NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Én ezen a Manziel to Vikings-en elég sokat gondolkodom, főleg mivel a Jax-TB duót nem tudjuk megfogni túl szarok 😀
Manzielnek ha jól láttam elég jó a karja, elég jól tud elmozogni, nálunk kapna egy elég erős elkapó gárdát + AP-t.
Kérdés, a vezetőség meg meri-e húzni, de elég attraktív támadó szekciónk lehetne végre 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mariota lesz a befutó 😊BigBen7
That's my man!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Tebownak semmi köze Manzielhez, én őt Vickkel állítom mindig párhuzamba, aki már 12 (-1) éve elvan a ligában és az első 10 évben nem is volt komoly baja.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...jjncaa
nfl draft 2013:
-te egy hibrid védelembe hova tennéd be Floydot?
-én szeretem Floydot én Jarvis Jonest szeretném
egy másik "draftszakártőtől"braxa88
Éppen ezért önkritikát gyakorolva írtam is, hogy többé nem foglalkozok a drafttal (sőt szerkesztőként is ez az utolsó évem)jjncaa
ezt szomorúan olvasom 😕
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Mariota lesz a befutó 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Éppen ezért önkritikát gyakorolva írtam is, hogy többé nem foglalkozok a drafttal (sőt szerkesztőként is ez az utolsó évem)jjncaa
hogyhogy ? 😮

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...jjncaa
nfl draft 2013:
-te egy hibrid védelembe hova tennéd be Floydot?
-én szeretem Floydot én Jarvis Jonest szeretném
egy másik "draftszakártőtől"braxa88
Éppen ezért önkritikát gyakorolva írtam is, hogy többé nem foglalkozok a drafttal (sőt szerkesztőként is ez az utolsó évem)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...jjncaa
nfl draft 2013:
-te egy hibrid védelembe hova tennéd be Floydot?
-én szeretem Floydot én Jarvis Jonest szeretném
egy másik "draftszakártőtől"
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.Sobri Jóska
Megindokoltad, hogy milyen egy - elvakult - szurkoló álláspontja, ennél én azért többet várnék egy draftszakértőtől...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Kösz az indoklástjjncaa
Mit kell indokolnom más jövőbeli tippjével kapcsolatban?!
De ha Tebow érdekel, azt megindoklom, de annak idején a Denver topicban hosszan leírtam miért válhatott volna be, ha kezdőként számítanak rá.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kösz az indoklást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
No offense, de Tebow bármire vihette volna, ha kap bizalmat és kezdőként számítanak rá.
Ugyanez lehet Manzielel is.
Mi ebben a butaság?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Tebow-nál nem volt elég romantikus köntösbe öltöztetni az NFL-t, majd belátni, hogy azért a dolgok kicsit másképp működnek? No offense, de mindegyik bekezdésben olyan butaságokat írtál, mintha nem egy a draftot évek óta követő szakértő lennél, hanem egy zöldfülű, aki most regisztrált a fórumra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szted Höri jobb lesz az NFLben Manziel mint Bridgewater?braxa88
én nem szeretem Bridgewatert, karrierje ezen pontján nem csinál semmivel se többet mint anno Gabbert.

plusz ha kicseréled Teddy-t a csapatában mondjuk McCarronnal akkor mennyiben változik a két csapat mérlege? Semmiben, pedig elég nagy a távolság a két játékos megítélésében.

Ha én 1/1-es csapat szurkolója lennék, nekem nem kéne ilyen manus. Akkormár inkább Manziel, akiben bármikor benne van, hogy elszáll az agya és csinál egy 57 fantasy pontos meccset. Mint Vick fiatalon.

Nyilván egy konzervatív NFL világban nem ez a vélemény az általános, de ha elviszi Johnny Footballt a Cleveland vagy a Minnesota, az nagyon zsír lesz. Fun to Watch.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Höri
Manziel megint összehozott 2 bridgewaternyi yardot és touchdownt egy meccs alatt. #suckforthewrongperson #sftwp

Szted Höri jobb lesz az NFLben Manziel mint Bridgewater?
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
pedig azt hittem ez vmi kabbea****om.com link lesz 😀peach
nem tudom, hogy itt a bowl.hu-n a szerkesztőktől mikor kaptál ilyen választ bármire isjjncaa
főleg, hogy itt azért Meskó Zoli leendő konkurensei a téma!Höri
miben, a liga leggyengébben teljesítő puntere címben? bocs, 2. leggyengébb ha az átlagolt yard/puntokat nézzük :d
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
No m1, nem jött be evvan... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pedig azt hittem ez vmi kabbea****om.com link lesz 😀peach
nem tudom, hogy itt a bowl.hu-n a szerkesztőktől mikor kaptál ilyen választ bármire isjjncaa
főleg, hogy itt azért Meskó Zoli leendő konkurensei a téma!

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
pedig azt hittem ez vmi kabbea****om.com link lesz 😀peach
nem tudom, hogy itt a bowl.hu-n a szerkesztőktől mikor kaptál ilyen választ bármire is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
pedig azt hittem ez vmi kabbea****om.com link lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Futókról szólva, Josh Collacchi tegnap:

New top 5 RB
1 Lache Seastrunk
2 Bishop Sankey
3 Marion Grice
4 Melvin Gordon
5 Charles Sims


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kik azok a punterek akik a 6.-7. kör környékén elkelhetnek? 😀😀peach
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/P

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindenki tudja, hogy az elvitt futók nagy része underclassman szóval január 15 előtt nem fogsz tudni listát írni.Höri
mint a mellékelt ábra mutatja nem, nem mindenki tudja... én se.. 😛
Azért köszi, most már ezt legalább tudjuk (Y)Collapo
Nyilván másnak másképp válaszolok, de Amadeus már legalább 3 draft óta kérdezősködik, viszont láthatóan nem ragadnak meg a fejében a leírtak 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kik azok a punterek akik a 6.-7. kör környékén elkelhetnek? 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gyerekek, de nehezen értetek a szóból 😛

@Amadeus91 kérdésére néhány név:
De'Anthony Thomas (Oregon), LaDarius Perkins (Mississippi State), Lache Seastrunk (Baylor), Bishop Sankey (Washington)

@Collapo kérdésére:
Boseko Lokombo (Oregon), Jonathan Brown (Illinois)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...