NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
FYI, Kiper legújabb QB rangsorában Bryce Petty a hatodik.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy nagyon jó cikk Colt Lyerla kiábrándító problémáiról és fantasztikus tehetségének (eddigi) elvesztegetéséről:
Colt Lyerla: A Troubled Talent
Nem sűrűn találni olyan TE-et, aki elég atletikus ahhoz, hogy az OC be merje tenni RB-nek(!), mély route-okon célpont legyen és emellett remekül blokkoljon. Érdemes megnézni az Arizona elleni meccsfelvételét (3:40-től), hogy játszik RB-et vagy milyen keményen blokkol végig (pl az utolsó play-ben a TD-nél).
Colt Lyerla vs Cal and Arizona 2012
Nagy kár lenne, ha menne a süllyesztőbe.

írtam egy ilyet
 bowl.hu/tank4teddy_-_rossz_buszra_szalltunk
felületes, de aki semennyire se ismeri a felhozatalat, annak jó alapot jelenthetHöri
Csak shawnka el ne olvassa 😊.
A Morris-Freeman hasonlat borzasztó. Alacsonyabb, mobilisabb, jobban mozog a zsebben Morris. Na nem mintha Freeman drafthelyének közelében kellene draftolni, mert annyira nem jó. Többet vártam tőle, jelenleg én is a középső körökbe sorolnám.
A Mettenberger-Toronyóra hasonlat meg csak a méret, dobóerő és pontosság terén adja magát, de playek életben tartása, zsebérzékenység, mobilitás terén sehol nincs hozzá képest.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy ilyet
https://bowl.hu/images/cache/uploads/af6c531117a5c17e1fbc4d37b8214b05.jpg
Tank4Teddy - Rossz buszra szálltunk? | Bowl.hu
Előretekintés azoknak a csapatoknak, akik 2014-ben szeretnék kiválasztani a franchise új irányítóját.


felületes, de aki semennyire se ismeri a felhozatalat, annak jó alapot jelenthet

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Romo-ét ÉS Sean Paytonét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg ez a Top 10es draftsorrend: NYG; JAX, TB, STL (via WAS),.MIN, ATL, PIT, BUF, OAK, HOU

 fansided.com/2013/10/11/nfl-draft-2014-eastern-illinois-qb-jimmy-garoppolo-first-round-pick/
Garoppolo FTWDrip
A Jax vérszemet kap, és meglesz az első FCS-es 1/1-es.Sobri Jóska
Már nem Gene Smith van nálunk(az utódja meg 1 FCSt draftolt az 1. évében, azt is a 7. körben). Garropolo amúgy nem rossz srác, Romo minden collegebeli csapatrekordját átadta már asszem a múltnak. Az első kör túlzás, de a 2. napon lecsaphat rá valaki.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 fansided.com/2013/10/11/nfl-draft-2014-eastern-illinois-qb-jimmy-garoppolo-first-round-pick/
Garoppolo FTWDrip
A Jax vérszemet kap, és meglesz az első FCS-es 1/1-es.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 fansided.com/2013/10/11/nfl-draft-2014-eastern-illinois-qb-jimmy-garoppolo-first-round-pick/
Garoppolo FTW

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Valahol olvasható már draft big board, vagy scouting reportok a 2014-es draft class DL prospectjeiről?Beki
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valahol olvasható már draft big board, vagy scouting reportok a 2014-es draft class DL prospectjeiről?Beki
minek az neked? 😀

Ryan 4 év 4 DE odaverne

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Valahol olvasható már draft big board, vagy scouting reportok a 2014-es draft class DL prospectjeiről?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
miért miért ?
én kedvelemgabtsi
Alapvetően nekem kissé felszínesek az írásai ill. nem tudom miért de vhogy mindig úgy jön ki h akiket ő kedvel prospecteket azokat én nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért miért ?
én kedvelem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Jeremiah-t én személy szerint nem tudom komolyan venni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki a legjobb játékos, aki nem BCS csapatban játszik - 5 NFLes fejes mind 1 emberre tette a voksát:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kvswvzbvvhibucwrkngo
Ask 5: Who is the best player from a non-BCS conference?
Last year, Central Michigan's Eric Fisher rose from obscurity to be the top pick in the 2013 NFL Draft. Is there a similar prospect for the 2014 draft?



És Daniel Jeremaih ide rangsorolná potenciál alapján most Teddyt
Jeremiah, a former scout for three NFL teams, continued: "From the grades I've handed out, I'd have (Bridgewater) behind (Matthew) Stafford, I'd have him in that Ryan Tannehill group, probably I'd have him behind RG III. I'd have him over (Mark) Sanchez when he came out. I liked Alex Smith when he came out, so grade-wise I'd have him right there with Alex Smith."
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ywwogjbxzd5thjmrozaq
GMs for Steelers, Jags to watch Louisville's Bridgewater play
Teddy Bridgewater will be the center of attention Thursday, when his Louisville team meets Rutgers. At least 26 NFL scouts will be on hand to see the game, and two teams are sending their GMs.

Az hogy ki hova van rangsorolva nem jelenti azt, hogy milyen karierreje van/lesz az NFLben az NFLben.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok embert várnak az NFL csapatainak front officeaiból a Louisville - Rutgers meccsre csütörtök éjjel:

The current number is 26 (representing 20 teams), although there is still time for the crowd to grow before the 7:30 kickoff. ESPN is televising the game across the nation.

These aren't guys simply passing through town. The Jacksonville Jaguars are the franchise likely to have the first pick in the draft. The Jaguars have requested three seats, including one for general manager David Caldwell.

Pittsburgh sits at 0-4. The Steelers will be represented by their general manager, Kevin Colbert. Tampa is the NFL's other winless team. Eric Stokes, the Bucs' director of scouting, has a credential. Everybody wants to see Bridgewater.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-night
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy scout szerint akár 9 QB is kaphat jövőre 1. körös besorolást

The MMQB's Peter King spoke to one longtime NFL scout who noted it would not surprise him if nine QBs earned first-round grades this May.
"It would not surprise me when we make our board if we have nine quarterbacks with first-round grades," the scout said. "Not at all. Obviously, that depends on which underclassmen declare, and you hear things out there. But I could see it." King notes that doesn't mean nine quarterbacks will go in the first-round. In fact, King says that won't happen. "This road scout said the most intriguing prospect he’d seen this season was 6-5, 235-pound LSU quarterback Zach Mettenberger, who he said has improved a lot under new offensive Cam Cameron," King added.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik az FCS is termel egy nagyon igéretes QB prospectet a jövő évi draftra.

NFL.com's Gil Brandt believes Eastern Illinois senior QB Jimmy Garoppolo is a potential Top-100 pick.
Garoppolo has decent size (6-foot-2, 222 pounds) and athleticism; more importantly, he's absolutely shredding the FCS level once again in 2013. A four-year starter, Garoppolo passed former EIU All-American Tony Romo in career touchdown passes in last week's blowout win over Eastern Kentucky (Garoppolo's 88 TD connections rank 22nd in FCS history). Garoppolo is a confident player who processes information quickly and can pick defenses apart in the short-to-intermediate game. This is an under-the-radar prospect to keep an eye on.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A szezon eddigi egyik legkellemetlenebb meglepetése egyik, ha nem a kedvenc college játékosom, Louis Nix játéka. Már az első héten a Temple ellen is látszott, hogy nem ugyanaz a játékos, mint tavaly volt. A robbanékonyságából, sebességéből sokat vesztett. A Michigan ellen azért bíztam benne, hogy csak valami kisebb sérülés miatt volt, de nem, ott is lassú volt a korábbi önmagához képest. Emiatt visszaesett a játékának a hatékonysága, a backfieden nem sűrűn láthattuk eddig idén, nem robban olyan gyorsan bele a támadófalba, mint vártam. Csodálkozva néztem, hogy a 4. hét után is szinte mindenhol top5, de legalább top10 overall prospect volt, kiemelve az alkatához mérten elképesztő robbanékonyságát, ami tavaly védjegye volt. A mockingthedraftnál is negyedik helyen állt nemrég.

Persze kezdik a felvételeket megnézni az elemzők is, és jönnek is a kritikák, az eheti draftértékek változásáról szóló jelentésekben már megjelent a neve :

Sliders
Louis Nix/DL/Notre Dame: Its time to be honest and admit Nix is falling to meet expectations this season. After bypassing last April’s draft Nix has not been the playmaker or dominant force on the inside as he was in 2012. Some attribute his pedestrian results to off season weight gain but whatever the reason, Nix best kick his game into high gear soon.draftinsider.net
Prospects who HURT themselves this weekend:
DT Louis Nix, Notre Dame
With Manti Te'o no longer in South Bend, Notre Dame junior nose tackle Louis Nix was expected to take over as one of the leaders and main enforcers of the Irish defense. And while he flashes terrific talent, he hasn't been able to consistently make the type of impact many expected so far. Nix is light on his feet and carries his weight tremendously for a 325-plus pounder with range to make plays up and down the line of scrimmage. He is strong, but needs to consistently use his power at the point of attack to wreak havoc and dispose of blockers. Nix sees a lot of double-teams and finds himself tied up in the middle, but he didn't have much luck in 1-on-1 situations against Oklahoma senior center Gabe Ikard on Saturday. Nix has top-10 ability and will likely draw comparisons to Packers nose tackle B.J. Raji, but until the Irish defender can make more of a consistent impact, he'll leave evaluators wanting more.cbssports
Én is arra tippelek, amit Pauline-nál kiemeltem, hogy megszaladt a súlya, sztem kb 20 font felment tavalyhoz képest. De ez csak tipp sajnos. Ami biztos, hogy emiatt a bizonytalanság miatt nagy valószínűséggel csúszni fog a draft boardokon, ha nem fogy le vagy más okból nem javul a felmérőkre, mert ez így jelenleg egy második-harmadik körös 2 down NT szintje. Nagyon sajnálnám, ha ezen a szinten rekedne.
Ami biztos, hogy aki draftolja, annak nem árt beletenni a szerződésébe a Hamptonnál is alkalmazott "hordóhasú NT-k kitételét", hogy a TC-n x font alatt kell megjelennie, különben ugrik egy jóköra összeg.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Melyik? Trade-eltek Fisherért?Wyatt
vagy Fisher-rel?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyik? Trade-eltek Fisherért?

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
btw Ponder és Dalton ugyanazon draft class termékei 😊empty taxi
Ne idegelj mar! 😀

Iden mienk lesz az 1/1 ! 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Brees után sem volt szemléletváltás.
Egyetlen alacsony QB ugrik be 1/1ről, Vick. De őt a lába miatt vették ott meg, HBhez mérten is speedy volt (és tudott dobni). Ami Kapernyickiről vagy Wilsonról nem volt elmondható. Ők QBhez mérten gyorsak. (Bár Kaep nekem továbbra is túlértékelt. Tudom hülye vagyok, tavaly is mondták.)

Egyébként azok a későbbi körös QBk, akikről elhangzik többször, hogy "ha izé nem lenne, első körös lehetett volna", azok elég jól be tudnak néha válni. Mert Wilsonról/Breesről is mindenki mondta, hogy első körös tehetség, csak alacsonyak. Vagy Geno Smithről tavaly ugyanekkor kábé mindenki mondta, hogy 1/1, én persze azzal sem értettem egyet. 😀 Ahogy azzal sem, mikor lehúzták később második körösnek a mock szakik. Pedig tévedtem, nem lett elsős, bár ettől nem lett tehetségtelenebb. És ez a lényeg, mármint a tehetség és a teljesítmény adott rendszerben. Mára senkit nem érdekel Brees vagy Brady hol kelt el. Vagy Peytonért semmit nem kapott a Colts, ennyire kellett Luckynak a hely. Most az számít, hogy nyer a csapatuk (vagy nem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Egyáltalán nem a Clemson honlapján néztem az adatokat.
És azt is kétlem, hogy 20 fontot hazudnának. De ha 20 fontos is hazudnak, már ott van, mint Wilson.Stez
Ismered a mondást: Egy fecske (pláne tengeri héja) nem csinál nyarat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Boyd 185 centi és 102 kiló a wiki és az ESPn szerint is
Nem egy prototípus méret, de azért simán be lehet vállalni akár első körben isBigBen7
meg a Clemson honlapja szerint is. Vajon melyiktől vette át az adatot a másik kettő szerinted? :p

kicsit kezd túlnőni a téma a fontosságán.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Boyd 185 centi és 102 kiló a wiki és az ESPn szerint is
Nem egy prototípus méret, de azért simán be lehet vállalni akár első körben is