NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt nem értem.
Boyd jó 15-20 fonttal nehezebb Wilsonnál és még magasabb is.
Miért ne lenne kompatibilis? Azért, mert nem 6'3-6'5, mint a legtöbb QB?
Hátránynak hátrány, de szerintem Wilson után ennek nem fognak akkora jelentőséget tulajdonítani.Stez
Az, hogy a Clemson honlapja mit ír róla, kb annyira mértékadó, mintha mi ránézés alapján beírnánk egy adatot. Az egyetemek hazudnak mindenkiről, folyamatos felfelé kerekítés van.Höri
Egyáltalán nem a Clemson honlapján néztem az adatokat.
És azt is kétlem, hogy 20 fontot hazudnának. De ha 20 fontos is hazudnak, már ott van, mint Wilson.Stez
tök mindegy honnan nézed, januárig senki nem fogja centivel lemérni a játékosokat. Majd a Senior Bowlon kiderül, hogy mekkora ha elmegy. Ha nem, akkor a combine-on.

Wilson meg 3. körös volt, és hiába vált be, nem fog szemléletváltást elindítani.
Én amondó vagyok, hogy Boydnak rosszabb lesz a drafthelye, mint jópár tehetségtelenebb irányítónak.

Szerencsére a profi karrierben ez nem egy leküzdhetetlen hendikep, lásd Geno.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt nem értem.
Boyd jó 15-20 fonttal nehezebb Wilsonnál és még magasabb is.
Miért ne lenne kompatibilis? Azért, mert nem 6'3-6'5, mint a legtöbb QB?
Hátránynak hátrány, de szerintem Wilson után ennek nem fognak akkora jelentőséget tulajdonítani.Stez
Az, hogy a Clemson honlapja mit ír róla, kb annyira mértékadó, mintha mi ránézés alapján beírnánk egy adatot. Az egyetemek hazudnak mindenkiről, folyamatos felfelé kerekítés van.Höri
Egyáltalán nem a Clemson honlapján néztem az adatokat.
És azt is kétlem, hogy 20 fontot hazudnának. De ha 20 fontos is hazudnak, már ott van, mint Wilson.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt nem értem.
Boyd jó 15-20 fonttal nehezebb Wilsonnál és még magasabb is.
Miért ne lenne kompatibilis? Azért, mert nem 6'3-6'5, mint a legtöbb QB?
Hátránynak hátrány, de szerintem Wilson után ennek nem fognak akkora jelentőséget tulajdonítani.Stez
Az, hogy a Clemson honlapja mit ír róla, kb annyira mértékadó, mintha mi ránézés alapján beírnánk egy adatot. Az egyetemek hazudnak mindenkiről, folyamatos felfelé kerekítés van.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Scott Wright - akit már nem szeretünk annyira - kinyitotta a boltot.
 www.draftcountdown.com/Rankings/TOP.php
baszogassuk a top100-as senior listája miattHöri
Csak nekem szúrja a szemem McCarron Boyd előtt?gabokocka
McCarronnál nincs kérdőjel, tudod mit fogsz tőle kapni. Klasszis sose lesz belőle mondjuk.
Boydnál szélesebb a spektrum, sokakat el fog tántorítani, hogy úgy néz ki, mint egy safety.Höri
Nah igen.
Ha én GM lennék McCarronra biztos nem áldoznék 1. kört, ilyen Dalton-feelingű game managerre szvsz pazarlás.
Boydban legalább van kurázsi, csak kérdés h fizikailag NFL-kompatibilis-e.empty taxi
Ezt nem értem.
Boyd jó 15-20 fonttal nehezebb Wilsonnál és még magasabb is.
Miért ne lenne kompatibilis? Azért, mert nem 6'3-6'5, mint a legtöbb QB?
Hátránynak hátrány, de szerintem Wilson után ennek nem fognak akkora jelentőséget tulajdonítani.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
btw Ponder és Dalton ugyanazon draft class termékei 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?braxa88
Kevin Meger, Tony Banks, Todd Schultz, Bill Burke, Josh Booty, Rohan Davey, Marcus Randall, Matt Mauck, JaMarcus Russell, John Parker Wilson, Greg McElroy

ők voltak eddig Saban kezdő irányítói az NCAA-ben McCarron előttjjncaa
ez nem válaszbraxa88
College szinten már kinőtte a game manager minősítést, de NFL prospectként megint ezt fogják ráaggatni, és igazából joggal. Korrektül el tud majd menedzselni egy olyan offense-t, ahol adott egy átlagon felüli supporting cast (értsd: legitim nr. 1 WR és mögötte normális depth, stabil támadófal, életképes futójáték), de McCarron semmiben sem kiemelkedő, azt leszámítva, hogy intangibles és leadership szempontjából csillagos ötös. Daltonnál szerintem sem lehet jobb hasonlatot találni, McCarrontól kb. ez a szint lehet a maximum az NFL-ben, az pedig (szerintem) nem ér első kört, mindent egybevetve szerintem nála a 2. kör közepe-vége a reális.

Annyiban viszont Hörivel is egyetértek, hogy ha lesz egy ahhoz hasonló QB run a draft elején, mint 2011-ben, akkor simán elképzelhető, hogy valamelyik csapat Ponder módjára (pánikszerűen) behúzza akár top 15-ben (nála mondjuk kis túlzással milliószor jobb). Ez nyilván attól is függ majd, hogy az underclassmanek közül kik lesznek azok, akik már a jövő évi draftra kijönnek.
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Nálam Bridgewater mellet Hundley az akit "elit" irányítóként el tudok képzelni.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?braxa88
A győzelmeken kívül semmi kiemelkedő nincsen a játékban. Az erős védelem és futójáték is mind ellene dolgozik, amikor azt próbálja az ember a videókból leszűrni, hogy beazonosítsa, milyen szerepe is van neki az Alabama hatékony passzjátékában. Azt is olvastam már, hogy az Alabama passzjátéka gyakorlatilag one-read rendszer, tehát még különösen nagy kihívás elé sincs állítva az irányítójuk, vagyis nem kap olyan képzést, alapokat, ami jelentősen megkönnyítené az NFL-re való átállását pocket passerként. Nem látni az upside-ot, amitől mondjuk top15-ban draftolható lenne. Az Andy Dalton hasonlat jó lehet. Kérdés, hogy az a szinte mire elég az NFL-ben? A workoutok, allstar gálák és interjúk során aztán könnyen elképzelhető, hogy olyan benyomást tesz McCarron a scoutokra, hogy a draft előtt jelentősen megszalad az értéke, mert mondjuk Boyd betlizik, a juniorok, RS sophomore-ok meg maradnak inkább iskolában.

Ez érdekes olvasmány lehet:  packers-backer.blogspot.hu/2013/05/updated-aj-mccarron-qb-alabama-scouting.html --- az oldal alján Tajh Boyd elemzés is található.

szerk.: link
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?braxa88
Kevin Meger, Tony Banks, Todd Schultz, Bill Burke, Josh Booty, Rohan Davey, Marcus Randall, Matt Mauck, JaMarcus Russell, John Parker Wilson, Greg McElroy

ők voltak eddig Saban kezdő irányítói az NCAA-ben McCarron előttjjncaa
ez nem válaszbraxa88
szerintem meg igen, mert ebből a sorból az "eye-ball test" után McCarron sem emelkedik ki különösebben, tehát semmi extrával nem támasztja alá, hogy miért nem az lesz a sorsa, mint a többieknek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?braxa88
Kevin Meger, Tony Banks, Todd Schultz, Bill Burke, Josh Booty, Rohan Davey, Marcus Randall, Matt Mauck, JaMarcus Russell, John Parker Wilson, Greg McElroy

ők voltak eddig Saban kezdő irányítói az NCAA-ben McCarron előttjjncaa
ez nem válasz
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?braxa88
Kevin Meger, Tony Banks, Todd Schultz, Bill Burke, Josh Booty, Rohan Davey, Marcus Randall, Matt Mauck, JaMarcus Russell, John Parker Wilson, Greg McElroy

ők voltak eddig Saban kezdő irányítói az NCAA-ben McCarron előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
miért van McCarron ennyire behatárolva? miért nem tudja senki elképzelni h elit NFL QB lesz?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Scott Wright - akit már nem szeretünk annyira - kinyitotta a boltot.
 www.draftcountdown.com/Rankings/TOP.php
baszogassuk a top100-as senior listája miattHöri
Csak nekem szúrja a szemem McCarron Boyd előtt?gabokocka
McCarronnál nincs kérdőjel, tudod mit fogsz tőle kapni. Klasszis sose lesz belőle mondjuk.
Boydnál szélesebb a spektrum, sokakat el fog tántorítani, hogy úgy néz ki, mint egy safety.Höri
Nah igen.
Ha én GM lennék McCarronra biztos nem áldoznék 1. kört, ilyen Dalton-feelingű game managerre szvsz pazarlás.
Boydban legalább van kurázsi, csak kérdés h fizikailag NFL-kompatibilis-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Scott Wright - akit már nem szeretünk annyira - kinyitotta a boltot.
 www.draftcountdown.com/Rankings/TOP.php
baszogassuk a top100-as senior listája miattHöri
Csak nekem szúrja a szemem McCarron Boyd előtt?gabokocka
McCarronnál nincs kérdőjel, tudod mit fogsz tőle kapni. Klasszis sose lesz belőle mondjuk.
Boydnál szélesebb a spektrum, sokakat el fog tántorítani, hogy úgy néz ki, mint egy safety.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Scott Wright - akit már nem szeretünk annyira - kinyitotta a boltot.
 www.draftcountdown.com/Rankings/TOP.php
baszogassuk a top100-as senior listája miattHöri
Csak nekem szúrja a szemem McCarron Boyd előtt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
potenciális 1. körös (volt?)

Florida DT Dominique Easley tore the ACL & meniscus in his R knee. He tore the other ACL in '11.jjncaa
Brandon Jenkins 2

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
potenciális 1. körös (volt?)

Florida DT Dominique Easley tore the ACL & meniscus in his R knee. He tore the other ACL in '11.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Scott Wright - akit már nem szeretünk annyira - kinyitotta a boltot.
 www.draftcountdown.com/Rankings/TOP.php
baszogassuk a top100-as senior listája miatt

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McCarront ne kategorizáljuk be, neki lehet a drafthelye mindenhol Pondertől (12) kezdve Daltonon (2.kör) át Cousinsig (4).

Én inkább rá fogadnék, mint ellene olyan tekintetben, hogy kezdőként számolnak-e majd vele. Az interjúkon biztos meggyőző lesz 😛

Morrisszal szerintem várjunk még, kb ugyanannyi homályt dob mint hibátlan passzt, ez azért nem a legjobb arány.

2015 sem egy egyszerű menet, elég ha Hoganre gondolok és máris egy komoly rivális ott lesz.

Plusz JJ nem említette Mettenbergert, akit egyes scoutok tuti imádnak majd, 2. napra az pont elég.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCarron 4. környékejjncaa
Én teljesen abban a hitben voltam, hogy 2.-3.kör maximum.Bazzani
Szerintem 3.körben elviszik. Ha nem lenne brutál erös a class hamarabb is, de ennyi jó irányító mellé nem hiszem hogy 2.körben kimegy. Bar valaki beleszerethet ( jax ?😊 )Toca
Mi jelen állás szerint Qbt viszünk a (feltehetőleg 1(1es) 1. körös pickünkkel. És ha így lesz, akkor természetesen nálam csak Teddy jöhet szóba!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
McCarron 4. környékejjncaa
Én teljesen abban a hitben voltam, hogy 2.-3.kör maximum.Bazzani
Szerintem 3.körben elviszik. Ha nem lenne brutál erös a class hamarabb is, de ennyi jó irányító mellé nem hiszem hogy 2.körben kimegy. Bar valaki beleszerethet ( jax ?😊 )
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
McCarron 4. környékejjncaa
Én teljesen abban a hitben voltam, hogy 2.-3.kör maximum.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Hundley szerintem biztosan marad 2014-re, a jövő évi class amúgy is roppant erős lesz, a rá következő meg annál gyengébb. Ebből a UCLA QB mellett a UCF-es Blake Bortles profitálhat a legtöbbet, jóllehet akkor már Mariota is "can't miss" irányító lenne, de egy Heismannal a tarsolyban valószínű, hogy profinak áll.

Jacksonville-Tampa versenyt szeretnék látni az 1/1-ért és a floridai Teddy-ért, mellette Boydot és Fales-t vinném el habozás nélkül az első körben, igaz nem top5-ös cetlivel. Carr és Morris 2. kör, McCarron 4. környéke, nagy sleeper Chuckie Keeton*, csak el ne aludjon.

Aztán ott van még Devin Gardner, aki viszont az elmúlt két michigani találkozón olyan botrányosan játszott, hogy jobban teszi, ha nem sieti el ezt az nfl-es dolgot.

*junior


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
kíváncsi vagyok ki fogja bevállalni gyors és olcsó megoldásként a ?második kör végefelé? McCarront

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tippek, hogy milyen lesz az underclassman irányítók mezőnye a drafton? Ki marad iskolában még egy évet? Mennyire erős a senior class (Boyd, Fales, Carr, McCarron, Morris)? Bridgewater, Hundley, Manziel, Mariota négyese mellett lehet még szóba kerülhet más rs sophomore/junior irányító?

Röviden úgyis lehet fogalmazni, vajon hány "can't miss" irányító részvételével tartják majd meg a következő draftot?