NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ugyan kevesebb kérdés lett a megszokottnál, de az interjú hossza maradt a szokásos, ráadásul a hiányosságoknál nagyon alapos elemzést kapunk:
QB Blake Bortles, Central Florida:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/zolika26
ezekben az írásokban milyen plusz információ rejlik az egyszerű marketingszövegek visszaböfögésén kívül, amelyet az nfl-comon is adnak?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ugyan kevesebb kérdés lett a megszokottnál, de az interjú hossza maradt a szokásos, ráadásul a hiányosságoknál nagyon alapos elemzést kapunk:
QB Blake Bortles, Central Florida:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
What would Teddy Bridgewater really look like if everything the media-draft industrial complex said was actually true?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Aktualizáltam ma a rangsorokat az ismertetőink között, a front7-t kivéve el is készültem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Azért ez már szerintem lehet mérvadó vélemény Johnny NFL-s futtball jövőjét illetően:

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000345074/article/eagles-chip-kelly-says-johnny-manziel-broke-his-heartdande
az aláírásomba bele is került a leginkább kiemelendő mondat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Azért ez már szerintem lehet mérvadó vélemény Johnny NFL-s futtball jövőjét illetően:

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000345074/article/eagles-chip-kelly-says-johnny-manziel-broke-his-heartdande
Még a végén feltradel érte nehogy mégtovább szakadjon a szíve 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez már szerintem lehet mérvadó vélemény Johnny NFL-s futtball jövőjét illetően:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kzljhs91x2rip4e7biwm
Eagles' Chip Kelly says Johnny Manziel broke his heart
Philadelphia Eagles coach Chip Kelly is not the most sentimental person in the NFL. When talking about Johnny Manziel however, Kelly says the Heisman Trophy winner broke his heart by picking Texas A&M over Oregon in high school.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A futók között már egy fullback, Trey Millard ismertetője is olvasható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ennyi, milyen érdekes, hogy szerintük Bridgewater a no1. qb mégis itt is meg sok más helyen mennyien fikázzák.

Tetszik ez a bigboard, legközelebb ez is van szerintem a valósághoz 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na EZ jó
 nesn.com/2014/04/jadeveon-clowney-no-1-in-composite-top-32-2014-nfl-draft-expert-rankings/

neves szakik közös big boardja

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és a "későn felemelkedőkből" (late riser 😊 ) mennyi jött be?baggio
Flacco

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Newton?peach
Newton egy tökéletes szezont tudott le a pályán. ő sem az aki a draft előtti időben emelkedett fel
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Newton?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Ansah a felmérők után kezdett "emelkedni". Annyira nem rossz eddig.Bazzani
Robi szerintem csak az irányítókra gondolt, de Ansah amúgy sem a late riser klasszikus esete, őt már szezon közben is sokan első körbe jósolták.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ansah a felmérők után kezdett "emelkedni". Annyira nem rossz eddig.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
érdekes ezek a QB csúszások. szezon alatt mindenki azt mondja h mekkora királyok, 1/1, top5. majd mennek szépen lefele a boardokon
woodson, brohm, barkley, clausen, mallett jut eszembe hirtelen az utóbbi évekből. ami szerintem nagyon figyelemre méltó, h a scoutok nem tévedtek, nem véletlenül kezdtek ez a játékosok csúszni. nem ragadtak(ragadnak) meg a kezdő csapatokban. szal mint bust.braxa88
és a "későn felemelkedőkből" (late riser 😊 ) mennyi jött be?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jó, Barkley csúszására éppen volt elég ok azért, 😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
érdekes ezek a QB csúszások. szezon alatt mindenki azt mondja h mekkora királyok, 1/1, top5. majd mennek szépen lefele a boardokon
woodson, brohm, barkley, clausen, mallett jut eszembe hirtelen az utóbbi évekből. ami szerintem nagyon figyelemre méltó, h a scoutok nem tévedtek, nem véletlenül kezdtek ez a játékosok csúszni. nem ragadtak(ragadnak) meg a kezdő csapatokban. szal mint bust.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nagyon vártam már erre a hétre: angolul jönnek a legjobb játékosok, illetve magyarul az NSO-n is bemutat már ezen a héten 20 játékost az edzője. Folytassuk akkor a sorozatot a top játékosokkal:
TE Eric Ebron, North Carolina:  insidehandoff.com/2014/04/28/the-coachs-view-eric-ebron/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Clausen mikor kezdett csúszni? Vagy ott a draft napján döbbent meg mindenki, hogy wtf?Bébé
Kipernél utolsó boardján a 4. legjobb prospect volt, McShaynél szintén első kör, azonban nem top 10. Rosenthal viszont megjósolta, hogy Tebow előtte megy ki.

choose life
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Konkrétan 1/18. pick körül intéztem egy kérdést gabokockáékhoz, hogy kicsúszhat e az első körből és még akkor is nevetve mondták h kizárt dolog... ( igen, mély nyomot hagyott ez bennem 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Clausen mikor kezdett csúszni? Vagy ott a draft napján döbbent meg mindenki, hogy wtf?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szorgalmunk nem ismer határokat, mai új feltöltések:

Shane öccse Brock Vereen (Minnesota FS), Terrance Mitchell (Oregon CB), Zach Kerr (Delaware DT), Ben Gardner (Stanford DE), Taylor Hart (Oregon DE) és George Uko (USC DE).

Utóbbi 3 Empty Taxi gondozásában készült.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ronald Powell:
van valakinek tippje, hogy hol/kinek mehet ki?phylos
Mayock szerint Bridgewater előtt megy ki


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ronald Powell:
van valakinek tippje, hogy hol/kinek mehet ki?phylos
sztem 5.-6. kör környékénnorbisillo
beférhet a 4.-be is de reálisan én is minimum a 6.ba választanám