Johnny hype ellen vagyok szóval szerintem bukni fog az NFL-ben.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából most tudtam megnézni teljesen Manziel játékát. Persze ez tudom kevés, nem is értek hozzá, de azt mondom látva az LSU elleni meccset, inkább maradni kéne még neki és edződnie. Mert ahogy az eredménykövetőben írtam Johnny Luftball lesz belőle nem Football. Kérdés vannak e az egyetemen körülötte akik tudják fejleszteni helyes irányba terelni, vagy nem és feleslegesen teszi tönkre a karrierjét. Esetleg én látom rosszul és kinőtte a NCAA-t és az NFL-ben tudna előrébb lépni már? Majd kiderül de bármennyire is szenzációsak a számai meg a játékai ez még a profik világához lehet hogy kevés.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Gordon Heisman-t akar nyerni, ezért marad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 878 — Undertaker of the Cleveland graveyard
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/Drip
miért pont gordon-t szeretnéd? amúgy az iowa elleni meccs óta (week 10) valami megváltozott (nem teljesít olyan jól, mint korábban), viszont a társa, james white (hivatalosan ő a kezdő, de nagyjából egyenlő számú lehetőséget kapnak a meccseken) továbbra is jól nyomja, sőt! szerintem helyes döntés hogy marad mindkét fél számára. wisconsinnak, hogy nem szegényedik egyből két remek futóval (james white, ugye végzős), illetve gordonnak, hogy továbbnövelheti akár az értékét.Ventura
nem mondtam, hogy őt szeretném ( de amúgy elnézném szívesen a Brownsban). Egyszerűen szerintem kikéne jönnie most. Ennél magasabbra nem tornázza magát úgysem, plussz még 1 év terhelés, elhasználtság, esetleges sérülés ... Nem hinném, hogy jót tenne neki

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
sőt! szerintem helyes döntés hogy marad mindkét fél számára. wisconsinnak, hogy nem szegényedik egyből két remek futóval (james white, ugye végzős), illetve gordonnak, hogy továbbnövelheti akár az értékét.Ventura
Plusz egy év amortizációval?
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/Drip
miért pont gordon-t szeretnéd? amúgy az iowa elleni meccs óta (week 10) valami megváltozott (nem teljesít olyan jól, mint korábban), viszont a társa, james white (hivatalosan ő a kezdő, de nagyjából egyenlő számú lehetőséget kapnak a meccseken) továbbra is jól nyomja, sőt! szerintem helyes döntés hogy marad mindkét fél számára. wisconsinnak, hogy nem szegényedik egyből két remek futóval (james white, ugye végzős), illetve gordonnak, hogy továbbnövelheti akár az értékét.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Roby már be is jelentette (mondjuk az is érdekes kérdéseket vet fel, mikor valaki az alapszakasz végéig nem tud várni)jjncaa
volt is némi meglepődés, mikor Meyer azt reagálta rá, hogy nem várható el ezektől a fiúktól, hogy 5 évig egyetemre járjanak.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Roby már be is jelentette (mondjuk az is érdekes kérdéseket vet fel, mikor valaki az alapszakasz végéig nem tud várni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/Drip
mindenki maradni akar | január 15-ig | .Höri
Vannak akiknél azért már lehet tudni az ellenkezőjét (Manziel).

Most amúgy volt egy érdekes hír, Jeremy Hill úgy néz ki draft eligible státuszban mozog, pedig az LSU-nál true sophomore-ként van feltüntetve:
LSU sophomore RB Jeremy Hill "will likely leave LSU for the NFL draft," according to beat writer to Jim Kleinpeter.
Hill is listed as a true sophomore by LSU, but he sat out the 2011 season after graduating from high school the previous spring. We, and others, have always considered Hill a two year player, so this is surprising news. He's a larger back with a smooth style, but we wish Hill would beat first contact more often. Nov 20 - 2:27 PMrotoworld
Ezzel szerintem rögvest az idei vékonyka RB class élére ugrott. Ha tényleg Gordon is kijön, akkor vele versenyezhet.
Nem csodálom, hogy ki akar(nak) jönni, mert az alapjáraton 2016-ban végző RB-eknél fantasztikus a felhozatal, több első körös tehetséggel (Hill és Gordon mellett Todd Gurley, Mike Davis, TJ Yeldon, Duke Johnson a jelenleg legnagyobb nevek). Ők pedig valószínűleg 2015-ben fogják elárasztani a draftot.

Még egy draft hír, a kellemetlenebbik fajtából: Louis Nix térdműtéten esett át és idén már nem látjuk játszani. Az elemzők szerint lehet, hogy ez és az idei gyengébb játéka miatt marad még egy évet. Én kijönnék a helyében, majd a pre-draft rendezvényekre lefogy és szépen felturbózza az értékét. Ha meg nem, akkor egy szerencsés csapat behúzza a második körben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/Drip
Lyerláról rövid és velős az elemzés. 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
walterfootball ma kezdte el az undercalssmanek névsorát akik maradnak vagy jönnek.
 walterfootball.com/draft2014underclassmen.php
Gordon tényleg maradni akar ? :-/Drip
mindenki maradni akar | január 15-ig | .